Ster Hoofdsponsor

Voorlopige uitslag 36e Drunense Duinenloop 26 maart 2017



 
  Halve marathon Atletiekunie Wedstrijd
 Mannen senioren
Plts Naam Startnr GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
  1 Jop van der Steen 1 '94 Tilburg Road Runners 01:12:30 01:12:30
  2 Dennis de Freytas 3 '90 Tilburg Road Runners 01:13:16 01:13:16
  3 Kilian van der Wolf 16 '96 Tilburg Road Runners 01:13:29 01:13:29
  4 Michiel van Nispen 17 '82 Sprint 01:13:44 01:13:43
  5 Paul Visser 4 '90 Tilburg Road Runners 01:14:37 01:14:37
  6 Stefan de Laat 11 '83 Tilburg Road Runners 01:16:36 01:16:34
  7 Marc Janssen 10 '83 Scorpio 01:19:22 01:19:20
  8 Mitchell van Oudenaarden 8 '88 De Langstraat 01:25:42 01:25:41
  9 Frans Giebels 12 '86 Fortuna '67 01:26:00 01:25:53
  10 Ralph Jacobs 15 '84 Atledo 01:31:06 01:31:00
  11 Arjan Grooteman 9 '83 Sprint 01:35:48 01:35:41
  12 Lennard van der Heiden 13 '90 Achilles 01:39:10 01:38:36
 Mannen 35
Plts Naam Startnr GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
  1 Rick Salome 3513 '82 Sprint 01:19:23 01:19:18
  2 Steven van Bunningen 3511 '81 Sprint 01:21:20 01:21:16
  3 Ruerd Nauta 3508 '78 Sprint 01:23:53 01:23:50
  4 Henk Vd Stelt 3509 '77 Loopgroep PK 01:23:53 01:23:51
  5 Jos de Laat 3522 '79 Achilles 01:25:35 01:25:26
  6 Bas van Gestel 3521 '78 Attila 01:26:12 01:25:03
  7 Teun van Uffelen 3506 '80 Road Runners Etten-Leur 01:26:39 01:26:34
  8 Jeffrey van Hout 3518 '78 Fortuna '67 01:28:49 01:28:46
  9 Ruben van den Berg 3519 '79 Achilles 01:29:05 01:28:33
  10 Stan Rutten 3504 '79 Loopgroep Aart Stigter 01:29:23 01:28:42
  11 Marcel Scherrenburg 3501 '77 Attila 01:29:32 01:29:27
  12 Willem-Jan Piggen 3520 '78 AVO 1983 01:30:22 01:30:04
  13 Willem Dekkers 3500 '78 Achilles 01:32:46 01:32:13
  14 Thijs van Houten 3503 '77 DAK 01:37:15 01:37:09
  15 Jaap Westerbeek 3517 '78 Passaat 01:37:31 01:36:58
  16 Frank van Dongen 3502 '80 OSS-VOLO 01:47:55 01:47:08
 Mannen 40
Plts Naam Startnr GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
  1 Robert-Jan Gras 4021 '76 Spiridon 01:19:44 01:19:40
  2 Patrick Marien 4002 '74 THOR 01:22:27 01:22:25
  3 John van Heeswijk 4009 '73 DAK 01:23:49 01:23:49
  4 Marlon Deijkers 4003 '74 AV Standdaarbuiten 01:25:09 01:25:02
  5 Jurgen Lootens 4008 '76 DAK 01:29:01 01:28:56
  6 Billy de Bruijn 4006 '77 Atledo 01:29:28 01:29:21
  7 Patrick van Gurp 4007 '73 DAK 01:31:47 01:31:45
  8 Arjan Jonk 4004 '73 Sprint 01:32:36 01:32:24
  9 Björn Vesseur 4005 '73 Tilburg Road Runners 01:33:01 01:32:49
  10 Dick Bink 4015 '73 Spiridon 01:33:31 01:33:25
  11 Geert Claes 4000 '73 Jogging & Marathon Team Mol 01:34:43 01:34:34
  12 Hans Zajac 4013 '74 Jogging & Marathon Team Mol 01:38:35 01:37:35
  13 Maurice Hurxkens 4011 '72 Loopschool Wim Akkermans 01:39:51 01:39:07
  14 Mike Dekkers 4019 '74 Sprint 01:39:57 01:39:46
  15 Erik van der Lee 4010 '74 DAK 01:41:23 01:40:39
  16 Joost Bekkers 4012 '74 Eindhoven Atletiek 01:41:45 01:41:16
  17 Erik Wolfs 4030 '75 OSS-VOLO 01:42:14 01:41:56
  18 Benny van Genechten 4001 '75 Jogging & Marathon Team Mol 01:49:53 01:49:05
  19 Robert van Vuuren 4017 '75 Passaat 01:56:05 01:54:31
  20 Michiel Tamerius 4014 '76 DAK 01:58:12 01:57:07
 Mannen 45
Plts Naam Startnr GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
  1 Koos Verweij 4500 '71 DAK 01:13:10 01:13:10
  2 Roel van Nes 4516 '69 AV Standdaarbuiten 01:14:02 01:14:00
  3 Eduard Linnenbank 4501 '67 Attila 01:21:35 01:21:32
  4 Ron de Vaan 4511 '68 DAK 01:21:58 01:21:58
  5 Gerard Lensvelt 4503 '67 Spiridon 01:23:20 01:23:20
  6 Kees van der Vliet 4515 '68 THOR 01:23:30 01:23:23
  7 Rob Snoeren 4525 '69 ACW '66 01:24:44 01:24:44
  8 Erwin van de Lisdonk 4541 '71 Taxandria 01:26:02 01:25:41
  9 Edwin Kemmeren 4524 '71 Spiridon 01:26:22 01:26:11
  10 Koen van Nieuwburg 4510 '71 DAK 01:27:05 01:27:03
  11 Bart van Loon 4522 '67 Attila 01:27:24 01:27:22
  12 Ronald Cune 4532 '67 Tilburg Road Runners 01:27:44 01:27:34
  13 John van Wanrooij 4513 '68 Spado 01:29:33 01:29:09
  14 Evert Wendelaar 4539 '68 Cifla 01:29:46 01:29:41
  15 William Kuijpers 4521 '69 Tilburg Road Runners 01:29:52 01:29:37
  16 Fred Gloudemans 4540 '69 Loopschool Wim Akkermans 01:30:38 01:30:33
  17 Rene de Rooij 4520 '68 Attila 01:31:43 01:31:38
  18 Willie van den Bergh 4507 '67 Loopgroep Aart Stigter 01:32:30 01:31:33
  19 John van den Dungen 4509 '70 OSS-VOLO 01:35:59 01:35:56
  20 Andre Boel 4533 '71 OSS-VOLO 01:36:00 01:35:18
  21 Jasper Verhelst 4531 '72 Prins Hendrik 01:37:32 01:37:08
  22 Jeroen Verstegen 4529 '71 Attila 01:40:17 01:39:49
  23 Peter Convens 4506 '68 Jogging & Marathon Team Mol 01:40:29 01:39:19
  24 Twan Verhoeven 4519 '69 Scorpio 01:43:10 01:43:05
  25 Richard van Koppen 4517 '67 Sprint 01:43:14 01:42:02
  26 Marc Robberegt 4535 '71 Loopschool Wim Akkermans 01:44:47 01:44:03
  27 Jan-Willem van Spijk 4508 '68 DAK 01:45:21 01:44:51
  28 John Verhoeven 4527 '67 Tilburg Road Runners 01:48:27 01:48:02
  29 Arne de Been 4514 '70 Olympia Halsteren 01:51:14 01:50:34
  30 Kees van Meer 4526 '68 Gloria 01:51:59 01:51:17
  31 Peter Broeckx 4505 '72 Jogging & Marathon Team Mol 01:52:19 01:51:31
  32 Frank van den Oetelaar 4523 '67 Loopgroep Aart Stigter 01:53:42 01:53:26
  33 Erik van Roovert 4536 '69 Attila 01:56:26 01:54:51
 Mannen 50
Plts Naam Startnr GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
  1 Ad van Beek 5035 '64 Road Runners Etten-Leur 01:23:09 01:23:07
  2 Crist Hendriks 5023 '67 Tilburg Road Runners 01:24:34 01:24:32
  3 John van Tilburg 5015 '62 avVN 01:25:01 01:24:48
  4 Karel Uitterlinden 5026 '62 Spirit Oud Beijerland 01:26:11 01:26:09
  5 Jan Menssen 5033 '62 Spiridon 01:26:55 01:26:44
  6 Mark van de Ven 5027 '63 Attila 01:28:31 01:28:28
  7 Kees van de Riet 5018 '66 Achilles 01:28:55 01:28:22
  8 Cor Hamels 5013 '65 Parthenon 01:29:10 01:29:00
  9 Henk Vos 5039 '67 Eindhoven Atletiek 01:29:17 01:28:39
  10 Ton Nagtzaam 5032 '63 AV Standdaarbuiten 01:29:57 01:29:48
  11 Gerard van Eijnatten 5031 '62 Scorpio 01:30:21 01:30:18
  12 Johan de Jong 5036 '63 Tilburg Road Runners 01:30:36 01:29:30
  13 Christiaan Klaverdijk 5017 '65 THOR 01:30:52 01:30:40
  14 Olaf Elderenbosch 5007 '67 Loopschool Wim Akkermans 01:30:58 01:30:49
  15 Hans van Alphen 5012 '63 Scorpio 01:33:59 01:33:55
  16 Toine van Gils 5025 '66 Atledo 01:35:34 01:35:10
  17 Jelle van der Haring 5005 '62 OSS-VOLO 01:40:57 01:40:53
  18 Ed Kooijman 5003 '66 OSS-VOLO 01:42:14 01:41:55
  19 Corne Luijkx 5021 '66 Road Runners Etten-Leur 01:42:21 01:42:13
  20 Frank Faes 5011 '62 Tilburg Road Runners 01:42:49 01:42:03
  21 Auko Venema 5006 '66 Prins Hendrik 01:43:01 01:42:36
  22 Hennie van der Horst 5004 '62 OSS-VOLO 01:45:06 01:45:03
  23 Peter Uytdewilligen 5016 '66 Olympia Halsteren 01:45:29 01:44:53
  24 Pieter Doggen 5037 '66 Diomedon 01:45:43 01:44:25
  25 David Eldred 4538 '66 ACW '66 01:45:56 01:44:16
  26 Bert Geilgens 5022 '63 Road Runners Etten-Leur 01:47:40 01:47:25
  27 Leon Roks 5034 '63 AV Standdaarbuiten 01:49:20 01:49:12
  28 Jan de Jong 5009 '63 Taxandria 01:58:59 01:58:42
  29 Jan Segers 5000 '62 Jogging & Marathon Team Mol 02:02:54 02:01:38
 Mannen 55
Plts Naam Startnr GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
  1 Theo van Hofslot 5513 '61 Sprint 01:24:05 01:24:02
  2 Ron de Veer 5527 '61 Tilburg Road Runners 01:27:22 01:27:12
  3 Roland Vos 5524 '60 Attila 01:27:55 01:27:50
  4 Adri Henskens 5520 '60 OSS-VOLO 01:28:42 01:28:38
  5 Hans Heirman 5509 '58 OSS-VOLO 01:28:53 01:28:50
  6 Edgar Pijnenburg 5523 '57 Tilburg Road Runners 01:30:02 01:29:50
  7 Peter Duvekot 5503 '61 Prins Hendrik 01:31:05 01:30:48
  8 Gerjan Diepstraten 5522 '58 Atledo 01:31:38 01:31:34
  9 Toin Bastiaansen 5514 '61 Triathlon 01:31:52 01:31:29
  10 Marcel Cools 5516 '57 Sprint 01:34:23 01:33:46
  11 Cees van Gageldonk 5511 '57 Spiridon 01:35:13 01:34:20
  12 Kees Koek 5521 '60 Loopvereniging TOF 01:37:42 01:37:38
  13 Marc Bakelants 5501 '58 Jogging & Marathon Team Mol 01:38:20 01:37:51
  14 Erik van Hal 5506 '60 Prins Hendrik 01:39:37 01:38:19
  15 Huub Frijters 5515 '59 Loopvereniging TOF 01:40:22 01:40:10
  16 Theo van der Lee 5518 '58 DAK 01:41:10 01:41:04
  17 Bert Lemmens 5502 '57 De Langstraat 01:49:54 01:49:36
  18 Peter Noordam 5512 '58 AAA 01:53:37 01:51:54
  19 Emh Vrins 5517 '57 Tilburg Road Runners 01:53:43 01:52:01
  20 Jan Ploegmakers 5510 '58 OSS-VOLO 01:54:38 01:54:34
  21 Ronny Geerts 5500 '60 Jogging & Marathon Team Mol 01:55:19 01:54:28
  22 Frank Verkaart 5528 '60 Attila 01:56:26 01:54:52
  23 Bert Haan 5526 '59 Sprint 01:57:14 01:56:04
  24 Jos Hardy 5519 '59 Loopschool Wim Akkermans 01:58:39 01:57:32
  25 Edwin Grim 5508 '60 Prins Hendrik 02:09:39 02:08:07
 Mannen 60
Plts Naam Startnr GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
  1 Bert van Exsel 6030 '54 Sprint 01:27:01 01:26:59
  2 Frans Bekers 6002 ' Sprint 01:28:12 01:28:12
  3 Paul Streep 6006 '51 PAC 01:30:15 01:30:07
  4 Rien Bastiaansen 6010 '55 THOR 01:30:44 01:30:35
  5 Geert Alofs 6025 '56 Prins Hendrik 01:31:30 01:31:27
  6 Jack Gelens 6029 '56 THOR 01:32:16 01:32:07
  7 Ad de Jong 6036 '48 Atledo 01:36:07 01:36:01
  8 Gerard Wouters 6000 '51 Spiridon 01:36:38 01:36:35
  9 Kees - Verhoeven 6018 '50 Tilburg Road Runners 01:36:57 01:36:56
  10 Henk Bruijns 6032 '56 Sprint 01:40:22 01:40:11
  11 Ad Kieboom 6033 '54 Scorpio 01:40:55 01:40:50
  12 Jan V.d. Lee 6023 '52 DAK 01:41:15 01:41:06
  13 Toon de Rouw 6039 '51 Marvel 01:41:36 01:41:28
  14 Cees Kooman 6008 '52 Spado 01:42:17 01:42:05
  15 Rien van Diepen 6017 '48 Spiridon 01:44:15 01:43:53
  16 Wil Goossens 6016 '55 Achilles 01:47:37 01:46:59
  17 Jhpm Vd Eijnde 6019 '51 Tilburg Road Runners 01:47:43 01:46:17
  18 Rik Wetser 6022 '55 OSS-VOLO 01:48:11 01:47:17
  19 Cees van Leest 6014 '49 Achilles 01:48:32 01:47:30
  20 Ad van Zelst 6004 '45 AV Oirschot 01:48:44 01:48:29
  21 Hein van Staveren 6034 '50 Prins Hendrik 01:49:23 01:48:58
  22 Ad Schoonderbeek 6038 '53 De Langstraat 01:50:10 01:49:51
  23 Peter Rijsdijk 6009 '50 Diomedon 01:52:28 01:51:30
  24 Loek Coerver 6012 '55 Sprint 01:53:12 01:52:58
  25 Ton Bouman 6007 '51 Altena Road Runners 01:55:08 01:54:16
  26 André Aarts 6040 '46 Scorpio 01:56:13 01:55:47
  27 Kees Smetsers 6005 '47 AV Oirschot 01:57:12 01:56:55
  28 Jaap Klomp 6031 '40 Zaanland 01:57:22 01:57:13
  29 Rini op 't Hoog 6027 '55 Tilburg Road Runners 02:00:52 02:00:24
  30 Ger Straathof 6024 '49 Prins Hendrik 02:02:40 02:02:18
  31 Henk van Gerven 6020 '57 AV Oirschot 02:11:08 02:09:54
 Vrouwen senioren
Plts Naam Startnr GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
  1 Hilde Gilissen 52 '88 Parcival 01:27:14 01:27:13
  2 Elles van de Vorst 55 '83 Eindhoven Atletiek 01:37:55 01:37:17
  3 Marcella Roks 61 '90 AV Standdaarbuiten 01:42:48 01:42:38
  4 Annika Spronk 59 '82 AV Standdaarbuiten 01:43:15 01:42:41
  5 Manon van Kessel 60 '90 Prins Hendrik 01:46:16 01:45:37
  6 Anniek Goes 62 '87 OSS-VOLO 01:49:23 01:48:27
  7 Yvette Schalken 53 '88 De Langstraat 01:49:54 01:49:36
  8 Elien Vanhoof 56 '91 Jogging & Marathon Team Mol 02:18:05 02:16:48
 Vrouwen 35
Plts Naam Startnr GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
  1 Ingrid Versteegh 353 '78 Sprint 01:20:45 01:20:45
  2 Leen Hannes 350 '79 Jogging & Marathon Team Mol 01:34:44 01:34:35
  3 Anika Klunder 356 '81 Hellas 01:41:48 01:41:39
  4 Rianne Jansen 355 '77 OSS-VOLO 01:45:08 01:45:03
  5 Marloes de Jong 352 '78 Atledo 01:47:47 01:47:25
  6 Amely Verreijen 357 '78 OSS-VOLO 01:48:11 01:47:16
  7 Natasja Niessen-Burm 351 '79 Scorpio 01:53:46 01:52:21
 Vrouwen 40
Plts Naam Startnr GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
  1 Wendy Deijkers 402 '73 AV Standdaarbuiten 01:39:16 01:39:06
  2 Tina Helsen 401 '73 Jogging & Marathon Team Mol 01:47:52 01:47:04
  3 Léandra Sprenkels 408 '73 Sprint 01:49:12 01:48:34
  4 Terry van Driel 407 '76 Tilburg Road Runners 02:10:40 02:09:01
 Vrouwen 45
Plts Naam Startnr GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
  1 Ciska Hensen 451 '71 DAK 01:26:11 01:26:08
  2 Loes Verstappen 450 '71 Tilburg Road Runners 01:31:11 01:31:08
  3 Petra Bruijs 455 '68 Spado 01:38:15 01:38:08
  4 Bianca Blanke 456 '67 Road Runners Etten-Leur 01:50:25 01:48:58
 Vrouwen 50
Plts Naam Startnr GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
  1 Anja van Vliet 501 '62 avVN 01:37:35 01:37:22
  2 Loes Vingerhoets 510 '65 Achil '87 01:39:01 01:38:59
  3 José van der Linden 505 '64 Achilles 01:40:08 01:39:34
  4 Marielle Sprangers 503 '62 De Langstraat 01:49:54 01:49:35
  5 Marion van de Veerdonk 500 '58 avVN 01:52:21 01:51:20
  6 Luci Verhoeve 506 '63 Road Runners Etten-Leur 01:52:32 01:52:14
  7 Riet van Mook- V Ginneken 508 '61 Spiridon 01:54:12 01:54:05
  8 Jacqueline van der Meer 502 '58 OSS-VOLO 02:04:02 02:02:30
  9 Anita Klerx 511 '65 DAK 02:15:46 02:14:49
  10 Carin Weyers 509 '59 Jogging & Marathon Team Mol 02:35:32 02:34:15
 
  Halve marathon recreatieloop
 Mannen recreanten
Plts Naam Startnr GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
  1 Ruben Mureau 2400 '87 Oosterhout 01:19:14 01:19:13
  2 Menno de Jong 2448 '95 Moergestel 01:22:57 01:22:41
  3 Joost van Boxmeer 2872 '76 Dutch Runners 01:23:25 01:23:19
  4 Michel Schoon 2767 '75 Zaltbommel 01:23:54 01:23:53
  5 Oscar Douenburg 2427 '72 Tilburg 01:26:06 01:25:57
  6 Sjakko Sandee 2884 '68 Eindhoven 01:26:07 01:26:02
  7 Pieter Westland 2306 '76 Bunnik 01:27:16 01:27:06
  8 Felipe Hernandez Santana 2877 '74 Zoersel 01:27:49 01:27:43
  9 Paul Timmermans 2330 '65 Tholen 01:27:58 01:27:42
  10 Kris Pelgrims 2266 '70 Jogging & Marathon Team Mol 01:28:06 01:27:59
  11 Bart van Loon 2693 '76 Loopgroep Blixemsnel 01:28:08 01:28:02
  12 Job Staps 2559 '81 Loon op Zand 01:28:21 01:27:50
  13 Marco Winkel 2318 '71 Meeuwen 01:28:27 01:28:01
  14 Edwin de Gouw 2501 '82 Drunen 01:29:03 01:28:59
  15 Ruud Meeren 2464 '83 Dongen 01:29:13 01:28:59
  16 Niek Verschure 2840 '78 De Langstraat 01:29:29 01:29:13
  17 Erwin van Arendonk 2529 '79 DAK 01:29:29 01:28:47
  18 Harold Donkers 2694 '67 Eindhoven 01:29:44 01:29:39
  19 Paul Mutsaers 2580 '73 's-Hertogenbosch 01:29:50 01:29:30
  20 Erwin van der Schoot 2662 '73 Zaltbommel 01:30:21 01:30:05
  21 Benny van den Broek 2600 '67 's-Hertogenbosch 01:30:27 01:29:57
  22 Harrald van Hell 2309 '67 Herwijnen 01:30:48 01:30:20
  23 Eswin van Hal 2492 '77 Waalwijk 01:31:00 01:30:46
  24 David Regtien 2346 '74 Breda 01:31:05 01:30:40
  25 Willem Sikkers 2540 '77 DAK 01:31:11 01:31:04
  26 Kevin van Liesdonk 2527 '88 Drunen 01:31:22 01:30:20
  27 Edwin van Esch 2619 '66 Gemeente Heusden 01:31:31 01:31:26
  28 Youri Lentjes 2707 '83 Nijmegen 01:31:34 01:31:31
  29 Diederik van Leussen 2969 '92 Utrecht 01:31:35 01:30:38
  30 Marthijn Leemans 2918 '81 Tilburg Road Runners 01:31:35 01:31:24
  31 Bart Rem 2696 '78 Eindhoven 01:31:39 01:30:59
  32 Stef Antonissen 2746 '73 Drunen 01:31:40 01:31:32
  33 Aryon Hooijmaijers 2415 '73 Tilburg 01:31:56 01:31:37
  34 Luc van de Wiel 2724 '88 Elshout 01:31:57 01:31:32
  35 Stef Biemans 2489 '99 Waalwijk 01:31:57 01:30:06
  36 Bjorn Joos 2274 '80 Jogging & Marathon Team Mol 01:32:12 01:31:54
  37 Martijn van Hal 2657 '83 Boxtel 01:32:27 01:32:14
  38 Franklin van Bokhoven 2537 '83 Elshout 01:32:30 01:32:18
  39 Friso Laros 2908 '76 DAK 01:32:50 01:32:34
  40 Eric van den Bogaard 2502 '80 Topfysiotherapie Drunen 01:32:56 01:32:46
  41 Edward van Os 2653 '76 Loopschool Wim Akkermans 01:32:59 01:32:18
  42 Henk van den Heuvel 2951 '62 Altena Road Runners 01:33:07 01:32:40
  43 Stefan Verdonk 2615 '80 DAK 01:33:12 01:32:28
  44 Carlo Muller 2676 '68 Oss 01:33:17 01:33:04
  45 Rob Brekelmans 2640 '69 Vught 01:33:18 01:33:04
  46 Gerton Heyne 2954 '60 Tilburg 01:33:19 01:32:39
  47 Edwin Hermes 2752 '71 Loopschool Wim Akkermans 01:33:23 01:32:42
  48 Bram Broess 2576 '79 Loopschool Wim Akkermans 01:33:24 01:32:41
  49 Orrin Akkermans 2755 '90 Loopschool Wim Akkermans 01:33:24 01:32:41
  50 Chris Romme 2866 '65 Prinsenbeek 01:33:24 01:32:37
  51 Peer Maas 2681 '68 Veghel 01:33:49 01:33:33
  52 Simon Koolwijk 2921 '85 Tilburg 01:33:52 01:33:44
  53 Sander Timmers 2362 '75 CZ 01:33:52 01:33:24
  54 Ewout Eikelboom 2664 '76 Zaltbommel Dutch Runners 01:34:07 01:33:53
  55 Roland Hermens 2472 '65 Waalwijk 01:34:13 01:34:04
  56 Alvin Meerbach 2697 '74 Eindhoven 01:34:20 01:34:17
  57 Christus Blankers 2990 '80 Tilburg 01:34:20 01:33:27
  58 Dion Leemans 2475 '69 Waalwijk 01:34:22 01:34:04
  59 Vincent van Sambeek 2728 '73 's-Gravenhage 01:34:24 01:33:59
  60 Henrik Sellies 2457 '81 Achil '87 01:34:25 01:34:10
  61 Patrick Smits 2528 '74 Drunen 01:34:36 01:34:20
  62 Ad van Sambeek 2900 '61 Geffen 01:34:42 01:34:38
  63 Huberto van der Schuit 2481 '71 De Langstraat 01:34:43 01:34:29
  64 Thomas van der Kolk 2754 '80 Sprang-Capelle 01:34:44 01:34:28
  65 Wilbert Wouters 2429 '62 Tilburg 01:34:47 01:34:31
  66 Enno Kivits 2777 '94 DAK 01:35:01 01:34:19
  67 Peter Vernhout 2369 '81 Ulvenhout 01:35:01 01:34:42
  68 Gerard Bambacht 2661 '67 Zaltbommel 01:35:07 01:34:57
  69 Wim Verbrugge 2663 '59 Zaltbommel 01:35:26 01:35:09
  70 Jos de Keijzer 2328 '67 Hoogerheide 01:35:29 01:35:16
  71 Jos Clement 2675 '76 Kerkdriel 01:35:40 01:35:27
  72 Jeroen Merckens 2361 '76 Breda 01:35:49 01:35:22
  73 Harrie van de Ven 2815 '62 Loopgroep Goirle 01:35:55 01:35:26
  74 Geert Keetels 2377 '77 Etten-Leur 01:35:57 01:35:49
  75 Ronald van Steenis 2289 '78 Alblasserdam 01:36:09 01:35:59
  76 Dave Naber 2404 '78 Made 01:36:15 01:35:54
  77 Rene Theunis 2895 '62 Teteringen 01:36:35 01:36:29
  78 Beer de Bruin 2604 '80 Rosmalen 01:36:35 01:36:00
  79 Roland van Iersel 2762 '73 Loopgroep Goirle 01:36:41 01:36:03
  80 Niek Bilterijst 2858 '88 Rosmalen 01:36:57 01:36:47
  81 Jurgen Surstedt 2577 '67 's-Hertogenbosch 01:36:58 01:36:26
  82 David Jansen 2267 '84 Jogging & Marathon Team Mol 01:36:59 01:36:10
  83 Koen Akkermans 2658 '78 Zaltbommel 01:37:09 01:36:52
  84 Martijn van Lunteren 2370 '74 Bavel 01:37:19 01:36:50
  85 Hans Boelen 2634 '67 Hedikhuizen 01:37:21 01:37:10
  86 Reinier Vos 2322 '91 Andel 01:37:21 01:36:33
  87 Michel de Haan 2618 '73 Vlijmen 01:37:33 01:36:59
  88 Arno den Ridder 2397 '60 Scorpio 01:37:34 01:36:42
  89 Ardy van der Ham 2835 '62 Loopschool Wim Akkermans 01:37:36 01:36:52
  90 Geert Kastelijn 2942 '67 's-Hertogenbosch 01:37:39 01:36:50
  91 Rabih Allous 2981 '77 Prins Hendrik 01:37:40 01:36:22
  92 Rob Koeleman 2477 '77 Waalwijk 01:37:43 01:36:27
  93 Jason Bos 2732 '79 Drunen 01:37:48 01:37:19
  94 Han Mathijssen 2451 '64 Haaren 01:37:50 01:37:37
  95 Conor Garvey 2829 '80 Dongen 01:37:58 01:37:36
  96 Sjef Kuppens 2925 '71 Scorpio 01:38:10 01:37:17
  97 John Snijders 2366 '55 Terheijden 01:38:11 01:37:32
  98 Rob van Dun 2980 '76 Vught 01:38:21 01:36:37
  99 Jurgen Nous 2851 '69 Tilburg 01:38:32 01:37:20
  100 Mark Roza 2325 '76 Almkerk 01:38:35 01:38:08
  101 Dennis Rodrigo 2339 '74 Breda 01:38:51 01:37:23
  102 Kris Willems 2273 '71 Balen 01:38:52 01:37:53
  103 Niels Rutte 2842 '72 Scorpio 01:38:56 01:38:51
  104 Sjaak Ramsteijn 2723 '64 Waalwijk 01:39:00 01:38:57
  105 Jack van Oorschot 2905 '64 Halsteren 01:39:08 01:38:32
  106 Rob Jansen 2703 '62 Best 01:39:09 01:38:53
  107 Patrice Thiery de Rembau 2944 '68 Dordrecht 01:39:10 01:37:49
  108 Marcin Czupryński 2626 '87 Royal Sanders 01:39:22 01:37:27
  109 Dave Sanders 2612 '78 Rosmalen 01:39:26 01:38:27
  110 Rene van Erp 2903 '64 Vught 01:39:31 01:38:56
  111 Robert van Elderen 2931 '67 Lage Mierde 01:39:32 01:38:35
  112 Ad van Campen 2458 '66 Lage Mierde 01:39:32 01:38:35
  113 Johan van Loon 2409 '56 Geertruidenberg 01:39:33 01:38:52
  114 Rudy Romme 2365 '77 Terheijden 01:39:36 01:39:20
  115 Arno van der Laan 2832 '61 Prins Hendrik 01:39:37 01:38:18
  116 Heimen van Kooten 2666 '73 Zaltbommel Dutch Runners 01:39:40 01:39:27
  117 Henri Schoeman 2433 '68 Tilburg 01:39:42 01:39:38
  118 Kees van der Avoird 2957 '63 Scorpio 01:39:48 01:38:57
  119 Martijn Bruinsma 2434 '77 Tilburg 01:39:52 01:38:34
  120 Paul Vos 2621 '73 Medifit-Healthclub 01:39:53 01:39:45
  121 Kees de Kort 2561 '62 ACW '66 01:39:54 01:39:08
  122 Frank van den Hurk 2674 '67 Zaltbommel Dutch Runners 01:39:55 01:39:42
  123 Rudi Vennekens 2268 '66 Jogging & Marathon Team Mol 01:39:56 01:39:33
  124 Jack Suijkerbuijk 2331 '56 Tholen 01:39:59 01:39:10
  125 Jan Willem Aarts 2606 '78 Rosmalen 01:40:01 01:39:16
  126 Mark Hanssen 2987 '75 Vught 01:40:02 01:39:15
  127 Adri Schoenmakers 2913 '75 Boxtel 01:40:04 01:39:03
  128 Frank Schuite 2936 '69 Loopgroep Goirle 01:40:07 01:39:27
  129 Bert Palinckx 2417 '62 Tilburg 01:40:08 01:39:28
  130 Sven Somers 2256 '78 Malle 01:40:08 01:40:04
  131 Gijs Ooms 2430 '89 Tilburg Road Runners 01:40:17 01:39:48
  132 David van Dam 2859 '80 Rosmalen 01:40:20 01:39:55
  133 Gerben Burgmans 2555 '75 Kaatsheuvel 01:40:21 01:39:34
  134 Ralph Borghouts 2818 '79 Breda 01:40:23 01:38:48
  135 Ubaid de Jong 2947 '80 Drunen 01:40:26 01:39:48
  136 Antoin Heijmans 2494 '82 Drunen 01:40:31 01:40:05
  137 Egbert Wiersma 2713 '73 Tilburg Road Runners 01:40:32 01:40:03
  138 Charlie van Breugel 2656 '73 Sligro Food Group Nederland BV 01:40:36 01:39:47
  139 Michiel Koeijvoets 2376 '80 Achilles 01:40:40 01:39:32
  140 Leon Mahieu 2893 '59 Sprint 01:40:51 01:40:13
  141 Peter Jacobs 2967 '66 Oosterhout 01:40:57 01:39:22
  142 Joost Sperber 2710 '55 Pheidippides 01:41:03 01:39:38
  143 Mario Verkuijlen 2521 '57 Drunen 01:41:03 01:38:59
  144 Joep Ronde 2972 '80 Eindhoven 01:41:13 01:39:15
  145 Rutger Duhne 2605 '79 Rosmalen 01:41:15 01:40:43
  146 Danny Leenaerts 2867 '69 Oosterhout 01:41:25 01:41:04
  147 Gerard Timmermans 2478 '64 Waalwijk 01:41:27 01:41:20
  148 Joep Timmermans 2479 '91 Waalwijk 01:41:27 01:41:21
  149 Johan Vissers 2364 '62 Prinsenbeek 01:41:29 01:40:42
  150 Ronald Sperber 2940 '67 Waalwijk 01:41:30 01:40:06
  151 Goof Hobo 2317 '69 Eethen 01:41:39 01:41:06
  152 Bob Udink 2255 '60 Loopgroep Goirle 01:41:41 01:40:50
  153 Niels van den Berg 2278 '77 Zaltbommel 01:41:42 01:41:03
  154 Rob Kuiper 2743 '63 Drunen 01:41:48 01:41:08
  155 Ronnie van Bladel 2630 '66 DAK 01:41:49 01:40:41
  156 Eddy Michels 2597 '67 's-Hertogenbosch 01:41:54 01:41:34
  157 Joachim van de Haterd 2590 '76 Dutch Runners 01:42:02 01:40:11
  158 Erik van Geffen 2519 '68 Drunen 01:42:04 01:41:34
  159 Peter Zegwaard 2326 '69 Almkerk 01:42:04 01:41:22
  160 Wilfred Sip 2363 '70 Ron Clarke 01:42:04 01:41:48
  161 Lambert Vos 2476 '68 Waalwijk 01:42:05 01:41:46
  162 Michel van Lexmond 2614 '72 Vlijmen 01:42:08 01:41:39
  163 Roy van Delft 2538 '77 Elshout 01:42:10 01:41:37
  164 Rob Stovers 2935 '68 Vlijmen 01:42:11 01:41:45
  165 Francois van Zon 2526 '71 Drunen 01:42:11 01:41:13
  166 Tim van der Biezen 2796 '88 's-Gravenhage 01:42:18 01:41:14
  167 Wieger Buijs 2792 '89 Rotterdam 01:42:18 01:41:16
  168 Arno Mouwen 2374 '69 Road Runners Etten-Leur 01:42:20 01:41:33
  169 Richard Oomen 2702 '78 Best 01:42:20 01:41:26
  170 Jeroen Grauss 2979 '78 Altena Road Runners 01:42:22 01:41:59
  171 Stephan Ligthart 2432 '80 Tilburg 01:42:32 01:41:44
  172 Reinier Beltman 2956 '65 Eindhoven 01:42:37 01:41:46
  173 Jaap Witkamp 2348 '84 Sprint 01:42:45 01:42:20
  174 Olaf Kammerman 2288 '73 Krimpen aan den Ijssel 01:43:03 01:41:30
  175 John van Mersbergen 2316 '86 Eethen 01:43:06 01:41:45
  176 Jan Pieterse 2897 '56 Utrecht 01:43:18 01:42:46
  177 Tonnie Scheutjens 2736 '66 Loopgroep GoRun 01:43:19 01:41:22
  178 Guy Peys 2271 '71 Jogging & Marathon Team Mol 01:43:20 01:42:58
  179 Johan Rodder 2276 '73 Jogging & Marathon Team Mol 01:43:24 01:41:53
  180 Chris Vd Horst 2337 '68 AV Standdaarbuiten 01:43:31 01:42:28
  181 Lex van der Meer 2915 '83 's-Hertogenbosch 01:43:47 01:41:49
  182 Henk Sprangers 2488 '55 ACW '66 01:43:48 01:42:32
  183 Marcel Finnema 2504 '76 Drunen 01:43:49 01:43:16
  184 Ralf Vissers 2469 '78 Rijen 01:43:51 01:42:55
  185 Erik Landesbergen 2379 '65 Road Runners Etten-Leur 01:43:52 01:43:03
  186 Gerald van Riel 2665 '68 Zaltbommel Dutch Runners 01:43:55 01:43:24
  187 Antoon Hendriks 2392 '87 Oosterhout 01:43:59 01:42:56
  188 Patrick Janssen 2904 '71 Roosendaal 01:44:06 01:42:47
  189 Frank van Esch 2355 '64 Breda 01:44:20 01:43:17
  190 Corné van Wezel 2503 '70 Drunen 01:44:24 01:43:59
  191 Alistair Henkelman 2320 '89 Dussen 01:44:29 01:42:55
  192 Harry Verweij 2720 '58 Rabobank De Langstraat 01:44:30 01:42:48
  193 Steven Schneider 2360 '79 Royal Sanders 01:44:41 01:43:28
  194 Jeroen van Beers 2641 '75 Loopschool Wim Akkermans 01:44:47 01:44:03
  195 Edwin van der Pennen 2424 '71 Tilburg 01:44:48 01:44:07
  196 Jorn Thur 2834 '79 DAK 01:44:56 01:44:26
  197 Hans de Jong 2391 '63 Oosterhout 01:45:01 01:44:38
  198 Luc Beekman 2809 '72 Tilburg Road Runners 01:45:04 01:44:29
  199 Richard Groenenberg 2938 '76 Terheijden 01:45:07 01:43:33
  200 Roy Kolmeijer 2826 '73 Prinsenbeek 01:45:12 01:44:39
  201 Ad van Venrooij 2542 '52 Sprang-Capelle 01:45:13 01:44:58
  202 Ruud Kool 2651 '65 Taxandria 01:45:15 01:44:22
  203 Harold den Boer 2958 '70 Atledo 01:45:22 01:44:20
  204 Rudolf de Jong 2336 '72 AV Standdaarbuiten 01:45:23 01:45:14
  205 Hans van Wijk 2314 '67 Medifit-Healthclub 01:45:24 01:44:30
  206 Bart Eulderink 2687 '59 Gemeente Heusden 01:45:26 01:43:47
  207 Evert van Wichen 2610 '80 Loopschool Wim Akkermans 01:45:27 01:44:42
  208 Jorrin Moerenhout 2474 '91 Waalwijk 01:45:28 01:44:52
  209 Raymond Alexander 2588 '67 's-Hertogenbosch 01:45:29 01:44:46
  210 Giuseppe Grillo 2691 '73 Eindhoven 01:45:33 01:44:30
  211 Eric Withaar 2470 '72 Rijen 01:45:33 01:44:29
  212 Sander Janssen 2860 '73 Heemstede 01:45:34 01:45:10
  213 Bas Steur 2692 '62 Eindhoven 01:45:36 01:44:33
  214 John Seebregs 2861 '65 Tilburg 01:45:39 01:45:10
  215 Martin Delsman 2899 '82 ACW '66 01:45:41 01:43:47
  216 Michel Schimmer 2659 '69 Zaltbommel Dutch Runners 01:45:42 01:45:01
  217 Rob Snoeren 2524 '74 Drunen 01:45:51 01:45:17
  218 Stefan Jongeneelen 2463 '82 Dongen 01:45:51 01:44:52
  219 Michel Linschoten 2313 '67 Altena Road Runners 01:45:55 01:45:48
  220 Cees de Bruine 2684 '56 Schijndel 01:46:00 01:45:16
  221 Arjan van Heusden 2978 '77 Altena Road Runners 01:46:03 01:45:40
  222 Jorg van der Geer 2830 '79 DAK 01:46:04 01:45:36
  223 Richard Koppers 2973 '85 's-Hertogenbosch 01:46:08 01:45:34
  224 Ronnie Verbruggen 2685 '76 Schijndel 01:46:15 01:44:55
  225 Kees van Sas 2907 '65 Alphen 01:46:16 01:44:54
  226 Antoon van de Water 2635 '68 Berlicum 01:46:17 01:45:00
  227 Steven van den Brande 2870 '73 Antwerpen 01:46:18 01:45:55
  228 Robert van Wezel 2389 '70 Oosterhout 01:46:22 01:46:00
  229 Nick Verstappen 2902 '67 Gloria 01:46:23 01:45:03
  230 Michel Zoutewelle 2553 '72 Kaatsheuvel 01:46:24 01:45:23
  231 Piet den Hartog 2557 '54 Loopgroep GoRun 01:46:29 01:45:31
  232 Massimo America 2929 '88 Attila 01:46:37 01:45:14
  233 Dennis van der Aa 2518 '79 Drunen 01:46:41 01:45:31
  234 Ibrahim Negro 2386 '94 Scorpio 01:46:43 01:46:10
  235 Eddy Verwimp 2766 '55 Olen 01:46:45 01:46:02
  236 Sjaak Pols 2473 '68 ACW '66 01:46:53 01:44:58
  237 Dirk Luyten 2259 '70 Jogging & Marathon Team Mol 01:47:06 01:45:52
  238 Philip van Ravesteyn 2305 '68 Wijk bij Duurstede 01:47:07 01:46:09
  239 Guus van der Lee 2461 '65 Dongen 01:47:11 01:46:27
  240 Marco Sneijers 2802 '66 Breda 01:47:11 01:46:24
  241 Jeroen de Wit 2939 '89 Tilburg 01:47:11 01:45:59
  242 Maikel Rombouts 2485 '83 Waalwijk 01:47:11 01:46:39
  243 Adri de Bruijn 2782 '63 Breda 01:47:13 01:46:35
  244 Peter Timmermans 2887 '66 Malle 01:47:19 01:46:59
  245 Sander Jansen 2335 '76 Schijf 01:47:23 01:45:27
  246 Arie van Nifterik 2505 '66 DAK 01:47:24 01:46:29
  247 Remco van der Lee 2525 '81 De Langstraat 01:47:33 01:47:13
  248 Ton Sweep 2406 '59 Geertruidenberg 01:47:34 01:46:51
  249 Jaco van Sluijs 2551 '64 Kaatsheuvel 01:47:35 01:47:08
  250 Ronald Veuger 2991 '73 Zaltbommel 01:47:38 01:47:15
  251 Fred Slikker 2584 '71 Har(t)loopclub Engelen 01:47:41 01:45:56
  252 Geert Nieuwenhuizen 2744 '55 Prins Hendrik 01:47:41 01:47:16
  253 Marius Kraaij 2714 '68 Almkerk 01:47:50 01:47:23
  254 Peter van Berkel 2437 '65 CZ 01:47:59 01:47:30
  255 Roland van Oosterwijk 2468 '71 Rijen 01:48:02 01:46:54
  256 Ben van Esch 2682 '62 Schijndel 01:48:04 01:47:36
  257 Maarten Cordenier 2586 '77 's-Hertogenbosch 01:48:04 01:46:47
  258 René van Wezel 2790 '76 DAK 01:48:07 01:46:59
  259 Kees van den Brand 2482 '49 ACW '66 01:48:20 01:48:01
  260 Robert Jacobs 2807 '66 Rosmalen 01:48:20 01:47:04
  261 Mario Pelkmans 2471 '61 Loopgroep Goirle 01:48:24 01:47:54
  262 Peter Claerhoudt 2284 '70 Ter Aar 01:48:27 01:47:50
  263 Hans van Nispen 2850 '72 Breda 01:48:32 01:47:52
  264 Bert Henskens 2966 '54 Prins Hendrik 01:48:33 01:47:08
  265 Twan van Gool 2883 '69 Har(t)loopclub Engelen 01:48:34 01:46:58
  266 Fred Soomers 2467 '55 Spiridon 01:48:35 01:47:32
  267 Henk Nimeijer 2711 '52 Koekange 01:48:36 01:47:18
  268 Marco de Bont 2567 '66 's-Hertogenbosch 01:48:38 01:48:09
  269 Vincent Weinschenk 2716 '69 Vlijmen 01:48:39 01:47:37
  270 Roland van Esch 2520 '67 Drunen 01:48:42 01:47:52
  271 Muhamed Abas 2741 '76 Oldenzaal 01:48:43 01:47:07
  272 Kees Fikke 2781 '59 AV Standdaarbuiten 01:48:46 01:48:36
  273 Jan Los 2286 '69 Zoetermeer 01:48:48 01:48:12
  274 Adrie Luteijn 2623 '53 Medifit-Healthclub 01:48:56 01:48:22
  275 Jeroen van den Broek 2683 '78 Schijndel 01:48:58 01:47:40
  276 Addie Dumont 2534 '65 Gemeente Heusden 01:49:03 01:48:49
  277 Ralph van den Bergh 2594 '62 's-Hertogenbosch 01:49:05 01:47:58
  278 Henk Balk 2465 '71 Atledo 01:49:13 01:47:50
  279 Marcel Jansen 2408 '79 Geertruidenberg 01:49:15 01:48:56
  280 Jeroen van Roosmalen 2595 '73 's-Hertogenbosch 01:49:16 01:48:10
  281 Wilco van Schijndel 2350 '68 Breda 01:49:17 01:49:05
  282 Rodger Sluijmers 2886 '65 Har(t)loopclub Engelen 01:49:21 01:47:45
  283 Jan de Groot 2974 '64 Waalwijk 01:49:27 01:48:11
  284 Henk Kooijmans 2497 '60 DAK 01:49:33 01:48:19
  285 Roger de Ruyter 2705 '71 HLB Van Daal & Partners 01:49:34 01:48:45
  286 Anno Hoekstra 2881 '67 Spijkenisse 01:49:36 01:49:05
  287 Bob Stemerdink 2863 '68 Breda 01:49:39 01:49:07
  288 Fons Otten 2372 '63 Bavel 01:49:44 01:48:59
  289 Tom Piekema 2620 '79 Vlijmen 01:49:46 01:48:27
  290 Richard Corten 2532 '59 Gemeente Heusden 01:49:50 01:49:36
  291 Erik Groeneweg 2294 '62 Rotterdam 01:49:56 01:48:26
  292 Murat Kadagan 2722 '82 Jogging & Marathon Team Mol 01:50:00 01:49:56
  293 Maarten Somers 2300 '85 CZ 01:50:00 01:49:25
  294 Ad Reijngoudt 2441 '62 Loopgroep Goirle 01:50:03 01:49:11
  295 Arjan van de Nostrum 2506 '71 DAK 01:50:05 01:49:02
  296 Hans Jonkers 2882 '60 De Keien 01:50:12 01:48:38
  297 Sasun Abraham 2898 '85 Rucphen 01:50:14 01:48:45
  298 Bart de Ruijter 2344 '80 Breda 01:50:14 01:48:40
  299 Stefan de Koeijer 2327 '84 Kapelle 01:50:16 01:49:55
  300 Marlie Snijders 2633 '52 DAK 01:50:31 01:48:50
  301 Frank van der Lee 2742 '73 Dongen 01:50:34 01:50:11
  302 Rene Boomgaard 2058 '67 Breda 01:50:35 01:49:51
  303 Rens van Herpt 2530 '61 Drunen 01:50:37 01:50:27
  304 Chris van Woensel 2549 '63 Kaatsheuvel 01:50:39 01:49:39
  305 Walter Jacobs 2821 '69 Vught 01:50:40 01:50:18
  306 Piet Boutsma 2891 '56 Alblasserdam 01:50:47 01:49:04
  307 Marton Severijnen 2394 '62 Oosterhout 01:50:47 01:49:20
  308 Rolph Grasmeijer 2878 '72 Har(t)loopclub Engelen 01:50:50 01:49:14
  309 Ron Slegers 2894 '78 Loopvereniging TOF 01:51:02 01:49:13
  310 Henk Borst 2772 '59 Zaanland 01:51:04 01:50:22
  311 Arnold Veldman 2644 '56 Prins Hendrik 01:51:11 01:50:59
  312 Teele Westerhuis 2295 '62 Strijen 01:51:11 01:50:05
  313 Rob Keijzer 2962 '71 Tilburg 01:51:18 01:50:32
  314 Jas Berkum 2291 '78 Rotterdam 01:51:19 01:49:25
  315 Lorens Albinus 2399 '72 Scorpio 01:51:25 01:50:53
  316 Stijn Blenk 2359 '87 Breda 01:51:25 01:50:20
  317 Niek Heesakkers 2368 '82 Teteringen 01:51:27 01:50:20
  318 John de Bont 2856 '64 Scorpio 01:51:29 01:49:58
  319 Ed van de Kooij 2787 '85 Breda 01:51:31 01:50:23
  320 Giampietro Spano 2721 '55 Jogging & Marathon Team Mol 01:51:32 01:50:40
  321 Jos Bleijlevens 2852 '64 Scorpio 01:51:32 01:50:02
  322 Martin van den Brink 2455 '72 Hilvarenbeek 01:51:34 01:51:15
  323 Rob Turksema 2820 '64 Eindhoven 01:51:35 01:50:16
  324 Antoine Nunnink 2668 '66 Altena Road Runners 01:51:38 01:51:30
  325 Raymond Coenraats 2298 '73 Sliedrecht 01:51:40 01:50:21
  326 Godfried Boers 2647 '75 Sligro Food Group Nederland BV 01:51:46 01:50:58
  327 Edwin de Kinderen 2646 '73 Vught 01:51:46 01:50:58
  328 Frank van den Berg 2701 '55 CZ 01:51:50 01:50:26
  329 Peter Verheijen 2456 '65 Achil '87 01:51:52 01:51:34
  330 Ton Schrauwen 2779 '57 Roosendaal 01:52:04 01:50:39
  331 Sander van den Berkmortel 2579 '80 Har(t)loopclub Engelen 01:52:10 01:50:32
  332 Ton van Gils 2593 '60 's-Hertogenbosch 01:52:13 01:51:39
  333 John Rademakers 2453 '81 Hilvarenbeek 01:52:17 01:50:42
  334 Luc van Baelen 2260 '63 Jogging & Marathon Team Mol 01:52:19 01:51:27
  335 Alexander Leusink 2812 '69 Spiridon 01:52:23 01:51:18
  336 Nick Verhulst 2449 '68 Udenhout 01:52:23 01:51:16
  337 Theo Jochoms 2988 '62 Groesbeek 01:52:29 01:51:30
  338 Jaap de Koning 2828 '57 Spiridon 01:52:31 01:51:31
  339 Hans van Dongen 2862 '72 Spiridon 01:52:32 01:51:24
  340 Richard van der Sanden 2496 '83 Drunen 01:52:33 01:51:08
  341 Henk Welte 2450 '59 Taxandria 01:52:34 01:51:42
  342 Rens Smit 2983 '94 Sprang-Capelle 01:52:45 01:52:32
  343 Kim Koehoorn 2323 '70 Woudrichem 01:52:47 01:52:05
  344 William van Balkom 2805 '72 Breda 01:52:47 01:51:42
  345 Arjan Naaijen 2393 '64 Altena Road Runners 01:52:51 01:52:15
  346 Mark Blonk 2799 '79 Drunen 01:52:52 01:52:28
  347 Johnny Sismono 2747 '65 's-Hertogenbosch 01:53:01 01:52:56
  348 Gert-Jan Koevoets 2375 '75 Achilles 01:53:04 01:52:45
  349 Johan Teeuwen 2823 '65 Zaltbommel Dutch Runners 01:53:05 01:51:44
  350 Roel Harbers 2560 '78 Loon op Zand 01:53:07 01:52:07
  351 Gert-Jan de Kock 2329 '65 Olympia Halsteren 01:53:08 01:52:29
  352 Hans Rutjes 2909 '63 Netersel 01:53:08 01:52:45
  353 Jeroen Rasenberg 2290 '68 Barendrecht 01:53:09 01:52:12
  354 Andre Pickhard 2699 '61 Nuenen 01:53:12 01:52:36
  355 Bas van de Wouw 2343 '87 Breda 01:53:17 01:52:14
  356 Twan van de Wiel 2491 '66 Waalwijk 01:53:18 01:52:43
  357 Marc van Alphen 2927 '74 Waalwijk 01:53:19 01:52:43
  358 Theo Schmitz 2591 '50 's-Hertogenbosch 01:53:27 01:53:10
  359 Willem Beekers 2773 '72 Breda 01:53:30 01:52:34
  360 Rob Zikkenheimer 2583 '57 's-Hertogenbosch 01:53:35 01:52:03
  361 Wim Steenbergen 2698 '62 Geldrop 01:53:37 01:51:59
  362 Pascal Rovers 2868 '71 Breda 01:53:45 01:52:37
  363 Andrew Schijvens 2547 '71 Kaatsheuvel 01:53:46 01:52:58
  364 Jan van Amelsvoort 2831 '52 Teteringen 01:53:49 01:52:36
  365 Ernest Janssens 2426 '68 Tilburg 01:53:51 01:53:00
  366 Bert Zoetbrood 2566 '61 's-Hertogenbosch 01:53:53 01:52:29
  367 Luc Willekens 2272 '64 Jogging & Marathon Team Mol 01:53:53 01:52:57
  368 Jan Neirinck 2847 '68 Geel 01:53:55 01:52:26
  369 Debian Stappers 2341 '65 Breda 01:53:56 01:52:20
  370 Bertus van Eekelen 2373 '59 Achilles 01:53:59 01:52:52
  371 Maarten de Cloe 2864 '91 Tilburg 01:54:01 01:52:04
  372 Leon Vaes 2950 '74 Breda 01:54:14 01:52:40
  373 Sander Pijnenburg 2444 '66 d'Oultremontcollege 01:54:24 01:52:39
  374 Jos Rabou 2977 '52 Prins Hendrik 01:54:28 01:53:07
  375 Karel Goossens 2257 '52 Jogging & Marathon Team Mol 01:54:31 01:53:19
  376 Ralf Geelen 2628 '75 Haarsteeg 01:54:41 01:53:02
  377 Jacco van Rooij 2888 '74 Prins Hendrik 01:54:46 01:53:16
  378 Anton Rombouts 2462 '52 Atledo 01:55:03 01:54:28
  379 Guido van Beeck 2388 '69 Oosterhout 01:55:04 01:54:40
  380 Mat van Beek 2949 '62 Drunen 01:55:06 01:53:48
  381 Leo Verbeeck 2265 '51 Jogging & Marathon Team Mol 01:55:19 01:54:29
  382 Etienne de Bree 2876 '68 Breda 01:55:23 01:53:37
  383 Rolf Moll 2283 '55 Leiden 01:55:24 01:54:39
  384 Jan van Kuijk 2556 '52 Kaatsheuvel 01:55:24 01:54:34
  385 Harm Spronk 2916 '62 Prins Hendrik 01:55:25 01:54:01
  386 Corné van de Klundert 2438 '60 CZ 01:55:36 01:55:20
  387 Heinz Bouwens 2734 '61 Drunen 01:55:36 01:54:56
  388 Dennis Sillen 2531 '72 DAK 01:55:38 01:54:30
  389 Henny Ruedisueli 2356 '48 Sprint 01:55:41 01:55:03
  390 Andre Marechal 2837 '75 's-Hertogenbosch 01:55:48 01:54:24
  391 Robert Verster 2933 '70 Udenhout 01:56:04 01:55:07
  392 Jan van Nieuwamerongen 2875 '67 Ommeren 01:56:06 01:55:52
  393 Bob Streefkerk 2855 '61 Tilburg Road Runners 01:56:12 01:55:34
  394 Jan van Meer 2381 '54 Scorpio 01:56:13 01:55:49
  395 Pieter Verhoeven 2420 '61 AV '47 01:56:20 01:55:55
  396 Ruud van Wijk 2712 '61 Raamsdonksveer 01:56:22 01:55:48
  397 Dennis Mekes 2873 '77 Dongen 01:56:24 01:54:36
  398 K Peek 2869 '89 Esch 01:56:24 01:54:37
  399 Marco Eijgenraam 2251 '69 Wezembeek-Oppem 01:56:25 01:55:29
  400 Antonio Esposito 2817 '71 Hedel 01:56:34 01:54:38
  401 Herman Teklenburg 2625 '74 Nieuwkuijk 01:56:34 01:54:40
  402 Jiri Kessen 2490 '76 Waalwijk 01:56:34 01:54:51
  403 Frank van Rijthoven 2440 '68 Loopgroep Goirle 01:56:47 01:56:17
  404 Maurice Thijssen 2509 '64 DAK 01:56:49 01:55:43
  405 Babak Dadvar 2833 '81 Velp 01:56:51 01:56:23
  406 Peter Pechtold 2976 '66 Haarsteeg 01:56:54 01:55:20
  407 Ronald Rens 2797 '65 Breda 01:56:55 01:55:54
  408 Rinus Luijkx 2745 '46 Sprang-Capelle 01:57:04 01:56:29
  409 Alex Oude Elferink 2304 '62 Amersfoort 01:57:10 01:55:17
  410 John Dekkers 2848 '66 Veldhoven 01:57:15 01:56:40
  411 Roel Lijnema 2719 '68 Rabobank De Langstraat 01:57:29 01:55:48
  412 Falco Janssen 2536 '79 Drunen 01:57:31 01:56:42
  413 Jasper Hemminga 2380 '78 Oosterhout 01:57:34 01:55:42
  414 Pascal Lambrechts 2507 '72 Drunen 01:57:38 01:56:21
  415 Joop Smout 2395 '54 Scorpio 01:57:45 01:56:13
  416 Frank Gort 2345 '65 Loopvereniging TOF 01:57:45 01:56:14
  417 Olaf Pijnenburg 2989 '67 Boxtel 01:57:51 01:56:28
  418 Sander Hölscher 2571 '62 's-Hertogenbosch 01:57:57 01:56:10
  419 Tom Leijten 2616 '62 Vlijmen 01:58:11 01:57:50
  420 Hans Hazenberg 2926 '60 Vught 01:58:14 01:56:44
  421 Edwin Oomen 2680 '74 Loopgroep Wijbosch 01:58:21 01:57:00
  422 Marc van Zijl 2982 '63 Oosterhout 01:58:28 01:57:38
  423 Gert van Gorcom 2751 '67 Utrecht 01:58:30 01:56:46
  424 Rene Bastiaansen 2854 '65 Breda 01:58:42 01:57:46
  425 Willem Jooren 2667 '65 Zuilichem 01:58:50 01:57:22
  426 Wim van den Oord 2539 '59 ACW '66 01:59:00 01:57:06
  427 André den Teuling 2715 '53 's-Hertogenbosch 01:59:04 01:57:56
  428 Ruud Lammers 2398 '57 Scorpio 01:59:17 01:58:53
  429 Arno Vd Dungen 2632 '65 Haarsteeg 01:59:21 01:57:40
  430 Jeroen Leemans 2545 '92 Waspik 01:59:24 01:59:09
  431 Marcel Janssen 2500 '67 DAK 01:59:28 01:58:24
  432 Roelof Nauta 2789 '76 Rosmalen 01:59:31 01:58:20
  433 Dirk van Bergeijk 2810 '66 Genderen 01:59:45 01:58:10
  434 Marcel de Folter 2495 '75 Drunen 01:59:48 01:58:09
  435 Ron Slot 2660 '66 Zaltbommel Dutch Runners 01:59:56 01:58:43
  436 Leo Jacobs 2565 '54 Prins Hendrik 02:00:01 01:59:38
  437 Evert Niemann 2622 '67 Vlijmen 02:00:02 01:59:56
  438 Ronald van der Lee 2631 '73 Haarsteeg 02:00:04 01:58:09
  439 Wolfgang Arndt 2514 '56 Drunen 02:00:04 01:58:34
  440 Mario Wuyts 2759 '60 Herentals 02:00:06 01:58:19
  441 Evert van der Meulen 2599 '67 CZ 02:00:10 01:59:09
  442 Peter van Gemert 2731 '66 DAK 02:00:10 01:59:01
  443 Jan Pije 2423 '62 Tilburg Road Runners 02:00:16 01:59:30
  444 Peter Beks 2422 '67 Tilburg 02:00:16 01:59:32
  445 Jos van Schendel 2354 '62 Breda 02:00:22 01:59:01
  446 Martijn van de Beurcht 2627 '77 Nieuwkuijk 02:00:36 01:59:17
  447 Ad van der Mierden 2480 '68 Waalwijk 02:00:42 01:59:44
  448 Mark Lankhaar 2315 '70 Genderen 02:00:49 01:59:38
  449 Camiel Tetteroo 2609 '75 Rosmalen 02:00:55 02:00:00
  450 Gregor Sparidans 2416 '68 Tilburg 02:01:02 01:59:51
  451 Hans Samuels 2617 '59 Vlijmen 02:01:06 02:00:57
  452 Andre Pulles 2885 '68 Waalwijk 02:01:12 01:59:34
  453 Ziga Petek 2541 '77 Sprang-Capelle 02:01:13 02:00:18
  454 Jos Suijker 2585 '56 's-Hertogenbosch 02:01:27 01:59:48
  455 Karel Maas 2889 '55 Loopvereniging TOF 02:01:28 01:59:38
  456 Sander Zikkenheimer 2575 '83 Prins Hendrik 02:01:35 02:00:06
  457 Ronald Hoevenaars 2803 '66 Eindhoven 02:01:37 02:00:37
  458 Harrie Geboers 2418 '66 Tilburg 02:01:38 01:59:56
  459 Robert Brouns 2387 '70 Oosterhout 02:01:41 02:00:03
  460 John Damen 2517 '65 Drunen 02:01:43 02:01:08
  461 Michael van Kasteren 2311 '61 Meteren 02:01:49 02:01:36
  462 Hein de Bont 2511 '86 Medifit-Healthclub 02:02:00 02:00:10
  463 Marc Bechtold 2910 '59 Goirle 02:02:31 02:00:43
  464 Hans Smetsers 2717 '50 Drunen 02:02:32 02:01:50
  465 Martijn Schrover 2493 '83 Waalwijk 02:02:37 02:02:14
  466 Robert van der Linden 2871 '79 Waalwijk 02:02:38 02:02:16
  467 Guy Deckx 2252 '66 Olen 02:02:50 02:01:04
  468 Roger van den Schoor 2917 '69 Prins Hendrik 02:02:50 02:00:56
  469 Bob Wouters 2718 '68 Jogging & Marathon Team Mol 02:02:52 02:01:51
  470 Dick de Kort 2778 '48 Achilles 02:02:55 02:01:47
  471 Richard Romijn 2846 '73 's-Hertogenbosch 02:02:55 02:01:15
  472 Anton Willemse 2428 '57 Tilburg 02:02:56 02:01:37
  473 Cees Voesenek 2254 '58 avVN 02:03:08 02:01:38
  474 Marc Monnens 2263 '82 Jogging & Marathon Team Mol 02:03:09 02:02:21
  475 Rob Theunis 2371 '60 Bavel 02:03:12 02:01:50
  476 Co Meerburg 2770 '61 Sliedrecht 02:03:34 02:02:15
  477 Robert van der Kemp 2793 '56 's-Gravenhage 02:03:34 02:01:43
  478 Geert Dodemont 2750 '65 Breda 02:04:00 02:02:17
  479 Hinke van Berkum 2280 '81 Amsterdam 02:04:01 02:02:08
  480 Gertjan Kok 2568 '82 's-Hertogenbosch 02:04:13 02:02:30
  481 Peter Gommers 2783 '67 Breda 02:04:13 02:03:21
  482 Peter Vroegh 2844 '70 Altena Road Runners 02:04:14 02:02:29
  483 Jeroen Overeem 2572 '71 's-Hertogenbosch 02:04:19 02:03:21
  484 Aad van Vliet 2920 '51 Scorpio 02:04:24 02:03:59
  485 Nico Vink 2984 '59 Almkerk 02:04:28 02:03:12
  486 Tanno Grobben 2672 '54 Well 02:04:29 02:03:19
  487 Johan Grobben 2671 '54 Well 02:04:29 02:04:29
  488 Peter Akkermans 2544 '53 Atledo 02:04:31 02:03:56
  489 Roger van Decraen 2261 '53 Jogging & Marathon Team Mol 02:04:33 02:03:34
  490 Jozef Mariën 2270 '59 Jogging & Marathon Team Mol 02:04:34 02:03:38
  491 Arthur Becht 2952 '57 Loopgroep Rosmalen 02:04:43 02:03:15
  492 Leon Bekkers 2533 '72 Drunen 02:04:49 02:03:06
  493 Christiaan Janssen 2598 '54 CZ 02:04:52 02:03:52
  494 Jeroen Dirks 2638 '67 Prins Hendrik 02:05:05 02:03:46
  495 Johan Hagenaar 2443 '51 Tilburg Road Runners 02:05:09 02:04:00
  496 John Hondeveld 2378 '65 Achilles 02:05:22 02:05:04
  497 Johan van den Biggelaar 2911 '58 Atledo 02:05:28 02:04:05
  498 Mjh van Nieuwenhoven 2912 '57 Atledo 02:05:28 02:04:05
  499 Leo Schijvenaars 2333 '54 THOR 02:05:35 02:05:13
  500 Hans van den Heuvel 2499 '63 DAK 02:05:43 02:04:04
  501 Jack Heijnen 2961 '68 Oosterhout 02:05:44 02:03:55
  502 Bas van Andel 2312 '79 Gorinchem 02:05:45 02:04:14
  503 Mikel Janssens 2436 '66 Tilburg 02:05:49 02:03:57
  504 Roland Franken 2405 '68 Sprint 02:06:26 02:05:38
  505 Jos Gevers 2943 '57 Berkel-Enschot 02:06:32 02:05:06
  506 Kees de Kok 2841 '71 Tilburg 02:06:37 02:05:32
  507 Ton Kemmeren 2460 '57 Atledo 02:06:45 02:05:23
  508 Lion Laurijssen 2554 '67 Kaatsheuvel 02:06:55 02:05:55
  509 Jurgen Borg 2581 '75 's-Hertogenbosch 02:06:57 02:06:34
  510 Robert Johnston 2250 '69 Sint-Gillis 02:06:59 02:05:25
  511 Derk-Jan de Wit 2483 '67 Waalwijk 02:07:02 02:05:24
  512 David Shearlaw 2332 '68 Roosendaal 02:07:05 02:06:29
  513 Kees van Boxel 2730 '64 DAK 02:07:08 02:05:59
  514 L.a Hartman 2839 '69 Altena Road Runners 02:07:19 02:05:34
  515 Remco van Dijk 2932 '81 Almere 02:07:27 02:05:54
  516 Lau Specken 2587 '58 OSS-VOLO 02:07:45 02:06:02
  517 Ben van Schijndel 2367 '65 Teteringen 02:07:46 02:07:33
  518 Ruud van Balkom 2297 '46 Dordrecht 02:07:50 02:07:08
  519 Bastian Boogaard 2353 '79 Breda 02:07:58 02:07:04
  520 Boudie Hoogedeure 2740 '71 Breda 02:08:00 02:07:12
  521 Albert Klaassen 2535 '61 DAK 02:08:03 02:08:03
  522 Harry van Hulten 2948 '57 DAK 02:08:03 02:06:59
  523 Bern Jansen 2813 '61 Weert 02:08:08 02:06:08
  524 Frank Kuster 2985 '60 Bemmel 02:08:23 02:07:47
  525 Frenk van der Voort 2639 '62 Vught 02:08:40 02:06:47
  526 Erik van Oorschot 2654 '70 Boxtel 02:08:43 02:06:51
  527 Jaap Vloon 2757 '50 Zaanland 02:08:53 02:08:07
  528 Christian Engelage 2516 '44 Drunen 02:09:13 02:07:42
  529 André Klück 2923 '60 Loopschool Wim Akkermans 02:09:19 02:08:12
  530 Guus van Wietingen 2729 '59 Medifit-Healthclub 02:09:23 02:08:02
  531 Jeffrey van Kuijk 2447 '78 Oisterwijk 02:09:32 02:08:08
  532 Diederik Benschop 2293 '72 Rotterdam 02:09:32 02:07:42
  533 Eddy Mureau 2401 '73 Scorpio 02:10:10 02:08:34
  534 Johan Alen 2253 '67 Jogging & Marathon Team Mol 02:10:15 02:09:13
  535 Peter Teklenburg 2522 '75 Drunen 02:10:28 02:08:33
  536 Jeroen Burmanje 2937 '94 Drunen 02:10:30 02:08:41
  537 Ed Lommert 2307 '53 Statina 02:10:38 02:08:58
  538 Cees Castelijns 2385 '56 Scorpio 02:10:57 02:09:17
  539 Frank Homburg 2670 '66 Bruchem 02:11:07 02:09:20
  540 Tom van Hal 2484 '80 Waalwijk 02:11:12 02:10:59
  541 Mario Tatti 2513 '65 Drunen 02:11:23 02:09:55
  542 Ramon van Meersbergen 2414 '82 Tilburg 02:11:41 02:09:42
  543 Denni Otten 2413 '82 Tilburg 02:11:41 02:09:43
  544 Roland Heyman 2589 '68 's-Hertogenbosch 02:11:50 02:11:09
  545 Jasper Menken 2301 '70 Maarssen 02:11:59 02:10:26
  546 Rinus Pijnappels 2649 '55 Dutch Runners 02:12:34 02:12:34
  547 Rob. K Hemminga 2384 '46 Scorpio 02:12:38 02:10:57
  548 Hans Dalderop 2679 '57 Heesch 02:12:40 02:11:31
  549 Tom van Schijndel 2704 '78 Sligro Food Group Nederland BV 02:12:58 02:12:10
  550 Hans van den Bersselaar 2816 '65 Oisterwijk 02:13:26 02:12:18
  551 Paul Verstraeten 2700 '53 Dutch Runners 02:13:51 02:12:24
  552 Harrie Boelens 2774 '57 Eindhoven Atletiek 02:13:51 02:12:46
  553 Michel Mensink 2602 '65 's-Hertogenbosch 02:13:54 02:12:49
  554 Mark Schalken 2804 '87 Sprang-Capelle 02:13:57 02:12:26
  555 Richard van der Voorn 2673 '68 Kerkdriel 02:14:45 02:13:27
  556 Marc Vraets 2727 '68 Drunen 02:14:52 02:13:09
  557 Felix Schults 2655 '69 Boxtel 02:14:55 02:13:35
  558 Teun Castelijns 2688 '85 Reusel 02:14:57 02:14:19
  559 Rémon Spruit 2357 '77 Breda 02:15:14 02:14:29
  560 Rene Mol 2643 '66 Vught 02:15:21 02:13:37
  561 Egbert Loonen 2784 '59 Breda 02:15:29 02:14:36
  562 Frank Bastiaanssen 2775 '63 Sprint 02:15:31 02:14:35
  563 F van Duijnhoven 2764 '73 Oosterhout 02:15:31 02:14:00
  564 Marcel Mink 2563 '73 Loopschool Wim Akkermans 02:16:01 02:14:17
  565 Eric Otten 2512 '62 Drunen 02:16:26 02:14:48
  566 Dick Verkaik 2292 '55 Rotterdam 02:17:42 02:15:51
  567 Sytze Koolhaas 2402 '59 Oosteind 02:18:25 02:16:36
  568 Henk Overeijnder 2466 '56 Atledo 02:18:42 02:16:49
  569 Charles Dufornee 2896 '68 Breda 02:18:59 02:18:53
  570 Wim Wijma 2824 '42 Tilburg 02:18:59 02:18:30
  571 Kees van der van der Vos 2396 '48 Scorpio 02:23:24 02:21:48
  572 Robert Merkies 2347 '64 Sprint 02:24:53 02:24:01
  573 Bart Wijkmans 2578 '58 's-Hertogenbosch 02:24:54 02:23:29
  574 A van de Ven 2941 '51 Prins Hendrik 02:25:08 02:23:44
  575 Ferry van Pieterson 2970 '45 Dutch Runners 02:27:12 02:25:18
 Vrouwen recreanten
Plts Naam Startnr GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
  1 Annemarie de Bie 2006 '72 Zaltbommel 01:35:07 01:34:57
  2 Natasja Fitters 1959 '94 Drunen 01:39:20 01:39:06
  3 Anne Huver-Castelijns 2024 '84 Eindhoven 01:39:29 01:38:49
  4 Susan van Zeelst 2029 '92 Nijmegen 01:39:31 01:39:02
  5 Lisette van de Griendt 1946 '73 Waalwijk 01:40:59 01:40:44
  6 Marjo van Caem 1960 '67 Sprang-Capelle 01:41:50 01:41:46
  7 Melanie Scherders 2095 '77 Oosterhout 01:42:06 01:41:12
  8 Petra Frieswijk 2086 '71 Numansdorp 01:42:49 01:42:12
  9 Wendi Linke 2015 '72 Vinkel 01:42:53 01:42:15
  10 Jalisa Daane 1885 '93 Sprint 01:43:43 01:42:23
  11 Rosanne van Kerkhoven 2088 '88 Tilburg Road Runners 01:43:47 01:43:09
  12 Elke van Echelpoel 1821 '84 Rijkevorsel 01:43:47 01:43:29
  13 Marianne Spronk 2048 '48 Standdaarbuiten 01:44:59 01:44:24
  14 Marga Corten 2041 '77 DAK 01:45:44 01:45:31
  15 Yvonne van Roestel 1933 '88 Rijen 01:46:31 01:46:01
  16 Annet Nimeijer 1995 '89 Vught 01:46:47 01:45:32
  17 Marjan Smit 2074 '75 Breda 01:47:12 01:46:34
  18 Hanneke van Nistelrooij 1969 '79 's-Hertogenbosch 01:47:17 01:46:19
  19 Anouk Suilen 2044 '86 Arendonk 01:47:17 01:45:30
  20 Davina van den Biggelaar 1846 '77 Hank 01:47:21 01:45:54
  21 Inge de Belder 1818 '76 Zoersel 01:47:28 01:47:07
  22 Katja van Etten 1893 '80 Oosterhout 01:47:29 01:46:32
  23 Lee van Zunderd-Krijntjes 1851 '66 Olympia Halsteren 01:47:30 01:46:52
  24 Christel Westerveen 2098 '78 Amsterdam 01:47:35 01:47:07
  25 Helen de Laat 2027 '73 Dutch Runners 01:47:42 01:47:23
  26 Carla Pijnenburg 1922 '80 Haaren 01:47:51 01:47:25
  27 Carine Muyldermans 354 '78 Jogging & Marathon Team Mol 01:47:52 01:47:03
  28 Marlot Karelse 2134 '84 Haaren 01:47:55 01:47:29
  29 Petra Santegoets 1904 '65 Tilburg 01:47:59 01:47:30
  30 Marjo Leijten 1930 '63 Atledo 01:48:18 01:47:57
  31 Corine van Dal 2135 '81 Loopvereniging TOF 01:48:42 01:48:00
  32 Ingeborg de Jong 1858 '74 AV Standdaarbuiten 01:49:29 01:49:18
  33 Patricia Kloonen 2102 '70 Breda 01:49:40 01:47:50
  34 Diana van 't Westeinde 2106 '68 Loopvereniging TOF 01:49:44 01:47:54
  35 Natasja Frijlink 1863 '76 Breda 01:49:45 01:49:00
  36 Liesbeth Rens 1811 '79 Jogging & Marathon Team Mol 01:49:53 01:49:04
  37 Marielle Mees 1977 '69 Prins Hendrik 01:49:56 01:48:29
  38 Helma Lunenburg 2017 '58 Loosbroek 01:50:02 01:49:21
  39 Petra van Gorcum 1962 '70 De Langstraat 01:50:10 01:49:49
  40 Marischa van Zantvoort 1822 '71 Amsterdam 01:50:27 01:49:25
  41 Margie van Seeters 1898 '63 Scorpio 01:50:38 01:48:51
  42 José van Laarhoven 2002 '85 Vught 01:50:44 01:49:30
  43 Cindy Willems 2123 '73 Berlicum 01:51:07 01:49:52
  44 Maaike Hofman 1934 '78 Spiridon 01:51:22 01:50:17
  45 Michaela Smeulders 1918 '78 Goirle 01:51:35 01:50:13
  46 Yvonne Janssen 1868 '80 Sprint 01:51:36 01:51:17
  47 Liesbeth Hoeyberghs 1805 '79 Jogging & Marathon Team Mol 01:51:53 01:51:01
  48 Lian Kuijten 2125 '60 Scorpio 01:51:56 01:50:11
  49 Jolanda van Esch 1991 '66 Vlijmen 01:52:06 01:51:31
  50 Claudia van de Klundert 1834 '77 Zwijndrecht 01:52:24 01:50:34
  51 Carin van Haren 2097 '81 Breda 01:52:32 01:51:52
  52 Ilona Welte 1971 '88 's-Hertogenbosch 01:52:33 01:51:43
  53 Ine Hermans 1884 '73 Teteringen 01:52:47 01:51:11
  54 José Schellekens 1852 '60 Olympia Halsteren 01:53:09 01:52:31
  55 Linda Eligh 1876 '65 Sprint 01:53:19 01:52:25
  56 Rose Marie Dekker 1847 '73 Woudrichem 01:53:22 01:52:41
  57 Christel Theunis 1807 '65 Jogging & Marathon Team Mol 01:53:27 01:52:37
  58 Alida van Bijsterveldt 1917 '72 Loopgroep Goirle 01:53:29 01:52:59
  59 Ellen van Langen 2032 '66 Waalwijk 01:53:38 01:53:22
  60 Hanneke Bakkum 1878 '63 Sprint 01:53:42 01:52:31
  61 Sofie Pannemans 1820 '90 Linkhout 01:53:53 01:52:24
  62 Annemarie van Leeuwen 1910 '72 Tilburg Road Runners 01:54:02 01:53:01
  63 Harmke Schapendonk 1965 '74 Kaatsheuvel 01:54:02 01:53:13
  64 Jeannette Ummenthun 1994 '76 Heusden 01:54:03 01:52:42
  65 Judith Verboven-Geerts 1931 '72 Gloria 01:54:14 01:52:33
  66 Chantal Frijters-Kleiren 1803 '77 Gloria 01:54:14 01:52:33
  67 Anne Remijnse 1848 '94 Kapelle 01:54:22 01:54:00
  68 Denise van Hout 2023 '88 Eindhoven 01:54:26 01:53:11
  69 Karin Borst 1865 '69 AAA 01:54:34 01:53:12
  70 Danielle Saris 1975 '86 's-Hertogenbosch 01:54:39 01:53:28
  71 Rianne van Bladel 2057 '74 Elshout 01:54:53 01:53:48
  72 Eugenie Schets 2064 '74 Scorpio 01:54:56 01:53:44
  73 Ingrid Koops 2111 '77 Werkendam 01:55:00 01:53:28
  74 Nathalie Ververs 1955 '77 Drunen 01:55:01 01:53:28
  75 Jenneke Rovers 2046 '79 Breda 01:55:07 01:54:20
  76 Linda van Putten 2010 '78 Oss 01:55:13 01:54:52
  77 Suzanne Euwe 1874 '76 Breda 01:55:32 01:54:02
  78 Daniëlle van de Werken 2005 '75 Zaltbommel 01:55:54 01:55:35
  79 Nannie Hessels 1900 '69 Tilburg 01:56:20 01:55:53
  80 Bartje van der Sluijs 1837 '70 Sliedrecht 01:56:25 01:55:10
  81 Gabi van Pelt 1936 '80 Rijen 01:56:26 01:56:04
  82 Mirjam den Toonder 1891 '69 Etten-Leur 01:56:42 01:56:09
  83 Marca Nelen 1888 '72 Etten-Leur 01:56:43 01:56:11
  84 Anja Kuijsten-Verheijen 1939 '55 Loopgroep Goirle 01:56:47 01:56:17
  85 Els Voets 1901 '64 Loopgroep Goirle 01:56:47 01:56:17
  86 Cécile Pinckaers 1976 '86 's-Hertogenbosch 01:56:48 01:55:40
  87 Patricia de Carvalho Dias 1830 '80 ROC Waalwijk BV 01:56:50 01:55:18
  88 Bernadette Vermeer 1909 '59 Tilburg Road Runners 01:57:06 01:55:33
  89 Linda van Dun 2131 '81 Vught 01:57:08 01:55:25
  90 Anjo van Hemert 2009 '62 Gemeente Heusden 01:57:16 01:56:14
  91 Marianne Mascini 1924 '56 Lage Mierde 01:57:34 01:56:35
  92 Esther Mohunlol 1889 '71 Road Runners Etten-Leur 01:57:43 01:56:15
  93 Helma van Leeuwen 2016 '63 Loopgroep Rosmalen 01:57:47 01:56:20
  94 Corinne Bekkers 1999 '67 Loopschool Wim Akkermans 01:58:19 01:56:34
  95 Nynke van den Berg 1836 '63 Zwijndrecht 01:58:24 01:56:35
  96 Bregje van Strien 2129 '62 Loopschool Wim Akkermans 01:58:29 01:56:44
  97 Monique van Suntenmaartensdijk 2109 '68 Made 01:58:37 01:57:44
  98 Karin Muijrers 2073 '79 Breda 01:58:41 01:57:45
  99 Annemieke van Amerongen 2001 '63 Prins Hendrik 01:58:45 01:58:02
  100 Elise Philipse 1835 '91 Zwijndrecht 01:58:45 01:58:01
  101 Josée Clemens 1990 '64 DAK 01:58:46 01:57:43
  102 Reke Wijnbeld 1998 '60 Prins Hendrik 01:58:51 01:57:21
  103 Merie Schoone 1857 '65 Hoeven 01:59:18 01:59:01
  104 Jamie Lalihatu 1988 '77 Loopschool Wim Akkermans 01:59:21 01:57:38
  105 Anne Oerlemans 1920 '93 Berkel-Enschot 01:59:24 01:59:09
  106 Angela Mulders 1989 '64 DAK 01:59:25 01:58:21
  107 Margo van Zummeren 2099 '67 Tilburg 01:59:29 01:58:42
  108 Chantal van Schie 1980 '77 's-Hertogenbosch 01:59:49 01:58:43
  109 Caroline van der Burg 2033 '78 Rabobank De Langstraat 02:00:02 01:58:20
  110 Claudia Past 1940 '73 Loopgroep GoRun 02:00:07 01:58:30
  111 Brigitte van der Pluijm 2060 '69 Breda 02:00:08 01:59:16
  112 Anchelina Griffin 1967 '69 OSS-VOLO 02:00:10 01:59:10
  113 Laura Verhoeven 1826 '59 CZ 02:00:10 01:59:10
  114 Marie-Louise Colin 2078 '69 Breda 02:00:24 02:00:24
  115 Cecile Euwe 1871 '71 Breda 02:00:26 01:58:57
  116 Angelique van Oijen 2133 '66 Breda 02:00:26 01:58:58
  117 Lenneke van Laarhoven 2120 '75 Waalwijk 02:00:42 01:58:54
  118 Hedi van Hest 2101 '73 Tilburg 02:00:46 01:59:17
  119 Annemarieke van den Elzen 2122 '76 Tilburg 02:00:52 01:59:40
  120 Jacqueline Chalacan Heredia 1854 '61 Roosendaal 02:01:06 01:59:21
  121 Lotte de Koning 2021 '90 Eindhoven 02:01:11 01:59:58
  122 Lidy Swolfs-de Jong 1886 '64 Gloria 02:01:14 02:00:00
  123 Suzanne Muilman-Slaa 1869 '81 Breda 02:01:18 02:00:47
  124 Lola Bechtold 2103 '94 Goirle 02:01:20 01:59:33
  125 Petra Hermanides 1894 '66 Oosterhout 02:01:23 01:59:34
  126 Monique Buster 1864 '76 Sprint 02:01:27 02:00:02
  127 Roos van de Westelaken 1974 '89 Vetos Garage de kort 02:01:30 02:00:04
  128 Sjannie Bouwens 2040 '63 Drunen 02:01:34 02:01:12
  129 Hilleen van Broekhoven 1870 '86 Sprint 02:01:35 01:59:56
  130 Mariann Theunissen 1916 '71 Goirle 02:01:46 01:59:58
  131 G. van Dijk 2130 '55 Prins Hendrik 02:01:58 02:01:16
  132 Merel Plasmeijer 1968 '87 's-Hertogenbosch 02:02:09 02:00:58
  133 Malou Leunissen 1907 '93 Tilburg 02:02:23 02:01:14
  134 Monique Smits 1963 '72 Loopgroep GoRun 02:02:31 02:01:37
  135 Valesca van Londen 2104 '76 Prinsenbeek 02:02:33 02:01:44
  136 Sabrina van Delft 1950 '87 DAK 02:02:39 02:01:43
  137 Jolanda in 't Groen 1964 '69 Waspik 02:02:45 02:01:50
  138 Anja Verbraeken 1813 '77 Jogging & Marathon Team Mol 02:02:52 02:01:59
  139 Femke Smits 2038 '79 Rosmalen 02:03:02 02:01:12
  140 Brigitte van Bokhoven 2094 '88 Schijndel 02:03:03 02:01:20
  141 Inge Roelands 1937 '74 Alphen 02:03:10 02:01:48
  142 Nicole Curinckx 1816 '61 Jogging & Marathon Team Mol 02:03:17 02:02:44
  143 Magda Ennekens 1809 '59 Jogging & Marathon Team Mol 02:03:18 02:02:46
  144 Heleen Joziasse 1873 '74 Loopvereniging TOF 02:03:19 02:02:34
  145 Anthima Kivits 1951 '83 CZ 02:03:21 02:01:46
  146 Hedwig van Gansewinkel 1911 '70 Goirle 02:03:25 02:02:12
  147 Karin Bonhof 2077 '65 Breda 02:03:32 02:02:05
  148 Charlotte van der Kemp 2079 '90 's-Gravenhage 02:03:34 02:01:42
  149 Ingrid van Ginneken 2085 '69 Etten-Leur 02:03:41 02:02:43
  150 Erica Westerhoven 1925 '71 Atledo 02:04:01 02:03:26
  151 Natalina Gommers 2076 '73 Breda 02:04:13 02:03:20
  152 Babs Duynisveld 1982 '66 OSS-VOLO 02:04:24 02:02:39
  153 Ieke Bron 1804 '63 Jogging & Marathon Team Mol 02:04:33 02:03:34
  154 Kim Wolthof 1867 '77 Breda 02:04:48 02:04:10
  155 Claudia Warnawa 2132 '89 Rotterdam 02:05:02 02:04:07
  156 Gidie van Bijnen 1954 '53 DAK 02:05:03 02:04:06
  157 Helma Jilesen 1986 '67 Prins Hendrik 02:05:05 02:03:48
  158 Miriam van de Wiel 1860 '72 Groene Ster 02:05:06 02:04:25
  159 Marieke Faasen 2083 '68 Tinte 02:05:12 02:04:35
  160 Elise Hop 1880 '77 Terheijden 02:05:20 02:04:07
  161 Miranda Harbers 1966 '74 Loon op Zand 02:05:30 02:04:24
  162 Maria Gragger 2045 '75 Zaltbommel 02:05:33 02:03:46
  163 Monique Buijzen-Richards 2126 '70 Etten-Leur 02:05:51 02:05:01
  164 Dianne den Ouden 2075 '78 Steenbergen 02:05:53 02:05:39
  165 Yvette van Hoof 1896 '71 Oosterhout 02:06:03 02:04:22
  166 Miriam van der Heijden 1948 '71 DAK 02:06:08 02:05:11
  167 Tessa van Vliet 2114 '78 Scorpio 02:06:13 02:05:48
  168 Katharine Powles 2035 '74 Jogging & Marathon Team Mol 02:06:36 02:05:39
  169 Floortje Hack 2127 '88 Tilburg 02:06:37 02:05:32
  170 Roxanne Hak 2049 '88 Heeswijk-Dinther 02:06:47 02:05:11
  171 Brendy van Alebeek 2050 '87 Heeswijk-Dinther 02:06:47 02:05:11
  172 Inge Jansen 2089 '79 Zaltbommel Dutch Runners 02:06:59 02:05:49
  173 Victorina Zwanziger 2055 '52 Zaanland 02:07:01 02:06:18
  174 Gine Shearlaw - van Ineveld 1853 '70 Roosendaal 02:07:05 02:06:31
  175 Diana Zegers 1866 '70 Loopvereniging TOF 02:07:07 02:05:43
  176 Ria Schalk 2080 '68 Breda 02:07:10 02:06:18
  177 Cokky Jooren 2115 '64 Vught 02:07:15 02:05:45
  178 Nellie Oomens 1926 '52 Atledo 02:07:18 02:06:43
  179 Inge van Bijnen 1993 '75 Vlijmen 02:07:18 02:06:36
  180 Arien Netten 1929 '52 Atledo 02:07:19 02:06:43
  181 Judith Dijckmans 2059 '69 Herentals 02:07:24 02:05:38
  182 Mirjam Mannaerts 1897 '78 Scorpio 02:07:40 02:06:01
  183 Marjolein Janssen 2022 '79 Eindhoven 02:07:43 02:06:59
  184 Tineke van Mensfoort 1973 '51 's-Hertogenbosch 02:07:45 02:07:02
  185 Jantine de Kam 1882 '66 Teteringen 02:07:45 02:07:34
  186 Ellen Kerr 1985 '55 's-Hertogenbosch 02:08:00 02:07:51
  187 Mandy de Louw 1841 '71 Zaltbommel Dutch Runners 02:08:02 02:06:51
  188 Carola Voogd 1983 '69 's-Hertogenbosch 02:08:18 02:07:11
  189 Brenda Timmermans 2136 '98 Sprang-Capelle 02:08:27 02:06:37
  190 Sanne Slegtenhorst 1827 '71 Leiden 02:08:29 02:06:56
  191 Bea Lafeber 2061 '54 Assendelft 02:08:52 02:08:07
  192 Ank Bakker 2052 '58 Zaanland 02:08:53 02:08:08
  193 Anita Klaassen 1875 '60 Breda 02:09:22 02:07:40
  194 Lotte Linders 2014 '87 Vinkel 02:09:29 02:08:04
  195 Liesbeth Molenberghs 2066 '78 Olen 02:09:58 02:08:12
  196 Simone Derks 1879 '80 Terheijden 02:10:03 02:09:12
  197 Franka Claes 1833 '76 Rotterdam 02:10:04 02:08:12
  198 Elsje Holtz 1832 '59 Rotterdam 02:10:05 02:08:14
  199 Auke van Opstal 2065 '73 Breda 02:10:09 02:09:31
  200 Nicolet van Santbrink-Laureijssen 2031 '75 Statina 02:10:38 02:08:59
  201 Jolanda Schuerman 1914 '68 Loopgroep Goirle 02:10:46 02:09:35
  202 Cella Schraven 1938 '61 Loopgroep Goirle 02:10:46 02:09:36
  203 Wilma van Gils 1912 '64 Loopgroep Goirle 02:10:52 02:09:43
  204 Judith Pieterse 1895 '72 Oosterhout 02:11:05 02:09:25
  205 Floor van Gerven 2018 '90 Vessem 02:11:08 02:09:54
  206 Jutte Weske 1952 '63 Drunen 02:11:23 02:09:55
  207 Inge Schuimer 2124 '65 Loopgroep GoRun 02:11:29 02:09:36
  208 Maike van der Schuit 1941 '76 De Langstraat 02:11:29 02:09:38
  209 Bregje Holthaus 1881 '76 Wagenberg 02:11:30 02:09:52
  210 Kirsten Mollet 1979 '83 OSS-VOLO 02:11:30 02:10:14
  211 Wilma Peeters 1935 '63 Spiridon 02:12:02 02:10:58
  212 Tineke Eising 2067 '45 Zaanland 02:12:12 02:11:28
  213 Marieke van Geffen 1927 '85 Dongen 02:12:13 02:10:38
  214 Hanneke van der Beek 1928 '82 Dongen 02:12:14 02:10:39
  215 Aliki Coensen 1956 '90 Drunen 02:12:49 02:11:01
  216 Jet Beekman 1978 '56 Prins Hendrik 02:12:53 02:11:00
  217 Trudy van der Horst 1859 '71 AV Standdaarbuiten 02:12:54 02:11:08
  218 Nicoline Blokdijk 1843 '91 Wijk En Aalburg 02:13:00 02:12:04
  219 Janneke van der Linden 2071 '80 Rotterdam 02:13:06 02:11:15
  220 Yvonne Kool 2068 '68 Rotterdam 02:13:26 02:11:36
  221 Ingrid Sup 2091 '70 Heukelom 02:13:27 02:12:20
  222 Natasja Holleman 1908 '68 Tilburg 02:13:46 02:12:15
  223 Jeannette Vegter 2112 '68 's-Hertogenbosch 02:13:52 02:12:46
  224 Jasmijn van der Putten 1996 '79 Vught 02:13:54 02:12:02
  225 Marie-Jose Wittens 1945 '68 Waalwijk 02:14:05 02:12:14
  226 Karin Bierkens-van Helden 2043 '68 DAK 02:14:32 02:13:36
  227 Petra de Kam 1883 '68 Teteringen 02:14:36 02:14:25
  228 Ivy van Geel 2003 '75 Boxtel 02:14:55 02:13:36
  229 Claudia Schults 2004 '74 Boxtel 02:14:55 02:13:34
  230 Hanneke Meulenbroeks 2019 '88 Bladel 02:14:57 02:14:20
  231 Ingrid Verhoeven 1915 '62 Loopgroep Goirle 02:15:00 02:13:47
  232 Suzanne Kraus-van Loon 1913 '77 Loopgroep Goirle 02:15:00 02:13:46
  233 Marianne de Brouwer 2054 '60 Loopgroep Goirle 02:15:00 02:13:46
  234 Marjolein Vam Ballegooijen 2082 '71 Loopgroep Goirle 02:15:00 02:13:47
  235 Marloes Maas 1944 '86 Waalwijk 02:15:24 02:14:02
  236 Evi Loots 2062 '74 Lille 02:15:27 02:13:42
  237 Denise Verdaas 2069 '88 Breda 02:15:28 02:14:35
  238 Annelies Vrints 1801 '79 Herentals 02:15:28 02:13:42
  239 Christine Decru 2051 '60 Herentals 02:15:33 02:13:46
  240 Simone Pottker 2000 '73 Vught 02:15:55 02:14:50
  241 Marga Nimeijer 2030 '56 Koekange 02:16:00 02:14:40
  242 Bianca de Laat 1984 '74 's-Hertogenbosch 02:16:37 02:15:39
  243 Monique Sala 2011 '62 Oss 02:17:05 02:16:09
  244 Miranda Hendriks 2012 '72 Oss 02:17:05 02:16:11
  245 Ingrid Adriaansen 2013 '63 Oss '78 02:17:05 02:16:09
  246 Nicolette Kraay 2072 '62 Essen 02:17:24 02:15:39
  247 Mandy van Dongen 1903 '88 Tilburg 02:17:47 02:16:22
  248 Tine Hoskens 1812 '83 Jogging & Marathon Team Mol 02:18:04 02:16:48
  249 Dorine Kersten 1905 '67 Tilburg Road Runners 02:18:12 02:16:59
  250 Monique Nederveen 1838 '67 Hardinxveld-Giessendam 02:18:14 02:16:59
  251 Danielle Kruize 1919 '72 Goirle 02:18:24 02:17:12
  252 Corine Boer 1829 '61 AAA 02:18:29 02:16:45
  253 Wies van Abbema 2110 '87 's-Hertogenbosch 02:18:42 02:16:53
  254 Wivine Hoex 2108 '77 Loopschool Wim Akkermans 02:18:42 02:16:53
  255 Deborah Kant 2116 '87 Woudrichem 02:19:08 02:17:45
  256 Gabrielle Castelijn 1856 '70 Achilles 02:19:14 02:18:55
  257 Roos Wielheesen 1844 '81 Genderen 02:20:11 02:18:49
  258 Chantal Goewie 1902 '60 Tilburg 02:20:14 02:18:32
  259 Monique Kortekaas 1855 '67 Road Runners Etten-Leur 02:20:17 02:18:25
  260 Merel van Pieterson 2128 '74 Papendrecht 02:21:39 02:19:46
  261 Corine Deij 2121 '63 Helvoirt 02:24:48 02:23:23
  262 Tessa Kuypers 2034 '77 Jogging & Marathon Team Mol 02:27:17 02:26:24
  263 Huguette Moons 1819 '61 Jogging & Marathon Team Mol 02:27:17 02:26:24
  264 Jessica van der Linden 2118 '75 Waalwijk 02:29:49 02:28:41
  265 Joanne Kleppers-Pellikaan 1842 '78 Gorinchem 02:34:43 02:33:19
  266 Anja Maul 1806 '84 Jogging & Marathon Team Mol 02:35:32 02:34:13
  267 Petra van Hooijdonk 1899 '59 Oosteind 02:47:18 02:45:31
  268 Miranda Belet 1849 '72 Olympia Halsteren 02:48:19 02:46:39
 
  10 km wedstrijdloop
 Mannen
Plts Naam Startnr GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
  1 Matteo Senesi 6345 '84 Utrecht 00:34:29 00:34:28
  2 Bram Cuijpers 6296 '80 Eindhoven Atletiek 00:34:46 00:34:46
  3 Gertjan Konings 6331 '84 Sprint 00:35:04 00:35:03
  4 Dirk Evers 6355 '93 Spiridon 00:35:25 00:35:25
  5 Tijke Wentink 6051 '97 Attila 00:35:26 00:35:26
  6 Patrick Jansen 6339 '68 Wageningen 00:36:12 00:36:11
  7 Roel Nieuwenhuizen 6361 '83 Sprint 00:36:41 00:36:39
  8 Ruud Looijmans 6309 '78 Enforce 00:37:07 00:37:01
  9 Mike Rasenberg 6305 '88 Attila 00:37:13 00:37:13
  10 Koen Voermans 6390 '87 Scorpio 00:37:21 00:37:20
  11 Mar-Hein van de Wiel 6281 '69 DAK 00:37:24 00:37:24
  12 Toine van Beckhoven 6252 '70 Attila 00:37:29 00:37:29
  13 Bart Balemans 6103 '79 Raamsdonksveer 00:38:15 00:38:15
  14 Eric de Jong 6311 '85 Enforce 00:38:49 00:38:46
  15 Sjors Zoontjens 6350 '72 Tilburg 00:39:03 00:38:56
  16 Corné Boudewijns 6095 '81 Prinsenbeek 00:39:07 00:39:06
  17 Paul Diepen 6258 '69 Prins Hendrik 00:39:11 00:39:08
  18 Maarten Bikker 6262 '70 De Langstraat 00:39:19 00:39:18
  19 Tobias van Roon 6325 '99 DAK 00:39:23 00:39:23
  20 Martijn Tissink 6256 '85 Attila 00:39:25 00:39:21
  21 Berend-Jan Bel 6314 '74 Eindhoven Atletiek 00:39:33 00:39:32
  22 Benny van Genechten 6348 '75 Balen 00:39:41 00:39:38
  23 Antoine van der Sanden 6134 '98 Drunen 00:40:13 00:40:13
  24 Edwin Hofma 6199 '71 OSS-VOLO 00:40:13 00:40:11
  25 Bram Rennen 6085 '82 Breda 00:40:25 00:40:23
  26 Robin Jans 6053 '92 Jogging & Marathon Team Mol 00:41:02 00:40:59
  27 Patrick de Vos 6308 '96 AV '56 00:41:31 00:41:29
  28 Bernd Horsman 6260 '73 's-Hertogenbosch 00:41:32 00:41:30
  29 Robin van den Brandt 6295 '86 Elshout 00:42:15 00:42:09
  30 Zoef Dehaas 6259 '73 Sint-Michielsgestel 00:42:24 00:42:14
  31 Eric van der Veer 6261 '79 Drunen 00:42:32 00:42:27
  32 Rob Bravenboer 6224 '70 Prins Hendrik 00:42:34 00:42:32
  33 Marc van Boekel 6236 '81 Veghel 00:42:38 00:42:27
  34 Guido Tap 6285 '74 Etten-Leur 00:42:48 00:42:42
  35 Jimi Termeer 6072 '89 Tiel 00:42:54 00:42:22
  36 Kees van Dongen 6302 '63 Sprint 00:42:54 00:42:52
  37 Henk Gallé 6105 '65 CZ 00:43:08 00:43:06
  38 Hans Bos 6188 '78 Sligro Food Group Nederland BV 00:43:16 00:43:09
  39 Remon van den Hout 6193 '79 's-Hertogenbosch 00:43:16 00:43:08
  40 Bert van Dal 6324 '65 DAK 00:43:19 00:43:17
  41 Walter van Gurp 6266 '51 DAK 00:43:24 00:43:24
  42 Rick van den Broek 6316 '00 Haarsteeg 00:43:28 00:43:19
  43 Patrick den Ridder 6367 '70 Spado 00:43:37 00:43:28
  44 Fred van Tilborg 6317 '60 Drunen 00:43:42 00:43:40
  45 Cees Frikkee 6137 '66 Drunen 00:43:45 00:43:44
  46 Maarten van Wijk 6347 '90 Boxtel 00:43:47 00:42:59
  47 Arie van Horssen 6293 '69 Zaltbommel Dutch Runners 00:43:49 00:43:44
  48 Rick Croesen 6087 '86 Breda 00:44:15 00:43:58
  49 Marcel van Boxtel 6223 '72 Prins Hendrik 00:44:25 00:44:15
  50 Jeffrey Hazendonk 6212 '95 Nieuwkuijk 00:44:41 00:44:38
  51 Marc van Keulen 6225 '68 Vught 00:44:42 00:44:34
  52 Marcel Holthuis 6310 '60 Berghem 00:44:47 00:44:32
  53 John van Rooij 6300 '63 Zaltbommel Dutch Runners 00:45:02 00:44:58
  54 Ed Witlox 6315 '69 Rotterdam 00:45:04 00:44:31
  55 Vince van Haaren 6192 '90 's-Hertogenbosch 00:45:11 00:45:03
  56 Jacob Hagelaars 6067 '87 d'Oultremontcollege 00:45:17 00:44:34
  57 Roel Rijkers 6184 '75 Gemeente Heusden 00:45:26 00:45:23
  58 Gert-Jan Otto 6060 '71 Maasdijk 00:45:30 00:45:23
  59 Willem Schuurmans 6162 '60 Drunen 00:45:39 00:45:22
  60 Milan Dellemann 6363 '88 Waalwijk 00:45:59 00:45:42
  61 Dennis de Peffer 6354 '93 Waalwijk 00:46:25 00:45:37
  62 Twan Hop 6330 '76 Oosterhout 00:46:32 00:45:54
  63 Robert Wouters 6299 '71 Tilburg 00:46:33 00:46:23
  64 Wouter Vermeulen 6269 '87 Drunen 00:46:38 00:46:32
  65 Robin Paanakker 6395 '82 Vlijmen 00:46:42 00:45:52
  66 Erwin Kuin 6061 '67 Barendrecht 00:46:45 00:46:17
  67 Arjan van Esch 6154 '69 Medifit-Healthclub 00:46:45 00:46:43
  68 Thieleman Pullen 6152 '71 Medifit-Healthclub 00:46:58 00:46:56
  69 Luk van Poppel 6334 '80 Arendonk 00:47:14 00:46:56
  70 Naudin van Spijk 6204 '72 Vlijmen 00:47:15 00:46:59
  71 Peter Timmermans 6321 '60 Sprang-Capelle 00:47:22 00:47:17
  72 Andre Koolen 6291 '84 Etten-Leur 00:47:36 00:47:13
  73 Jan Koolen 6290 '59 Roosendaal 00:47:37 00:47:13
  74 Bas Jongmans 6068 '88 Utrecht 00:47:44 00:47:02
  75 Pascal Kosters 6388 '76 HLB Van Daal & Partners 00:47:46 00:46:44
  76 Rob Oomens 6346 '80 HLB Van Daal & Partners 00:47:46 00:47:12
  77 Han van Bueren 6280 '45 Oosterhout 00:47:50 00:47:43
  78 Peter van Helvoirt 6165 '72 DAK 00:47:58 00:47:55
  79 Gert-Jan Knol 6322 '86 Medifit-Healthclub 00:48:01 00:47:50
  80 Gert van Vugt 6276 '78 's-Hertogenbosch 00:48:02 00:47:58
  81 Koen van Bokhoven 6135 '94 Drunen 00:48:05 00:47:50
  82 Stan Pijnenburg 6186 '86 's-Hertogenbosch 00:48:06 00:47:21
  83 Klaas van der Wal 6394 '88 Eindhoven 00:48:07 00:47:50
  84 Olaf Mieras 6329 '74 's-Hertogenbosch 00:48:07 00:47:30
  85 Pelle Spinhof 6396 '88 's-Hertogenbosch 00:48:10 00:46:58
  86 Pim van Lamoen 6270 '78 Drunen 00:48:11 00:48:00
  87 Jan Opfergelt 6201 '65 Har(t)loopclub Engelen 00:48:13 00:48:01
  88 Mark van Meer 6333 '77 Drunen 00:48:18 00:47:40
  89 Jesse van Vlijmen 6327 '94 Drunen 00:48:22 00:48:13
  90 Ruud Scheepens 6126 '83 Waalwijk 00:48:28 00:47:54
  91 Rene de Vries 6351 '74 Breda 00:48:30 00:48:11
  92 Sander Cox 6077 '87 Eethen 00:48:35 00:47:45
  93 Erik Becks 6169 '66 medifit-healthclub 00:48:50 00:48:47
  94 Stefan de Groot 6277 '94 Topfysiotherapie Drunen 00:48:50 00:48:23
  95 Tom Smit 6115 '00 Tilburg 00:48:57 00:48:34
  96 Maarten van Herwijnen 6059 '84 's-Gravenhage 00:49:06 00:48:32
  97 Michel van Hooijdonk 6093 '74 CZ 00:49:11 00:49:00
  98 Gerben Beekenkamp 6108 '90 Vetos Garage de kort 00:49:13 00:48:43
  99 John Rovers 6352 '85 Raamsdonk 00:49:17 00:48:35
  100 Fons van der Ham 6056 '64 Almere 00:49:30 00:49:20
  101 Joram van der Heijden 6237 '72 Veghel 00:49:32 00:48:54
  102 Jan Donders 6323 '64 Drunen 00:49:36 00:49:29
  103 Sander Wijngaarde 6353 '88 DAK 00:49:39 00:48:50
  104 Raymond van den Brink 6241 '79 Hoogeveen 00:49:41 00:49:21
  105 Martie Reuvers 6173 '69 Atledo 00:49:44 00:49:38
  106 Martijn Vallen 6284 '78 Baexem 00:49:50 00:49:35
  107 Peter van Hal 6268 '52 Drunen 00:49:51 00:49:09
  108 Stefan Meens 6380 '85 's-Hertogenbosch 00:49:53 00:49:34
  109 Perry Verberne 6377 '69 's-Hertogenbosch 00:49:56 00:49:00
  110 Sander de Bont 6298 '78 Breda 00:49:57 00:49:35
  111 Hans Brok 6273 '49 DAK 00:49:57 00:49:57
  112 Joris Spinhof 6240 '86 Royal Sanders 00:49:58 00:48:24
  113 Ad van Loon 6146 '54 Drunen 00:50:00 00:49:29
  114 Basheer Butt 6247 '81 Royal Sanders 00:50:02 00:49:21
  115 Huub Buijs 6200 '67 's-Hertogenbosch 00:50:13 00:49:17
  116 Hans Rochat 6301 '67 Giessen 00:50:16 00:49:57
  117 Marco de Koning 6092 '68 CZ 00:50:16 00:50:05
  118 Cor van Ooijen 6230 '54 Hedel 00:50:18 00:50:08
  119 Bart van Veen 6174 '72 Kaatsheuvel 00:50:27 00:50:20
  120 Martin Smit 6058 '70 's-Gravenhage 00:50:30 00:49:30
  121 Toine Wouters 6292 '57 Spiridon 00:50:30 00:50:21
  122 Eric van der Wal 6099 '70 Oosterhout 00:50:31 00:49:52
  123 Bram Schuurmans 6211 '97 Medifit-Healthclub 00:50:32 00:50:20
  124 Pablo van Roosmalen 6123 '71 Waalwijk 00:50:44 00:50:20
  125 Mick Termeer 6069 '89 Utrecht 00:50:47 00:50:15
  126 Rufen Liket 6214 '85 Haarsteeg 00:50:48 00:50:37
  127 Vincent Luiten 6062 '85 Rotterdam 00:50:57 00:50:52
  128 Guus van den Berg 6089 '97 CZ 00:50:59 00:50:47
  129 Roy Mantel 6251 '86 Sligro Food Group Nederland BV 00:51:00 00:50:34
  130 Tom-Jan Brekelmans 6107 '80 Tilburg 00:51:01 00:50:27
  131 Andre Huijps 6344 '69 Waalwijk 00:51:01 00:50:37
  132 Erik van den Berg 6088 '55 CZ 00:51:04 00:50:51
  133 Jack Duerings 6171 '57 Drunen 00:51:21 00:51:13
  134 Danny Mulders 6190 '84 Royal Sanders 00:51:25 00:50:40
  135 Maarten Buiter 6335 '81 Mierlo 00:51:26 00:51:20
  136 Gerrit de Vries 6132 '66 Waalwijk 00:51:29 00:51:23
  137 Harry Boezer 6287 '51 avVN 00:51:30 00:51:24
  138 Ron Kuijsters 6168 '72 Drunen 00:51:35 00:51:00
  139 Sander van Bracht 6249 '78 Amsterdam 00:51:38 00:51:19
  140 Matty Hartogs 6375 '59 's-Hertogenbosch 00:51:47 00:51:26
  141 Edwin Cordes 6160 '71 Drunen 00:51:48 00:51:37
  142 Marcel Swinkels 6161 '71 Drunen 00:51:51 00:51:33
  143 Joost Broers 6111 '54 CZ 00:51:55 00:51:36
  144 Arno de Rooij 6172 '64 Sprang-Capelle 00:51:58 00:51:01
  145 Dilan van Son 6366 '90 Vlijmen 00:51:58 00:51:15
  146 Leen Gelijns 6279 '57 Achilles 00:52:00 00:51:49
  147 Rob Nieuwenhuis 6157 '81 Drunen 00:52:01 00:51:42
  148 Matthijs Gardeniers 6109 '81 CZ 00:52:04 00:51:56
  149 Rien Slokkers 6306 '58 Waalre 00:52:08 00:51:48
  150 Piet Vromans 6376 '64 Tilburg 00:52:10 00:51:48
  151 Ben van Brenk 6326 '48 ACW '66 00:52:22 00:51:54
  152 Ludo den Bieman 6274 '81 Drunen 00:52:23 00:51:46
  153 Leon van den Heuvel 6264 '63 Drunen 00:52:27 00:52:07
  154 Toon van Venrooij 6164 '47 DAK 00:52:30 00:52:24
  155 Johnny Rooijendijk 6202 '79 Rosmalen 00:52:33 00:52:22
  156 Carlo van Oijen 6170 '69 DAK 00:52:36 00:52:19
  157 Luuk Stovers 6338 '64 Waalwijk 00:52:41 00:52:11
  158 Jeroen van Ginneken 6098 '77 Etten-Leur 00:52:43 00:52:19
  159 John Beerens 6175 '58 Vetos Garage de kort 00:52:56 00:52:07
  160 Alex van der Bijl 6232 '81 Royal Sanders 00:52:56 00:52:28
  161 Angelo Verheijen 6096 '72 Achilles 00:53:04 00:52:46
  162 Fokke Ypma 6091 '52 Sprint 00:53:05 00:52:56
  163 Bert Bouman 6219 '52 Heusden 00:53:07 00:52:56
  164 Tom Verschuren 6177 '89 's-Hertogenbosch 00:53:10 00:52:53
  165 Jan Smolders 6343 '57 Tilburg 00:53:22 00:53:07
  166 Daan Reuhman 6359 '60 Waalre 00:53:23 00:52:39
  167 Peter Buijks 6151 '75 Medifit-Healthclub 00:53:27 00:53:16
  168 Gilbert Schapendonk 6358 '74 Drunen 00:53:30 00:52:46
  169 Bart Marijne 6368 '63 Raamsdonksveer 00:53:30 00:52:33
  170 Jeroen van der Eerden 6127 '85 Waalwijk 00:53:33 00:52:58
  171 Patrick van Sliedrecht 6063 '78 Rotterdam 00:53:35 00:53:21
  172 Nic van Dijk 6332 '64 Molenschot 00:53:36 00:53:20
  173 Martijn Verweij 6142 '81 Drunen 00:53:37 00:53:13
  174 Arigo Gouverneur 6239 '78 Helmond 00:53:39 00:53:17
  175 Dennis Findhammer 6217 '72 Royal Sanders 00:53:42 00:52:55
  176 Danny Meeuwessen 6090 '74 Breda 00:53:45 00:53:11
  177 Sebastian Claassen 6233 '78 Oss 00:53:45 00:52:57
  178 Bas Smits 6282 '58 Hank 00:53:46 00:53:31
  179 Sander van Gils 6328 '85 Wagenberg 00:53:58 00:53:27
  180 Arnie Berkers 6215 '60 Haarsteeg 00:54:05 00:53:49
  181 Job van Zundert 6118 '92 Goirle 00:54:07 00:53:50
  182 Koen van den Maagdenberg 6297 '69 Enforce 00:54:07 00:53:19
  183 Ad Koolen 6101 '55 Den Hout 00:54:08 00:53:45
  184 Youssef Y Elkaderi 6393 '66 Den Bosch 00:54:09 00:53:35
  185 Michiel Michon 6185 '90 's-Hertogenbosch 00:54:12 00:53:31
  186 Remy Dollekens 6189 '88 's-Hertogenbosch 00:54:13 00:53:32
  187 Marc van den Bosch 6140 '76 Drunen 00:54:16 00:53:36
  188 Bjorn Schaminee 6250 '81 Rabobank De Langstraat 00:54:16 00:54:11
  189 Frank Muskens 6205 '65 Vlijmen 00:54:18 00:54:13
  190 Peter Smout 6100 '55 Scorpio 00:54:18 00:53:42
  191 Dave Jansen 6121 '85 CZ 00:54:23 00:53:46
  192 Amarjit Ram 6386 '70 Barendrecht 00:54:24 00:53:53
  193 Rob de Waard 6243 '68 Nuenen 00:54:36 00:54:20
  194 Erik Vrijhoeven 6257 '61 Drunen 00:54:36 00:54:01
  195 Pierre Kennis 6289 '61 Breda 00:54:36 00:54:31
  196 Mari van de Wiel 6148 '57 medifit-healthclub 00:54:41 00:54:30
  197 Richard Snels 6362 '73 Riel 00:54:42 00:54:05
  198 Ronald Smits 6076 '72 Veen 00:54:52 00:54:01
  199 Hugo Speek 6138 '77 DAK 00:54:52 00:54:34
  200 Rob Voermans 6122 '69 Rijen 00:54:59 00:54:41
  201 Stephan van Drunen 6086 '90 Breda 00:55:14 00:54:33
  202 Arjan Windhorst 6141 '69 Drunen 00:55:23 00:54:36
  203 Hans van Bragt 6379 '70 Tilburg 00:55:27 00:55:18
  204 Rene Post 6267 '85 Drunen 00:55:29 00:55:19
  205 Pim Post 6149 '53 medifit-healthclub 00:55:30 00:55:18
  206 Ad Berkelmans 6208 '69 medifit-healthclub 00:55:30 00:55:25
  207 Stijn van der Stelt 6245 '88 Rijswijk (nb) 00:55:33 00:55:03
  208 Wim Bergmans 6117 '48 Tilburg 00:55:41 00:55:03
  209 Daniel Peppelenbos 6102 '86 Made 00:55:43 00:54:48
  210 Jacob Binneveld 6286 '76 Sliedrecht 00:55:43 00:55:11
  211 Mark de Lange 6180 '67 Royal Sanders 00:55:52 00:55:06
  212 Jeffrey Gouw 6139 '90 DAK 00:56:13 00:55:25
  213 Arne Blom 6153 '01 Medifit-Healthclub 00:56:16 00:55:19
  214 Johan Smit 6114 '68 Tilburg 00:56:35 00:56:10
  215 Tom Pijnenburg 6119 '55 CZ 00:56:35 00:55:51
  216 W van Delft 6391 '99 Elshout 00:56:37 00:55:48
  217 W van Delft 6392 '00 Elshout 00:56:37 00:55:48
  218 Rien Huisman 6356 '50 's-Hertogenbosch 00:56:44 00:56:13
  219 Pieter Dijkshoorn 6082 '65 Breda 00:56:48 00:55:52
  220 Leon Peters 6130 '63 Waalwijk 00:56:48 00:55:51
  221 Mark Mark Verhoeven 6238 '78 Nuenen 00:56:58 00:56:44
  222 Ewald van Warmerdam 6143 '67 Drunen 00:57:02 00:56:31
  223 Mark van der Wildt 6131 '75 ACW '66 00:57:03 00:56:31
  224 Anne Henk Drese 6197 '50 Prins Hendrik 00:57:06 00:56:45
  225 Franz Bos 6097 '44 Rotterdam Atletiek 00:57:06 00:56:50
  226 Hidde Beglinger 6383 '53 Breda 00:57:10 00:56:24
  227 Anton Bouman 6079 '66 Altena Road Runners 00:57:16 00:56:47
  228 Ton Wintermans 6078 '61 Altena Road Runners 00:57:21 00:56:54
  229 Michiel van den Broek 6124 '81 Waalwijk 00:57:38 00:56:39
  230 Emile Gommers 6112 '68 Tilburg 00:57:40 00:57:23
  231 Hans van Rijswijk 6336 '67 Breda 00:57:41 00:56:57
  232 Sjaan van Hoof 6283 '47 Scorpio 00:57:42 00:57:08
  233 Toon Vos 6231 '59 Oss 00:57:42 00:57:06
  234 Rob van der Zanden 6144 '64 DAK 00:57:45 00:57:20
  235 Sven Kasman 6210 '81 Vlijmen 00:57:46 00:57:32
  236 Brett Verhoeven 6357 '97 Kaatsheuvel 00:57:55 00:57:05
  237 Joost van de Rakt 6145 '80 Drunen 00:58:08 00:57:32
  238 Roy van Zantvoort 6235 '78 Uden 00:58:12 00:57:41
  239 Gerard Wolters 6191 '55 OSS-VOLO 00:58:24 00:57:53
  240 Daan Aufenacker 6275 '77 Breda 00:58:32 00:58:08
  241 Peter van Liesdonk 6129 '63 Waalwijk 00:58:39 00:57:49
  242 Ivo van Dongen 6304 '78 Enforce 00:58:44 00:57:56
  243 Frank Snels 6349 '79 Drunen 00:58:50 00:58:11
  244 Bas van Loosdrecht 6265 '85 Rosmalen 00:59:09 00:58:49
  245 Lex Bouwhuis 6158 '64 Drunen 00:59:15 00:58:49
  246 Jonathan Schluter 6244 '82 DAK 00:59:19 00:59:03
  247 Gerard de Nooy 6196 '75 's-Hertogenbosch 00:59:20 00:59:02
  248 Edwin Lambregts 6360 '72 Breda 00:59:28 00:58:46
  249 Maurice Pulles 6206 '75 Royal Sanders 00:59:31 00:58:50
  250 Mohamed Zaabout 6150 '58 Medifit-Healthclub 00:59:40 00:59:24
  251 Peter Veltman 6385 '60 avVN 00:59:46 00:59:01
  252 Gerry Klosters 6372 '55 Loopgroep GoRun 00:59:59 00:59:02
  253 Joep van de Wiel 6113 '75 Tilburg 01:00:05 00:59:52
  254 Louis Pulles 6163 '57 Drunen 01:00:06 00:59:15
  255 Richard Past 6125 '66 Loopgroep GoRun 01:00:13 00:59:16
  256 Niels van Mook 6263 '78 Drunen 01:00:28 01:00:07
  257 Maarten Kremers 6080 '77 Groene Ster 01:00:41 00:59:46
  258 Frank van den Bergh 6155 '66 Medifit-Healthclub 01:00:43 01:00:28
  259 Peter van den Bogert 6178 '81 's-Hertogenbosch 01:02:26 01:02:22
  260 Ingmar Oost 6288 '82 Breda 01:02:27 01:02:01
  261 Leo Stok 6081 '65 Groene Ster 01:02:56 01:02:01
  262 Henk van Gent 6167 '67 DAK 01:02:57 01:02:14
  263 Paul Happel 6110 '46 Tilburg 01:03:01 01:02:22
  264 Jan de Leeuw 6220 '55 Berlicum 01:03:14 01:02:51
  265 Vincent Oude Lansink 6084 '83 Breda 01:03:16 01:02:22
  266 Dimitri Visch 6307 '80 Breda 01:04:01 01:03:40
  267 Téan van Horssen 6073 '63 Tuil 01:04:13 01:03:17
  268 Wesley Bleijenberg 6387 '79 Waalwijk 01:04:26 01:03:35
  269 Mart Verboord 6218 '48 avVN 01:05:05 01:04:06
  270 Mustafa Demirel 6209 '81 Vlijmen 01:05:18 01:04:25
  271 Marco Klaver 6065 '71 Royal Sanders 01:05:43 01:04:57
  272 Jan van de Laak 6207 '63 Royal Sanders 01:05:44 01:04:59
  273 Piet-Hein Steenbergen 6128 '79 ROC Waalwijk BV 01:06:03 01:05:30
  274 Dick Gloudemans 6182 '66 CZ 01:07:09 01:06:23
  275 Frank Visser 6070 '71 Loenen aan de Vecht 01:07:24 01:06:25
  276 Henny Blom 6272 '52 Gorinchem 01:07:34 01:06:40
  277 Marcel van Doremalen 6378 '77 Boxtel 01:07:38 01:06:42
  278 Maarten Blommaert 6227 '81 Sint-Michielsgestel 01:07:40 01:06:39
  279 Luc Bogaerts 6054 '67 Jogging & Marathon Team Mol 01:07:48 01:06:54
  280 Henk Waanders 6071 '59 Road Runners Zeist 01:08:12 01:07:44
  281 Jan Fennema 6242 '60 Zwolle 01:08:13 01:07:45
  282 Jaap Leeuwis 6159 '60 Drunen 01:08:13 01:07:46
  283 Lishun Hu 6248 '84 Amsterdam 01:08:14 01:07:55
  284 Kees van den Berg 6303 '54 Made 01:08:19 01:07:37
  285 Opa Jan Festen 6271 '57 Atverni 01:08:29 01:08:08
  286 Dave de Boer 6147 '67 Drunen 01:09:03 01:08:01
  287 Jacques van Loosdrecht 6337 '56 ACW '66 01:09:04 01:08:34
  288 Robbie Verhorst 6222 '58 Vught 01:11:36 01:11:02
 Vrouwen
Plts Naam Startnr GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
  1 Angélique de Vries 1646 '77 Eindhoven Atletiek 00:39:55 00:39:55
  2 Elke Wouters 1400 '90 Sprint 00:40:15 00:40:14
  3 Paola van Gilst 1642 '73 AV '56 00:41:31 00:41:29
  4 Iris van Dalen 1606 '98 Tilburg Road Runners 00:42:28 00:42:28
  5 Marjolein Menheere 1588 '75 Prins Hendrik 00:42:34 00:42:30
  6 Monique van Beurden 1462 '68 Spiridon 00:43:38 00:43:29
  7 Marit Roovers 1578 '92 CZ 00:43:46 00:43:43
  8 Lianne Ivens 1464 '73 ACW '66 00:44:16 00:44:15
  9 Jolanda van Wegen 1665 '58 Spiridon 00:45:31 00:45:22
  10 Nikki Bagchus 1520 '87 DAK 00:45:33 00:45:32
  11 Viola van der Linden 1596 '74 Drunen 00:45:50 00:45:46
  12 Elbreg de Jong 1656 '76 's-Hertogenbosch 00:45:54 00:45:51
  13 Geke Romijn 1447 '85 Raamsdonksveer 00:45:58 00:45:55
  14 Myrthe Schmeits 1507 '90 Medifit-Healthclub 00:46:16 00:46:14
  15 Bregje van Eijck 1489 '85 Medifit-Healthclub 00:47:12 00:47:10
  16 Thea Segeren 1607 '70 Loopvereniging TOF 00:47:14 00:47:09
  17 Linn Duerings 1504 '88 Drunen 00:48:02 00:47:54
  18 Maria Dooyenburg 1558 '59 Prins Hendrik 00:48:07 00:48:04
  19 Veronique van Cruchten 1561 '69 Vught 00:48:12 00:48:04
  20 Angela Schellekens 1450 '70 CZ 00:48:12 00:48:00
  21 Saskia Lambrechts 1490 '76 Medifit-Healthclub 00:48:22 00:48:20
  22 Petra Rutters 1598 '63 Scorpio 00:48:37 00:48:19
  23 Robine Marcelissen 1645 '97 Oisterwijk 00:49:30 00:49:20
  24 Trix Hoppenbrouwer 1461 '62 Atledo 00:49:48 00:49:42
  25 Josine Vallen 1603 '77 Baexem 00:49:49 00:49:35
  26 Jacqueline Stouten 1673 '63 Atledo 00:50:03 00:49:58
  27 Sieta van der Zee 1575 '61 Prins Hendrik 00:50:18 00:49:59
  28 Lisan van Loon 1417 '88 Rotterdam 00:50:26 00:49:59
  29 Marleen Havermans 1445 '78 Made 00:50:31 00:49:52
  30 Kim Vergauwen 1648 '80 Minderhout 00:50:49 00:50:32
  31 Wendy Cieters 1609 '73 Sprint 00:51:03 00:50:57
  32 Maria Bloemsaat 1444 '55 Scorpio 00:51:03 00:50:54
  33 Rian Bastiaansen 1629 '61 Enforce 00:51:04 00:50:14
  34 Leona van de Wiel 1611 '91 Elshout 00:51:09 00:51:01
  35 Ilse van den Bosch 1661 '89 Sint-Michielsgestel 00:51:30 00:50:32
  36 Esther Stolwijk 1581 '82 Sligro Food Group Nederland BV 00:51:31 00:51:25
  37 Marion de Wolf 1438 '59 Sprint 00:51:35 00:51:28
  38 Marjolein van de Griendt 1536 '90 's-Hertogenbosch 00:51:39 00:51:29
  39 Hanny Roksnoer 1514 '61 Waspik 00:52:01 00:51:43
  40 Tine Slokkers 1633 '63 Waalre 00:52:14 00:51:55
  41 Ilona Mandemakers 1475 '81 Topfysiotherapie Drunen 00:52:24 00:51:59
  42 Marianne Velthoven 1692 '72 Drunen