Ster Hoofdsponsor

Uitslag 37e Drunense Duinenloop 18 maart 2018



 
  Halve marathon Atletiekunie Wedstrijd
 Mannen senioren
Plts Naam Startnr GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
  1 Jop van der Steen 1 '94 Tilburg Road Runners 01:11:39 01:11:39
  2 Dennis de Freytas 3 '90 Tilburg Road Runners 01:13:22 01:13:22
  3 Robbert van der Wouw 6 '87 Parcival 01:14:11 01:14:11
  4 Marc Janssen 4 '83 Scorpio 01:17:59 01:17:58
  5 Lauran Beijens 2 '92 Tilburg Road Runners 01:18:08 01:18:08
  6 Laurens de Kroon 18 '87 Tilburg Road Runners 01:18:28 01:18:26
  7 Richard van Wissen 26 '88 Triathlon 01:18:33 01:18:29
  8 Ruben van Dijk 21 '92 Triathlon 01:22:35 01:22:13
  9 Gijs van Rooij 25 '92 DAK 01:25:08 01:25:05
  10 Douwe Schouwenaars 19 '86 Sprint 01:28:36 01:28:32
  11 Lennard van der Heiden 22 '90 Achilles 01:29:00 01:28:48
  12 Matthias Huisman 23 '84 AV Standdaarbuiten 01:44:32 01:44:17
 Mannen 35
Plts Naam Startnr GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
  1 Colin Bekers 3525 '79 Scorpio 01:08:41 01:08:41
  2 Tom Huijben 3530 '82 Scorpio 01:16:57 01:16:57
  3 Henk van der Stelt 3531 '77 Scorpio 01:18:18 01:18:18
  4 Patrick Verbunt 3529 ' Tilburg Road Runners 01:21:24 01:21:22
  5 John van Heeswijk 3527 '73 DAK 01:21:53 01:21:53
  6 Robert-Jan Gras 3523 '76 Spiridon 01:21:59 01:21:58
  7 Ruerd Nauta 3515 '78 Sprint 01:22:49 01:22:45
  8 Joël Geurts 3526 '75 Sprint 01:22:51 01:22:51
  9 Jeroen Don 3534 '77 Sprint 01:23:41 01:23:38
  10 Bas van Gestel 3538 '78 Attila 01:25:28 01:25:25
  11 Joost van Boxmeer 3510 '76 Eindhoven Atletiek 01:26:12 01:26:06
  12 Eric Aarts 3524 '77 Eindhoven Atletiek 01:27:23 01:27:20
  13 Roger Sieben 3556 '77 Atletiek Leudal 01:27:49 01:27:13
  14 Jurgen Lootens 3553 '76 DAK 01:28:21 01:28:21
  15 Patrick van Gurp 3552 '73 DAK 01:31:26 01:31:24
  16 Erik Wolfs 3514 '75 OSS-VOLO 01:31:28 01:31:21
  17 Bjorn Vesseur 3536 '73 Tilburg Road Runners 01:31:51 01:31:43
  18 Willem Dekkers 3507 '78 Achilles 01:35:38 01:35:25
  19 Willem Sikkers 3555 '77 DAK 01:37:14 01:37:14
  20 Erik van der Lee 3554 '74 DAK 01:37:15 01:37:06
  21 Edwin Jaspers 3532 '74 AV Standdaarbuiten 01:37:16 01:37:00
  22 Gerben Burgmans 3512 '75 ACW '66 01:37:58 01:37:27
  23 Vincent Rensen 3533 '74 AV Standdaarbuiten 01:38:49 01:38:07
  24 Ralf Vissers 3551 '78 Triathlon 01:40:49 01:40:12
  25 Frank van Dongen 3537 '80 OSS-VOLO 01:42:28 01:42:19
  26 Michel van der Heiden 3516 '81 Triathlon 01:43:35 01:42:57
  27 Lorenzo Guiljam 3539 '74 De Langstraat 01:48:35 01:48:20
  28 Gert-Jan Koevoets 3535 '75 Achilles 01:56:04 01:55:31
  29 Michiel Tamerius 3505 '76 DAK 02:10:36 02:10:16
 Mannen 45
Plts Naam Startnr GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
  1 Koos Verweij 4031 '71 DAK 01:14:29 01:14:29
  2 Roel van Nes 4044 '69 AV Standdaarbuiten 01:17:30 01:17:28
  3 Gerard Lensvelt 4035 '67 Spiridon 01:22:30 01:22:29
  4 Crist Hendriks 4037 '67 Tilburg Road Runners 01:23:21 01:23:19
  5 Rob Snoeren 4036 '69 ACW '66 01:23:25 01:23:23
  6 Arnold de Krom 4022 '66 Spado 01:23:46 01:23:39
  7 Eduard Linnenbank 4025 '67 Attila 01:23:49 01:23:47
  8 Patrick van Schilt 4020 '72 Olympia Halsteren 01:24:12 01:24:07
  9 Bart van Loon 4029 '67 Attila 01:25:34 01:25:31
  10 Sjakko Sandee 4559 '68 Eindhoven Atletiek 01:26:13 01:26:07
  11 John van Wanrooij 4041 '68 Spado 01:27:49 01:27:45
  12 Zef de Feijter 4018 '70 Clytoneus 01:28:16 01:28:08
  13 Leon Stijnen 4560 '66 Atletiek Leudal 01:30:03 01:29:28
  14 Kees van Dongen 4024 '63 Sprint 01:30:23 01:30:18
  15 Ron de Vaan 4034 '68 DAK 01:33:49 01:33:48
  16 Cocky de Brouwer 4038 '67 Achil '87 01:33:55 01:33:55
  17 René de Rooij 4550 '68 Attila 01:34:21 01:33:58
  18 Arno Winkelmolen 4528 '71 Waalwijk 01:37:13 01:37:01
  19 Sjef Aertse 4049 '70 Tilburg Road Runners 01:37:55 01:37:53
  20 Cees Frikkee 4553 '66 Triathlon 01:38:11 01:37:34
  21 Paul Romme 4045 '67 AVO 1983 01:39:03 01:38:36
  22 Frank Vullers 4557 '65 OSS-VOLO 01:41:43 01:41:37
  23 André Vergeer 4043 '65 AVO 1983 01:43:21 01:42:53
  24 Hans Lodewijks 4023 '67 Atledo 01:47:09 01:46:42
  25 Erik van Roovert 4028 '69 Attila 01:49:51 01:49:34
  26 Bas van Binnendijk 4530 '68 Dutch Runners 01:54:24 01:54:18
  27 Angelo Verheijen 4047 '72 Achilles 01:58:16 01:57:35
  28 Frank Kloosterman 4534 '65 Sprint 01:58:31 01:57:54
  29 Marc van Riel 4558 '70 Loopgroep Wijbosch 02:00:59 01:59:54
  30 Martie Reuvers 4554 '69 Atledo 02:01:31 02:00:29
 Mannen 55
Plts Naam Startnr GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
  1 Johan Jacobs 5599 '61 Oud-Turnhout 01:25:14 01:25:07
  2 Theo van Hofslot 5045 '61 Sprint 01:25:24 01:25:19
  3 Jan Menssen 5028 '62 Spiridon 01:26:38 01:26:36
  4 Adri Henskens 5558 '60 OSS-VOLO 01:28:28 01:28:24
  5 Peter Duvekot 5563 '61 Prins Hendrik 01:29:33 01:29:17
  6 Hans Heirman 5561 '58 OSS-VOLO 01:29:47 01:29:43
  7 Gerard van Eijnatten 5049 '62 Scorpio 01:30:03 01:29:58
  8 Mark van de Ven 5551 '63 Attila 01:30:47 01:30:43
  9 Bert van Exsel 5030 '54 Sprint 01:31:32 01:31:30
  10 Cees van Gageldonk 5555 '57 Spiridon 01:32:12 01:32:09
  11 Marcel Cools 5047 '57 Sprint 01:32:49 01:32:44
  12 Henk van den Heuvel 5043 '62 Altena Road Runners 01:33:36 01:33:29
  13 Harrie van de Ven 5554 '62 Loopgroep Goirle 01:34:07 01:33:57
  14 Toin Bastiaansen 5046 '61 Triathlon 01:34:09 01:33:58
  15 Arie Verhoeven 5552 '59 Tilburg Road Runners 01:34:11 01:34:08
  16 Herman van Haaren 5040 '55 Achil '87 01:34:20 01:34:20
  17 Ad Suijkerbuijk 5534 '60 Diomedon 01:35:54 01:35:50
  18 Eric Rennert 5042 '61 Passaat 01:37:29 01:37:20
  19 Henri Smits 5553 '55 Tilburg Road Runners 01:39:47 01:39:13
  20 Hennie van der Horst 5562 '62 OSS-VOLO 01:41:31 01:41:23
  21 Theo van der Lee 5557 '58 DAK 01:41:44 01:41:37
  22 Frank Verhagen 5532 '57 Prins Hendrik 01:42:03 01:41:24
  23 Bert Henskens 5533 '54 Prins Hendrik 01:42:56 01:42:25
  24 Frans van Rooij 5531 '56 DAK 01:43:17 01:43:03
  25 Mat Skrabanja 5565 '62 Atletiek Leudal 01:44:43 01:44:06
  26 Peter Goedhart 5024 '57 DAK 01:45:07 01:43:45
  27 Peter van der Ark 5048 '57 Scorpio 01:45:14 01:44:35
  28 Ton Kleemans 5525 '58 Sprint 01:48:01 01:47:39
  29 Ad Schoonderbeek 5556 '53 De Langstraat 01:48:35 01:48:20
  30 Kees Fikke 5044 '59 AV Standdaarbuiten 01:49:17 01:49:08
  31 Frank Verkaart 5529 '60 Attila 01:49:51 01:49:35
  32 Jack Beerendonk 5566 '62 AV Standdaarbuiten 01:49:53 01:49:44
  33 Frits van der Meulen 5029 '62 Achilles 01:51:47 01:51:14
  34 Ton Rosenberg 5550 '56 Tilburg Road Runners 01:57:35 01:56:11
  35 Frank van den Akker 5530 '59 Atledo 02:01:52 02:01:24
 Mannen 65
Plts Naam Startnr GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
  1 Gerard Wouters 6001 '51 Spiridon 01:30:31 01:30:29
  2 Ad de Jong 6042 '48 Atledo 01:36:22 01:36:17
  3 Ad van Rooij 6007 '50 De Langstraat 01:36:38 01:36:34
  4 Marlie Snijders 6046 '52 DAK 01:39:16 01:39:16
  5 Kees - Verhoeven 6041 '50 Tilburg Road Runners 01:39:27 01:39:25
  6 Walter van Gurp 6044 '51 DAK 01:39:45 01:39:43
  7 Lambert Theunissen 6006 '53 Attila 01:46:35 01:45:46
  8 Harrie Hhj Vermeijs 6047 '50 OSS-VOLO 01:47:00 01:46:09
  9 Rien van Diepen 6004 '48 Spiridon 01:47:00 01:46:38
  10 Cees van Leest 6003 '49 Achilles 01:49:14 01:48:33
  11 Ben Hermeler 6002 '51 Sprint 01:54:01 01:53:14
  12 Jeroen van Dillen 6045 '49 OSS-VOLO 01:55:53 01:55:04
 Vrouwen senioren
Plts Naam Startnr GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
  1 Nienke van Zoggel 63 '90 Oss '78 01:32:05 01:31:59
  2 Iris van Dalen 57 '98 Tilburg Road Runners 01:33:49 01:33:46
  3 Loena Bank 66 '95 Triathlon 01:38:55 01:38:34
  4 Marcella Roks 75 '90 AV Standdaarbuiten 01:40:18 01:40:03
  5 Birgit Dekkers 74 '85 Sprint 01:41:42 01:41:19
  6 Emy Theunissen 58 '91 Parcival 01:42:52 01:42:24
  7 Suzanne Verwegen 73 '90 Oss '78 01:43:38 01:43:18
  8 Merel Konijnenburg 70 '88 Prins Hendrik 01:47:57 01:47:53
  9 Samantha Voogt 64 '88 Tilburg Road Runners 01:49:00 01:48:57
  10 Nicky Konings 76 '87 OSS-VOLO 02:01:32 02:00:42
 Vrouwen 35
Plts Naam Startnr GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
  1 Ingrid Versteegh 360 '78 Sprint 01:22:11 01:22:11
  2 Annika Spronk 362 '82 AV Standdaarbuiten 01:37:51 01:37:44
  3 Hèlen van Bokhoven 363 '83 Sprint 01:38:42 01:38:35
  4 Brigitte Verhelst-Moonen 366 '75 Loopschool Wim Akkermans 01:59:44 01:58:30
  5 Linda Matthijssen 364 '74 Spiridon 02:09:22 02:08:06
 Vrouwen 45
Plts Naam Startnr GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
  1 Ciska Hensen 400 '71 DAK 01:26:02 01:26:02
  2 Loes Verstappen 401 '71 Tilburg Road Runners 01:31:31 01:31:28
  3 Monique van Vliet-Heijnen 410 '70 Scorpio 01:32:39 01:32:27
  4 Patricia van Dun 407 '71 Triathlon 01:38:21 01:37:24
  5 Anja van Zon 409 '63 Spiridon 01:39:34 01:39:29
  6 Ellie van Zoggel 424 '62 Oss '78 01:42:38 01:42:19
  7 Marjo Eshuis 412 '63 OSS-VOLO 01:43:04 01:42:50
  8 Petra Rutters 423 '63 ACW '66 01:47:16 01:46:50
  9 Riet van Mook- V Ginneken 411 '61 Spiridon 01:48:26 01:48:18
  10 Angelique Appel 414 '71 Loopschool Wim Akkermans 01:49:03 01:48:05
  11 Léandra Sprenkels 404 '73 Sprint 01:49:45 01:49:11
  12 Clemie Duchateau 419 '64 Atletiek Maastricht 01:50:24 01:49:54
  13 Martine Boutz-Schijvens 420 '68 Atletiek Maastricht 01:52:52 01:52:22
  14 Marion van de Veerdonk 421 '58 avVN 02:00:55 02:00:08
  15 Anita Stoop 403 '60 AV Standdaarbuiten 02:01:50 02:01:16
  16 Nanja Nunnink 416 '72 Altena Road Runners 02:05:14 02:04:48
  17 Angelique Evers 422 '69 Eindhoven Atletiek 02:12:02 02:10:56
  18 Dian Ligtendag 425 '62 AV Standdaarbuiten 02:18:00 02:16:52
 
  Halve marathon recreatieloop
 Mannen recreanten
Plts Naam Startnr GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
  1 Jurriaan Schuring 3078 '99 Rosmalen 01:20:47 01:20:40
  2 Sebastiaan Laport 2524 '87 Breda 01:22:58 01:22:51
  3 Ruud Looijmans 2557 '78 Enforce 01:23:03 01:22:54
  4 Hidde Huismans 2702 '81 Halsteren 01:23:21 01:23:13
  5 Maarten Muskens 3175 '86 Eindhoven 01:23:34 01:23:30
  6 Rick Vernooij 2486 '89 Culemborg 01:23:35 01:23:30
  7 Bram van Rijswijk 2771 '81 Loon op Zand 01:24:26 01:24:20
  8 Michel Schoon 3138 '75 Zaltbommel 01:25:25 01:25:25
  9 Richard de Vroome 2527 '70 Breda 01:25:38 01:25:34
  10 Alvin Meerbach 3177 '74 Eindhoven 01:25:39 01:25:36
  11 Bob Lawende 2779 '85 EUR Roadrunners 01:26:38 01:26:36
  12 Bart van Loon 4026 '76 Eindhoven 01:27:17 01:27:12
  13 Erwin van der Schoot 3136 '73 Zaltbommel 01:27:53 01:27:50
  14 Kevin van Liesdonk 3021 '88 Drunen 01:28:30 01:28:23
  15 Peter van der Heijden 2719 '78 's-Hertogenbosch 01:28:31 01:27:58
  16 Frank Zwijnenburg 2701 '85 Waalwijk 01:29:14 01:29:09
  17 Tim Baijens 2781 '83 Waalwijk 01:29:27 01:28:37
  18 Huub van Dommelen 2747 '70 Oisterwijk 01:29:57 01:29:49
  19 Arno Fuijkschot 2640 '87 Waalwijk 01:29:58 01:29:54
  20 Joep Hilbink 3054 '73 Loopschool Wim Akkermans 01:30:34 01:30:07
  21 Orrin Akkermans 3112 '90 Loopschool Wim Akkermans 01:30:34 01:29:41
  22 Freek van der Donk 3132 '67 Zaltbommel 01:30:43 01:30:39
  23 Leon van Bemmel 3159 '83 Nuland 01:30:47 01:29:58
  24 Koos Kol 2697 '80 Roosendaal 01:30:49 01:30:32
  25 Bas van de Ven 3117 '83 Vught 01:31:00 01:30:51
  26 Rob Donkers 2601 '76 Tilburg 01:31:32 01:31:23
  27 Stef Antonissen 3000 '73 Drunen 01:32:00 01:31:55
  28 Gert-Jan Embrechts 2563 '87 Made 01:32:02 01:31:41
  29 Edwin van Esch 3088 '66 Gemeente Heusden 01:32:04 01:32:00
  30 Maarten de Cloe 2736 '91 Tilburg Road Runners 01:32:13 01:31:36
  31 Jos Clement 3148 '76 Kerkdriel 01:32:18 01:32:01
  32 Corne Boudewijns 2532 '81 Prinsenbeek 01:32:58 01:32:39
  33 Koen Akkermans 3135 '78 Zaltbommel 01:33:14 01:32:59
  34 Dave Sanders 3082 '78 Rosmalen 01:33:21 01:32:58
  35 Dion Leemans 2628 '69 Waalwijk 01:33:24 01:33:08
  36 Michiel Kooijman 2698 '77 Roosendaal 01:33:31 01:33:14
  37 Thijmen van Hoof 2498 '01 DAK 01:33:42 01:33:22
  38 Marcel van Vliet 2474 '66 Ijsselstein 01:33:49 01:33:38
  39 Eric van der Veer 2647 '79 Drunen 01:33:52 01:33:39
  40 Reinier Vos 2641 '91 Waalwijk 01:33:54 01:33:42
  41 Friso Laros 3008 '76 DAK 01:34:13 01:34:00
  42 Teun de Kort 2737 '92 ACW '66 01:34:15 01:34:05
  43 Ronald Veuger 2740 '73 Zaltbommel 01:34:26 01:34:11
  44 Jurr Spiering 2589 '86 Tilburg 01:34:30 01:34:09
  45 Ber Wedershoven 3178 '90 Eindhoven 01:34:44 01:34:17
  46 Hans Bos 3058 '78 Sligro Food Group Nederland B.V. 01:34:45 01:33:59
  47 Edwin de Gouw 2656 '82 Drunen 01:34:51 01:34:36
  48 Dennis Boeijen 3157 '76 Geffen 01:35:06 01:34:18
  49 Dennis Angevaare 3160 '77 Triathlon 01:35:19 01:35:09
  50 Frank Michels 2726 '68 Haaren 01:35:31 01:35:20
  51 Joos van Hulten 3001 '97 Drunen 01:35:35 01:35:19
  52 Edwin Hermes 3077 '71 Loopschool Wim Akkermans 01:35:37 01:34:43
  53 Jeroen van Hoorn 3134 '83 Triathlon 01:35:37 01:35:26
  54 Erik van Peursem 2777 '69 Rosmalen 01:35:38 01:34:43
  55 Peter Zegwaard 2508 '69 Almkerk 01:35:39 01:35:13
  56 Wim Verbrugge 3130 '59 Zaltbommel 01:35:49 01:35:37
  57 Mark Brok 2475 '70 Ijsselstein 01:35:51 01:35:29
  58 Joost van der Star 3165 '83 Loopgroep Wijbosch 01:35:52 01:35:04
  59 Régis Glorieux 2450 '82 Merksem 01:35:52 01:35:44
  60 Ad van Sambeek 3158 '61 Geffen 01:35:55 01:35:47
  61 Nout de Wit 3196 '79 Twello 01:36:01 01:34:52
  62 Ayoub Kaddouri 2668 '70 Hydro Benelux 01:36:08 01:35:27
  63 Ewout Eikelboom 2692 '76 Zaltbommel 01:36:21 01:36:05
  64 Roy Kolmeijer 2533 '73 Prinsenbeek 01:36:24 01:35:37
  65 Florian B Peters 2780 '87 Tilburg 01:36:24 01:35:33
  66 Aryon Hooijmaijers 2576 '73 Tilburg 01:36:24 01:35:30
  67 Dennis van Rooij 2689 '85 Drunen 01:36:28 01:36:14
  68 Ubi de Jong 2674 '80 Drunen 01:36:29 01:36:16
  69 Niels van den Berg 3133 '77 Zaltbommel Dutch Runners 01:36:32 01:35:43
  70 Alex Vlekken 2684 '86 Drunen 01:36:35 01:35:36
  71 Kees de Kort 3044 '62 ACW '66 01:36:39 01:36:28
  72 Wilbert van Dun 3167 '85 Veldhoven 01:36:52 01:36:28
  73 Mark Bodewits 2720 '79 Rotterdam 01:37:02 01:36:30
  74 Stefan Kosters 3139 '80 Zaltbommel 01:37:02 01:36:30
  75 Freek van Leeuwe 2754 '76 Heerjansdam 01:37:05 01:36:45
  76 Taieb El-Mouden 2699 '81 Breda 01:37:08 01:37:00
  77 Werner Dijkgraaf 3168 '78 Valkenswaard 01:37:19 01:36:29
  78 Rob Stovers 3097 '68 Vlijmen 01:37:45 01:37:30
  79 Wilfred Weyers 2733 '72 's-Hertogenbosch 01:37:47 01:37:26
  80 Jeroen de Bruijn 2764 '76 Loon op Zand 01:37:50 01:36:41
  81 Bas van der Sommen 2786 '86 's-Hertogenbosch 01:37:57 01:37:19
  82 Patrick Smits 3019 '74 Drunen 01:38:03 01:37:41
  83 Dolf Laurijssen 2677 '70 Hydro Benelux 01:38:04 01:37:22
  84 Ronnie van Bladel 3100 '66 DAK 01:38:27 01:37:32
  85 Lambert Vos 2629 '68 Waalwijk 01:38:28 01:38:12
  86 Johann Hendrix 2477 '60 Harmelen 01:38:34 01:37:40
  87 Michel Schimmer 2706 '69 Zaltbommel Dutch Runners 01:38:36 01:37:41
  88 Leon Mahieu 2739 '59 Sprint 01:38:45 01:38:24
  89 Chris Vd Horst 2516 '68 AV Standdaarbuiten 01:39:18 01:39:01
  90 Jan van Van Rijckevorsel 2717 '52 Made 01:39:52 01:39:37
  91 Wouter Specken 3171 '94 Eindhoven 01:39:57 01:38:44
  92 Thijs Möller 2613 '78 Oisterwijk 01:40:03 01:39:42
  93 Frank Theijssen 3114 '60 Vught 01:40:10 01:39:41
  94 Marco Schipperijn 2773 '69 Gorinchem 01:40:19 01:39:25
  95 Robbert Snels 3004 '77 DAK 01:40:24 01:39:28
  96 Stefan Jongeneelen 2618 '82 Atledo 01:40:25 01:39:40
  97 Rens Smit 2789 '94 Sprang-Capelle 01:40:25 01:39:14
  98 Frank van den Hurk 3150 '67 Zaltbommel Dutch Runners 01:40:27 01:40:10
  99 Toon van den Heuvel 2755 '87 Schijndel 01:40:39 01:40:00
  100 Ed Michels 3072 '67 's-Hertogenbosch 01:40:52 01:40:27
  101 Harm Thissen 3153 '71 Oss 01:40:53 01:39:53
  102 Bart de Schepper 2568 '73 Geertruidenberg 01:41:01 01:39:51
  103 Toine van Moergastel 3098 '68 Nieuwkuijk 01:41:03 01:40:06
  104 Jeroen Stout 2497 '80 Altena Road Runners 01:41:05 01:40:35
  105 Martijn Smits 2745 '01 Waspik 01:41:07 01:40:23
  106 Eswin van Hal 2644 '77 De Langstraat 01:41:07 01:40:05
  107 Thomas van der Kolk 3032 '80 De Langstraat 01:41:07 01:40:05
  108 Bert Palinckx 2591 '62 Tilburg 01:41:11 01:40:55
  109 Maurice Hurxkens 3119 '72 Loopschool Wim Akkermans 01:41:24 01:40:29
  110 Remko Kleijn 2778 '74 Maasdijk 01:41:26 01:40:56
  111 Evert van Wichen 3083 '80 Loopschool Wim Akkermans 01:41:37 01:41:19
  112 Niek Ruland 2742 '86 Oisterwijk 01:41:38 01:40:40
  113 Willem Jan de Graaff 3118 '67 Loopschool Wim Akkermans 01:41:38 01:40:40
  114 Rob van Dun 2767 '76 Loopschool Wim Akkermans 01:41:38 01:40:38
  115 Willem van Lankveld 2782 '71 Loopschool Wim Akkermans 01:41:38 01:40:43
  116 Mark Zoon 2710 '67 Atledo 01:41:40 01:40:34
  117 Rick Buijs 2599 '92 Tilburg 01:41:42 01:41:19
  118 Marc Robberegt 2776 '71 Loopschool Wim Akkermans 01:41:44 01:40:48
  119 Leo van de Klundert 2531 '69 Prinsenbeek 01:41:49 01:41:30
  120 Mark Welte 2580 '86 Tilburg 01:42:02 01:41:04
  121 Roel Bertens 2581 '59 Tilburg 01:42:14 01:41:27
  122 Ibrahim Negro 2555 '94 Scorpio 01:42:31 01:42:11
  123 Michel van Lexmond 3087 '72 Vlijmen 01:42:31 01:42:06
  124 Ad van den Heuvel 2756 '55 Schijndel 01:42:35 01:41:58
  125 Marc van Keulen 3120 '68 Vught 01:42:43 01:41:30
  126 Tom Piekema 2760 '79 Vlijmen 01:42:49 01:42:41
  127 Gijs Ooms 2596 '89 Tilburg 01:42:53 01:42:20
  128 Peter van Gastel 2718 '61 Loopgroep Rosmalen 01:42:55 01:42:36
  129 Bob Udink 2713 '60 Oud-Turnhout 01:42:58 01:42:47
  130 Jeroen van den Broek 2696 '78 Loopgroep Wijbosch 01:42:59 01:42:50
  131 Mart Schipperen 2738 '76 Riel 01:43:08 01:42:51
  132 Frank Schuite 2625 '69 Loopgroep Goirle 01:43:08 01:42:52
  133 Han Mathijssen 2614 '64 Haaren 01:43:22 01:43:04
  134 Martijn van den Berg 2539 '77 Bavel 01:43:25 01:42:57
  135 Ad Buijs 3099 '62 Haarsteeg 01:43:32 01:43:08
  136 Peter Pechtold 3102 '66 Haarsteeg 01:43:34 01:43:23
  137 Marco van Gemert 2615 '72 Prins Hendrik 01:43:37 01:42:59
  138 Charlie van Breugel 3129 '73 Sligro Food Group Nederland B.V. 01:43:46 01:43:01
  139 Stefan Martherus 3113 '74 Prins Hendrik 01:43:48 01:43:10
  140 Peter Jacobs 2547 '66 Oosterhout 01:43:49 01:43:42
  141 Henk Kooijmans 2659 '60 DAK 01:43:50 01:43:34
  142 Hans Boelen 3106 '67 Hedikhuizen 01:44:18 01:44:07
  143 Bert van Delzen 2492 '65 Sleeuwijk 01:44:23 01:43:52
  144 Thijs Thissen 3152 '70 Oss 01:44:25 01:43:19
  145 Gerald van Riel 2705 '68 Zaltbommel 01:44:36 01:44:14
  146 Gerard Bambacht 3137 '67 Zaltbommel 01:44:38 01:44:16
  147 Loek Wishaupt 3187 '62 Atletiek Maastricht 01:44:44 01:44:14
  148 Danny Zonneveld 3188 '59 Atletiek Maastricht 01:44:44 01:44:15
  149 Johan van Tuijl 2721 '70 Gameren 01:44:48 01:44:28
  150 Francois van Zon 3013 '71 Drunen 01:44:51 01:44:03
  151 Ronald Sperber 2761 '67 Waalwijk 01:44:54 01:43:58
  152 Michel Linschoten 2493 '67 Altena Road Runners 01:44:57 01:44:33
  153 Jason Bos 3011 '79 Drunen 01:45:09 01:44:24
  154 Martin Kuijs 2788 '85 Vlijmen 01:45:24 01:44:11
  155 Jordy van Bremen 3052 '86 's-Hertogenbosch 01:45:24 01:44:20
  156 Daniel Elst 2545 '73 Klein Zundert 01:45:34 01:44:30
  157 Arjan van Heusden 3143 '77 Altena Road Runners 01:45:41 01:45:24
  158 Hans Schellen 3116 '69 Vught 01:45:46 01:45:13
  159 Antoine Vissers 2551 '70 Oosterhout 01:45:48 01:44:57
  160 Tjeerd Schoonheim 2700 '73 Drunen 01:46:20 01:46:02
  161 Falco Janssen 3022 '79 Drunen 01:46:22 01:45:50
  162 Robert van der Kemp 2772 '56 's-Gravenhage 01:46:25 01:46:16
  163 Roland Wiertz 2775 '75 Oosterhout 01:46:27 01:45:48
  164 Antonio Esposito 3145 '71 Hedel 01:46:36 01:45:59
  165 Ad Reijngoudt 2609 '62 Loopgroep Goirle 01:46:48 01:46:37
  166 Frans de Bont 3169 '60 Riethoven 01:46:49 01:45:56
  167 Joep van der Velden 3162 '86 Sligro Food Group Nederland B.V. 01:46:54 01:46:09
  168 Franklin van Bokhoven 3024 '83 Elshout 01:47:00 01:46:22
  169 Roy van Delft 3025 '77 Elshout 01:47:00 01:46:21
  170 Gijs Paaimans 2743 '78 Atledo 01:47:01 01:45:57
  171 Roland van Esch 3003 '67 Drunen 01:47:04 01:46:57
  172 Ron Schop 2469 '62 Dordrecht 01:47:06 01:46:38
  173 Ron Kant 2499 '70 Dussen 01:47:11 01:46:45
  174 Cas van de Wiel 3166 '83 Veldhoven 01:47:13 01:46:25
  175 Jac Vermeer 2476 '60 Ijsselstein 01:47:23 01:46:53
  176 Patrick Hessels 2664 '70 Hydro Benelux 01:47:29 01:46:42
  177 Jaap Majoor 2722 '78 Sprint 01:47:34 01:47:11
  178 Mark Blonk 3006 '79 Drunen 01:47:40 01:47:24
  179 Ruben Drost 3173 '86 Eindhoven 01:47:42 01:46:38
  180 Kees van den Brand 2636 '49 ACW '66 01:47:48 01:47:34
  181 Arjan van Esch 2669 '69 Medifit-healthclub 01:47:49 01:46:55
  182 Ton van Gils 3067 '60 's-Hertogenbosch 01:47:51 01:47:41
  183 Adri Schoenmakers 2787 '75 Boxtel 01:47:57 01:46:41
  184 Jeroen Dobbelsteen 3068 '66 's-Hertogenbosch 01:47:59 01:47:25
  185 Tim van Esch 3199 '85 Drunen 01:48:00 01:46:51
  186 Giacomo Klerx 3184 '73 Bakel 01:48:00 01:46:40
  187 Mark Wammes 2485 '78 Culemborg 01:48:02 01:46:43
  188 Patrick Sterke 2602 '69 CZ 01:48:12 01:47:47
  189 Arie Kuperus 2709 '55 Dordrecht 01:48:18 01:47:22
  190 Bert Lemmens 3185 '57 Herten 01:48:19 01:48:04
  191 Jeroen Langerwerf 3036 '85 Waspik 01:48:31 01:47:58
  192 Dave Assmann 2691 '92 Drunen 01:48:51 01:48:28
  193 Marius Kraaij 2507 '68 Almkerk 01:48:53 01:48:03
  194 Martijn van der Linden 2460 '80 's-Gravenhage 01:48:55 01:47:35
  195 Anton Schoenmakers 2530 '58 Sprint 01:48:56 01:48:34
  196 Ruud Scheepens 2630 '83 Waalwijk 01:49:00 01:48:04
  197 Rens van Herpt 3017 '61 Drunen 01:49:03 01:48:52
  198 Arjan Appel 2682 '70 Rosmalen 01:49:03 01:48:06
  199 Rien Slokkers 2727 '58 Waalre 01:49:04 01:48:16
  200 Rudolf de Jong 2515 '72 AV Standdaarbuiten 01:49:17 01:48:52
  201 Rogier van Besouw 2522 '73 Breda 01:49:18 01:48:58
  202 Marcel Lagerwerf 3144 '85 Nederhemert 01:49:27 01:48:41
  203 Ronnie van Gils 2453 '81 Raamsdonksveer 01:49:29 01:49:04
  204 Jos Bleijlevens 2494 '64 Scorpio 01:49:31 01:49:07
  205 Joost Klerks 3091 '78 Vlijmen 01:49:35 01:49:04
  206 Hans van Wijk 2495 '67 Medifit-healthclub 01:49:39 01:48:55
  207 Frank van der Lee 2620 '73 Dongen 01:49:39 01:49:30
  208 Angelo Somers 2500 '75 Dussen 01:49:41 01:49:18
  209 Thijs van Sas 3170 '88 Heeze 01:49:42 01:48:31
  210 Willem Jan van Klinken 2763 '86 Woudrichem 01:49:43 01:48:41
  211 Henk Couwenberg 2729 '62 Waalre 01:49:48 01:49:00
  212 Jiri Kessen 2643 '76 Waalwijk 01:49:51 01:49:26
  213 Arian van Falier 2662 '71 Drunen 01:49:52 01:49:33
  214 Eddy Mureau 2561 '73 Scorpio 01:49:54 01:49:30
  215 Wilco van Schijndel 2523 '68 Breda 01:49:55 01:49:48
  216 Rob Maulany 3057 '61 's-Hertogenbosch 01:50:00 01:49:35
  217 Bram Elbers 2765 '95 Breda 01:50:05 01:49:33
  218 Addie Dumont 3020 '65 Gemeente Heusden 01:50:11 01:50:01
  219 Mark Lankhaar 2496 '70 Genderen 01:50:13 01:49:45
  220 Eric van der Wal 2554 '70 Oosterhout 01:50:16 01:49:26
  221 Niels de Kruijf 3107 '00 DAK 01:50:27 01:50:08
  222 Bob van der Hulst 2529 '77 Breda 01:50:31 01:49:25
  223 Pascal Ringens 2759 '68 Dongen 01:50:35 01:49:53
  224 Frank Huisman 3056 '61 's-Hertogenbosch 01:50:50 01:49:44
  225 Erik Gausvik 2466 '97 Hardloopshop.nl 01:50:52 01:49:33
  226 Ton Sweep 2567 '59 Geertruidenberg 01:50:55 01:50:24
  227 Jan Smolders 2748 '57 Tilburg 01:50:56 01:50:02
  228 Robby Groenendaal 2571 '81 Raamsdonksveer 01:51:00 01:50:34
  229 Wm Prekop 2558 '67 Enforce 01:51:04 01:50:18
  230 Richard Koppers 3061 '85 's-Hertogenbosch 01:51:10 01:51:01
  231 Mark van de Westelaken 3085 '86 Vlijmen 01:51:16 01:50:41
  232 André Huijps 2627 '69 Waalwijk 01:51:23 01:50:17
  233 Godfried Verhagen 2611 '56 Berkel-Enschot 01:51:25 01:50:51
  234 Erik van Wanrooij 2704 '70 Dongen 01:51:28 01:51:01
  235 Paul Janse 2525 '72 Sprint 01:51:33 01:51:09
  236 Benito Bekx 3105 '73 Oudheusden 01:51:42 01:50:24
  237 Job Oomens 2746 '94 Ulvenhout 01:51:44 01:51:02
  238 Herman van Vlijmen 2769 '65 Etten-Leur 01:51:44 01:51:12
  239 Henk van Bijsterveldt 2608 '67 Loopgroep Goirle 01:51:49 01:51:22
  240 Guy Deckx 2452 '66 Olen 01:51:51 01:50:48
  241 Pablo van Roosmalen 2744 '71 Waalwijk 01:51:54 01:50:49
  242 Corné van de Klundert 2606 '60 CZ 01:52:00 01:51:36
  243 Maikel Rombouts 2637 '83 Waalwijk 01:52:03 01:51:09
  244 Erik van Geffen 3007 '68 Drunen 01:52:10 01:51:53
  245 Andrew Schijvens 3040 '71 ACW '66 01:52:14 01:51:43
  246 Dick Opmeer 2730 '63 Energie 01:52:14 01:51:05
  247 Maarten van Herwijnen 2459 '84 Hardloopshop.nl 01:52:15 01:51:19
  248 Rene van den Biggelaar 2785 '64 Kaatsheuvel 01:52:21 01:52:02
  249 Erik Timmermans 2784 '77 Kaatsheuvel 01:52:22 01:52:03
  250 Ulco Mes 2768 '60 Tilburg 01:52:25 01:51:40
  251 Rufen Liket 3103 '85 Haarsteeg 01:52:29 01:52:23
  252 Chris van Woensel 3041 '63 Kaatsheuvel 01:52:32 01:51:44
  253 Fred de Jong 3194 '76 Elst 01:52:39 01:51:21
  254 Corne van Loon 2621 '70 Baarle-Nassau 01:52:46 01:52:05
  255 Martin Teeuwen 2712 '62 Zaltbommel Dutch Runners 01:52:54 01:52:17
  256 Hans Mouws 2543 '75 Etten-Leur 01:53:00 01:52:17
  257 Jan Nieuwkoop 3034 '69 De Langstraat 01:53:05 01:52:29
  258 Theo Jochoms 3191 '62 Groesbeek 01:53:08 01:52:20
  259 Michiel Scheffer 2707 '71 Goirle 01:53:14 01:52:26
  260 Jeroen Janssen 2652 '81 Drunen 01:53:17 01:52:46
  261 Ton Schrauwen 2725 '57 Roosendaal 01:53:34 01:52:48
  262 Bastiaan Kluwen 2470 '80 Dordrecht 01:53:34 01:53:13
  263 Eric Jongmans 3005 '54 Drunen 01:53:35 01:52:32
  264 Martijn Romeijn 2473 '91 Hardinxveld-Giessendam 01:53:36 01:53:14
  265 Andre Marechal 3049 '75 's-Hertogenbosch 01:53:39 01:53:39
  266 André Smits 3033 '69 Waspik 01:53:43 01:52:58
  267 Maurice Thijssen 2685 '64 DAK 01:53:44 01:52:47
  268 Ramon Min 2728 '74 Vught 01:53:45 01:52:54
  269 Marcel Janssen 2683 '67 DAK 01:53:51 01:53:36
  270 Halbe Osinga 2520 '63 Breda 01:53:56 01:53:24
  271 Peter Hoex 3048 '78 's-Hertogenbosch 01:54:05 01:52:54
  272 Geert-Jan Naaijkens 2593 '69 Tilburg 01:54:09 01:53:00
  273 Andres van den Broek 2501 '76 Hank 01:54:10 01:53:22
  274 Martijn Broekhof 2478 '77 Utrecht 01:54:14 01:53:30
  275 Gerben Wels 2724 '71 Waalwijk 01:54:21 01:53:13
  276 Harry de Sanders 2588 '58 Tilburg 01:54:22 01:53:36
  277 Bart van den Hurk 3156 '77 Berghem 01:54:23 01:54:03
  278 Cornee Robben 2655 '90 Drunen 01:54:26 01:53:11
  279 Aaris Raats 2703 '58 Made 01:54:28 01:53:20
  280 John Thissen 2770 '63 Tilburg 01:54:29 01:53:43
  281 Gerard van Dijk 2584 '59 Tilburg 01:54:30 01:53:44
  282 Herman Jansen 2550 '67 Oosterhout 01:54:31 01:53:20
  283 Rinie Romme 3127 '66 Marvel 01:54:32 01:53:16
  284 Sander Wijngaarde 3108 '88 Medifit-healthclub 01:54:37 01:53:22
  285 Niels den Ottelander 2774 '79 Gorinchem 01:54:40 01:53:48
  286 Henrico van de Leur 2734 '73 Ammerzoden 01:54:42 01:54:20
  287 Humberto Cordero 3125 '86 Sint-Michielsgestel 01:54:43 01:53:28
  288 Ruud van Gerwen 3192 '82 Beek 01:54:44 01:53:55
  289 Jas Berkel 2465 '78 Rotterdam 01:54:45 01:53:25
  290 Ludo den Bieman 2693 '81 Drunen 01:54:45 01:54:03
  291 Bas Bruurmijn 2732 '70 Rosmalen 01:54:50 01:53:59
  292 Jacques Dirken 3110 '64 Vught 01:54:50 01:54:04
  293 Rob Nieuwenhuis 2651 '81 Drunen 01:54:57 01:54:34
  294 Peter van Gemert 2695 '66 DAK 01:54:57 01:54:24
  295 Harm Spronk 3121 '62 Prins Hendrik 01:54:58 01:53:59
  296 Raymond van Dijk 2511 '63 De Heen 01:55:27 01:54:56
  297 Bas van Andel 2489 '79 Gorinchem 01:55:46 01:54:54
  298 Rob Callenfels 2635 '71 Waalwijk 01:55:52 01:54:45
  299 Dennis te Riele 2715 '75 Rosmalen 01:56:01 01:54:41
  300 Gijs Klarenbeek 2741 '69 Waspik 01:56:11 01:55:38
  301 Alexander Janssens 2454 '90 Amsterdam 01:56:13 01:56:00
  302 Tom van der Ploeg 2577 '87 Tilburg 01:56:20 01:55:49
  303 Jan Boere 2570 '54 Raamsdonksveer 01:56:21 01:55:05
  304 Olaf Nooteboom 2562 '69 Oosteind 01:56:28 01:55:22
  305 Jan van Meer 2548 '54 Scorpio 01:56:35 01:55:24
  306 Rob Noordanus 2619 '73 Atledo 01:56:37 01:56:10
  307 Michiel Hopman 2758 '65 Loopschool Wim Akkermans 01:56:39 01:55:41
  308 Michel Zoutewelle 3043 '72 Kaatsheuvel 01:56:42 01:55:24
  309 Andre Pulles 2723 '68 Waalwijk 01:56:49 01:55:45
  310 Maarten Dokman 3051 '86 's-Hertogenbosch 01:57:01 01:55:56
  311 Ruud van Wijk 2572 '61 Raamsdonksveer 01:57:04 01:56:04
  312 Mario Wuyts 2451 '60 Herentals 01:57:06 01:56:04
  313 Giovanni Rijken 3086 '67 Vlijmen 01:57:10 01:55:49
  314 Ronald van der Lee 3101 '73 Haarsteeg 01:57:10 01:55:49
  315 Raymond Coenraats 2472 '73 Sliedrecht 01:57:17 01:56:40
  316 Hans Samuels 3093 '59 Vlijmen 01:57:31 01:57:21
  317 Edwin Freriks 2626 '65 Waalwijk 01:57:34 01:56:26
  318 Erwin Dobbelstein 3142 '61 Altena Road Runners 01:57:49 01:56:51
  319 Joop Smout 2559 '54 Scorpio 01:57:52 01:56:40
  320 Jasper Rappard 2484 '73 Houten 01:57:54 01:57:12
  321 Rinus Luijkx 3029 '46 Sprang-Capelle 01:57:59 01:57:29
  322 Chris Beaart 3035 '68 Waspik 01:58:08 01:56:58
  323 Johan Westerlaken 2751 '75 Gorinchem 01:58:10 01:56:44
  324 Jacob Binneveld 2471 '76 Sliedrecht 01:58:13 01:57:37
  325 Karel Jehoel 2657 '56 Drunen 01:58:18 01:57:31
  326 Erik Savenije 3059 '65 's-Hertogenbosch 01:58:18 01:57:05
  327 Hennie van Logten 2687 '70 Elshout 01:58:20 01:57:03
  328 Pieter Vermeiren 2679 '86 Herentals 01:58:27 01:57:44
  329 Jeroen van Zwieten 3164 '74 Loopgroep Wijbosch 01:58:27 01:57:22
  330 Eric Otten 2653 '62 Drunen 01:58:37 01:57:24
  331 Randy de Vries 2623 '70 Rijen 01:58:45 01:57:47
  332 Marcel de Folter 2660 '75 Drunen 01:58:53 01:57:58
  333 Ralf Geelen 3104 '75 Haarsteeg 01:58:53 01:57:59
  334 Heinz Bouwens 2688 '61 Drunen 01:58:57 01:58:37
  335 Ronald Wouters 2658 '84 Drunen 01:58:57 01:58:22
  336 Lau Specken 3064 '58 's-Hertogenbosch 01:59:01 01:57:47
  337 Hans op Cleef 3014 '72 Wijnand van Delft 01:59:02 01:58:43
  338 Yuri Snijders 2526 '71 Breda 01:59:04 01:57:48
  339 Guus Riteco 2534 '66 Terheijden 01:59:04 01:58:28
  340 Stanley Lagerwaard 3197 '64 Enschede 01:59:06 01:57:50
  341 Thijs van Klaveren 2690 '96 Drunen 01:59:24 01:58:12
  342 Mark Vos 3018 '80 Medifit-healthclub 01:59:28 01:58:13
  343 Rob Schell 2670 '80 Medifit-healthclub 01:59:28 01:58:14
  344 Wim van Hooft 2667 '70 Hydro Benelux 01:59:36 01:58:57
  345 Jeroen van der Linden 3089 '52 Vlijmen 01:59:38 01:58:19
  346 Conrad Hunneman 2766 '74 's-Hertogenbosch 01:59:44 01:58:30
  347 Henk Dijkema 2711 '57 Tholen 01:59:48 01:59:23
  348 Sander de Bont 2708 '78 Breda 01:59:50 01:58:52
  349 Piet Boutsma 2464 '56 Alblasserdam 01:59:56 01:58:47
  350 William Wientjens 2750 '68 Drunen 02:00:02 01:59:11
  351 Jeroen van der Eerden 2631 '85 Hardloopshop.nl 02:00:11 01:59:15
  352 Rien V,d Beemt 2544 '45 Achilles 02:00:38 01:59:49
  353 Irvin van der Waal 2757 '65 Papendrecht 02:00:40 01:59:28
  354 Peter Stokman 3147 '57 Kerkdriel 02:00:49 01:59:27
  355 Mike Vugts 2649 '76 Drunen 02:00:54 02:00:13
  356 Peter Buijks 2672 '75 Medifit-healthclub 02:00:57 02:00:05
  357 Stefan Verdonk 3090 '80 DAK 02:00:57 02:00:04
  358 Jac van Van Rijsbergen 2590 '59 Tilburg 02:01:03 02:00:07
  359 Raymond de Bis 3140 '69 Zaltbommel 02:01:04 01:59:56
  360 Guus Hoedt 2592 '64 Tilburg 02:01:09 02:00:17
  361 Dik van Zanten 2503 '63 Altena Road Runners 02:01:25 02:01:03
  362 Wim van Engeldorp Gastelaars 2487 '55 Statina 02:01:44 02:01:14
  363 Michael van Kasteren 2488 '61 Statina 02:01:44 02:01:15
  364 Hans Keijzer 2714 '74 Nijmegen 02:01:48 02:00:29
  365 Leonard Oosters 2506 '61 Altena Road Runners 02:01:50 02:00:44
  366 Tom Nuijens 2462 '61 Capelle aan den Ijssel 02:01:51 02:00:42
  367 Rick Croesen 2783 '86 Breda 02:01:56 02:01:45
  368 Hans Smetsers 2654 '50 Drunen 02:02:05 02:01:44
  369 Rico Voesenek 2731 '94 Galder 02:02:11 02:01:27
  370 Jos Suijker 3060 '56 's-Hertogenbosch 02:02:14 02:01:21
  371 Bram van de Sande 2610 '83 Goirle 02:02:21 02:01:01
  372 Daniel Peppelenbos 2569 '86 Geertruidenberg 02:02:30 02:02:05
  373 Carel Majoor 2456 '49 Hilversum 02:02:37 02:01:37
  374 Mat van Beek 3023 '62 Algemene Bathmense SV 02:02:51 02:01:31
  375 Christiaan Janssen 3073 '54 CZ 02:03:02 02:03:02
  376 Richard van der Sanden 2646 '83 Drunen 02:03:04 02:02:33
  377 Jack Beekers 2540 '54 Strijbeek 02:03:04 02:02:06
  378 Theo Schmitz 3065 '50 's-Hertogenbosch 02:03:12 02:02:54
  379 Rob Kleijberg 2546 '63 Oosterhout 02:03:58 02:03:37
  380 Ivar Krols 2573 '79 Raamsdonksveer 02:04:00 02:03:34
  381 Tom van Schijndel 3182 '78 Sligro Food Group Nederland B.V. 02:04:05 02:03:18
  382 Hein de Bont 2663 '86 Medifit-healthclub 02:04:08 02:02:48
  383 Pepijn van Sluisveld 2694 '00 Veghel 02:04:20 02:03:42
  384 Tanno Grobben 3146 '54 Well 02:04:38 02:03:40
  385 Bart Wijkmans 3053 '58 's-Hertogenbosch 02:04:47 02:03:49
  386 Gert-Jan van Roosmalen 3046 '63 Dutch Runners 02:05:25 02:04:26
  387 Henk van Gent 3010 '67 DAK 02:05:27 02:05:06
  388 Paul Eversteijn 2528 '65 Breda 02:05:30 02:04:27
  389 Nico Wijker 3076 '65 's-Hertogenbosch 02:05:55 02:04:54
  390 Gerrit de Vries 3028 '66 Sprang-Capelle 02:06:04 02:05:02
  391 Bastian Boogaard 2735 '79 Breda 02:06:12 02:05:35
  392 Paul van Wanrooy 2575 '63 Raamsdonk 02:06:18 02:06:14
  393 Antoin Heijmans 2645 '82 Drunen 02:06:25 02:05:03
  394 Dave Aandewiel 2597 '73 Tilburg 02:06:26 02:05:04
  395 Henk den Rooijen 2566 '47 Scorpio 02:06:34 02:05:21
  396 Noud van Dongen 2560 '51 Scorpio 02:06:34 02:05:20
  397 Ger Straathof 3109 '49 Prins Hendrik 02:06:35 02:05:54
  398 Maarten de Vugt 2716 '88 Berkel-Enschot 02:06:41 02:06:03
  399 Albert Klaassen 3015 '61 DAK 02:06:46 02:05:39
  400 Pascal Buijs 2505 '68 Altena Road Runners 02:07:05 02:05:57
  401 Lion Laurijssen 3042 '67 Kaatsheuvel 02:07:45 02:06:27
  402 Leo Hartman 2502 '69 Altena Road Runners 02:07:57 02:07:40
  403 Kees van Vulpen 2457 '57 Laren 02:08:05 02:07:04
  404 Mikel Janssens 2604 '66 Tilburg 02:08:24 02:07:08
  405 Pieter Leijten 2549 '61 Oosterhout 02:08:30 02:07:52
  406 Hugo Speek 2675 '77 DAK 02:08:55 02:07:51
  407 Kees van Boxel 2686 '64 DAK 02:08:59 02:08:22
  408 Mark Schalken 2753 '87 Sprang-Capelle 02:09:03 02:08:07
  409 Rinus Pijnappels 3123 '55 Dutch Runners 02:09:10 02:09:04
  410 Michiel Buijs 2598 '92 Tilburg 02:09:14 02:08:50
  411 Henk Snoeren 2752 '60 Sprint 02:10:08 02:08:54
  412 Theo van Son 2461 '65 Berkel En Rodenrijs 02:10:57 02:09:37
  413 Ronald Schenk 3081 '72 Rosmalen 02:11:21 02:10:24
  414 Paul van Zwieten 3096 '48 Prins Hendrik 02:12:14 02:11:55
  415 Paul Verstraeten 2790 '53 Dutch Runners 02:12:17 02:10:54
  416 Hans Vanderniepen 2622 '56 Rijen 02:12:30 02:11:12
  417 Sjef van Nieuwamerongen 2603 '63 Tilburg 02:12:52 02:11:38
  418 Xander Smit 2639 '70 Waalwijk 02:12:55 02:11:49
  419 Guus van Wietingen 3002 '59 Drunen 02:13:19 02:12:28
  420 Hans van den Heuvel 2650 '63 DAK 02:13:21 02:11:55
  421 Peter Roos 3031 '66 CZ 02:13:26 02:12:46
  422 Joop Quik 3174 '56 Eindhoven Atletiek 02:13:30 02:12:37
  423 Marc Nuijten 2587 '90 Tilburg 02:13:48 02:13:33
  424 Reinder Vrieze 2583 '67 Tilburg 02:14:12 02:13:24
  425 Rob Dingemans 2617 '67 Achil '87 02:14:41 02:13:52
  426 Anton Willemse 2595 '57 Tilburg 02:14:58 02:13:59
  427 Jip van Kessel 2519 '96 Hardloopshop.nl 02:15:18 02:13:58
  428 Jan van Herwijnen 2491 '47 Altena Road Runners 02:15:55 02:15:30
  429 Stephan Corstjens 2642 '76 Waalwijk 02:16:33 02:15:15
  430 Geert-Jan Plattel 3172 '70 Eindhoven 02:18:46 02:17:55
  431 Cees Castelijns 2553 '56 Scorpio 02:22:50 02:22:08
  432 Bert van Pelt 3071 '60 Prins Hendrik 02:26:06 02:25:15
  433 Arthur Claringbould 3198 '58 's-Hertogenbosch 02:29:22 02:28:15
  434 Jaap Voeten 3111 '63 Prins Hendrik 02:31:35 02:31:09
 Vrouwen recreanten
Plts Naam Startnr GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
  1 Corine Spaans 2029 '76 Eindhoven 01:24:27 01:24:21
  2 Jeannette Smelt-Bergmans 2143 '84 Drunen 01:31:28 01:31:23
  3 Melanie Scherders 1918 '77 Scorpio 01:40:56 01:40:25
  4 Manon van Kessel 2042 '90 Prins Hendrik 01:41:24 01:41:12
  5 Geke Romijn 2147 '85 Raamsdonksveer 01:41:39 01:41:36
  6 Marlou van der Linden 1990 '93 's-Hertogenbosch 01:41:43 01:41:25
  7 Virpi Komulainen 1897 '78 Breda 01:41:53 01:41:13
  8 Susan van Beers 1952 '82 Hilvarenbeek 01:42:06 01:41:49
  9 Crystel Gijsberts 2026 '87 Loopschool Wim Akkermans 01:42:40 01:41:40
  10 Samirah Fremouw 1900 '88 Breda 01:43:14 01:43:03
  11 Ilona Welte 1994 '88 's-Hertogenbosch 01:43:22 01:42:38
  12 Kim Emonds 1989 '85 's-Hertogenbosch 01:43:22 01:42:38
  13 Hanneke van Nistelrooij 1991 '79 's-Hertogenbosch 01:43:26 01:42:43
  14 Saskia Hopman-Snels 2028 '68 Loopschool Wim Akkermans 01:44:06 01:43:11
  15 Lotte van Erp 1993 '93 's-Hertogenbosch 01:44:25 01:43:42
  16 Carlijn Horrevorts 2008 '85 Tilburg 01:45:56 01:45:40
  17 Suzanne van de Westelaken 2163 '81 Loopschool Wim Akkermans 01:46:36 01:45:35
  18 Nele Villabruna 2030 '88 Rotterdam 01:47:38 01:47:19
  19 Marjo Leijten 1953 '63 Atledo 01:48:38 01:48:27
  20 Katja van Etten 1913 '80 Oosterhout 01:49:27 01:48:51
  21 Anke Koenraads 1896 '82 Breda 01:49:35 01:48:19
  22 Marjo van Caem 1974 '67 Sprang-Capelle 01:49:35 01:48:59
  23 Eugenie Schets 1931 '74 Scorpio 01:49:53 01:49:22
  24 Desiree van de Sande 2038 '91 's-Hertogenbosch 01:50:01 01:49:22
  25 Yvette Bouthoorn 1956 '90 Rijen 01:50:03 01:49:25
  26 Ingrid Koops 1875 '77 Werkendam 01:50:22 01:49:33
  27 Monique Eillebrecht 2196 '63 Maastricht 01:50:34 01:50:07
  28 Marjolein Hermeler 1893 '86 Breda 01:50:35 01:49:46
  29 Aletta van Starrenburg 2034 '84 Rotterdam 01:51:31 01:51:02
  30 Alida van Bijsterveldt 1948 '72 Loopgroep Goirle 01:51:49 01:51:21
  31 Maxime Verhagen 1944 '89 Tilburg 01:51:52 01:51:19
  32 Jeannette Ummenthun 2162 '76 Heusden 01:51:56 01:50:37
  33 Nathalie Ververs 1967 '77 Drunen 01:52:26 01:51:36
  34 Veronique van Cruchten 2166 '69 Vught 01:52:29 01:51:15
  35 Elise Smolders 1934 '89 Tilburg 01:52:35 01:51:42
  36 Willian Smits 1965 '74 DAK 01:52:41 01:52:29
  37 C Buitendijk 2040 '86 Pernis Rotterdam 01:52:43 01:51:43
  38 Inge Jansen 1873 '79 Zaltbommel Dutch Runners 01:52:52 01:52:17
  39 Monique van Suntenmaartensdijk 1930 '68 Made 01:53:20 01:52:41
  40 Lian Kuijten 1922 '60 Scorpio 01:53:29 01:52:19
  41 Ine Hilderink 2198 '66 Atletiek Maastricht 01:53:34 01:53:05
  42 Jolanda van Esch 2158 '66 Vlijmen 01:53:36 01:53:12
  43 Jorien van Dalen 2016 '68 Made 01:53:37 01:53:03
  44 Anja Wes 1964 '62 DAK 01:53:53 01:53:40
  45 Verena Gielis 2037 '95 Altena Road Runners 01:54:16 01:53:36
  46 Rinette Kamp 1975 '74 Sprang-Capelle 01:54:41 01:54:06
  47 Kirsten Dingemans 1988 '81 's-Hertogenbosch 01:54:53 01:54:48
  48 Margie van Seeters 1923 '63 Scorpio 01:54:56 01:53:45
  49 Marianne Velthoven 1972 '72 Elshout 01:55:00 01:53:39
  50 Marion de Vreede 2195 '62 Atletiek Maastricht 01:55:08 01:54:39
  51 Lanny Buijs 2022 '70 Loopschool Wim Akkermans 01:55:25 01:54:52
  52 Jolanda Vriens 1889 '74 Fijnaart 01:55:32 01:54:31
  53 Hèlen Coomans 1935 '69 CZ 01:55:41 01:55:01
  54 Leonie van Beers 1970 '92 Drunen 01:55:59 01:55:25
  55 Joriza Pullen 1963 '92 Drunen 01:55:59 01:55:25
  56 Nora Michon 1867 '94 Utrecht 01:56:13 01:56:00
  57 Anne-Marie van Miert 1908 '68 Etten-Leur 01:56:28 01:55:11
  58 A Polack 2148 '74 Ede 01:56:33 01:55:25
  59 Mireille Rijn 1907 '72 Etten-Leur 01:56:33 01:55:46
  60 Kim Vergauwen 1858 '80 Minderhout 01:56:34 01:56:08
  61 Linda van Dun 2033 '81 Loopschool Wim Akkermans 01:56:39 01:55:38
  62 Helma Lunenburg 2009 '58 Loosbroek 01:57:09 01:56:37
  63 Hanny Vink 1871 '84 Zoelen 01:57:24 01:56:25
  64 Marielle Walpot 2035 '89 Gorinchem 01:57:42 01:56:50
  65 Kirsten Sweens 1949 '70 Goirle 01:57:55 01:57:24
  66 Juliëtte Bleeker 2154 '94 's-Hertogenbosch 01:58:02 01:57:59
  67 Ingeborg de Jong 1887 '74 AV Standdaarbuiten 01:58:25 01:57:25
  68 Angèle Boleij 2188 '63 Eindhoven 01:59:01 01:58:16
  69 Josée Clemens 2149 '64 DAK 01:59:04 01:58:51
  70 Suzanne van Loon 1950 '77 Loopgroep Goirle 01:59:07 01:58:38
  71 Moniek van der Meer 2017 '73 Rotterdam 01:59:14 01:58:02
  72 Willemijn Weijschede 1898 '78 Breda 01:59:19 01:58:48
  73 Carla van Buuren 2187 '78 Eindhoven 01:59:32 01:58:38
  74 Galida Azarkan 1905 '74 Teteringen 01:59:34 01:58:21
  75 Sonja Verreijt 2004 '71 's-Hertogenbosch 01:59:37 01:59:02
  76 Jacqueline Chalacan Heredia 1884 '61 THOR 01:59:43 01:58:40
  77 Priscilla Pellis 1912 '90 Oosterhout 01:59:45 01:59:24
  78 Merie Schoone 1886 '65 Hoeven 02:00:01 01:59:28
  79 Hedi van Hest 1946 '73 Tilburg 02:00:08 01:59:22
  80 Chantal Verhoeff 1892 '79 Breda 02:00:09 01:59:38
  81 Mariëlle van Lieshout 1906 '61 Dorst 02:00:33 01:59:16
  82 Anita Ferree 2164 '57 Prins Hendrik 02:00:38 01:59:58
  83 Lenneke van Laarhoven 2015 '75 Waalwijk 02:00:53 01:59:45
  84 Tineke van Mensfoort 1998 '51 's-Hertogenbosch 02:00:54 01:59:59
  85 Yolanda Deen 1962 '65 Drunen 02:00:55 02:00:13
  86 Manon de Laat 2027 '73 Dongen 02:00:56 01:59:51
  87 Inanda Rovers 1903 '73 Breda 02:01:02 01:59:56
  88 Lindella Dujardin Papo 1919 '72 Scorpio 02:01:04 01:59:56
  89 Sandra Schuermans 2031 '73 Rijen 02:01:28 02:01:20
  90 Lenie van Oosterhout 1929 '60 Scorpio 02:01:29 02:00:20
  91 Hilde Szabo 1872 '75 Tuil 02:01:30 02:00:54
  92 Sabine Asselbergs 2167 '84 Vught 02:01:31 02:01:25
  93 Nathalie Velthoven 2184 '76 Wintelre 02:01:38 02:00:17
  94 Henriette Lentferink 2160 '49 Vlijmen 02:01:53 02:01:33
  95 Anja Walstock 1904 '70 Prinsenbeek 02:02:10 02:00:52
  96 Ria Alderding 2182 '63 Veghel 02:02:17 02:01:36
  97 Bregje van Zoggel 2013 '93 Vinkel 02:02:19 02:01:48
  98 Annet van der Lee 2014 '59 Vinkel 02:02:20 02:01:50
  99 Mireille van Wezel de Graaf 1915 '71 Oosterhout 02:02:20 02:02:04
  100 Dorien Remeijsen 1920 '70 Oosterhout 02:02:20 02:02:04
  101 Sarah Steendam 1868 '80 Utrecht 02:02:23 02:01:41
  102 Linda van Putten 2176 '78 Oss 02:02:25 02:01:17
  103 Christel van der Velden 2178 '76 Oss '78 02:02:28 02:01:47
  104 Andrea van Rumpt 2002 '89 's-Hertogenbosch 02:02:29 02:01:26
  105 Saskia van den Beemt 1909 '73 Etten-Leur 02:02:53 02:02:06
  106 Chantal Kaiser 1894 '73 Breda 02:02:55 02:02:07
  107 Janny van Pelt 2151 '59 's-Hertogenbosch 02:03:19 02:02:39
  108 Wendy Marijnissen 2023 '78 Lage Zwaluwe 02:03:42 02:03:26
  109 Elly Heuvelmans 2189 '69 Eindhoven 02:04:21 02:03:36
  110 Femke Hoogendoorn 1857 '80 Hoogstraten 02:04:22 02:03:15
  111 Meta Pijnenburg 1985 '72 Loopgroep GoRun 02:04:26 02:03:04
  112 Anne-Marie van Dieen 1976 '72 Loopgroep GoRun 02:04:26 02:03:04
  113 Ruby Ijdo 1926 '95 Made 02:04:27 02:03:18
  114 Aileen Ijdo 1927 '92 Made 02:04:27 02:03:18
  115 Caroline de Vos 1899 '73 Breda 02:04:30 02:03:27
  116 Erica Wagenvoort 1917 '70 Scorpio 02:04:34 02:03:24
  117 Mandy de Louw 1874 '71 Zaltbommel Dutch Runners 02:04:35 02:03:58
  118 Angela Mulders 2157 '64 DAK 02:04:36 02:04:23
  119 Gidie van Bijnen 2010 '53 DAK 02:04:57 02:04:48
  120 Esther Metz 2025 '80 Altena Road Runners 02:05:13 02:04:11
  121 Simone Franken 2185 '68 Eindhoven 02:05:17 02:04:25
  122 Karin Schoenmakers 2039 '78 Boxtel 02:05:19 02:04:03
  123 Marieke Veuger 2018 '76 Zaltbommel 02:05:20 02:04:44
  124 Mieke van Meer 1936 '81 CZ 02:05:22 02:04:42
  125 Angela Martens 1932 '70 Scorpio 02:05:27 02:04:15
  126 Sandy van den Berg 1916 '76 Scorpio 02:05:29 02:04:16
  127 Patricia de Kort 1911 '69 Oosterhout 02:05:30 02:04:17
  128 Cecile Eversteijn 1902 '65 Breda 02:05:31 02:04:28
  129 Evi Loots 1856 '74 Lille 02:05:34 02:04:52
  130 Sophie Pulmans 2138 '91 Herentals 02:05:34 02:04:54
  131 Sanne van der Linden 2155 '85 Rosmalen 02:05:39 02:04:21
  132 Fokelina Vrieze 1937 '67 Tilburg 02:05:39 02:05:39
  133 Petra Matthey 2020 '66 Rotterdam 02:05:42 02:04:27
  134 Renate van Keulen 2012 '92 Berkel-Enschot 02:05:43 02:05:06
  135 Gianne van den Boogaard 2191 '64 Eindhoven Atletiek 02:05:54 02:05:01
  136 Nicole Ijdo 1925 '68 Made 02:05:56 02:04:47
  137 Michal Janssen 2152 '71 's-Hertogenbosch 02:06:06 02:04:56
  138 Anjo van Hemert 2170 '62 Gemeente Heusden 02:06:17 02:06:17
  139 Lieke van Opstal 2011 '88 Berkel-Enschot 02:06:41 02:06:05
  140 Urzela Spanjers 2036 '72 Megen 02:06:43 02:06:01
  141 Nicole Klaassen 1895 '91 Breda 02:06:46 02:05:40
  142 Cindy Halman 2193 '78 Eindhoven 02:06:47 02:05:24
  143 Jolanda in 't Groen 1979 '69 Waspik 02:07:03 02:06:20
  144 Monique Smits 1980 '72 Gemeente Heusden 02:07:04 02:06:20
  145 Inge van Bijnen 2159 '75 Vlijmen 02:07:11 02:06:34
  146 Annelies Kuijten 1940 '60 Tilburg 02:07:13 02:06:21
  147 Gerry van Esch 2161 '72 DAK 02:07:33 02:07:12
  148 Cella Schraven 1959 '61 Loopgroep Goirle 02:08:03 02:07:34
  149 Sanne van Alphen 1928 '89 Made 02:08:50 02:07:44
  150 Tessa van Gastel 1864 '93 Rotterdam 02:08:58 02:07:32
  151 Ilse van Schaik 1869 '88 Tiel 02:09:09 02:08:06
  152 Liesbeth van Marrewijk 1921 '85 Enforce 02:09:40 02:09:32
  153 Bianca Driesprong 1890 '79 AV Standdaarbuiten 02:10:02 02:08:53
  154 Xue Wang 2146 '74 Veghel 02:10:03 02:09:26
  155 Christine Decru 1853 '60 Herentals 02:10:34 02:09:51
  156 Silvia Wevers 2153 '76 Loopschool Wim Akkermans 02:10:48 02:10:38
  157 Nicolle van Opijnen-Leyten 2032 '75 's-Hertogenbosch 02:10:50 02:10:41
  158 Colette Freijer 2007 '76 D-Drinks 02:10:51 02:10:05
  159 Caroline Claerbout 1910 '67 Oosterhout 02:10:59 02:10:24
  160 Esther Mathijsen 2000 '71 's-Hertogenbosch 02:11:00 02:09:47
  161 Trudy van der Horst 1888 '71 Sranddaarbuite 02:11:15 02:10:40
  162 Karin Arnts 2199 '75 Gendt 02:12:01 02:10:57
  163 Janine Jalving 1958 '70 Spiridon 02:12:11 02:10:54
  164 Josette Gevers 2192 '70 Eindhoven 02:12:17 02:10:55
  165 Trees van Kempen 1954 '59 Rijen 02:12:30 02:11:13
  166 Joke Oosters-Scholman 1878 '63 Altena Road Runners 02:12:39 02:11:41
  167 Annelies Vrints 1850 '79 Herentals 02:12:42 02:11:58
  168 Barbara Buster 1943 '69 Tilburg 02:12:52 02:11:40
  169 Debora Bertens 1951 '87 Goirle 02:13:04 02:12:37
  170 Roelie Brok 1968 '92 Drunen 02:13:13 02:11:48
  171 Anita Goorts 2181 '61 De Keien 02:13:26 02:12:47
  172 Lindsy de Gouw 1941 '89 Tilburg 02:13:48 02:13:33
  173 Elvira van Stigt 1877 '71 Altena Road Runners 02:13:50 02:13:25
  174 Mirjam van Heesch 2021 '85 Drunen 02:14:17 02:13:18
  175 Irene Krugers 2190 '70 Eindhoven Atletiek 02:14:59 02:14:59
  176 Gretha Pepping 2024 '75 Tilburg 02:15:02 02:14:37
  177 Ans Kempen-Pruijssers 1995 '61 's-Hertogenbosch 02:16:17 02:15:06
  178 Bianca Hermes 1999 '68 's-Hertogenbosch 02:16:19 02:15:08
  179 Margot van der Lee 1971 '60 DAK 02:16:23 02:15:18
  180 Anita Klerx 2145 '65 Vlijmen 02:16:25 02:15:27
  181 Laura van Bruggen 1983 '91 Kaatsheuvel 02:16:48 02:15:23
  182 Claudia Past 1960 '73 Loopgroep GoRun 02:16:50 02:15:45
  183 Corine Boer 1862 '61 AAA 02:16:59 02:15:49
  184 Tamara Vorstenbosch 1987 '80 's-Hertogenbosch 02:17:02 02:15:38
  185 Lianne Spee 2150 '64 's-Hertogenbosch 02:17:04 02:15:41
  186 Annick Kandelaars 2156 '92 Rosmalen 02:17:48 02:16:52
  187 Kitty van Zoom 2003 '65 's-Hertogenbosch 02:18:33 02:17:09
  188 Margot Wientjen 2186 '64 Eindhoven 02:18:46 02:17:56
  189 Gabrielle Castelijn 1885 '70 Achilles 02:19:15 02:18:44
  190 Inge op de Weegh 2019 '85 Drunen 02:19:55 02:18:56
  191 Randy van der Velden 1978 '84 Waspik 02:21:10 02:20:23
  192 Cindy van Trier 2139 '74 DAK 02:22:43 02:22:22
  193 Maaike van Gestel 2144 '88 Elshout 02:23:13 02:21:54
  194 Evy Serneels 1860 '77 Hulshout 02:23:44 02:22:59
  195 Melanie Nieuwenhuisen 1986 '85 Loon op Zand 02:24:07 02:22:42
  196 Minouschka Hartman 2180 '72 Uden 02:25:07 02:23:56
  197 Maaike Ermerins 2183 '73 GVAC 02:25:43 02:24:58
  198 Miranda Hendriks 2041 '72 Oss '78 02:25:46 02:24:45
  199 Monique Sala 2177 '62 Oss '78 02:25:47 02:24:45
  200 Christel Cannaerts 1851 '70 Herentals 02:25:50 02:24:48
  201 Margreet van Dieten 2173 '67 Velddriel 02:27:33 02:26:28
  202 Tamara Reek 2172 '87 Kerkdriel 02:27:33 02:26:29
  203 Carmien Huijbers 2165 '75 Vught 02:31:34 02:31:09
 
  10 km loop
 Mannen
Plts Naam Startnr GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
  1 Rick Hartogs 6102 '88 DAK 00:33:56 00:33:56
  2 Sander Demmers 6486 '88 ACW '66 00:34:57 00:34:57
  3 Koen Hijmans 6442 '97 PAC 00:35:02 00:35:02
  4 Tijke Wentink 6362 '97 Attila 00:35:11 00:35:11
  5 Dirk Evers 6450 '93 Spiridon 00:35:29 00:35:29
  6 Mike Rasenberg 6101 '88 Attila 00:35:45 00:35:45
  7 Bram Cuijpers 6350 '80 Eindhoven Atletiek 00:36:11 00:36:11
  8 Roel Nieuwenhuizen 6146 '83 Sprint 00:36:58 00:36:58
  9 Ricardo Damen 6488 '75 AVV 00:37:28 00:37:24
  10 Martijn Loijen 6457 '86 Tilburg 00:37:30 00:37:28
  11 Marton van Doorn 6336 '96 Prins Hendrik 00:38:16 00:38:14
  12 Eric de Jong 6360 '85 Enforce 00:38:58 00:38:55
  13 Jeffrey Hazendonk 6318 '95 DAK 00:39:05 00:39:05
  14 Teun van Woerkom 6240 '70 Hydro Benelux Kids 00:39:09 00:39:09
  15 Jeroen Kers 6215 '75 Drunen 00:40:17 00:40:09
  16 Henri Heijmans 6337 '65 Oss '78 00:40:22 00:40:19
  17 Laurens Westerhuis 6465 '01 Strijen 00:40:37 00:40:14
  18 Marco Wisse 6410 '80 Sprint 00:40:45 00:39:58
  19 Antoine van der Sanden 6223 '98 DAK 00:40:52 00:40:52
  20 Martijn Vallen 6356 '78 Baexem 00:40:52 00:40:51
  21 John Marijnissen 6420 '64 Sprint 00:41:20 00:41:20
  22 Danny Leenaerts 6418 '69 Scorpio 00:41:38 00:41:38
  23 Michael de Blom 6168 '85 Enforce 00:42:02 00:41:58
  24 David Korteweg 6117 '85 Rotterdam 00:42:23 00:42:23
  25 Dennis van Aspert 6416 '82 Drunen 00:42:39 00:42:33
  26 Frank de Bruin 6299 '80 Rosmalen 00:42:46 00:42:41
  27 Mo Aadan 6303 '98 Vlijmen 00:42:47 00:42:47
  28 Benny van den Broek 6298 '67 's-Hertogenbosch 00:42:49 00:42:49
  29 Arie van Horssen 6421 '69 Haaften 00:42:54 00:42:54
  30 Sjoerd Diepstraten 6451 '88 Spiridon 00:43:18 00:43:13
  31 Maarten Nieuwenhuijze 6175 '84 Tilburg 00:44:11 00:44:11
  32 Dirk Timmermans 6292 '82 's-Hertogenbosch 00:44:15 00:44:09
  33 Fred van Tilborg 6475 '60 DAK 00:44:28 00:44:28
  34 Ruben de Haas 6181 '90 CZ 00:44:39 00:44:14
  35 William Spierenburg 6452 '81 Kaatsheuvel 00:44:42 00:44:35
  36 Niek Schellekens 6289 '81 's-Hertogenbosch 00:44:48 00:44:40
  37 Johan Govers 6404 '81 Drunen 00:44:53 00:44:47
  38 Mark Goossens 6476 '85 's-Hertogenbosch 00:44:53 00:44:47
  39 Frank Haze 6365 '70 Zaltbommel Dutch Runners 00:44:54 00:44:54
  40 Henrik Sellies 6482 '81 Achil '87 00:44:56 00:44:29
  41 Siebe Bosman 6358 '94 Topfysiotherapie Drunen 00:45:03 00:44:46
  42 Mies Verkuijlen 6290 '82 's-Hertogenbosch 00:45:06 00:44:59
  43 Wout Graafmans 6104 '58 Spiridon 00:45:10 00:45:06
  44 Vasco van Bergeijk 6302 '82 Rosmalen 00:45:20 00:44:35
  45 Roel Rijkers 6281 '75 Gemeente Heusden 00:45:23 00:45:17
  46 Bas van de Ven 6167 '85 Enforce 00:45:37 00:45:21
  47 Ronald Janse 6220 '73 Drunen 00:45:39 00:45:39
  48 David Eldred 6273 '66 ACW '66 00:45:40 00:45:11
  49 Jason Smits 6205 '01 ACW '66 00:45:58 00:45:58
  50 Roel den Muskens 6123 '83 Utrecht 00:46:04 00:46:04
  51 Siep Cornet 6130 '80 Werkendam 00:46:06 00:45:58
  52 Arno van de Heuvel 6131 '76 Werkendam 00:46:07 00:45:58
  53 Robert Hagen 6463 '82 ACW '66 00:46:31 00:46:01
  54 Stan op Liefting 6260 '93 Wijnand van Delft 00:46:40 00:46:28
  55 Lars van Dijk 6264 '97 Medifit-healthclub 00:46:42 00:46:37
  56 Walter van den Berkmortel 6340 '68 Veghel 00:46:44 00:46:05
  57 Jan V.d. Lee 6323 '52 DAK 00:46:52 00:46:52
  58 Sten Robben 6293 '86 's-Hertogenbosch 00:46:59 00:46:49
  59 Steven Schneider 6156 '79 Royal Sanders 00:47:07 00:46:38
  60 Vince van Haaren 6286 '90 's-Hertogenbosch 00:47:09 00:47:02
  61 Thijs Thijssen 6164 '83 Oosterhout 00:47:11 00:46:34
  62 Arian in 't Groen 6422 '64 Waspik 00:47:12 00:47:12
  63 Corné van Wezel 6216 '70 Drunen 00:47:21 00:47:21
  64 Martijn Swinkels 6148 '76 Breda 00:47:44 00:47:11
  65 Peter van Tilburg 6172 '67 Raamsdonksveer 00:47:48 00:46:46
  66 Christiaan Pruissen 6129 '81 Werkendam 00:47:49 00:47:42
  67 Erik Verbunt 6188 '80 Taxandria 00:47:54 00:47:10
  68 Carlo de Kock 6435 '00 Waalwijk 00:48:00 00:47:48
  69 Frank van den Bosch 6490 '85 Liempde 00:48:02 00:47:28
  70 Jeroen Bos 6355 '74 Maarheeze 00:48:08 00:47:28
  71 Jan van Dal 6193 '59 CZ 00:48:13 00:47:41
  72 Pelle Spinhof 6277 '88 Royal Sanders 00:48:14 00:47:32
  73 Jan Haverhals 6263 '63 Medifit-healthclub 00:48:17 00:48:00
  74 Oscar Wientjens 6224 '70 Drunen 00:48:18 00:48:14
  75 Laurens van Oers 6266 '69 Medifit-healthclub 00:48:18 00:48:18
  76 Bart Eulderink 6344 '59 Gemeente Heusden 00:48:27 00:47:52
  77 Erik van Hooft 6434 '75 Zaltbommel 00:48:28 00:47:39
  78 Ronald van der Ven 6147 '76 Breda 00:48:32 00:47:59
  79 Stan Pijnenburg 6284 '86 's-Hertogenbosch 00:48:34 00:47:40
  80 Martijn Lukkien 6126 '81 Leerdam 00:48:35 00:48:11
  81 Edwin de Laat 6454 '73 Haaren 00:48:37 00:48:27
  82 Roel van den Brand 6204 '80 Medifit-healthclub 00:48:41 00:48:41
  83 Bert van Keulen 6459 '61 Scorpio 00:48:51 00:48:12
  84 Wouter de Heide 6429 '80 Roosendaal 00:48:52 00:48:16
  85 Gert-Jan Knol 6267 '86 Medifit-healthclub 00:48:59 00:48:54
  86 Peter Wilms 6364 '88 Tilburg 00:49:00 00:48:08
  87 Philip Sarbach 6347 '98 Sligro Food Group Nederland B.V. 00:49:04 00:48:00
  88 Pascal Kosters 6207 '76 HLB Van Daal 00:49:05 00:48:40
  89 Jeroen Visser 6251 '83 Drunen 00:49:13 00:49:01
  90 Jaco van Sluijs 6483 '64 Loopgroep GoRun 00:49:22 00:48:44
  91 Edwin Cordes 6253 '71 Drunen 00:49:24 00:49:24
  92 Hans Brok 6228 '49 DAK 00:49:26 00:49:26
  93 Peter Verheijen 6484 '65 Achil '87 00:49:35 00:49:09
  94 Gerben Beekenkamp 6179 '90 Vetos de Kort 00:49:36 00:48:41
  95 Willem Pijnenburg 6448 '91 Loon op Zand 00:49:39 00:49:34
  96 Teele Westerhuis 6468 '62 Strijen 00:49:40 00:49:15
  97 Stephan Elst 6196 '87 's Gravenmoer 00:49:40 00:49:02
  98 Paul Döll 6151 '69 Breda 00:49:44 00:49:30
  99 William Verschuren 6485 '65 Loopgroep GoRun 00:49:45 00:49:16
  100 Ruud van Mierlo 6354 '77 Maarheeze 00:49:50 00:49:10
  101 Huub Buijs 6464 '67 's-Hertogenbosch 00:49:50 00:49:44
  102 Eddy Janssen 6478 '73 Maarheeze 00:49:51 00:49:11
  103 Gert-Jan van de Ven 6342 '72 Veghel 00:49:55 00:49:45
  104 Roel Wijker 6492 '00 's-Hertogenbosch 00:50:05 00:49:55
  105 John van den Akker 6210 '70 Waalwijk 00:50:06 00:49:18
  106 Johan Tip 6238 '70 Hydro Benelux 00:50:09 00:49:51
  107 Paul Vos 6309 '73 Medifit-healthclub 00:50:12 00:49:49
  108 Ruud Oosterle 6330 '59 Vught 00:50:18 00:50:13
  109 Jeffrey Laflamme 6423 '59 Sprint 00:50:20 00:50:10
  110 Jasper Hemminga 6163 '78 Oosterhout 00:50:28 00:49:55
  111 Wen van der Heijden 6244 '66 Medifit-healthclub 00:50:29 00:50:25
  112 Ismail Vurel 6320 '80 Nieuwkuijk 00:50:29 00:50:22
  113 Rob Kuiper 6407 '63 Drunen 00:50:30 00:49:58
  114 Muris Zjajo 6235 '70 Hydro Benelux 00:50:33 00:50:14
  115 Mark van Meer 6443 '77 Drunen 00:50:35 00:49:48
  116 Johan Drabbels 6233 '70 Hydro Benelux 00:50:35 00:49:42
  117 Jos van Schendel 6149 '62 Breda 00:50:46 00:50:12
  118 Roy van de Wiel 6413 '86 Elshout 00:50:56 00:50:50
  119 Wouter Bauhuis 6278 '86 's-Hertogenbosch 00:50:58 00:50:10
  120 Gert-Jan Spikmans 6176 '67 CZ 00:51:03 00:50:15
  121 Han van Bueren 6444 '45 Scorpio 00:51:06 00:51:02
  122 Franklin van Tuijl 6474 '77 ACW '66 00:51:06 00:50:15
  123 Erik Becks 6405 '66 Drunen 00:51:07 00:50:46
  124 Roy Joosten 6477 '79 Vlijmen 00:51:08 00:50:59
  125 Jesse Radstaat 6432 '01 Meerkerk 00:51:11 00:50:23
  126 Basheer Butt 6361 '81 Royal Sanders 00:51:12 00:50:45
  127 Joop de Rooij 6259 '60 Drunen 00:51:20 00:51:20
  128 Jos den Hollander 6280 '54 DAK 00:51:21 00:51:21
  129 Fokkejan Meijer 6453 '88 Tilburg 00:51:23 00:50:38
  130 Theo van Baardwijk 6229 '47 DAK 00:51:23 00:51:23
  131 Louis Canciani 6189 '74 Berkel-Enschot 00:51:25 00:50:41
  132 Gerrit van de Riet 6124 '56 Amersfoort 00:51:25 00:51:18
  133 Marcel Swinkels 6262 '71 Drunen 00:51:30 00:51:03
  134 André Razenberg 6481 '60 Made 00:51:31 00:50:51
  135 Joris Spinhof 6357 '86 Royal Sanders 00:51:33 00:50:51
  136 Peter van Helvoirt 6249 '72 DAK 00:51:36 00:51:36
  137 Badr El Fdil 6334 '84 Sligro Food Group Nederland B.V. 00:51:37 00:51:16
  138 Sven Jansen 6458 '76 Waalwijk 00:51:41 00:51:29
  139 Dennis Findhammer 6213 '72 Royal Sanders 00:51:45 00:51:15
  140 Marijn Pasmans 6345 '90 Sligro Food Group Nederland B.V. 00:51:46 00:51:25
  141 Rick Claessen 6332 '90 Den Dungen 00:51:52 00:51:42
  142 Wil Mantel 6402 '60 Sligro Food Group Nederland B.V. 00:51:52 00:51:45
  143 Rob Emmerik 6431 '87 Rosmalen 00:51:54 00:51:36
  144 Ruud Deckers 6162 '63 Chaam 00:51:57 00:51:49
  145 Frank Vial 6158 '60 Spiridon 00:52:03 00:51:34
  146 Pim van Lamoen 6252 '78 Drunen 00:52:04 00:51:54
  147 Walter Colijn 6499 '67 Nieuwendijk 00:52:09 00:51:28
  148 Patrick Bouman 6133 '90 Genderen 00:52:12 00:51:47
  149 Arno Treffers 6134 '90 Eethen 00:52:13 00:51:48
  150 Krijn de Wit 6321 '77 Nieuwkuijk 00:52:13 00:52:04
  151 Robert Ijzermans 6307 '73 Vlijmen 00:52:14 00:51:58
  152 Fokke Ypma 6150 '52 Sprint 00:52:17 00:52:17
  153 Adrie Luteijn 6313 '53 Vlijmen 00:52:21 00:52:11
  154 Evert Vrins 6472 '57 Tilburg 00:52:27 00:52:18
  155 Berry Timmermans 6495 '83 's-Hertogenbosch 00:52:45 00:52:26
  156 Matthijs van Zanten 6226 '78 Drunen 00:52:49 00:52:02
  157 Jeroen van de Sande 6311 '77 Vlijmen 00:52:50 00:52:31
  158 Alex van der Bijl 6338 '81 Royal Sanders 00:52:55 00:52:26
  159 Antoine Vorstenbosch 6335 '80 Hedel 00:53:00 00:52:35
  160 Bas Smits 6135 '58 Hank 00:53:04 00:52:23
  161 Rens Dinnissen 6333 '85 Liempde 00:53:04 00:52:55
  162 Michel van de Ven 6274 '76 Loopgroep GoRun 00:53:08 00:52:30
  163 Maurice Pulles 6304 '75 Royal Sanders 00:53:09 00:52:39
  164 Bart Pijpers 6466 '80 Drunen 00:53:12 00:52:44
  165 Ferry Sabandar 6456 '50 AV '34 00:53:14 00:52:21
  166 Maurice van Oort 6211 '77 Waalwijk 00:53:16 00:52:39
  167 Kevin Kiefmeijer 6256 '80 Drunen 00:53:22 00:53:11
  168 Harry Boezer 6203 '51 avVN 00:53:25 00:53:22
  169 Rob Bosmans 6471 '63 Gilze 00:53:25 00:52:45
  170 Jeroen Vorstenbosch 6295 '90 's-Hertogenbosch 00:53:35 00:52:45
  171 Gert-Jan Jaspers 6409 '66 Cuijk 00:53:40 00:53:27
  172 Arno van Schaik 6190 '75 Berkel-Enschot 00:53:44 00:53:01
  173 Gabrie van Zanten 6437 '71 's-Hertogenbosch 00:53:46 00:52:54
  174 Joost Broers 6183 '54 CZ 00:53:47 00:53:14
  175 Jeroen Sprangers 6214 '80 Drunen 00:53:54 00:53:44
  176 Max Moonen 6316 '78 Nieuwkuijk 00:53:57 00:53:52
  177 Ton Brooijmans 6265 '79 Drunen 00:54:00 00:53:23
  178 John Beerens 6272 '58 Vetos de Kort 00:54:02 00:53:38
  179 Marco de Koning 6154 '68 CZ 00:54:02 00:53:31
  180 Michel van Hooijdonk 6155 '74 CZ 00:54:02 00:53:31
  181 Guus van den Berg 6144 '97 CZ 00:54:04 00:53:33
  182 Jerzy Bondarewicz 6231 '78 Medifit-healthclub 00:54:06 00:54:06
  183 Frank van Vlymen 6424 '62 Drunen 00:54:08 00:53:31
  184 Wouter van der Wilden 6426 '87 Oosterhout 00:54:08 00:53:51
  185 Jasper Peeters 6339 '78 Sligro Food Group Nederland B.V. 00:54:09 00:53:56
  186 Adrie van den Bosch 6403 '55 DAK 00:54:12 00:54:04
  187 Gerard Jasperse 6113 '69 Heemskerk 00:54:15 00:53:22
  188 Erik van den Berg 6143 '55 CZ 00:54:25 00:53:55
  189 Gerben van Herwijnen 6254 '81 Drunen 00:54:33 00:53:44
  190 Roy Mantel 6140 '86 Sligro Food Group Nederland B.V. 00:54:36 00:54:29
  191 Luuk Stovers 6202 '64 ACW '66 00:54:40 00:54:03
  192 Niels Klep 6141 '80 Breda 00:54:40 00:53:39
  193 John Sarbach 6348 '62 Sligro Food Group Nederland B.V. 00:54:42 00:53:39
  194 Hans van Griensven 6367 '61 Kaatsheuvel 00:54:49 00:54:22
  195 Marius Raaijmakers 6343 '85 Vetos de Kort 00:54:50 00:54:01
  196 Daan Lustenhouwer 6122 '86 Utrecht 00:54:51 00:54:51
  197 Sven Kasman 6312 '81 Vlijmen 00:54:51 00:54:26
  198 Edwin Tausch 6417 '84 Drunen 00:54:57 00:54:11
  199 Jan van Tuijl 6248 '51 Drunen 00:55:05 00:54:45
  200 Leon Bekkers 6469 '72 Drunen 00:55:27 00:54:40
  201 Jeroen van Zwieten 6427 '74 Loopgroep Wijbosch 00:55:33 00:54:42
  202 Marc van Van Riel 6439 '70 Loopgroep Wijbosch 00:55:34 00:54:43
  203 Harold van Geene 6217 '73 Drunen 00:55:40 00:55:09
  204 Jaap van de Weijer 6279 '80 's-Hertogenbosch 00:55:40 00:54:56
  205 Willie Peters 6270 '62 Kaatsheuvel 00:55:44 00:55:44
  206 Bas de Bruin 6139 '84 Breda 00:55:46 00:54:44
  207 Nic van Dijk 6198 '64 Spiridon 00:55:47 00:55:24
  208 Karel van Moorsel 6206 '55 Waalwijk 00:55:47 00:55:34
  209 Raymond Tuerlings 6399 ' Hydro Benelux 00:55:55 00:55:45
  210 Piet Vromans 6497 '64 Tilburg 00:55:57 00:55:05
  211 Cees Besems 6197 '56 Rijen 00:56:03 00:55:16
  212 Dave Jansen 6194 '85 CZ 00:56:03 00:55:31
  213 Martijn de Bont 6498 '68 Oosterhout 00:56:04 00:55:29
  214 Ron van der Flaas 6494 '62 Baarle-Hertog 00:56:04 00:55:27
  215 Bert van Meggelen 6449 '51 Made 00:56:11 00:55:53
  216 Hendrik Zondag 6296 '69 's-Hertogenbosch 00:56:19 00:55:50
  217 Hans Drubbel 6174 '68 Tilburg 00:56:41 00:55:58
  218 Michiel van Beek 6493 '68 Rossum 00:56:46 00:56:26
  219 Jos Rooijmans 6326 '69 Medifit-healthclub 00:56:49 00:56:29
  220 Jorg Gorisse 6170 '73 Geertruidenberg 00:56:54 00:56:43
  221 Theo van Zelst 6178 '64 Tilburg 00:56:54 00:56:43
  222 Nils Stolk 6239 '70 Hydro Benelux Kids 00:56:56 00:56:02
  223 Leon Janssen 6455 '65 Veghel 00:56:59 00:56:45
  224 Jor Smulders 6467 '88 Rotterdam 00:57:05 00:57:05
  225 Hans Stolk 6237 '70 Hydro Benelux 00:57:06 00:56:12
  226 Koen van de Mosselaar 6250 '72 Drunen 00:57:06 00:56:57
  227 Rob van Engelen 6352 '64 CZ 00:57:13 00:56:17
  228 Cor van Ewijk 6461 '71 Eindhoven 00:57:13 00:56:37
  229 Roy Peijnenburg 6491 '85 Liempde 00:57:14 00:56:40
  230 Johan Ouwens 6218 '83 Drunen 00:57:14 00:56:36
  231 Marcel Borg 6275 '73 Loon op Zand 00:57:18 00:56:47
  232 Arie Slot 6428 '64 Roosendaal 00:57:34 00:57:34
  233 Paul Michon 6246 '60 Drunen 00:57:36 00:57:31
  234 Marcel van Hulten 6408 '72 Drunen 00:57:38 00:57:03
  235 Mark van der Wildt 6209 '75 ACW '66 00:57:44 00:56:48
  236 Thom Blankers 6317 '86 Gemeente Heusden 00:57:49 00:57:49
  237 Ruud Spits 6111 '52 Uitgeest 00:58:00 00:56:58
  238 Ed Wisse 6496 '56 Oss 00:58:02 00:57:14
  239 Martin Bakker 6165 '55 Scorpio 00:58:05 00:57:20
  240 Toine van de Ven 6398 '69 B-me 00:58:17 00:57:17
  241 Gerry Klosters 6276 '55 Loopgroep GoRun 00:58:19 00:57:42
  242 Dave Vermeegen 6247 '80 Drunen 00:58:33 00:58:15
  243 André van Ombergen 6406 '65 Drunen 00:58:36 00:57:52
  244 Lex Bouwhuis 6257 '64 Drunen 00:58:37 00:57:58
  245 Marco Klaver 6118 '71 Royal Sanders 00:58:47 00:58:07
  246 Peter de Keijzer 6447 '69 Rosmalen 00:58:56 00:58:41
  247 Driss Abdell 6400 '68 Royal Sanders 00:58:57 00:58:22
  248 Koos Fennis 6282 '55 OSS-VOLO 00:58:58 00:58:43
  249 Leo van den Berg 6479 '54 Vlijmen 00:59:02 00:57:57
  250 Sander van Bracht 6109 '78 Amsterdam 00:59:11 00:58:22
  251 Erik Bouvrie 6425 '63 Breda 00:59:22 00:59:09
  252 Vincent van Delft 6255 '76 Drunen 00:59:23 00:59:12
  253 Robert van Straalen 6112 '63 Beverwijk 00:59:26 00:58:27
  254 Mohamed Zaabout 6230 '58 Medifit-healthclub 00:59:38 00:59:06
  255 Anton Bouman 6136 '66 Altena Road Runners 00:59:46 00:58:51
  256 Hans van Kleef 6366 '58 Waalwijk 00:59:46 00:59:33
  257 Evert van Wijhe 6221 '81 Drunen 00:59:55 00:59:29
  258 Sjaak Verbeek 6271 '52 Loopgroep GoRun 00:59:56 00:59:29
  259 Rini op 't Hoog 6192 '55 Tilburg Road Runners 00:59:58 00:59:36
  260 Hans de Kock 6436 '71 Waalwijk 01:00:23 01:00:11
  261 Bas Persoons 6369 '89 Tilburg 01:00:24 01:00:08
  262 Dave Berkelmans 6368 '79 Oudheusden 01:00:24 01:00:08
  263 Gerard Radstaat 6433 '62 Dutch Runners 01:00:26 00:59:39
  264 Peter Huisman 6297 '62 's-Hertogenbosch 01:00:30 00:59:55
  265 Joris van Rooij 6245 '82 Drunen 01:01:03 01:00:19
  266 Lex Creemers 6419 '60 's-Gravenhage 01:01:13 01:01:13
  267 Pieter Pijnenburg 6241 '70 Hydro Benelux Kids 01:01:18 01:00:39
  268 Jan Foolen 6331 '48 Prins Hendrik 01:01:23 01:00:36
  269 Ronald Remijn 6114 '66 Heemskerk 01:01:32 01:00:38
  270 Dirk Lustenhouwer 6121 '84 Utrecht 01:01:42 01:00:43
  271 Anne Henk Drese 6294 '50 Prins Hendrik 01:01:44 01:00:57
  272 Dick Lustenhouwer 6125 '56 Culemborg 01:01:50 01:00:50
  273 Jeroen Lustenhouwer 6119 '92 Utrecht 01:01:50 01:00:52
  274 Ronald Rentink 6225 '83 Drunen 01:01:53 01:01:43
  275 Stefan Bogaard 6440 '86 Rijen 01:01:57 01:01:37
  276 Andre Bogaard 6445 '57 Rijen 01:01:58 01:01:37
  277 Ewald van Warmerdam 6212 '67 Drunen 01:02:15 01:01:11
  278 Hans van den Assem 6200 '62 Waalwijk 01:02:29 01:02:13
  279 Rob Bouwman 6322 '60 Nieuwkuijk 01:02:31 01:01:46
  280 Bert Heikamp 6234 '70 Hydro Benelux 01:02:34 01:01:39
  281 Louis Pulles 6258 '57 Drunen 01:02:35 01:01:48
  282 Bart Dooremalen 6397 '73 B-me 01:02:41 01:01:41
  283 Wil Versteijnen 6480 '62 Tilburg 01:02:41 01:01:41
  284 Cees Kroeze 6489 '83 Waalwijk 01:03:10 01:02:13
  285 Jordy Kant 6415 '83 Vleuten 01:03:26 01:02:32
  286 Jos Levink 6462 '57 Vlijmen 01:03:43 01:03:35
  287 Patrick Nederlof 6138 '69 Moerstraten 01:04:01 01:03:01
  288 Henny Blom 6128 '52 Gorinchem 01:04:36 01:03:51
  289 Mitchel Boer 6341 '69 Veghel 01:04:38 01:03:57
  290 Téan van Horssen 6127 '63 Tuil 01:04:40 01:04:08
  291 Gilbert van Haaften 6430 '80 Rosmalen 01:05:01 01:04:20
  292 Jan de Leeuw 6328 '55 Prins Hendrik 01:06:01 01:05:15
  293 Hans Verhulst 6195 '64 Dongen 01:06:18 01:05:31
  294 Herman van Loon 6473 '68 Goirle 01:06:24 01:06:05
  295 Reint Tepper 6232 '68 Hydro Benelux 01:06:41 01:05:41
  296 Ruud Schneider 6460 '63 Oosterhout 01:06:47 01:05:57
  297 Lando Merkx 6346 '75 Reusel 01:07:07 01:06:08
  298 Lishun Hu 6106 '84 Amsterdam 01:07:53 01:07:03
  299 Erwin Broman 6487 '65 Waalwijk 01:08:11 01:07:28
  300 Jaap Leeuwis 6261 '60 Drunen 01:09:04 01:08:30
  301 Jan Fennema 6359 '60 Zwolle 01:09:05 01:08:32
  302 René Janse 6115 '70 Zoetermeer 01:10:31 01:10:22
  303 Michael Korthout 6191 '46 Oisterwijk 01:12:34 01:12:34
  304 Youri Oerlemans 3215 '92 Tilburg 01:12:46 01:11:40
  305 Niek Houterman 6186 '57 CZ 01:12:55 01:12:55
 Vrouwen
Plts Naam Startnr GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
  1 Sara van Grunsven 1675 '97 Tilburg Road Runners 00:38:24 00:38:24
  2 Dyanne Verpaalen 1666 '85 Spiridon 00:41:08 00:41:08
  3 Laura Muskens 1791 '87 Eindhoven Atletiek 00:42:22 00:42:18
  4 Monique van Beurden 1735 '68 Spiridon 00:42:49 00:42:45
  5 Marit Roovers 1596 '92 CZ 00:42:58 00:42:55
  6 Lianne Ivens 1485 '73 ACW '66 00:44:09 00:44:09
  7 Renate Berkelmans 1541 '94 Drunen 00:44:50 00:44:37
  8 Robine Marcelissen 1705 '97 Tilburg Road Runners 00:45:28 00:45:24
  9 Viola van der Linden 1528 '74 Drunen 00:46:23 00:46:23
  10 Maaike Hofman 1702 '78 Spiridon 00:47:39 00:47:34
  11 Ankie van Esch 1730 '87 's-Hertogenbosch 00:48:24 00:47:46
  12 Liane van Beek 1432 '78 Werkendam 00:48:41 00:48:35
  13 Josine Vallen-Jehoel 1641 '77 Atletiek Leudal 00:48:47 00:48:43
  14 Elise Timmermans 1736 '83 Drunen 00:48:48 00:48:41
  15 Kaylee van Caem 1708 '98 Sprang-Capelle 00:49:36 00:49:07
  16 Iris Hofstra 1502 '96 Drunen 00:49:40 00:49:34
  17 Nina Muskens-Cales 1651 '84 Drunen 00:50:00 00:49:55
  18 Ghislaine Dekkers 1557 '82 Kaatsheuvel 00:50:15 00:50:06
  19 Rinke Bos 1417 '76 Oegstgeest 00:50:19 00:49:42
  20 Ayla van der Pasch 1554 '95 Kaatsheuvel 00:50:27 00:50:21
  21 Marion de Wolf 1454 '59 Sprint 00:50:47 00:50:35
  22 Ilona Mandemakers 1506 '81 Topfysiotherapie Drunen 00:51:04 00:50:48
  23 Nienke van den Berg 1426 '84 Utrecht 00:51:12 00:51:12
  24 Yara Muller 1472 '93 Tilburg 00:51:31 00:50:35
  25 Suzanne Kok 1590 '72 Heusden 00:51:58 00:51:51
  26 Hanneke Pulles 1546 '83 Sprang-Capelle 00:51:59 00:51:50
  27 Helma V Leeuwen 1714 '63 Loopgroep Rosmalen 00:52:05 00:51:50
  28 Corine Janse 1657 '77 Goes 00:52:11 00:51:55
  29 Diede van Bladel 1796 '92 Nijmegen 00:52:13 00:51:33
  30 Hanny Roksnoer 1549 '61 ACW '66 00:52:16 00:51:43
  31 Jolanda Beerens 1765 '71 Geldrop 00:52:18 00:52:18
  32 Gerdi Hooijmaijers 1458 '78 Enforce 00:52:23 00:52:10
  33 Chantal Goewie 1746 '60 Tilburg 00:52:28 00:52:20
  34 Gabi van Pelt 1481 '80 Rijen 00:52:31 00:52:16
  35 Marjolein van de Griendt 1762 '90 's-Gravenhage 00:52:35 00:51:37
  36 Willeke Teklenburg 1580 '70 Vlijmen 00:52:49 00:52:32
  37 Marjan Hurkmans 1533 '68 Topfysiotherapie Drunen 00:52:54 00:52:37
  38 Melanie Vriens-Borg 1560 '87 Loon op Zand 00:52:54 00:52:25
  39 Marjolein van Eggelen 1512 '78 DAK 00:53:04 00:52:57
  40 Claire Sabandar 1720 '84 Drunen 00:53:14 00:53:14
  41 Carlijn van den Berge 1568 '82 Loopschool Wim Akkermans 00:53:21 00:53:02
  42 Lotte van den Biggelaar 1738 '95 Kaatsheuvel 00:53:27 00:52:48
  43 Inge de Laat 1598 '81 Loopschool Wim Akkermans 00:53:31 00:53:11
  44 Brigit Linders 1703 '92 Breda 00:53:33 00:53:16
  45 Adrie Polack 1734 '74 Ede 00:53:35 00:53:04
  46 Deborah Sonneveld 1778 '81 Zaltbommel 00:53:42 00:53:21
  47 Erica Verhoeks 1707 '83 Zaltbommel 00:53:42 00:53:21
  48 Natasja van der Lee 1719 '73 Dongen 00:53:52 00:53:34
  49 Gonny Coolen 1717 '80 Helvoirt 00:53:58 00:52:57
  50 Anna Hullegie 1594 '75 Royal Sanders 00:54:01 00:53:26
  51 Petra Hermanides 1725 '66 Oosterhout 00:54:07 00:53:19
  52 Lara de Basting 1460 '85 Enforce 00:54:09 00:53:53
  53 Joke Gestel 1763 '56 Udenhout 00:54:29 00:54:23
  54 Manon Willms 1493 '82 Waalwijk 00:54:34 00:53:44
  55 Lisa Dekkers 1425 '90 Utrecht 00:54:41 00:54:09
  56 Anja van der Smissen 1701 '73 Oosterhout 00:54:43 00:54:35
  57 Anja van den Brink 1587 '61 Medifit-healthclub 00:54:51 00:54:26
  58 Miranda Vromans 1475 '69 Udenhout 00:54:51 00:54:29
  59 Martine Versluis 1739 '78 Udenhout 00:54:53 00:54:41
  60 Ria Rombouts 1748 '66 AV Standdaarbuiten 00:54:55 00:54:26
  61 Anita Klink 1478 '66 Atledo 00:54:58 00:54:46
  62 Sjannie Bouwens 1659 '63 Drunen 00:54:58 00:54:47
  63 Tilja van den Berg 1439 '80 CZ 00:54:58 00:54:14
  64 Mary van Eersel 1694 '64 Scorpio 00:55:03 00:54:55
  65 Jane Al 1413 '73 Beverwijk 00:55:05 00:54:04
  66 Judith Kragten 1779 '67 Zaltbommel Dutch Runners 00:55:06 00:54:47
  67 Elise Swinkels 1793 '70 Geldrop 00:55:09 00:54:09
  68 Cindy van der Vleuten 1468 '77 Tilburg 00:55:15 00:54:33
  69 Maud Smeets 1423 '87 Utrecht 00:55:16 00:54:56
  70 Margot Waarts 1764 '97 Drunen 00:55:17 00:54:31
  71 Sofie Waarts 1513 '92 Drunen 00:55:17 00:54:31
  72 Liane van Galen 1529 '78 Drunen 00:55:18 00:55:04
  73 Marleen Marsman-van den Heuvel 1520 '68 Drunen 00:55:19 00:54:53
  74 Valerie Boon 1548 '94 Waspik 00:55:34 00:54:55
  75 Miriam van der Heijden 1524 '71 DAK 00:55:37 00:55:16
  76 Annemieke Hop 1449 '73 Terheijden 00:55:43 00:54:47
  77 Jonne van Kessel 1406 '91 Royal Sanders 00:55:53 00:55:12
  78 Marie-Louise Hermans 1755 '74 Scorpio 00:55:55 00:55:18
  79 Esther Zaat 1473 '62 Tilburg Road Runners 00:56:01 00:56:01
  80 Kiani van Dijk 1790 '91 Eindhoven 00:56:02 00:55:53
  81 Adisa van Dijk 1789 '94 Eindhoven 00:56:02 00:55:54
  82 Ely Windau 1515 '57 Medifit-healthclub 00:56:05 00:55:44
  83 Fleur Burmanje 1578 '78 Rosmalen 00:56:07 00:55:39
  84 Karen Eldred 1555 '66 ACW '66 00:56:12 00:55:44
  85 Famke Pullens 1495 '78 Waalwijk 00:56:29 00:56:01
  86 Esther van Liempt 1601 '86 Marvel 00:56:30 00:56:20
  87 Tanja van Luxemburg 1539 '65 Medifit-healthclub 00:56:35 00:56:13
  88 Jazzmin van der Putten 1581 '79 Prins Hendrik 00:56:35 00:55:44
  89 Mandy van Eijkeren 1713 '79 's-Hertogenbosch 00:56:35 00:56:21
  90 Diny van Bijnen 1586 '53 Medifit-healthclub 00:56:41 00:56:41
  91 Annelinde Fuijkschot 1484 '90 Waalwijk 00:56:42 00:56:42
  92 Brigitte van Oijen 1780 '67 Zaltbommel Dutch Runners 00:56:46 00:56:26
  93 Wieke Sloven 1724 '87 Tilburg 00:56:46 00:56:42
  94 Willeke Kluijtmans 1677 '67 Tilburg 00:56:54 00:56:54
  95 Esther Villanueva 1463 '68 Geertruidenberg 00:56:54 00:56:43
  96 Marley van Zelst 1543 '89 Elshout 00:56:55 00:56:44
  97 Bernice van der Plas 1477 '92 Haaren 00:56:57 00:56:29
  98 Harriette Poels 1721 '68 Oudheusden 00:57:00 00:56:46
  99 Anke Luijben 1744 '91 Rotterdam Atletiek 00:57:05 00:56:58
  100 Janneke van de Griendt 1571 '90 Den Bosch 00:57:05 00:56:08
  101 Daisy van der Geer 1723 '69 Drunen 00:57:06 00:56:54
  102 Natasja van de Ven 1531 '75 Drunen 00:57:06 00:56:58
  103 Claudia Dierks 1440 '91 CZ 00:57:11 00:56:16
  104 Marleen Goossens 1727 '79 Sint-Michielsgestel 00:57:13 00:56:38
  105 Kim van der Kolk 1752 '76 Oosterhout 00:57:16 00:56:26
  106 Eveline Begijn 1570 '89 's-Hertogenbosch 00:57:17 00:56:24
  107 Jane de Bont 1729 '82 's-Hertogenbosch 00:57:20 00:56:42
  108 Sandra Becks 1556 '74 Loopgroep GoRun 00:57:27 00:57:01
  109 Zita Brok 1491 '80 Waalwijk 00:57:31 00:57:17
  110 Marina Mutsaers 1679 '78 Tilburg 00:57:33 00:57:33
  111 Marije Ouwens 1501 '85 Drunen 00:57:34 00:56:55
  112 Kelly van Gelder 1494 '80 Waalwijk 00:57:35 00:57:12
  113 Marloes Raaymakers 1749 '95 Kaatsheuvel 00:57:36 00:57:00
  114 Byzondergoed Wienke 1558 '73 Kaatsheuvel 00:57:48 00:57:31
  115 Anne Kroot 1429 '88 Amersfoort 00:57:49 00:57:31
  116 Elise Hop 1448 '77 Terheijden 00:57:49 00:56:52
  117 Roos de Laat 1572 '94 's-Hertogenbosch 00:57:50 00:57:14
  118 Fieneke Vermaas 1521 '69 Medifit-healthclub 00:57:52 00:57:25
  119 Anneloes Eek 1583 '82 Vlijmen 00:57:58 00:57:39
  120 Roos van de Westelaken 1710 '89 's-Hertogenbosch 00:58:05 00:57:17
  121 Esther van Breugel 1740 '72 Oosterhout 00:58:05 00:57:18
  122 Tanja Spinhoven 1455 '82 Oosterhout 00:58:11 00:57:09
  123 Kitty Mouwen 1497 '81 ACW '66 00:58:12 00:57:20
  124 Aimee van Uden 1786 '87 Vetos de Kort 00:58:15 00:57:25
  125 Heleen Joziasse 1747 '74 Loopvereniging TOF 00:58:19 00:58:13
  126 Henriette van Griensven 1712 '71 Rosmalen 00:58:20 00:58:06
  127 Steffi Heijnen 1450 '96 Terheijden 00:58:21 00:57:25
  128 Peggy Heijnen 1451 '94 Terheijden 00:58:22 00:57:25
  129 Julia Levy 1499 '72 Drunen 00:58:24 00:58:08
  130 Suzanne Mommersteeg 1527 '80 Drunen 00:58:26 00:58:01
  131 Mije Rovers 1562 '83 Sligro Food Group Nederland B.V. 00:58:32 00:57:48
  132 Ingrid Appels 1599 '70 Sligro Food Group Nederland B.V. 00:58:34 00:57:51
  133 Millie van der van der Heijden 1584 '70 Vlijmen 00:58:34 00:58:19
  134 Ankie Moonen 1612 '80 Vermeulen en vermeulen reclame 00:58:35 00:58:31
  135 Marieke Hoefnagel 1564 '87 's-Hertogenbosch 00:58:37 00:57:49
  136 Mariëlle Eickholt 1600 '70 Vught 00:58:37 00:57:54
  137 Denise van Bokhoven 1500 '78 Drunen 00:58:40 00:57:59
  138 Lizzy Koeton 1566 '87 Sligro Food Group Nederland B.V. 00:58:43 00:58:00
  139 Suzanne van Gijzel 1716 '91 Tilburg 00:58:45 00:58:01
  140 Mieke van Lieshout 1794 '71 Helmond 00:58:51 00:58:12
  141 Marjolein Kraaijenveld 1658 '79 Goes 00:58:51 00:58:36
  142 Ankie Hopmans 1445 '81 CZ 00:58:54 00:58:09
  143 Berl Poirters 1711 '76 Rosmalen 00:58:55 00:58:39
  144 Bianca van den van den Brandt 1637 '80 Drunen 00:58:57 00:58:31
  145 Daniella Teunissen 1759 '72 's-Hertogenbosch 00:58:59 00:58:08
  146 Henriette Brok 1636 '61 Drunen 00:59:01 00:58:49
  147 Stephanie Splinters 1508 '88 Drunen 00:59:03 00:58:37
  148 Karin Arnts 1797 '75 Gendt 00:59:05 00:58:12
  149 Estella van de Ven 1476 '79 Haaren 00:59:05 00:58:13
  150 Michelle Scheerder 1575 '72 's-Hertogenbosch 00:59:09 00:58:39
  151 Suzanne Slaa 1709 '81 Sprint 00:59:22 00:59:08
  152 Elle Glaser 1678 '67 Breda 00:59:22 00:59:09
  153 Marina van den Hurk 1733 '62 Genderen 00:59:25 00:58:41
  154 Marleen Verschoor 1536 '81 Drunen 00:59:26 00:58:53
  155 Rina Koopman 1412 '59 Uitgeest 00:59:26 00:58:28
  156 Inge Vermeegen 1758 '81 Drunen 00:59:27 00:59:09
  157 Jaqueline van den Hooven 1505 '74 Drunen 00:59:36 00:59:14
  158 Wilma van Gils 1693 '64 Loopgroep Goirle 00:59:38 00:58:55
  159 Erin van Riel 1672 '85 Waalwijk 00:59:43 00:59:25
  160 Sanne de Hamer 1798 '87 Zierikzee 00:59:43 00:58:41
  161 Angela Bouman 1436 '93 Altena Road Runners 00:59:46 00:58:50
  162 Kim Naaykens 1496 '80 Waalwijk 00:59:47 00:59:10
  163 Mariëlle Nannes 1489 '68 Loopgroep GoRun 00:59:49 00:59:23
  164 Marjan Kakiay 1418 '68 Bodegraven 00:59:50 00:59:44
  165 Terry van Driel 1737 '76 Tilburg Road Runners 00:59:50 00:59:28
  166 Conny de Wit 1722 '69 Kaatsheuvel 00:59:56 00:59:29
  167 Evelien Westra 1754 '76 Oosterhout 00:59:58 00:59:08
  168 Lizzy Endhoven 1671 '93 Drunen 01:00:04 00:59:45
  169 Gonny van Ierssel 1550 '67 Waspik 01:00:16 00:59:42
  170 Lieke de Kort 1565 '85 Vetos de Kort 01:00:20 00:59:30
  171 Bianca de Laat 1576 '74 's-Hertogenbosch 01:00:21 00:59:23
  172 Willeke Wolters- Rijlaarsdam 1776 '69 Zaltbommel 01:00:21 00:59:59
  173 Irma Agterdenbosch 1743 '69 Hedel 01:00:25 00:59:32
  174 Monique van Moergastel-Burghouts 1588 '70 Nieuwkuijk 01:00:26 01:00:04
  175 Elke van Doorn 1726 '81 Drunen 01:00:30 01:00:12
  176 Anke Kapteijns 1785 '85 Sint-Oedenrode 01:00:36 00:59:52
  177 Ildike Berecz 1753 '75 Loopgroep GoRun 01:00:46 01:00:09
  178 Monique Kruithof 1787 '60 Valkenswaard 01:00:47 00:59:49
  179 Annelein van Sluijs 1751 '66 Kaatsheuvel 01:00:52 01:00:16
  180 Manon Rijken 1498 '77 Drunen 01:01:02 01:00:20
  181 Britt Bouwman 1407 '94 Amsterdam 01:01:12 01:00:27
  182 Monique Kuijsters 1488 '77 HLB Van Daal 01:01:20 01:00:57
  183 Marjon Kuijsters 1750 '75 Kaatsheuvel 01:01:22 01:01:00
  184 Brigitte van Bugnum 1414 '71 Beverwijk 01:01:32 01:00:36
  185 Jane Rombouts 1457 '75 Oosterhout 01:01:33 01:01:02
  186 Jacqueline Musch 1756 '88 Nieuwkuijk 01:01:42 01:01:38
  187 Nanda Mens 1447 '72 Sprint 01:01:49 01:01:25
  188 Susan Welten 1742 '84 Raamsdonksveer 01:01:52 01:01:26
  189 Kim van de Koevering 1582 '87 Medifit-healthclub 01:01:55 01:01:32
  190 Monique van Noort 1761 '75 Gorinchem 01:01:56 01:01:27
  191 Inge Pulles 1424 '87 Utrecht 01:02:00 01:01:12
  192 Lia Peijnenborg 1573 '65 Dutch Runners 01:02:01 01:01:31
  193 Femke Pijnenburg 1517 '70 Hydro Benelux Kids 01:02:04 01:01:25
  194 Kim Breure 1522 '79 Medifit-healthclub 01:02:05 01:01:41
  195 Kim Lemaire 1561 '78 Royal Sanders 01:02:07 01:01:28
  196 Nicole van der Sanden 1525 '96 DAK 01:02:31 01:02:20
  197 Laura van Eldik 1430 '61 Tiel 01:02:36 01:02:05
  198 Kris van Zandbeek 1567 '76 Vetos de Kort 01:02:39 01:01:50
  199 Monique Tepper 1518 '71 Hydro Benelux 01:02:39 01:01:40
  200 Renée van Gellecom 1585 '79 Vlijmen 01:02:52 01:02:34
  201 Milly Schel 1542 '92 Royal Sanders 01:02:58 01:02:22
  202 Marja van der Spek 1535 '59 Drunen 01:03:05 01:02:30
  203 Natasja Hemmen 1441 '74 Breda 01:03:11 01:02:47
  204 Astrid Rentink 1509 '83 Drunen 01:03:14 01:03:04
  205 Claudia van Beek 1438 '82 Sprint 01:03:18 01:02:54
  206 Michelle Gereke 1649 '85 Vleuten 01:03:26 01:02:32
  207 Floor Verhorst 1516 '76 Hydro Benelux 01:03:27 01:02:29
  208 Fabina Trum 1544 '68 Medifit-healthclub 01:03:30 01:03:30
  209 Susanne Groothuis 1715 '69 Haarsteeg 01:03:32 01:03:32
  210 Natasja de Bruyn 1704 '87 's-Hertogenbosch 01:03:33 01:03:05
  211 Ingrid Eikelboom 1706 '79 Zaltbommel 01:03:58 01:03:45
  212 Ingrid Wunnekink 1777 '75 Zaltbommel 01:03:58 01:03:58
  213 Marga Nijman 1415 '62 Heemskerk 01:04:01 01:03:04
  214 Sandra Remijn-Helemigh 1416 '67 Heemskerk 01:04:03 01:03:04
  215 Lilian van Werkhoven 1409 '63 Uitgeest 01:04:04 01:03:08
  216 Corina Grapendaal 1411 '63 Uitgeest 01:04:05 01:03:07
  217 Sigrid Esposito 1741 '71 Hedel 01:04:07 01:03:16
  218 Maaike Muskens 1626 '89 DAK 01:04:25 01:04:13
  219 Martine in 't Veld 1732 '75 Woudrichem 01:04:39 01:04:04
  220 Petra Kant 1731 '70 Altena Road Runners 01:04:39 01:04:05
  221 Diane Hendriks 1507 '71 Drunen 01:05:18 01:04:33
  222 Christel de Goeij 1782 '70 Loopgroep Wijbosch 01:05:28 01:04:34
  223 Sabine van Liempd 1757 '74 Den Dungen 01:05:47 01:04:50
  224 Cindy van Mersbergen 1465 '93 Raamsdonk 01:05:54 01:05:28
  225 Jacinta Kannekens 1593 '56 Prins Hendrik 01:06:01 01:05:17
  226 Moniek van Eijk 1487 '81 Waalwijk 01:06:14 01:05:36
  227 Linda Moonen 1483 '83 Waalwijk 01:06:14 01:05:35
  228 Anouk van Loon 1745 '70 Goirle 01:06:24 01:06:05
  229 Suzanne van Tilburg 1469 '73 CZ 01:06:37 01:06:37
  230 Barbara de Vos 1470 '70 Gemeente Heusden 01:06:52 01:06:28
  231 Simone van der Putten 1569 '76 's-Hertogenbosch 01:07:06 01:06:34
  232 Linda Segers-van Deursen 1792 '80 Eindhoven 01:07:06 01:06:34
  233 Elvira Monsieurs 1559 '82 Loon op Zand 01:07:07 01:06:09
  234 Lydia Karelse 1540 '53 Drunen 01:07:38 01:07:25
  235 Gerda Louwerse 1474 '59 CZ 01:07:50 01:06:53
  236 Mieke van Thiel 1728 '68 Rosmalen 01:07:50 01:07:34
  237 Kim Snell 1408 '79 Amsterdam 01:07:58 01:07:08
  238 Gonda Bouman 1434 '69 Altena Road Runners 01:07:59 01:06:55
  239 Kayleigh Donnelly 1461 '89 Oosterhout 01:08:17 01:07:44
  240 Angela Meeuws 1523 '70 Medifit-healthclub 01:08:35 01:08:10
  241 Annemies de Ronde 1760 '71 Waalwijk 01:09:12 01:08:27
  242 Titia de Gruijter 1718 '65 Zaltbommel Dutch Runners 01:09:14 01:08:55
  243 Natalie Pollock 1783 '80 Schijndel 01:09:52 01:09:40
  244 Dominique Smit 1784 '82 Schijndel 01:09:52 01:09:40
  245 Anita Stolk 1519 '68 Hydro Benelux 01:09:56 01:09:02
  246 Meta van der Meijden 1775 '74 Zaltbommel 01:10:34 01:10:11
  247 Lindy Wirken-Overklift Vaupel Kleyn 1597 '59 Prins Hendrik 01:10:41 01:09:50
  248 Marion Mantel 1410 '55 Uitgeest 01:12:13 01:11:16
  249 Annabel Lando 1063 '88 Tilburg 01:12:46 01:11:41
  250 Laura van der Heijden 1503 '95 Drunen 01:13:27 01:12:47
  251 Mirella Scheffers Scheffers 1638 '73 Drunen 01:16:45 01:16:03
  252 Sepideh Kia 1431 '86 Leerdam 01:20:17 01:19:52
  253 Laura Ciuraru 1466 '74 Royal Sanders 01:20:50 01:20:14
  254 Liesbeth de Hoeke-van der Pluijm 1459 '85 Enforce 01:23:07 01:22:35
 
  4.5 km loop
 Mannen 10-18jaar
Plts Naam Startnr GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
  1 Jasper van Laarhoven 6549 '02 Atledo 00:15:53 00:15:53
  2 Ryan Rooijackers 6536 '04 GAC Gemert 00:18:05 00:18:05
  3 Rick Smits 6544 '05 Drunen 00:18:25 00:18:25
  4 Bjorn Dumont 6548 '03 Drunen 00:18:33 00:18:31
  5 Tijn van der Heijden 6547 '02 DAK 00:19:38 00:19:37
  6 Steven Vriends 6534 '03 DAK 00:19:38 00:19:37
  7 Ouren Röttjers 6545 '04 DAK 00:19:46 00:19:46
  8 Lars Karremans 6550 '04 DAK 00:20:43 00:20:43
  9 Pieter van der Velden 6541 '01 Waalwijk 00:21:34 00:21:34
  10 Maxwell Bayer 6540 '04 Zuidwal 00:21:36 00:21:36
  11 Tygo van Helvoirt 6546 '02 Drunen 00:21:48 00:21:48
  12 Milan van Wanrooij 6537 '03 Bergen op Zoom 00:22:47 00:22:25
  13 Raul van Wanrooij 6538 '05 Spado 00:24:05 00:23:42
  14 Milan Pietjouw 6535 '07 Drunen 00:25:54 00:25:40
  15 Casper Meijers 6531 '05 B-me 00:26:12 00:25:46
  16 Jelle Sevenstern 6533 '02 B-me 00:26:16 00:25:50
 Mannen
Plts Naam Startnr GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
  1 Joost van de Wouw 3270 '90 Waalwijk 00:17:00 00:16:54
  2 Roel Spierings 3256 '85 DAK 00:17:15 00:17:14
  3 Stefan Smelt 3252 '80 Drunen 00:18:14 00:18:10
  4 Joris Vugts 3297 '78 Eindhoven 00:18:46 00:18:45
  5 Tim van der Meer 3284 '86 Drunen 00:19:13 00:19:12
  6 Erik Vos 3263 '75 Veen 00:19:26 00:19:24
  7 Jorn Zijlmans 3283 '82 DAK 00:19:35 00:19:34
  8 Michiel Röttjers 3267 '72 Nieuwkuijk 00:19:57 00:19:56
  9 Rami Hirzalla 6107 '77 Amsterdam 00:21:00 00:20:39
  10 Egbert van Mensfoort 3234 '74 Waalwijk 00:21:21 00:21:18
  11 Ralph Smits 3295 '90 Medifit-healthclub 00:21:55 00:21:52
  12 Ray van Meel 3288 '71 Drunen 00:21:56 00:21:52
  13 Ruud Emmen 3231 '63 Dongen 00:22:12 00:22:10
  14 Mike Musters 3255 '88 Drunen 00:23:23 00:23:05
  15 Jeroen van Beurden 3254 '86 Drunen 00:23:23 00:23:05
  16 Sebastian Nowak 3259 '85 Tilburg 00:23:30 00:23:23
  17 Jeroen van Engelen 3289 '83 Drunen 00:23:37 00:23:32
  18 Pieter Roosingh 6300 '71 Rosmalen 00:24:12 00:23:49
  19 John Rovers 3209 '85 Raamsdonk 00:24:18 00:23:55
  20 Hans Kuipers 3208 '67 Best 00:24:19 00:23:56
  21 Kaz van Orsouw 3233 '90 HLB Van Daal 00:24:23 00:24:13
  22 Coen Bastiaansen 3232 '65 HLB Van Daal 00:24:23 00:24:11
  23 Ahmet Kamer 3258 '88 Eindhoven 00:24:24 00:24:18
  24 Jeroen van der Sanden 3206 '76 Vlijmen 00:24:25 00:24:13
  25 Rudi - Salihagic 3272 '61 Drunen 00:24:56 00:24:52
  26 Henry Bink 3277 '70 Hydro Benelux 00:25:02 00:24:50
  27 Wouter Struik 3257 '66 Drunen 00:25:08 00:25:02
  28 Stijn van der Heijden 3285 '78 Drunen 00:25:19 00:25:17
  29 Joop Pijnenborgh 3266 '69 Nieuwkuijk 00:25:37 00:25:34
  30 Arjan van den Heijkant 3210 '80 Oosteind 00:25:56 00:25:32
  31 Peter van Vugt 3213 '70 Oosterhout 00:26:03 00:26:03
  32 Iliass Zaabout 3275 '97 Medifit-healthclub 00:26:09 00:26:04
  33 Stefan Robben 3278 '70 Hydro Benelux 00:26:13 00:25:59
  34 Dees Srigopal 3242 '73 B-me 00:26:16 00:25:53
  35 Oscar van Dijk 3287 '57 Medifit-healthclub 00:26:21 00:26:15