Ster Hoofdsponsor

Uitslag 33e Drunense Duinenloop 16 maart 2014



 
  Halve marathon Atletiekunie Wedstrijd
 Mannen senioren
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Wesley van der Gouw2'85Prins Hendrik01:05:1501:05:15
 2Colin Bekers30'79Tilburg Road Runners01:09:1101:09:11
 3Jop van der Steen4'94Tilburg Road Runners01:10:5101:10:51
 4koen henkes3517'82Running200001:12:0901:12:09
 5Bram Kocx1'92Tilburg Road Runners01:13:2401:13:24
 6Wim Nieuwkerk5038'81AV Standdaarbuiten01:13:4901:13:49
 7Bjorn de Laat11'87Tilburg Road Runners01:16:0801:16:07
 8Ruud Fonken10'8501:16:1401:16:14
 9Paul Visser7'90Tilburg Road Runners01:16:3001:16:30
 10Rick Hartogs5'89DAK01:17:0901:17:07
 11Hans van Loon9'80Prins Hendrik01:17:1601:17:15
 12Rudy Brosens37'82Sprint01:17:2701:17:19
 13Rob Wouters8'84Tilburg Road Runners01:18:0801:18:07
 14Martijn Tissink17'85Attila01:21:1401:21:12
 15Teun van Woerkom13'95Tilburg Road Runners01:21:3801:21:37
 16Evert van Nigtevecht36'81Sprint01:21:5601:21:48
 17Florus van Meijl38'82OSS-VOLO01:23:2601:22:27
 18Jeffrey Faes15'85Achilles01:23:5701:23:52
 19Cris Timmermans24'82DAK01:24:4701:24:44
 20Rens van der Sanden20'87De Langstraat01:24:5801:24:52
 21roel brosens35'82DJA01:25:4101:25:34
 22Martijn Nooren16'84DJA01:26:4601:26:42
 23Marc van Vliet18'84Tilburg Road Runners01:27:0101:26:58
 24Chris Postma28'79OSS-VOLO01:27:0501:25:53
 25Bart van Nunen31'94Passaat01:28:0601:27:57
 26John brusse14'82PAC01:29:1801:28:59
 27Teun van Uffelen32'80Road Runners Etten-Leur01:30:0101:29:55
 28Michel Broeders5039'83Spiridon01:30:2201:30:15
 29Rudo van den Brink26'80OSS-VOLO01:32:0101:31:45
 30Gijs van Rooij23'92DAK01:32:2601:32:12
 31Kevin Austermann22'84DAK01:34:3001:34:15
 32Robert Hagen19'82ACW '6601:39:1601:37:58
 33Ramon van Weert27'91Marvel01:40:1601:39:22
 34René Minkels25'85OSS-VOLO01:42:3601:42:21
 35Joost van de Rakt21'80DAK01:54:1401:53:41
 Mannen 35
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Erik Negerman3502'75GAC Hilversum01:11:5601:11:55
 2Rob van Lierop3506'78Sprint01:20:3001:20:25
 3Frans Krooswijk3510'77OSS-VOLO01:20:4201:19:43
 4patrick marien3503'74THOR01:22:0501:22:02
 5Mark Wagenaars3512'74Marvel01:22:2601:22:21
 6Erik Wolfs3513'75OSS-VOLO01:24:2501:24:01
 7Friso Laros3509'76DAK01:27:3701:27:33
 8Alex d' Haens3514'76Zaltbommel Dutch Runners01:28:0001:27:57
 9Dennis Riebeek 3515'77OSS-VOLO01:29:5901:29:51
 10Peter van Zundert3504'75Loopvereniging TOF01:30:0301:29:47
 11Willem Dekkers3505'78Achilles01:32:3301:32:19
 12Jurgen Lootens3508'76DAK01:32:3701:32:33
 13Michiel Spijkers3516'77Tilburg Road Runners01:34:1401:34:04
 14Andries Verhoeks3518'76Zaltbommel Dutch Runners01:49:0001:47:08
 15Raymond Debrauwer3511'77Har(t)loopclub Engelen02:02:2202:01:47
 16Paul Spaan3507'74Attila02:07:4202:05:25
 Mannen 40
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Greg van Hest4000'73Tilburg Road Runners01:11:0301:11:03
 2Koos Verweij4001'71DAK01:12:1301:12:13
 3Vincent Verboven4004'70Eindhoven Atletiek01:17:5801:17:56
 4Christ Donders4003'71Tilburg Road Runners01:18:1401:18:14
 5rob snoeren4005'74drunen01:19:5201:19:51
 6Erwin van de Lisdonk4028'71Taxandria01:23:1301:23:08
 7Jean-Pierre Hoeboer4024'72Sprint01:25:0101:25:00
 8John van Heeswijk4023'73DAK01:26:3901:26:37
 9André Boel4018'71OSS-VOLO01:27:2901:27:03
 10william Kuijpers4011'69Tilburg Road Runners01:28:1701:28:06
 11martin Van Der Broek4020'70Marvel01:28:3401:28:29
 12Carlo Wouters4012'71Tilburg Road Runners01:29:4501:29:35
 13Erik van Roovert4025'69Attila01:32:2101:32:14
 14Jeroen Verstegen4026'71Attila01:33:5401:33:46
 15Koen van Nieuwburg4015'71DAK01:34:0501:34:03
 16Marc van der Schoot4009'70Tilburg Road Runners01:34:3301:34:22
 17Marcel Haast4027'69THOR01:35:3601:35:24
 18wilfred weyers4019'72Prins Hendrik01:36:5601:35:50
 19Edwin van der Pennen4007'71Tilburg Road Runners01:39:5401:39:04
 20Geert kluytmans4017'73Har(t)loopclub Engelen01:44:0401:43:31
 21Nick van Dal4016'69Loopgroep GoRun01:54:0801:51:35
 22ingmar bisschop4010'70Attila01:54:2101:52:33
 23Hans Dijks4013'69Spiridon01:59:5201:59:07
 Mannen 45
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1marc gunter4500'64THOR01:16:3401:16:33
 2Egbert Hooijkaas4536'65Scorpio01:17:3101:17:29
 3Eduard Linnenbank4516'67Attila01:21:2801:21:24
 4Kees van der Vliet4508'68THOR01:21:4701:21:38
 5Gerard Lensvelt4503'67Spiridon01:22:0301:22:02
 6Marnix De Fijter4527'67Loopgroep PK01:22:3801:22:21
 7Michiel van Dijk4505'68GAC Hilversum01:23:2001:23:18
 8Ron de Vaan4504'68DAK01:24:0101:23:59
 9René Loozen4507'68Trecho01:25:3101:25:22
 10Ruud Louer4534'66Tilburg Road Runners01:25:3801:25:32
 11Bart van Loon4540'67Attila01:26:0401:25:58
 12Henk Guise4541'64THOR01:26:3501:26:26
 13theo troost4543'66Voorne Atletiek01:27:2501:27:16
 14Werner Giesbergen4513'65Scorpio01:27:3501:27:31
 15Kristian de Lange4542'68Sprint01:28:2601:28:15
 16Christiaan Klaverdijk4539'65THOR01:30:1801:30:10
 17John van Wanrooij4544'68Spado01:31:2201:31:11
 18Marc Vervaet4511'67Sprint01:35:2101:35:10
 19Bert van Dal4526'65DAK01:36:3901:36:25
 20Peter Ruis4532'67DAK01:41:1701:39:39
 21Toine van Gils4519'66Atledo01:41:3901:40:57
 22Jan Kouters4510'65AVO 198301:41:4701:40:14
 23Paul Romme4538'67AVO 198301:42:2301:42:02
 24maurice bosma4517'68Taxandria01:42:4701:42:27
 25Roy Laseroms4522'65Prins Hendrik01:43:4001:43:26
 26Ben Barendse4518'66Atledo01:46:4001:46:12
 27David Eldred4535'66ACW '6601:46:5301:44:32
 28Hans Coomans4523'67OSS-VOLO01:50:0001:48:14
 29Hans Coremans4512'64Achilles01:50:4701:50:34
 30Hans Lodewijks4537'67Atledo01:51:4901:49:58
 31rene van galen4531'65Eindhoven Atletiek01:52:0401:50:04
 32Johan Teeuwen4528'65Zaltbommel Dutch Runners01:54:5901:53:08
 33Erik Stams4520'66ACW '6601:55:5301:53:32
 34Michel de Vré4546'68OSS-VOLO01:59:5901:57:31
 35Bas van Binnendijk4545'68Dutch Runners02:00:3901:59:39
 36Tjalling Rekker4506'66Atos02:05:3002:04:12
 Mannen 50
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Aissa marguoum5004'62Parthenon01:16:1001:16:10
 2Theo van Hofslot5001'61Sprint01:22:1201:22:11
 3AdrI Henskens5020'60OSS-VOLO01:24:1901:24:15
 4Jan van Loenhout5035'61Scorpio01:25:5901:25:55
 5Ton Nagtzaam5538'63AV Standdaarbuiten01:26:2001:26:13
 6Bertil van Nunen5034'62Passaat01:28:0801:27:59
 7arie verhoeven5016'59Loopgroep Goirle01:28:2501:28:23
 8Haydar Kara5010'64Achilles01:28:2801:28:21
 9Frank Verharen5027'60Prins Hendrik01:29:1001:28:30
 10Roland Vos5015'60Attila01:29:1301:29:05
 11Karel Uitterlinden5043'62Spirit Oud Beijerland01:29:4401:29:39
 12Pierre van Damme5009'63Achilles01:31:3301:31:19
 13Toin Bastiaansen5007'61Triathlon01:31:5101:31:34
 14Karel Weijkamp5044'61OSS-VOLO01:32:1801:32:11
 15Kasper Mobach5069'61Trecho01:32:2901:32:17
 16Geert Dekker5041'59Hercules01:32:3301:32:04
 17Dis Kusters5029'62Eindhoven Atletiek01:33:4201:33:25
 18Jack Curvers5013'62Scorpio01:33:5701:33:17
 19Fred Van Tilborg5018'60DAK01:34:0301:34:00
 20Frans Kraak5028'59Oss '7801:34:5101:34:28
 21Jack Vissers5036'62Loopvereniging TOF01:37:0501:36:47
 22Huub Frijters5008'59Loopvereniging TOF01:37:0601:36:49
 23Wilbert Wouters5014'62Attila01:38:3201:37:34
 24Gerrie Dijkstra5033'60AV Oirschot01:40:0501:39:38
 25Erik van Hal5025'60Prins Hendrik01:40:1101:37:40
 26Hennie van der Horst5026'62Prins Hendrik01:41:0101:40:23
 27Walter Sprangers5019'60De Langstraat01:41:2301:40:43
 28P Gulden5040'60Achilles01:42:3401:42:21
 29Martijn Van den Bosch5006'63Sprint01:43:0101:42:36
 30Herman Mommersteeg5003'63AV '2301:44:0701:43:56
 31Rene van Belzen5005'60Spado01:46:2701:45:43
 32Adriaan van Strien5037'64Scorpio01:47:2701:46:45
 33rob theijssen5024'62Prins Hendrik01:56:0101:54:32
 34rob van galen5031'63Eindhoven Atletiek01:56:4401:54:45
 35Tom Leijten5023'62DAK01:58:0101:56:45
 36Kees Fikke5042'59AV Standdaarbuiten01:58:4901:57:52
 37Henk van der Bruggen5017'63Taxandria01:59:4501:57:18
 38Peter Sanders5011'60Achilles02:09:3202:08:58
 Mannen 55
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Lambert Sels5502'55Vabco Mol01:22:1701:22:15
 2Henk Bruijns5500'56Sprint01:23:3201:23:30
 3Jan Arnouts5514'58Achilles01:24:1101:24:09
 4herman van haaren5542'55Achil '8701:24:5701:24:55
 5Rien Bastiaansen5501'55THOR01:27:0101:26:58
 6Gerard van Mook5530'57Prins Hendrik01:27:2901:27:26
 7Toon Verkerk5533'54avVN01:27:5001:27:44
 8Marcel Cools5508'57Sprint01:28:5901:28:50
 9Hans Heirman5528'58OSS-VOLO01:29:5901:29:52
 10Gerjan Diepstraten5536'58Atledo01:32:5001:32:44
 11Toon Kleindop5509'58Scorpio01:35:1801:35:12
 12Rien Verhoeven5512'57Achilles01:37:1401:37:04
 13Wim Erkens5532'55Olympus '7001:38:0001:36:42
 14peter van der Staak5540'55Tilburg Road Runners01:38:4201:38:01
 15Will Balvers5526'56Prins Hendrik01:38:5001:38:10
 16Henk Liefting5523'57DAK01:39:2101:39:09
 17Theo Walbeek5517'58Loopgroep Goirle01:40:2001:39:30
 18Henri Smits5518'55Loopgroep Aart Stigter01:40:2301:38:49
 19ad oomen5505'57Sprint01:40:5001:40:24
 20Theo van der Lee5524'58DAK01:40:5801:40:54
 21piet van oirschot5520'56AV Oirschot01:41:1201:40:45
 22Adrie van den Bosch5522'55DAK01:42:3401:42:23
 23Chris Sprengers5537'56ACW '6601:43:4101:42:42
 24Frank de Haas5534'55Scorpio01:45:3001:44:57
 25Bert Henskens5529'54Prins Hendrik01:46:1201:43:59
 26Wil Goossens5515'55Achilles01:47:1901:46:53
 27Jeroen Cliteur5527'57OSS-VOLO01:47:5501:46:54
 28Bertus van Eekelen5511'59Achilles01:49:1201:48:23
 29Harry de Sanders5541'58Tilburg Road Runners01:50:1401:49:03
 30Gerrit Heij5568'54Attila01:50:1701:48:28
 31Jan Ploegmakers5525'58OSS-VOLO01:50:1901:49:16
 32Loek Coerver5507'55Sprint01:50:3201:50:19
 33Jos Bruurs5506'57Sprint01:50:3201:50:08
 34cees koppen5531'56AV Oirschot01:50:4601:49:37
 35Wouter Schelvis5510'58Sprint01:51:2301:49:56
 36Rini Op 't Hoog5519'55Tilburg Road Runners01:52:1701:51:56
 37Frits van der Velden5535'57Atledo01:55:4001:54:30
 38Ton Rosenberg5516'56Tilburg Road Runners02:02:0901:59:55
 39Cees van Gageldonk5521'57Spiridon02:05:2202:03:40
 Mannen 60
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1bert van exsel6036'54Sprint01:26:2901:26:23
 2Hans Janssen6031'51Oss '7801:27:3401:27:26
 3Ad van Rooij6000'50De Langstraat01:28:3101:28:30
 4Drikus Haalboom6033'47avVN01:29:1801:29:16
 5Gerard Wouters6042'51Spiridon01:30:0201:29:58
 6Rob Kruis6005'46Typhoon01:33:2101:33:16
 7Kees - Verhoeven6037'50Tilburg Road Runners01:36:0501:36:03
 8Jos Jochems6010'53Achilles01:37:0401:36:51
 9Ko van Kuijk6040'46Sprint01:37:0701:37:01
 10Rien van Diepen6012'48Spiridon01:39:1101:38:52
 11ivo POTHAAR33'49AV '2301:39:5301:39:44
 12Ad Schoonderbeek6041'53De Langstraat01:40:3901:40:31
 13Anton Coertjens6035'45Sprint01:41:0401:40:58
 14Ad van Zelst6032'45AV Oirschot01:41:1201:41:08
 15Jan Joosen6021'48ACW '6601:41:3101:41:15
 16Ronald Beetz6030'48Oss '7801:41:4601:40:50
 17Ton Bouman6039'51Altena Road Runners01:43:0901:42:33
 18Kees Faes6008'48Sprint01:43:1301:42:47
 19leonhard van Egeraat6043'54Spado01:43:1501:42:50
 20Ben Hermeler6007'51Sprint01:44:3301:44:10
 21Johan Sperber6020'54De Langstraat01:44:3601:44:30
 22Wim Blom6009'51Achilles01:45:0301:44:38
 23Gerard Heijda6023'50ACW '6601:46:5801:46:52
 24Ad Weijtmans6016'48Attila01:47:4201:45:55
 25stefan laros6024'46Tilburg Road Runners01:47:5101:47:28
 26Jeroen van Dillen6026'49OSS-VOLO01:49:1001:48:08
 27Theo van Baardwijk6034'47DAK01:50:0701:50:01
 28Ton Theuns6044'48Scorpio01:50:4401:49:50
 29Lucas Bakker34'47AV '2301:50:5501:50:44
 30MARLIE SNIJDERS6028'52DAK01:54:0701:51:54
 31Jan van Dijk6013'48Scorpio01:55:5901:53:38
 32Jaap Klomp6003'40Zaanland01:56:0301:53:53
 33Henk Rijken6038'48Prins Hendrik01:58:2001:56:17
 34Dré Kamp6022'47De Langstraat01:59:0201:56:57
 35piet colpaart6017'46Loopgroep Goirle02:04:4302:04:25
 36Koos Akkermans6025'51Har(t)loopclub Engelen02:05:1302:04:38
 37Mart Verboord6029'48Prins Hendrik02:06:3502:04:16
 38Rob Hughes6011'48Scorpio02:06:4802:06:00
 39Jan weijnen6015'36Tilburg Road Runners02:07:2402:06:16
 40Job Hooft6004'45Zaanland02:11:3302:09:59
 41marco panico6027'38DAK02:13:1802:12:39
 Vrouwen senioren
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Sabine van de Reijt202'81Sprint01:17:1901:17:19
 2Mariska Scholtes200'82Loopgroep Goirle01:20:3701:20:35
 3Amy Van den Broek201'82Sprint01:25:0001:24:58
 4Magali Fleche203'84Sprint01:25:2701:25:17
 5Hilde Gilissen357'88Parcival01:28:0901:28:07
 6Patricia van Uffelen211'83DJA01:30:0101:29:54
 7Laura Muskens217'87Eindhoven Atletiek01:32:5101:32:37
 8Esther Pullens-Albers216'82Oss '7801:33:0901:33:01
 9Nienke van Zoggel215'90Oss '7801:33:2501:33:16
 10Fieke Broeders205'84Tilburg Road Runners01:34:1401:34:11
 11Cindy Bastiaansen212'80Sprint01:40:2901:39:11
 12Kerstin Fritsche208'86Sprint01:43:0201:42:37
 13Valerie De Roover210'89Sprint01:46:5701:45:50
 14Anouk Riemslag209'84Sprint02:01:4602:00:28
 15Maaike de Wit213'87DAK02:02:5702:01:59
 16Corrine Verschoor 206'79Extrarunners Gorinchem02:05:4702:04:01
 Vrouwen 35
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Ingrid Versteegh355'78Sprint01:19:3301:19:32
 2Ingrid Zwets pelkmans351'75Sprint01:29:4401:29:34
 3femke van de Pas218'78Attila01:47:3501:45:48
 4Sascha Damen352'75Scorpio01:54:2401:53:30
 Vrouwen 40
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Hilde de Boer401'70Attila01:29:1601:29:14
 2M.H.A. van Vliet-Heijnen413'70Scorpio01:31:4401:31:31
 3Thea Segeren418'70Loopvereniging TOF01:39:1601:39:11
 4Stella Assmann414'70ACW '6601:46:5301:44:49
 5Anita van Dorst407'71Achilles01:47:3201:47:07
 6Antoinet Hems412'71AV Oirschot01:49:1001:47:42
 7Evelien van der Schoot409'72Tilburg Road Runners01:50:3701:49:47
 8Wendy Kroesen410'73Tilburg Road Runners01:50:3901:48:25
 9Merel van der Mast405'71Sprint01:51:1301:50:08
 10Léandra Sprenkels404'73Sprint01:51:5401:50:39
 11Melissa Eestermans403'71Dutch Runners01:54:0101:52:56
 12Hetty Verhoef417'70Attila01:55:5601:54:08
 13Natalia Fokina415'70Loopgroep De Springbokken01:59:0601:58:48
 14Tamara Snoeren408'73Scorpio02:02:2902:01:35
 15Esther Gense406'69Sprint02:06:4802:04:41
 16Suk-fong Van de Wouw411'73Loopgroep Goirle02:16:0202:14:33
 Vrouwen 45
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Ange Dammen450'65Vabco Mol01:30:0401:30:02
 2Loes Vingerhoets451'65Achil '8701:33:2701:33:25
 3petra Bruijs461'68Spado01:35:4101:35:30
 4José van der Linden2455'64Achilles01:40:1701:40:04
 5Ineke Van Dijk460'68Attila01:51:2701:49:13
 6Angele Peeters-Hoogers459'66Achilles01:54:5101:54:25
 7Olga Wetzel458'68Attila01:55:2401:55:20
 8Inge Giesbergen454'64Scorpio01:57:1501:55:55
 9Els Voets456'64Loopgroep Goirle01:57:4401:56:21
 10Josée Clemens457'64DAK01:58:2301:57:29
 Vrouwen 50
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Henny Van Oirschot513'63Marvel01:36:2701:36:22
 2Ingrid Barten5012'62Scorpio01:37:4301:37:26
 3Ellie Van Zoggel515'62Oss '7801:39:0301:38:54
 4Marjo Eshuis510'63OSS-VOLO01:41:1901:41:02
 5Antoinette Briet520'54Loopgroep PK01:41:4801:41:32
 6Marielle Sprangers509'62De Langstraat01:45:2401:44:46
 7Tineke van den Heuvel516'59AV Oirschot01:46:1501:44:47
 8Sieta van der Zee514'61Prins Hendrik01:48:4301:48:17
 9Mariet van Goch505'56Scorpio01:53:5201:52:00
 10Jacqueline van der Meer511'58OSS-VOLO01:55:3001:53:45
 11Anja Jongmans508'58De Langstraat01:56:1601:54:37
 12Maranka Verkerk - van den Berg517'62avVN02:01:0402:00:20
 13Marga van Oekel503'60Sprint02:01:4602:00:29
 14ingrid verhoeven-wittock500'53Sprint02:06:0502:05:54
 15Tineke Eising502'45Zaanland02:06:2102:05:31
 16Dorrie van Bracht518'51's-Hertogenbosch02:07:1702:05:50
 17Wilma Peeters519'63Spiridon02:09:1502:08:31
 
  Halve marathon recreatieloop
 Mannen recreanten
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Frank Michels2094'68Haaren01:20:0401:20:01
 2Emile Luijbregts2214'84Loon op Zand01:22:1101:22:08
 3Sierd Sikkema2487'71Roosendaal01:22:2301:21:36
 4René Lafleur2402'88CZ01:22:4601:21:39
 5Eric Peijnenborg 2587'77Taxandria01:23:1401:23:08
 6Gerry van Gastel2457'72Kaatsheuvel01:24:0401:23:58
 7Patrick Sturkenboom2596'75Prins Hendrik01:24:4501:24:40
 8Rudy Chambon2210'93DAK01:24:5101:24:48
 9Patrick Verbaarschot2606'68Arena01:25:2001:25:02
 10Tom Pieper2641'85Breda01:26:1701:25:58
 11frank kamberg1987'80oosterhout01:26:4001:25:24
 12Theo Vloedgraven2424'57Lochem01:27:2801:27:21
 13rogier weemen2360'72oss01:27:3001:27:25
 14Vincent Sweep2146'82Waalwijk01:27:4101:27:36
 15Jan van Gerwen2580'61Loopvereniging TOF01:28:2701:28:22
 16Willem Stapel1919'78Breda01:28:4101:27:37
 17Marcel van het Hof1806'70Amsterdam01:28:5501:28:45
 18Ernst Jan Mol1944'73CZ01:28:5901:28:21
 19Joep Dekkers1959'76Bavel01:28:5901:28:51
 20Hans van de Westelaken2335'68Loopschool Wim Akkermans01:29:0001:28:32
 21Hans van Delft2381'65Eindhoven01:29:0801:28:48
 22Marthijn Leemans2073'81Tilburg Road Runners01:29:0901:28:57
 23Gerjan Broekroelofs2422'90Delta Result01:29:1501:29:03
 24jeroen thoonen2033'78tilburg01:29:1601:28:00
 25Darek Ruta2430'71Waalwijk01:29:2101:29:10
 26Wouter Rijckaert2387'74Eindhoven Atletiek01:29:2601:29:08
 27Henk van den Heuvel1879'62Altena Road Runners01:29:2701:29:09
 28Lode Gommers1968'68Achilles01:29:3101:29:17
 29rob bijnen2401'81budel-schoot01:29:3201:27:27
 30Keno Vrisekoop2068'67Tilburg01:29:4801:29:30
 31Ronald Cune2516'67Tilburg Road Runners01:30:0401:29:52
 32Marc van Boekel2374'81Veghel01:30:1601:30:12
 33Frans van den Hurk2287'56Vlijmen01:30:2001:30:14
 34Johan Rombouts1975'62Zundert01:30:3901:30:08
 35raymond arnold2493'67THOR01:30:4801:30:37
 36Mark Bos1943'67breda01:30:5101:30:42
 37Eric Van Dorsselaer2102'60Atledo01:30:5401:30:50
 38Patrick Visser1852'84hardinxsveld01:31:0501:30:52
 39Peter van Dalen1895'75Altena Road Runners01:31:0601:30:50
 40Jerome van Grol2403'78Maastricht01:31:1001:29:57
 41Wilbert Lamers2413'71Molenhoek01:31:1401:30:30
 42Gerard Bambacht2345'67Zaltbommel01:31:1601:30:52
 43Floyd van der Wal2061'87Tilburg01:31:2101:30:24
 44Henk Gallé2023'65CZ01:31:2801:31:18
 45Frits van den Brand2303'61Nieuwkuijk01:31:3601:31:33
 46Peter Zegwaard1897'69Almkerk01:31:5301:31:35
 47Steven Clausing1817'71Rijswijk01:31:5901:31:27
 48Jan Van der Steen2331'79Cromvoirt01:32:0101:31:26
 49Aart van Meerveld1862'72Barneveld01:32:0201:30:15
 50Koen Fransen1801'76Hoogstraten01:32:0501:31:00
 51Huberto van der Schuit2137'71Waalwijk01:32:2301:32:16
 52Andree Mensink1881'72DAK01:32:4701:32:44
 53Corne Luijkx1970'66Road Runners Etten-Leur01:32:5501:32:48
 54Peter van Beeck1973'69Etten-Leur01:33:1101:32:39
 55Wim Verbrugge2344'59Zaltbommel01:33:1801:32:53
 56Rob Kamberg2004'78made01:33:2501:32:10
 57Jan van Gendt2419'69Nijmegen Atletiek01:33:3101:31:05
 58freek de best2412'87Nijmegen Atletiek01:33:3101:31:05
 59Roel Bertens2020'59Tilburg01:33:3201:32:44
 60Edwin Kemmeren2114'71Spiridon01:33:3501:33:15
 61Johan van Herpen2353'71Altena Road Runners01:33:4301:33:24
 62Hans Beerens2196'60Sprang-Capelle01:33:5301:33:41
 63Leen de Groot2519'55Sliedrecht01:33:5501:33:34
 64Matthieu Verlinde 2111'76Atledo01:34:0101:33:43
 65Stefan Verdonk 2291'80Vlijmen01:34:0101:33:40
 66rene scheerders2442'65Kaatsheuvel01:34:1101:32:48
 67Bart van Gelder2067'78Tilburg01:34:1201:33:53
 68peter van roovert2509'69tilburg01:34:1701:33:58
 69Francis Velthuizen2651'79Loon op Zand01:34:2401:32:52
 70Geert van Lier2399'71Helden01:34:3201:33:47
 71Guillaume Ernst2485'62Breda01:34:3901:33:54
 72Olaf Elderenbosch2218'67's-Hertogenbosch01:34:4101:33:43
 73Bas van den Enden1995'77oosterhout01:34:5201:34:36
 74Ronald Kersten1828'67RRZ01:34:5401:34:14
 75joris weerlink2444'81Breda01:34:5501:34:41
 76Joris Dams2469'68Prins Hendrik01:34:5901:34:47
 77Jasper Hakkert2451'77Kaatsheuvel01:35:0001:33:42
 78Jethro Groenheide1926'72Breda01:35:0201:34:59
 79Fedor Wesseling2569'75Roosendaal01:35:1301:34:41
 80Rabin Mohunlol2555'69Achilles01:35:1601:35:06
 81John Klaassen2124'66Rijen01:35:2101:34:59
 82Roel Jongejan1839'90Rotterdam01:35:2401:33:43
 83Martijn Spijkers2610'79Tilburg01:35:2701:34:28
 84Marcel Frei1819'83Oegstgeest01:35:2901:33:06
 85Hans van Gemeren2612'71Rosmalen01:35:3701:35:20
 86Jan Vermeulen 2640'70Den hout01:35:3901:33:58
 87Iwan Groenen2121'66Rijen01:35:4001:35:25
 88Erik Kuiper1830'89Schoonhoven01:35:4001:35:02
 89Tommie van hooft2357'61Kerkdriel01:35:4701:34:08
 90Marc Siebers1934'61Breda01:35:5301:35:33
 91Walter Van den Berkmortel2448'68Veghel01:36:0801:33:48
 92Jaimy Bosch2552'76Raamsdonksveer01:36:1601:34:38
 93Sjaak Ramsteijn2429'64Waalwijk01:36:2301:36:13
 94Jan van Rijckevorsel2645'52made01:36:2501:35:49
 95paul jansen1864'66houten 01:36:2801:36:04
 96Arie van Horssen1871'69Haaften01:36:2901:36:13
 97Chris Romme1977'65prinsenbeek01:36:2901:35:55
 98Jeroen Straathof2079'75Loopgroep Goirle01:36:4001:36:19
 99Han Mathijssen2095'64Haaren01:36:5301:36:39
 100Derk-Jan Elshout2145'73ACW '6601:36:5701:36:14
 101Mark Zoon2565'67Atledo01:37:0001:35:53
 102Marcel van Boxtel2326'72Vught01:37:0101:36:23
 103Walter van Loon2338'68Den Dungen01:37:0101:36:23
 104Edwin van Esch2292'66Gemeente Heusden01:37:0101:36:29
 105Bas van Steijn3918'87Oosterhout NB01:37:0301:35:00
 106john van Nistelrooij2364'67heesch01:37:0601:36:48
 107paul mutsaers2241'73's-hertogenbosch01:37:1401:35:11
 108Rob Bosmans2129'63gilze01:37:2001:35:50
 109Weslie Saarloos2490'79Roosendaal01:37:3001:37:17
 110Wesley Haas1811'85Almere01:37:3001:36:18
 111Maarten Van Hooft2617'72Prins Hendrik01:37:3201:36:43
 112arno heltzel2207'54kaatsheuvel01:37:3601:35:34
 113Johan Verlouw2012'69Raamsdonk01:37:3601:35:57
 114Stijn Elbers2421'79Lent01:37:3901:36:30
 115Erik van den Boer2560'79Loon op Zand01:37:4201:37:12
 116Joris Broekman2573'88Scorpio01:37:4501:37:26
 117Robert Hogeweg2388'61Dutch Runners01:37:4601:36:43
 118arjan pieters2409'67nijmegen01:37:4701:37:01
 119Jules van Wijk2624'78Eindhoven01:37:5401:36:39
 120Jos Clement2356'76Kerkdriel01:37:5501:36:16
 121Roeland Marijnissen1922'72Breda01:37:5901:37:07
 122Jeroen Kok2619'75Sprint01:38:0101:37:38
 123Johan Vissers1948'62Prinsenbeek01:38:0401:37:30
 124Thijs van Berlo2052'74Tilburg01:38:1101:37:53
 125Ivo den Bieman2418'67Wamel01:38:1401:35:48
 126Thijn Aarden2629'91Dongen01:38:1701:36:31
 127Peter van Nuland2478'60Rosmalen01:38:1901:37:47
 128Frank Schuite2131'69Loopgroep Goirle01:38:2001:38:00
 129Paul van Haaren2310'67Berlicum01:38:2201:36:53
 130Henri Schoeman2050'68Tilburg01:38:2601:37:27
 131Peter van Berkel2075'65Tilburg01:38:2701:37:59
 132Ron van Vugt2539'71Dongen01:38:2901:37:59
 133Erik van Stratum2391'85Geldrop01:38:3501:36:04
 134Björn Vesseur2072'73Tilburg Road Runners01:38:3601:38:22
 135Patrick van Falier2609'73Haarsteeg01:38:3701:38:03
 136Oscar Heerkens Thijssen1824'92Delft01:38:3801:37:58
 137Thijs Seppen1822'93Delft01:38:3801:37:58
 138Bart Stuyven2318'62Vught01:38:4201:37:15
 139François Kranenveld2077'70Rendon01:38:4401:36:51
 140Stijn Gelderblom1967'74Etten-Leur01:38:4701:38:02
 141Jeroen van Hoof2031'67Tilburg01:38:4701:38:22
 142Arjan Schimmer2347'66Zaltbommel Dutch Runners01:38:5101:38:36
 143Marc van den Enden1928'75Breda01:38:5401:38:37
 144Bas van der Steen1984'78oosterhout01:38:5901:38:54
 145Peter Fitters2015'60Tilburg01:39:0301:38:14
 146peter vissenberg2577'62THOR01:39:2001:38:25
 147Harold den Boer2108'70Dongen01:39:2001:39:14
 148Bart van Loon2384'76Loopgroep Blixemsnel01:39:2401:37:45
 149Jef Bergsma2598'65Papendrecht01:39:4601:38:27
 150Leon Mahieu1947'59Sprint01:39:5501:39:33
 151Simon Koolwijk2631'85Tilburg01:39:5901:39:25
 152Mario Verkuijlen2180'57Drunen01:39:5901:37:16
 153luc van de Wiel2157'88drunen01:40:0001:37:57
 154Henk Kras1845'54Oud Beijerland01:40:0401:39:24
 155Maurice Funcke2248'65Prins Hendrik01:40:0701:37:41
 156Joep Timmermans2134'91Waalwijk01:40:0801:39:46
 157Gerard Timmermans2133'64Waalwijk01:40:0801:39:46
 158Patrick van Heist2264'77Rosmalen01:40:1101:38:57
 159Bert Lemmens2149'57De Langstraat01:40:2101:40:12
 160Jurgen Lambrechts2173'74d'Oultremontcollege01:40:2201:39:39
 161Joost van de Ven2456'83Den Bosch01:40:2401:39:24
 162Kees van den Brand2138'49ACW '6601:40:2401:39:30
 163Tjeerd Talen2605'73Sprint01:40:2601:39:37
 164arjan jonk1929'73Breda01:40:2901:40:03
 165frank kloosterman1955'65Sprint01:40:2901:39:12
 166Richard van Koppen2626'67Sprint01:40:3201:40:05
 167sander Winckels1812'83Bussum01:40:4901:38:11
 168Ad Reijngoudt2080'62Loopgroep Goirle01:40:5501:40:13
 169Alain van den Eijken2462'84tilburg01:40:5701:39:53
 170Eric Weerstra2027'75Tilburg Road Runners01:40:5901:40:47
 171Twan Verhoeven1992'69Scorpio01:41:0401:40:47
 172Gijs Scholman1836'65Energie01:41:0801:40:49
 173Frans de Bont2376'60Dutch Runners01:41:1101:40:51
 174Hans Leijser2499'61breda01:41:1101:39:56
 175Dennis Vingerhoets1958'75Sprint01:41:1301:39:56
 176Harley van Kuijk2616'78Kaatsheuvel01:41:1601:39:07
 177Edward Van Os 2336'76Sint-michielsgestel 01:41:2601:40:25
 178Maarten Beije2038'75Tilburg01:41:2601:41:06
 179Niels Nouwen2222'83"s- Hertogenbosch01:41:3201:41:24
 180Jeroen Dirks2314'67Vught01:41:3901:41:39
 181Guido van Loon1815'82Haarlem01:41:4401:40:36
 182Bert Palinckx2037'62Tilburg01:41:4701:40:26
 183Cor Vink1898'72Altena Road Runners01:41:4801:41:30
 184Jan van den Goorbergh2495'64Breda01:41:5201:41:23
 185Joris van de Laar2233'73\'s-Hertogenbosch01:41:5601:39:50
 186Christiaan Kuiper2635'73Houten01:42:0301:41:25
 187Rens Speksnijder1913'67Fijnaart01:42:0501:40:37
 188Enno Kivits2500'94DAK01:42:0901:40:35
 189Ron Kant1887'70Dussen01:42:1001:41:48
 190henk van rosmalen2055'56tilburg01:42:1601:41:36
 191Richard Uijlen2531'66Oss '7801:42:2001:41:10
 192Joost Van Son2394'78Son en breugel01:42:2101:41:51
 193Geert Keetels1950'77Prinsenbeek01:42:2201:41:46
 194Frank van den Bosch2104'57CZ01:42:2201:41:12
 195Tom Van Riel2611'78Breda01:42:2501:41:55
 196Bram Verrips1816'78Haarlem01:42:2601:41:19
 197Martin Lubach1846'83Zwijndrecht01:42:2801:42:23
 198Willem van Schaik2523'66's-Hertogenbosch01:42:3201:40:00
 199Willem Sikkers2558'77Waalwijk01:42:4001:42:26
 200Sander de Groot1857'82Utrecht01:42:4101:42:11
 201Henk van den Broek1949'61Prinsenbeek01:42:4301:42:06
 202Kevin van Liesdonk2585'88Waalwijk01:42:4301:41:04
 203Herman Nijholt2452'54Prins Hendrik01:42:4801:42:36
 204Bob van Hal1931'71Breda01:42:5801:42:27
 205PAUL DE RUIJG2481'70Sprint01:43:0001:41:42
 206Joep van Gorp2093'70Atledo01:43:0001:41:56
 207Luc Beekman2040'72Tilburg01:43:0201:42:44
 208joos francke1900'56Biggekerke01:43:0501:42:19
 209Vincent Riebeek2473'79Zaltbommel01:43:0501:42:01
 210Remco Innemee2096'72Haaren01:43:1001:42:13
 211Erik van der Lee2176'74DAK01:43:1101:42:36
 212Marc de Bruin2301'69DAK01:43:1101:42:35
 213Erik van de Ven2432'68DAK01:43:1201:42:37
 214Jan Kuijpers2343'55Boxtel01:43:1501:42:53
 215Patrick Smits2177'74DRUNEN01:43:1601:41:14
 216Theo Nuyten2561'70Etten-Leur01:43:1601:42:16
 217Jaap Walenkamp2029'76Tilburg Road Runners01:43:1701:42:10
 218Wilbert Spierings2236'72Har(t)loopclub Engelen01:43:1801:42:46
 219Marcel van der Krabben2092'69Udenhout01:43:1801:42:37
 220Rinus Krijger2163'51DAK01:43:2001:42:06
 221Ger van der Lienden2492'60Breda01:43:2701:42:12
 222Ivo Gorissen2022'61Tilburg01:43:4201:43:02
 223Hywel Raymond1915'77Breda01:43:4401:43:23
 224Paweł Szczepański2156'81Drunen01:43:4401:42:21
 225Ronald Adams2528'77Eindhoven Atletiek01:43:4601:42:51
 226Alvin Meerbach2389'74Eindhoven01:43:4801:43:23
 227Corne van Dorst1971'67Achilles01:43:4901:42:53
 228Dongen van Dongen2122'72Spiridon01:43:5001:43:04
 229Marcel ten Wolde2325'69Vught01:43:5001:41:19
 230Jan De Groot2584'64Waalwijk01:43:5501:42:46
 231Pierre van Wanrooij2062'67Tilburg Road Runners01:43:5801:42:32
 232Hans de Bont2132'67Waalwijk01:43:5901:43:28
 233René Bos 2524'62Eindhoven 01:44:0401:43:07
 234oscar zoeteweij2503'70wijchen01:44:0701:41:31
 235Wilbert Timmermann1904'69THOR01:44:1301:42:15
 236Joost van Alphen2019'74Tilburg01:44:1401:43:10
 237anton schoenmakers2517'58Sprint01:44:1901:43:52
 238Rob van der Velden2483'66Breda01:44:2201:43:50
 239Michel van Lexmond2289'72Vlijmen01:44:2301:43:24
 240René van Bakel1964'63Etten-Leur01:44:2301:43:31
 241Auko Venema2262'66's-Hertogenbosch01:44:2401:44:10
 242Kees Klerx2283'60DAK01:44:2401:43:51
 243Ronald den Teuling2252'74den bosch01:44:2501:42:37
 244Freek Janssen2242'79Den Bosch01:44:2601:43:41
 245Yureck Persoon1953'72Teteringen01:44:2701:43:54
 246Fred Soomers2123'55Spiridon01:44:2701:43:42
 247Wouter Specken2463'94Rosmalen01:44:2801:42:57
 248Frank Van Broekhoven2601'61Kaatsheuvel01:44:2901:42:55
 249jos van Schendel1935'62Breda01:44:3001:43:48
 250Jeroen Klijn2054'78Tilburg01:44:3301:43:29
 251Erwin Kievit2342'69Boxtel01:44:3401:41:48
 252Jan van den Elzen2593'64Oss01:44:3901:43:43
 253John Thissen2034'63Tilburg01:44:4301:44:04
 254Wout van den Broek2535'51Atledo01:44:4401:43:47
 255Willem Bolle1858'69Loopgroep Aart Stigter01:44:4601:44:25
 256John Seebregs2066'65Tilburg01:44:4801:44:17
 257Jac op 't Hoog2089'57Moergestel01:44:5101:44:10
 258CHRIS VAN WOENSEL2654'63KAATSHEUVEL01:44:5201:43:51
 259Ad Kimenai2113'56Atledo01:44:5401:43:03
 260Ludo Hendrickx2436'69Drunen01:45:0201:43:48
 261Antoon Vermunt1965'60Etten-Leur01:45:0501:44:06
 262Tonie van der pluijm2467'63dussen01:45:0701:43:23
 263Patrick Sterke2060'69CZ01:45:0901:43:35
 264Walter Jacobs2324'69Vught01:45:0901:44:43
 265Robbert Kramer2086'90Goirle01:45:1001:43:25
 266o smits2571'65etten-leur01:45:1201:44:20
 267Jackie Koole1899'61Koudekerke01:45:1201:44:24
 268Max Barenbrug1818'71Loopgroep Oegstgeest01:45:1501:43:51
 269Huib Hezemans2230'64Den Bosch01:45:1801:44:44
 270Ton van den Broek2365'65Oss '7801:45:1801:44:11
 271Gerry van Nuland2215'53Prins Hendrik01:45:1901:44:56
 272Robin van den Brandt2435'86Elshout01:45:2701:43:22
 273Ron van Loon1961'69Bavel01:45:2901:45:29
 274Corné van Loon1999'65Den Hout01:45:2901:43:47
 275Marijn de Kort2655'84Tilburg01:45:3101:44:30
 276Jaap van den Hurk2284'55Vlijmen01:45:3201:45:17
 277Elroy Kivits2171'89Drunen01:45:4001:44:53
 278Marc Verhagen2603'71Boxtel01:45:4101:44:36
 279Philip Bos1930'65Breda01:45:4301:43:31
 280Michel Cotte1821'61Den Haag01:45:4301:43:32
 281Jeroen Meijers1923'54Sprint01:45:4701:45:21
 282John Kroeze3925'65Tilburg Road Runners01:45:4801:44:44
 283remon koehof2536'66Tilburg01:45:5001:45:17
 284André Van der Goes1825'80Nootdorp01:45:5001:44:26
 285Theo Kleijweg1833'48Loopgroep Capelle aan den Ijss01:45:5101:44:05
 286Michel De Haan2297'73Vlijmen01:45:5301:43:32
 287Koen Wonders2574'86's-Hertogenbosch01:45:5401:43:36
 288paul de kok2082'70Loopgroep Goirle01:46:0001:44:54
 289Martijn van Lunteren1956'74Bavel01:46:0101:44:30
 290Erik Van Wanrooij2109'70Atledo01:46:0201:44:50
 291Cees Huijsmans2621'55Rosmalen01:46:0301:45:32
 292Ronald Schoo2526'64Raamsdonksveer01:46:0701:44:40
 293Peter Graafmans2130'64Alphen nb01:46:1101:44:54
 294Jelle van Veen2564'83Rotterdam01:46:4101:45:16
 295Herman Teklenburg2440'74Nieuwkuijk01:46:4601:45:25
 296Wim van Mierlo3909'61Elst01:46:5001:46:33
 297Ralph van den Bergh2251'62's-Hertogenbosch01:46:5701:44:43
 298Peter van der Heijden2567'78Den Bosch01:46:5701:44:41
 299Arnold Brienen2572'55Prins Hendrik01:46:5801:46:09
 300Henk Dijkema2633'57Salland01:47:0101:46:34
 301Marco de Bont2220'66Den Bosch01:47:0401:45:20
 302Niels Baron2597'81Voorhout01:47:0801:46:54
 303Albert Klaassen2188'61DAK01:47:0801:46:34
 304Harold Linschoten2472'78Achilles01:47:1401:45:34
 305Rob Van Es\'2522'66Waalwijk01:47:1801:45:39
 306Roel Duijf2225'71's-Hertogenbosch01:47:2301:45:58
 307mark wijne2575'68Trimclub Clingendael01:47:2601:45:15
 308Cees van Leest1963'49Achilles01:47:2801:46:34
 309Mari durieux2221'66s-hertogenbosch01:47:2801:45:56
 310Goof Hobo1886'69Altena Road Runners01:47:2901:45:46
 311Jan Moeskops2120'61Baarle-Nassau01:47:2901:46:00
 312Bjorn Biolek2653'86Den Bosch01:47:2901:46:30
 313Heinz Bouwens2447'61Drunen01:47:2901:45:27
 314Nick Verstappen2119'67Gloria01:47:3001:45:05
 315Guus Van der Lee2103'65Dongen01:47:3001:45:20
 316peter sweegers2329'52Prins Hendrik01:47:3101:46:54
 317Boudewijn Baan1962'57Etten-Leur01:47:3501:45:45
 318Niek Bilterijst2465'88Eindhoven01:47:3601:46:53
 319Rob Zikkenheimer2237'57'S-Hertogenbosch01:47:3701:45:53
 320Daniel Elst1976'73Klein Zundert01:47:4401:45:08
 321Erwin van der Linde2043'69Tilburg01:47:4701:47:27
 322Frank Diepmaat2025'68Tilburg01:47:5401:47:15
 323Marc van Keulen2327'68vught01:47:5601:46:44
 324Onno Righolt2253'58OSS-VOLO01:47:5701:47:44
 325Marc Tupker2632'70Asten01:47:5901:46:57
 326René Westbroek2386'63Eindhoven01:48:0201:46:29
 327Robert van der Kemp1820'56Den Haag01:48:0501:47:24
 328Jeroen van Roosmalen2255'73's-Hertogenbosch01:48:0601:45:49
 329Dave van Baarle2636'72Tilburg Road Runners01:48:0801:46:58
 330raymond van breugel2229'71s-hertogenbosch01:48:1001:47:25
 331Patrick Heijmans 2234'71Den Bosch 01:48:1201:46:16
 332 Rob Maulany1805'61 Engelen01:48:1701:47:00
 333Oscar Schouten2491'72Breda01:48:1801:47:02
 334Pieter van Eldonk2546'80De Keien01:48:1901:46:36
 335Simon van Houwelingen1890'68Rijswijk01:48:2001:46:47
 336Francois Van Zon2182'71Drunen01:48:2201:47:10
 337hans hazenberg2312'60Prins Hendrik01:48:2401:47:48
 338Joost Valkenberg2317'63Vught01:48:2501:46:56
 339Oliver Lauffer1826'71Berkel en Rodenrijs01:48:3401:46:58
 340carle cambre2441'52ravels01:48:4301:47:41
 341Ad Verhoeven1803'62Ravels01:48:4401:47:41
 342Bart Smits2271'77Rosmalen01:48:4701:46:24
 343Joan Naus1869'69Statina01:48:5401:47:14
 344Jan Kooijman2106'63Atledo01:48:5801:47:55
 345Luuk Stijn Molema2191'88Drunen01:48:5801:48:16
 346Jeroen van Alphen2069'65Tilburg01:49:0401:47:24
 347Jeroen Dobbelsteen2042'66Tilburg01:49:0401:47:26
 348Erik Adema2397'65Aarle-Rixtel01:49:1401:47:34
 349rob snoeren2458'74drunen01:49:1601:48:10
 350Eugene Wildoer2581'68Sprint01:49:1701:48:51
 351Geert Romeijn2323'77Prins Hendrik01:49:1801:48:08
 352Edwin Timmermans1865'69Tiel01:49:2401:48:32
 353Alex Pols2212'73Kaatsheuvel01:49:3101:48:42
 354henk abbenhuis2622'48kerkdriel01:49:3901:49:32
 355Johan Geers2125'71Rijen01:49:5101:48:07
 356Mitchel van Gool1990'92Scorpio01:49:5401:48:53
 357Remvo van der Hofstad2380'71Eindhoven01:49:5501:48:31
 358Frank Peek1993'69Scorpio01:49:5501:48:55
 359Wim Bommeljé1901'50Vlissingen01:49:5701:49:11
 360John van der Velden1960'59Bavel01:49:5801:48:55
 361Dirk Hofman2231'84's-Hertogenbosch01:49:5801:48:12
 362Hans Helsloot2223'59OSS-VOLO01:49:5901:48:14
 363Felix Schults2340'69Prins Hendrik01:50:0901:49:45
 364Chris de Peffer2497'73ACW '6601:50:1201:49:17
 365Ruud Wiegers2628'67's-Hertogenbosch01:50:1301:49:26
 366Arjen van Mastrigt2454'64Poortugaal01:50:1901:48:27
 367Wim Pijnenburg2328'59Prins Hendrik01:50:2501:49:47
 368Han Tetteroo2591'65Haaren01:50:2701:49:29
 369Martijn Bleikertz1952'77Teteringen01:50:2801:49:44
 370Joost Laenen2048'86Tilburg01:50:3401:49:04
 371Corne van Gestel2530'73Diessen01:50:3601:49:28
 372Stijn Belt1946'72Sprint01:50:4101:50:17
 373Ton Van Gils2250'60's-Hertogenbosch01:50:4201:49:38
 374Andre van Oorsouw2362'63Berghem01:50:4201:49:27
 375W Nelemans1997'86Scorpio01:50:4201:49:05
 376Thomas van der Spank2607'68Tilburg01:50:4301:49:02
 377Peter Verheijen2537'65Achil '8701:50:4301:49:35
 378Pim van den Heuvel2608'89Prinsenbeek01:50:4601:48:23
 379Erik van Geffen2185'68Drunen01:50:4701:48:41
 380Pieter Akkermans2268'63Loopschool Wim Akkermans01:50:4901:48:45
 381Willem Nieuwland1911'86Groene Ster01:50:5301:48:58
 382Paul van den Heuvel2604'54Prinsenbeek01:50:5401:48:31
 383Willem Hendrix2047'81Tilburg01:50:5401:50:31
 384Johan Snelders2583'62Goirle01:50:5501:50:05
 385Martin Teeuwen2351'62Dutch Runners01:51:0101:49:10
 386Jack Beerendonk2554'62AV Standdaarbuiten01:51:0201:50:07
 387Leo Dijkhuizen2184'63Drunen01:51:0201:49:21
 388Ronald Rietbergen2453'67Drunen01:51:0301:49:20
 389Valentijn Maes2302'72Nieuwkuijk01:51:1601:48:56
 390Ad van Loon2155'54DAK01:51:1901:50:01
 391Harjan Hubers1872'70Typhoon01:51:2001:49:44
 392Rob Kuiper2186'63Drunen01:51:2701:49:26
 393Bas Stevens1933'73Breda01:51:3001:49:53
 394Ruud Lammers2510'57Scorpio01:51:3201:49:35
 395Jan Boere2008'54Raamsdonksveer01:51:3201:50:07
 396ronald heesbeen2298'87medifit drunen bv01:51:3301:50:22
 397calixte govaarts1808'72amsterdam01:51:3501:50:08
 398pascl trum2359'67oss01:51:3501:50:27
 399Lodewijk Liebrecht2219'81Den Bosch01:51:3601:50:08
 400martijn van esdonk2189'89medifit drunen bv01:51:3701:50:26
 401Stefan Baars2105'66Atledo01:51:4001:51:13
 402Tom den Ouden2244'81Den Bosch01:51:4601:51:01
 403Mark Van Meer2154'77Drunen01:51:4601:50:45
 404Frank Theijssen2319'60vught01:51:4701:50:18
 405Paul Oostveen2249'54Dutch Runners01:51:4701:51:33
 406Tjeerd Schoonheim2175'73DAK01:51:4901:51:12
 407Anjo Voermans1985'61Atledo01:51:5101:49:54
 408rick aarts2293'89medifit drunen bv01:51:5301:50:43
 409Frans van Zon2206'69Dutch Runners01:51:5401:50:06
 410Jan Couwenberg2211'51Kaatsheuvel01:51:5401:51:35
 411Ruud Moeskops2379'60Impala01:51:5601:50:34
 412Jan Rimmelzwaan1834'54Alblasserdam01:51:5701:51:36
 413Twan van Oers2592'72Kerkdriel01:51:5701:49:59
 414Frank Garde2639'78Rosmalen01:51:5701:50:00
 415Diederick Eikelboom2614'71Nijmegen01:52:0901:51:12
 416Emiel Tijs2541'57Attila01:52:1201:51:01
 417Rogier van Besouw1925'73Breda01:52:1301:50:43
 418Jos de Nijs1907'69THOR01:52:1401:50:38
 419Sander van Vugt1908'68Roosendaal01:52:1901:50:53
 420Co Meerburg2515'61Sliedrecht01:52:3101:52:07
 421Toon Cornelissen2100'54Atledo01:52:3601:51:33
 422Bart Kokx2110'62Dongen01:52:3601:51:32
 423Frans Kleemans2532'53Oosterhout01:52:3701:51:34
 424arnout dekker1892'76woudrichem01:52:3801:52:11
 425Hans van Kleef2520'58Waalwijk01:52:3901:50:39
 426Marc Hoes2544'66Tilburg01:52:3901:52:07
 427Marc van Eijden2533'65Prins Hendrik01:52:4201:52:17
 428Bart Kommer1866'83Tiel01:52:4201:51:29
 429Ernstjan Overduin2650'68Dordrecht01:52:4301:51:38
 430Peter Beimans2578'61Tilburg01:52:4401:51:51
 431Karel van Moorsel2498'55Waalwijk01:52:4501:52:39
 432andre marechal2224'75den bosch01:52:4801:51:14
 433Rien v,d Beemt1972'45Achilles01:52:5001:51:53
 434Hans Swinkels2464'64Prins Hendrik01:52:5501:51:47
 435Eric van Dijck2518'64ACW '6601:52:5601:51:17
 436vincent bergmans2141'69waalwijk01:52:5701:51:20
 437Peter Teklenburg2437'76Nieuwkuijk01:52:5801:51:36
 438Toine van den Elshout2341'72Boxtel01:53:0101:51:39
 439Peter Vermonden2620'53Scorpio01:53:0201:50:39
 440Rene van de Werken2202'71DAK01:53:0701:52:16
 441Cees Bal2127'61Rijen01:53:1001:52:04
 442Jelle Groenendijk2346'74Zaltbommel Dutch Runners01:53:1001:51:49
 443Ralph Spelthan2246'70Den bosch01:53:1201:52:45
 444marcel nijland2508'65Eindhoven01:53:1901:51:05
 445Ad van Heist2159'64Drunen01:53:2201:51:10
 446Patrick Van Son2393'75Son en breugel01:53:2301:52:53
 447Anton Rombouts2101'52Atledo01:53:2401:52:21
 448Willem Stolte1954'65Scorpio01:53:2701:51:48
 449Henry van Nooy2168'70Drunen01:53:3201:53:02
 450Giuseppe Grillo2382'73Eindhoven01:53:3501:51:47
 451Bart van Els2274'70Rosmalen01:53:3601:51:20
 452Berry Bouwens2013'75Raamsdonk01:53:4201:52:03
 453Frank Gort1924'65Breda01:53:4301:51:40
 454Bert Mathijssen1910'68Groene Ster01:53:4701:51:52
 455Maurice Thijssen2431'64DAK01:53:4801:51:47
 456Teo van Wijk2238'64Har(t)loopclub Engelen01:53:5101:53:18
 457jack verberne2378'61waalre01:53:5501:52:32
 458René Hollemans1906'79Groene Ster01:53:5501:52:01
 459Henk Bressers2385'52Eindhoven Atletiek01:53:5901:52:57
 460Falco Janssen2166'79Drunen01:54:0101:52:38
 461Robert Ditvoorst2039'65Tilburg01:54:0201:53:01
 462Gilbert van Nunen1918'71Breda01:54:0201:52:37
 463Henry Jansen2139'64Waalwijk01:54:0501:52:44
 464Jan van Kuijk2618'52Kaatsheuvel01:54:0601:51:58
 465hans matthijssen2475'62rijsbergen01:54:0601:52:01
 466Huub Konings2480'58Loopgroep Rosmalen01:54:0901:53:12
 467Rinus Luijkx2460'46Sprang-Capelle01:54:0901:53:12
 468Michel Vermeulen2372'63Loopgroep Wijbosch01:54:2201:52:39
 469Derk-Jan de Wit2142'67Waalwijk01:54:2301:52:46
 470Marc Ribbers2144'68Waalwijk01:54:2301:52:47
 471Martijn Meerwijk1941'69Breda01:54:2701:53:33
 472Thijs Verhaegh2018'92Tilburg01:54:3001:53:37
 473Rinie Romme2339'66Marvel01:54:3201:54:12
 474Edwin Schoo2375'65Veghel01:54:3401:53:49
 475Jordy Ferouge1981'84Oosterhout01:54:3901:53:18
 476Joep Bos-Coenraad2410'82Nijmegen01:54:4101:52:42
 477René van Wezel2208'76Kaatsheuvel01:54:4301:54:10
 478coen freriks2190'94drunen01:54:4501:53:51
 479Rien Slokkers2377'58Waalre01:54:4701:53:24
 480Alexander Leusink2590'69Spiridon01:54:4801:54:03
 481John Ververs2041'63Tilburg01:54:5201:54:09
 482Victor van der Haven1974'71ETTEN-LEUR01:54:5401:54:54
 483Jan Willem van Ballegooijen1850'84Sliedrecht01:54:5601:54:34
 484Adrie Dekkers1909'63AVO 198301:55:0001:52:31
 485Ad Koolen2000'55Den Hout01:55:0801:53:16
 486hans seijkens2461'73breda01:55:1201:52:50
 487Eric van de Wiel2074'63Tilburg Road Runners01:55:1301:53:06
 488Sven Adank2479'78Breda01:55:1701:53:59
 489Maurice op het Veld2240'74Har(t)loopclub Engelen01:55:1801:54:44
 490Willem Jan Stuut1868'69Culemborg01:55:2201:53:28
 491Fred Slikker2235'71Engelen01:55:2601:53:06
 492Marco Verberk2373'72Veghel01:55:2901:54:43
 493René van Remmerden2553'86's-Hertogenbosch01:55:3301:53:15
 494Hans Cleef2165'70Drunen01:55:3401:54:47
 495Frits van Helsdingen2276'48OSS-VOLO01:55:3401:53:49
 496Jan Willem Rongen2545'65Rosmalen01:55:3601:53:55
 497Jeroen Janssen2160'81Drunen01:55:4001:54:17
 498Jeroen Kroon2315'60Prins Hendrik01:55:4101:53:07
 499Fons van der Ham1810'64Almere01:55:4801:54:24
 500Ron Beumer2450'53Kaatsheuvel01:55:4801:53:45
 501Adriaan Molenschot2534'69Breda01:55:5401:55:25
 502Dick Exelto2459'48Oosterhout01:55:5501:53:58
 503Bas Smits1889'58hank01:55:5501:54:14
 504Ton Sweep2006'59Geertruidenberg01:55:5701:54:02
 505Daniel Valcq2502'76Breda01:55:5801:54:08
 506Ron Dijkstra1986'71Spiridon01:55:5901:55:59
 507Dion Jansen2549'75Den Bosch01:56:0001:55:28
 508Cor van Bommel2350'64Altena Road Runners01:56:0201:54:17
 509Arno Vd Dungen2443'65Haarsteeg01:56:0901:53:50
 510Ziga Petek2201'78Sprang-Capelle01:56:1101:54:25
 511Corne van Lokven2366'67Nuland01:56:1301:54:14
 512Leon Ammann2582'86's-Hertogenbosch01:56:1301:53:54
 513Joost Pijnappel2489'59Oisterwijk01:56:1401:53:47
 514Pim Van Lamoen2162'78Drunen01:56:1801:55:25
 515jeffrey Lauffer2117'73sGravenmoer01:56:1801:54:44
 516Philippe Lardinois2306'61Heusden01:56:1901:55:22
 517Paul Houtepen2511'67Spiridon01:56:2101:55:35
 518Jørgen Engel2058'63Tilburg01:56:2201:54:21
 519Jeroen Dielisse2265'81Rosmalen01:56:2301:55:25
 520Wouter Verdaas1939'84Groene Ster01:56:2701:54:31
 521Johan van Dijk2411'60Malden01:56:3201:54:02
 522Carlo Habraken2243'82Den Bosch01:56:3301:54:58
 523Arie van Nifterik2174'66DAK01:56:3801:54:54
 524Peter Dorna2512'67Prins Hendrik01:56:5201:54:19
 525Henny Ruedisueli1938'48Sprint01:56:5701:56:09
 526Jeroen Beenhakkers2126'73CZ01:56:5901:56:21
 527Erik Vos1883'75Veen01:57:0301:55:17
 528Evert van der Meulen2258'67CZ01:57:0301:55:18
 529Mark de Kok2627'79Maasland01:57:0901:55:49
 530Lau Specken2266'58Rosmalen01:57:1401:57:14
 531Fred Oosterbroek2406'70Nijmegen01:57:2201:54:22
 532Johan Jacobs2026'67Tilburg01:57:2501:54:52
 533ronald smits1882'72veen01:57:2901:55:14
 534J I van de Plasse1902'60Yerseke01:57:3001:56:44
 535Paul van Rooijen2507'63Breda01:57:3401:56:16
 536Johan Jaspers2001'56Scorpio01:57:3501:56:44
 537Marcel van Andel2087'73Berkel Enschot01:57:3701:56:12
 538Arjan Paardekoper1847'74Sliedrecht01:57:3901:55:46
 539Maarten Verboven2028'82Tilburg01:57:4301:55:22
 540Frank Megens2361'64Berghem01:57:4701:56:32
 541Sjoerd Baarda2213'54De Langstraat01:57:4801:56:09
 542John / Bento1848'70Sliedrecht01:57:4901:55:56
 543Fred van Breugel3922'53OSS-VOLO01:57:5401:55:26
 544Rob Omes3921'67Prins Hendrik01:57:5501:57:07
 545Hans Smetsers2428'50Drunen01:57:5601:55:56
 546Arnoud Blaakmeer1840'89Rotterdam01:57:5801:56:16
 547Jorg van der Geer2192'79DAK01:58:0101:56:35
 548Christ Diepstraten2005'54Drimmelen01:58:0201:55:30
 549Dennis van der Aa2181'79Drunen01:58:0701:55:59
 550Richard van der Voorn2354'68Kerkdriel01:58:1001:56:53
 551Francois Smits2433'69Loopgroep GoRun01:58:1001:56:01
 552Nino Detmar1932'67Breda01:58:1501:57:48
 553Eric Peeters2330'74Prins Hendrik01:58:1801:56:46
 554Guy Deckx2638'66Olen01:58:2101:56:50
 555Thijs Thissen2358'70Oss01:58:2101:56:55
 556Leo Jacobs2217'54Prins Hendrik01:58:2701:56:22
 557Edwin Ten Herkel2288'67DAK01:58:5201:57:58
 558Martijn Schipperheijn2613'84Prins Hendrik01:59:0001:57:48
 559Martin Kroppen2600'69Den Bosch01:59:0101:58:01
 560Kees van Dongen2204'50Waspik01:59:0201:56:57
 561Cas Overzier2083'56Goirle01:59:0201:57:08
 562Mike Dodenbier1849'64Sliedrecht01:59:0301:58:41
 563charles HOGENHUIS1998'54Oosterhout01:59:0501:58:35
 564Swiep de Bever2321'69Loopschool Wim Akkermans01:59:0601:57:11
 565Hein Vissers2643'55Loopgroep Wijbosch01:59:0701:57:24
 566Bob Stemerdink2594'68BREDA01:59:1401:57:22
 567Anno Hoekstra2595'67Spijkenisse01:59:1401:57:23
 568Ben Zalmstra2482'57Rosmalen01:59:1701:58:23
 569Henk Overeijnder2115'56Atledo01:59:2201:57:24
 570Theo van Horik1870'57Oosterwijk01:59:2701:57:49
 571Erno de Korte1841'60Rotterdam01:59:2701:58:00
 572Henk Dubbelman1936'59Breda01:59:2801:58:53
 573Leo van den Berg2434'54Vlijmen01:59:2901:58:10
 574Ben van Brenk2477'48ACW '6601:59:4401:57:40
 575wim van den oord2197'59ACW '6601:59:5101:57:30
 576Alex van Zandvoort2290'62DAK01:59:5101:58:57
 577eric baxz2548'65rijswijk01:59:5501:58:27
 578Piet van Gorp1905'54THOR01:59:5601:58:20
 579Jan van de Ven2269'61Rosmalen02:00:0801:59:02
 580willem van bracht2538'56denbosch02:00:0901:57:40
 581René Sjoerdsma2414'65Molenhoek Lb02:00:1301:58:27
 582Simon Dudok1969'70Etten-Leur02:00:1501:58:18
 583Edwin Bakker2547'66Scorpio02:00:1701:58:01
 584Jan van Herwijnen1875'47Altena Road Runners02:00:2901:58:23
 585Erik Zwarter2543'69Spiridon02:00:3001:59:45
 586Frank. Kuster2506'60bemmel02:00:3602:00:14
 587Peter Roos2199'66CZ02:00:3701:58:49
 588Pieter Lageweg2599'78's-Hertogenbosch02:00:4201:59:13
 589Norbert Ebert2527'83Hank02:00:4502:00:16
 590DICK DE KORT2525'48ETTEN-LEUR02:00:4601:59:08
 591Johan van den Biggelaar2112'58Atledo02:00:4801:58:54
 592Bart Slaghekke1957'65Sprint02:00:4901:58:58
 593Ronald Kuiper2308'65Heusden02:00:5501:59:33
 594Hans Sparla2032'55Tilburg Road Runners02:01:0501:59:56
 595Pieter Elias2348'63Zaltbommel Dutch Runners02:01:3501:59:41
 596Peter Zuijdwegt1903'67Yerseke02:01:3602:00:50
 597Paul Verbunt2053'60Tilburg Road Runners02:01:4102:01:16
 598Chris De Boer2277'65Rosmalen02:01:5201:59:47
 599Frank van de Watering1945'61Sprint02:01:5302:01:03
 600Paul van Zwieten2299'48vlijmen02:01:5801:59:56
 601Hein Gepkens1951'72Terheijden02:02:0201:59:48
 602Joop Quik2383'56Eindhoven Atletiek02:02:0302:01:20
 603Bas Koning2513'73Attila02:02:0501:59:47
 604Frank Dirks1966'64Etten-Leur02:02:0601:59:54
 605Ron Stuurman1829'59Antilope02:02:0701:59:48
 606Barry van de Velde2051'77Attila02:02:0701:59:49
 607John Claassen2296'60Prins Hendrik02:02:0802:01:40
 608Hans van Reeuwijk2071'59Tilburg02:02:1702:01:37
 609Jos Stolk1912'63Groene Ster02:02:2502:00:28
 610Roel Bakker2090'59Taxandria02:02:2501:59:59
 611rob berg1989'65Scorpio02:02:2802:00:50
 612Peter Nouwen2254'80OSS-VOLO02:02:3402:01:03
 613Pieter van den Wittenboer2278'64Rosmalen02:02:3602:00:32
 614Xander Smit2143'70Waalwijk02:02:3902:00:56
 615Rik Boonstra1859'52Utrecht02:02:4402:00:33
 616Edwin Nugteren1920'70Sprint02:02:4902:01:57
 617Kenneth van Beurden2016'71Tilburg02:03:0502:01:34
 618martin carels2193'68Medifit Drunen BV02:03:0702:01:47
 619Paul Van Cromvoirt2634'71Amsterdam02:03:1102:01:39
 620tommy Valk2589'64Berkel-Enschot02:03:1302:00:49
 621Cees van Wingerden2615'66Nieuw Lekkerland02:03:1302:01:02
 622Arnoud Bos1854'62IJsselstein02:03:1302:00:35
 623Willem Jooren2349'65Zuilichem02:03:3302:01:38
 624Mark Magielse2494'70Breda02:03:4502:02:26
 625Ger Straathof2311'49Prins Hendrik02:04:0202:01:54
 626Raymond van Dijk1843'63spijkenisse02:04:0802:02:06
 627RINUS PIJNAPPELS2333'55Dutch Runners02:04:1502:03:54
 628Ron Marinusse2270'68Rosmalen02:04:1702:03:37
 629Ferry de Bruin2484'65Papendrecht02:04:1802:02:07
 630André van der Elst2247'54's-Hertogenbosch02:04:2602:03:10
 631Wim Loog2625'48Tilburg Road Runners02:04:2702:02:37
 632Kees Smetsers2392'47Oirschot02:04:3202:04:05
 633Kees Groenenberg1894'68Altena Road Runners02:04:3502:02:28
 634Erwin Valks2313'76Vught02:04:5302:04:17
 635Leon van de Laar2551'54Rosmalen02:05:1602:04:20
 636Peter Akkermans2203'53Atledo02:05:2802:03:51
 637Ruud Voogd2286'62DAK02:05:3902:05:06
 638bram van rixtel2501'76schijndel02:05:5302:05:09
 639Nico Kleinloog2118'47s-Gravenmoer02:05:5902:04:01
 640Christiaan Janssen2579'54CZ02:06:0502:03:59
 641Eric Kramer2085'60Goirle02:06:0702:04:22
 642patrick van de veerdonk2056'74Spiridon02:06:1202:05:31
 643Bert van Ballegooijen1851'62Hardinxveld-Giessendam02:06:1302:05:52
 644Hans Samuels2294'59Vlijmen02:06:1502:05:21
 645Frank Niessen1979'57OOSTERHOUT NB02:06:1802:04:24
 646Paul van Wanrooy2011'63Raamsdonk02:06:2002:05:04
 647Marcel Verdonk2260'76Den Bosch02:06:3702:04:49
 648Hans Nederveen2566'59Breda02:06:5502:05:05
 649Joris Pijnenburg2046'74Tilburg02:07:0102:06:20
 650Marc van Hasselt2259'63's-Hertogenbosch02:07:0202:05:06
 651Ronald Wouters2150'84Drunen02:07:1002:05:06
 652Bert van Pelt2257'60's-Hertogenbosch02:07:1602:05:30
 653guus van wietingen2167'54drunen02:07:1802:05:12
 654roel badman2161'74drunen02:07:1902:05:45
 655Evert Jan Niemann2300'67Vlijmen02:07:2802:04:51
 656Wim Steenbergen2390'62Geldrop02:07:4802:06:22
 657Jaap Vloon1813'50Zaanland02:08:3302:07:00
 658Ad van der Mierden2136'68Waalwijk02:08:4802:07:08
 659Johan Akkermans2320'65Loopschool Wim Akkermans02:08:5802:07:06
 660Kees Bastiaansen1978'61Sprint02:09:0302:07:44
 661Pieter van den Kieboom2602'63Raamsdonksveer02:09:0302:06:54
 662Paul Wijnja1876'63Altena Road Runners02:09:2202:07:39
 663Frank Van Rijthoven2081'68Loopgroep Goirle02:09:2702:08:56
 664Minggus Nanlohy2281'56Rosmalen02:09:4202:08:02
 665Derek Verboom2521'92Sliedrecht02:09:4202:07:31
 666Ad Verboom2529'64Sliedrecht02:09:4402:07:33
 667Johan Taekema2128'64Spiridon02:09:4502:08:58
 668Ardi Verduyn1880'71Nieuwendijk Nb02:09:5002:09:34
 669Gerard Radstaat1873'62Dutch Runners02:10:4102:08:17
 670Arno de Lange2098'68Achil '8702:10:4302:09:34
 671Bart van Heijningen1942'75Breda02:10:5902:08:53
 672john dane2540'79waalwijk02:11:1002:08:59
 673Andre Pulles2568'68Waalwijk02:11:1602:09:01
 674Corne de Kok2550'67Tilburg02:11:2402:09:32
 675Peter van Gemert2172'66DAK02:11:3102:09:19
 676Hans Dalderop2363'57Heesch02:11:4102:10:30
 677Frans de Bie2295'43Vlijmen02:11:5702:09:28
 678Mahmoud Zahrai1831'55capelle aan den ijssel02:12:0802:09:30
 679Cor Engels2445'52's-Hertogenbosch02:12:1102:10:50
 680Bas van Asselen2273'71Loopschool Wim Akkermans02:12:1302:10:20
 681Egbert Pladdet1807'79Amsterdam02:12:1702:09:47
 682Rogier Kristel2408'80Nijmegen02:12:4002:10:40
 683Jeroen Wisman2316'88Vught02:12:4802:10:47
 684Maarten van Hulsentop2416'82Wijchen02:13:0902:11:10
 685Gerrie Fonteijn2245'70OSS-VOLO02:13:1002:10:51
 686Lambert Caljouw2256'64's-Hertogenbosch02:13:1902:11:02
 687Bert De Jongi2559'59De Moer02:13:2802:11:51
 688Peter van de Laar2272'46OSS-VOLO02:13:3302:11:48
 689Dave Wurms2644'64Tilburg02:13:3502:12:03
 690Sebastiaan van der Meer1940'85Breda02:13:5202:12:32
 691hans van den Bersselaar2486'65Taxandria02:13:5802:11:27
 692Niek Houterman2084'57CZ02:13:5802:11:44
 693Ton Wintermans1888'61Altena Road Runners02:14:1502:11:46
 694Felix Van Loon2183'57Drunen02:14:3502:12:37
 695Kees van Boxel2187'64DAK02:14:3502:13:17
 696Anton Willemse2045'57Tilburg02:14:4302:12:21
 697Berthil Beumer2425'51AV Haaksbergen02:15:1502:14:03
 698Octo Tetelepta2630'55Empel 02:15:2902:13:50
 699Tinie van Geel2588'57Loopgroep Goirle02:16:0202:14:35
 700Gerrit Broers2178'54DAK02:16:0802:14:10
 701René Nijp2656'65Dordrecht02:16:1702:15:11
 702Hans Sonneveldt1832'63capelle aan den ijssel02:16:2802:14:04
 703Corné Christiaanse2140'60Loopgroep GoRun02:16:2802:13:56
 704Leon Luiken2135'64Waalwijk02:16:4602:15:23
 705Wim van Beek2263'60Den Bosch02:17:1002:14:51
 706Niek Habraken2623'58Vlijmen02:17:4902:16:43
 707Jos Verhoeven2395'63Helmond02:18:3302:17:17
 708René Bronkhorst2194'69Elshout02:18:3902:16:41
 709Pico Kropff1878'59Altena Road Runners02:19:2702:16:59
 710Jordy Turk1856'86Utrecht02:19:3302:18:21
 711Jaap Visser2036'84Tilburg02:20:5602:18:25
 712Bert Pieters2637'55Altena Road Runners02:21:1802:19:49
 713guy phlippo2557'65wijnrgem02:21:4402:19:17
 714Rudi Van den Bosch1800'64Deurne02:21:4502:19:16
 715Ton Grotens2415'47Milsbeek02:22:4702:20:13
 716Rudi De Blieck1804'64Duffel02:23:0902:20:41
 717Erik van 't Nedereind1863'67Wijk bij Duurstede02:24:0602:21:44
 718frank plokhooij2586'67zwijndrecht02:26:4102:24:32
 719Stef Staps2468'68Tilburg02:27:0002:24:58
 720Paul de Kruif2446'57DAK02:33:2502:33:01
 Vrouwen recreanten
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Frouke Duijzer3804'79Prins Hendrik01:34:4401:34:27
 2Jozien Teuben3639'82Oosterhout01:35:4001:33:38
 3Nadja van der Schoot3843'74Oirschot01:35:4101:35:33
 4jacqueline kuijs van kuijk3798'70heusden 01:38:5001:38:30
 5Annemiek Saalmink3781'68Loopgroep Rosmalen01:39:5301:39:38
 6Anne Marie van Nieuwstadt3596'69Uitwijk01:40:4101:40:12
 7Caroline Vromans3893'75Dorst01:40:5701:40:17
 8Yvonne mornout3853'69Marvel01:41:5801:40:52
 9els laros3671'81tilburg01:42:0401:41:40
 10Patricia Geurts3737'73DAK01:43:1201:42:36
 11Carola van Vliet3644'71Scorpio01:43:2801:42:23
 12Diana Martens-Daemen3631'71Strijbeek01:44:1001:43:39
 13Manon van Kessel3825'90Velddriel01:44:1201:43:02
 14Sanne van Kessel3824'85Kerkdriel01:44:1301:43:03
 15Marjo van Caem3746'67Sprang-Capelle01:44:1401:42:38
 16melanie mennens3891'78Den Haag01:44:1801:44:05
 17Marieke Jacobs3892'75Sprint01:44:4001:43:50
 18Liesbeth Cambré3851'78Turnhout01:44:5201:44:03
 19Caroline Kennedie3826'65Oss '7801:45:1901:44:12
 20Margot Stokbroekx3803'89Vught01:45:3201:45:09
 21Sandra den Brok-Stienen3709'74Rijen01:45:5001:43:58
 22Carla Bosmans3712'68gilze01:45:5701:44:26
 23Marjo Leijten3706'63Atledo01:46:0401:44:08
 24Susan Govers3834'84Sint-oedenrode01:46:2301:45:50
 25Rosalie Bayer3890'91Utrecht01:46:2501:45:25
 26Sanne van der Heijden3762'87Den Bosch01:46:4101:45:16
 27Brigitte van Gerwen3597'71Dreischor01:46:4701:45:07
 28Angela Schellekens3655'70CZ01:47:0301:46:37
 29Yvette Van den Bogert3904'78Tilburg01:47:0701:45:37
 30Lianne Verberne3894'67Attila01:47:1201:46:09
 31margie van Seeters3643'63Scorpio01:47:3101:45:13
 32Corine Ansing3821'70Altena Road Runners01:47:3401:45:51
 33Sabine Janssens3630'76Bavel01:47:3501:46:54
 34Wilma van Nistelrooij3897'62Loopgroep Rosmalen01:47:3601:47:06
 35Lian Kuijten3641'60Scorpio01:47:5201:45:33
 36Berdine van Dal3568'87Dutch Runners01:47:5701:45:04
 37Lieke Paijmans3879'81Oisterwijk01:47:5701:47:15
 38Evelyne de Bruin-Montesinos3791'69DAK01:47:5801:47:23
 39anja Koeken3636'65Rijsbergen01:48:0901:47:39
 40Mira Franken3919'79Waalre01:48:1101:46:48
 41Marjolein Menheere3820'75Zaltbommel Dutch Runners01:48:1601:47:19
 42Lindsey van Uden3871'74Breda01:48:1801:47:02
 43Mieke Broeders3723'76DAK01:48:2201:47:45
 44Nelleke van Marrewijk3836'63Waalre01:48:3901:47:16
 45Astrid Potters3805'72Vught01:48:4601:48:31
 46Coby Gijsbers3764'60Prins Hendrik01:48:5701:48:15
 47Marijke Voets3696'73Haaren01:48:5901:47:31
 48Sophie van Dongen3635'83Zundert01:49:0401:47:53
 49Sophie de Boeij3609'82Sprint01:49:1001:47:51
 50Marischa van Zantvoort3802'71Vught01:49:1101:48:56
 51Marion Diepstraten3570'73Utrecht01:49:2501:47:53
 52wytske kessels3895'73Den Dungen01:49:3501:48:39
 53Yvette ten Holder3846'72Nijmegen01:50:0801:48:38
 54Maaike Traa3829'74Oss01:50:1401:49:13
 55Moniek van der Zanden3833'79Erp01:50:1501:49:16
 56Inge Clarijs - van Loo3876'72Atletiek Maastricht01:50:1901:48:02
 57Annemarie Van Leeuwen3656'72Tilburg Road Runners01:50:2901:49:21
 58Inge De Belder3543'76Zoersel01:50:3801:49:07
 59meta sipkens3653'64Tilburg Road Runners01:50:3901:48:27
 60Miranda Ernst3809'69Vught01:50:4301:50:27
 61Ria Pijnenburg3384'59AV Oirschot01:50:4601:49:38
 62Diana Zegers3608'70Loopvereniging TOF01:50:5201:48:49
 63Pooran Farhoudi3877'62Zaandam01:51:2101:49:11
 64Leonie Rubbens3767'85OSS-VOLO01:51:2501:49:40
 65kirsten ong3883'84rotterdam01:51:3501:50:14
 66Annick Schepers3541'66Geel01:51:4201:51:18
 67Marjon Vingerhoets3691'66Berkel-Enschot01:52:0001:50:32
 68Linda van Rijn3800'89BERLICUM01:52:0401:51:24
 69Juutje Piek-Janssen3783'72Rosmalen01:52:1001:49:52
 70Hanneke van Nistelrooij3759'79Den Bosch01:52:1501:51:13
 71Suzanne Rutjes3675'83Atledo01:52:3601:51:35
 72Karolien Megens3882'72Tilburg Road Runners01:52:4601:51:54
 73Susanne van den Berg3694'60Moergestel01:53:0201:50:36
 74Astrid Voesenek3623'70Prinsenbeek01:53:0301:52:10
 75Anne-Marie Verlande3718'68DAK01:53:0601:52:18
 76Mariëlle Mees3771'69Prins Hendrik01:53:2601:52:14
 77Angelique Claasen3766'69DAK01:53:2901:52:40
 78Nynke Troelstra3667'86Tilburg01:53:3901:51:05
 79miranda de waal3591'73DAK01:53:4201:52:54
 80Karin Borst3607'69Loopvereniging TOF01:53:5101:52:27
 81Annette Verhoeven3717'76De Langstraat01:53:5701:53:19
 82Wilma Wijnstra3773'63's-Hertogenbosch01:53:5801:52:31
 83pascalle post3738'86DAK01:54:0401:51:51
 84Tanja de Ridder-Schouten3594'78Altena Road Runners01:54:0701:52:22
 85Ine Hermans3627'73Teteringen01:54:1001:53:11
 86Petra van Gorcum3747'70De Langstraat01:54:1201:53:34
 87Annelie Bleeker3569'89Utrecht01:54:1701:51:57
 88Ilona Benneker3626'82Prinsenbeek01:54:1801:53:42
 89Helen Coomans3868'69Breda01:54:1901:52:28
 90Julie Nutbey3551'86Haarlem01:54:2001:52:18
 91Maaike Zwiers3546'87Amsterdam01:54:2001:52:18
 92wilma Vermeulen3832'63Loopgroep Wijbosch01:54:2201:52:41
 93petra rutters3649'63raamsdonk01:54:3501:52:15
 94Wendy Raymond3869'81breda01:54:4301:53:23
 95Jolanda Van Esch3785'66Vlijmen01:54:5701:54:19
 96Renate Kerckhoffs3910'77Loopvereniging TOF01:54:5801:53:35
 97Annouk smeets3663'78Tilburg01:55:0301:53:11
 98Diana Stulemeijer3923'68Sprint01:55:3301:54:26
 99Suzanne Euwe3616'76BREDA01:55:3401:53:00
 100Iveta van Vonderen 3677'68Tilburg Road Runners01:55:3401:53:26
 101Cecile Euwe3612'71Breda01:55:3401:53:00
 102Neelke Ebben3840'79Eindhoven01:55:3501:53:46
 103Laura Hagebols3642'88Scorpio01:55:3701:54:00
 104marieke heltzel3552'87Leiden01:55:4201:53:41
 105Sonja Verreijt3778'71's-Hertogenbosch01:55:5101:53:36
 106Annelies van der Zwart3839'76Eindhoven01:55:5301:53:32
 107rose marie dekker3593'73woudrichem01:55:5401:55:25
 108cokky jooren3801'64Prins Hendrik01:55:5501:55:18
 109Erica de Haas-Bras3588'66Altena Road Runners01:56:0701:54:25
 110willeke kluijtmans3676'67tilburg01:56:0701:55:26
 111Hannaeke Ridders3599'76THOR01:56:1301:54:20
 112anne Slabbers3928'81Rijen01:56:2101:55:33
 113Angelique van Oijen3875'66Breda01:56:2501:54:35
 114Maaike Silvertand3881'77Breda01:56:3101:55:12
 115Ingrid Verstappen3707'68Gloria01:56:3301:54:09
 116Ingeborg Vorstenbosch3830'76Geffen 01:56:4401:54:49
 117Eefje Balmakers3669'88Tilburg Road Runners01:56:4501:55:53
 118Linda Eligh3620'65Sprint01:56:4601:55:56
 119Eva Hansen3761'85Den Bosch01:56:5601:55:26
 120Mirjam van Loon3813'68Den Dungen01:57:0601:56:12
 121kirsten sweens3685'70Loopgroep Goirle01:57:0701:56:00
 122Nancy De Kok3907'81Maasland01:57:1101:55:50
 123Wendy Hermans3837'71Eindhoven01:57:1201:55:25
 124Lisette Cornelissen3838'71Eindhoven01:57:1301:55:26
 125Charlotte Jongeling3640'74Scorpio01:57:2001:55:43
 126Monique Aaldijk3647'75Raamsdonksveer01:57:2501:55:01
 127Marjolein van Bladel3731'78DAK01:57:2601:56:47
 128ida van ooik3807'62Prins Hendrik01:57:2701:54:55
 129Jacqueline Lips3920'84's-Hertogenbosch01:57:3101:56:18
 130Antonette Schaap3595'70Altena Road Runners01:57:5201:57:33
 131Anske Tiggelman3865'63Breda01:57:5401:56:04
 132Carlien van der Lienden3874'69Breda01:57:5401:56:35
 133Hilde Broeders3670'79Attila01:57:5701:56:25
 134Hadewych van den Heuvel3810'64Prins Hendrik01:58:0101:55:28
 135Inge Daniels3739'85DAK01:58:0101:55:50
 136Gidie van Bijnen3722'53DAK01:58:0401:57:40
 137N. van Leeuwen3818'71Zaltbommel01:58:0501:57:35
 138Yvonne Thissen3828'82Oss01:58:2101:56:55
 139Saskia van den Beemt3633'73Etten-Leur01:58:3401:56:36
 140Marianne van Veldhuisen3553'73the Hague Road Runners01:58:4001:56:58
 141Elle Broeders3668'81Attila01:58:5601:57:24
 142Birte Van Roosmalen 3774'82Empel01:58:5801:57:23
 143Brigitte de Laat-Young3756'74Prins Hendrik01:58:5801:57:23
 144Yvette van Dulmen3698'74Dongen01:58:5901:56:30
 145pleun eekels3782'87rosmalen01:59:0001:57:48
 146Beppie van der Elst3770'57's-Hertogenbosch01:59:0001:57:49
 147Marian Smits3688'67Goirle01:59:0201:57:09
 148ilja Bruinsma3686'71Goirle01:59:0201:57:09
 149Brigitte van der Pluijm3873'69Breda01:59:1801:57:26
 150Rianne van Bladel3850'74Elshout01:59:3301:57:51
 151Hanny Roksnoer3749'61ACW '6601:59:5001:57:30
 152Henriëtte Lentferink3790'49vlijmen01:59:5701:57:54
 153Joyce van Dal3752'74Loopgroep GoRun01:59:5801:57:23
 154Anneke van Hoek-Engelen3806'71Vught02:00:0201:57:58
 155Lia Vugts3788'84Vlijmen02:00:0501:58:26
 156Vera Huijgens3571'80Utrecht02:00:0901:58:35
 157Renée Wittens3772'76OSS-VOLO02:00:1001:58:24
 158ANS HABRAKEN3880'67SINT OEDENRODE02:00:1201:59:28
 159Mechteld van Meer3808'75Vught02:00:1501:58:18
 160Ankie Leijten3787'64Vlijmen02:00:1501:59:01
 161Bianca Smulders3680'72Tilburg02:00:3001:59:37
 162Annerieke Goudappel3556'74Rotterdam02:00:3202:00:03
 163Joyce de Kort3916'82Tilburg Road Runners02:00:3401:58:45
 164Jorien van der Schaft3574'87Utrecht02:00:4401:58:24
 165Karin Van Deursen3638'65Oosterhout02:00:5201:59:47
 166Carolien van Geertsom3621'85Sprint02:00:5601:59:53
 167Anna Bakker3927'85Breda02:00:5701:59:36
 168Auke van Opstal3610'73Sprint02:01:1401:59:06
 169Femke Gobius du Sart-Jongerius3580'78Typhoon02:01:1901:59:51
 170Ilse Sleutjes3765'81Prins Hendrik02:01:2202:00:12
 171Karen Bronkhorst3721'87DAK02:01:3602:00:22
 172Marieke Huysmans3760'70Prins Hendrik02:01:5602:01:08
 173Mieke Kooloos3651'84Tilburg Road Runners02:01:5701:59:42
 174Margot van der Lee3733'60DAK02:02:0402:00:52
 175Aline Roks3872'86Breda02:02:1102:00:51
 176Britt de Haar3679'89Tilburg02:02:1102:00:18
 177bieneke jansen3577'47Prins Hendrik02:02:1402:01:09
 178Annette Eikenaar3674'73Tilburg02:02:1802:00:29
 179Annie de Pauw3724'55DAK02:02:1902:01:06
 180Ilona Mandemakers3730'81Drunen02:02:2302:01:24
 181Danielle Kremers3600'79Zevenbergen02:02:2602:00:28
 182Claudia Past3713'73Loopgroep GoRun02:02:3102:00:49
 183Inge Janssens3664'87Tilburg02:02:3502:00:42
 184Ingrid Straver3572'77Utrecht02:02:3602:00:37
 185A Oosterholt3763'76Den Bosch02:02:4202:00:21
 186Karin Ketelaars-Wouters3693'65Moergestel02:02:4702:00:21
 187Janine Dictus3896'75Achilles02:02:4802:02:22
 188natasja Holleman 3678'68Tilburg Road Runners02:02:4902:00:40
 189Rosalinde Baars3702'74Dongen02:02:4902:02:21
 190Sjannie Bouwens3854'63Drunen02:02:5102:00:50
 191jolanda van dongen3662'74Spiridon02:02:5902:02:17
 192Sandra Goossens3619'82Breda02:03:0102:01:57
 193Maya Van Breugel3660'67Tilburg02:03:0402:00:48
 194Ingrid Janssen3629'71Sprint02:03:0602:02:01
 195Nienke Jansen3604'79Breda02:03:0902:02:04
 196Pauline de Wit3728'74DAK02:03:1002:01:57
 197Yvette Sprangers3748'88De Langstraat02:03:1002:02:30
 198Rafaela Colina3911'68Amsterdam02:03:1102:01:39
 199Nicole van Engelen3758'73Den Bosch02:03:1402:00:48
 200Ankie Sterk3583'86Extrarunners Gorinchem02:03:1802:01:31
 201Bea de Jongh3587'67Sleeuwijk02:03:1802:01:32
 202Leona van de Wiel3743'91Elshout02:03:2702:01:23
 203Janneke Van den Brandt3745'85Elshout02:03:2702:01:23
 204Henriette Brok3719'61Drunen02:03:2802:01:27
 205Mirjam Hensen-Leijtens 3917'64Sprang-Capelle 02:03:3402:01:07
 206Annemieke Govers3708'81Spiridon02:03:5002:03:06
 207Miriam Cools3861'76Tilburg02:03:5102:02:57
 208Audrey den Ridder-Severijn3617'70Breda02:04:0302:01:56
 209Geerda Plokhooij3926'67zwijndrecht02:04:1002:02:00
 210Astrid Mikkers3654'73Attila02:04:1402:01:50
 211Irene Engelkamp3902'58Loon op Zand02:04:2402:01:51
 212Angela Verhaaren3901'69Loopgroep GoRun02:04:2402:01:50
 213Monique Van de ven3545'68Tilburg Road Runners02:04:4102:02:52
 214Monique Eillebrecht3898'63Eijsden02:04:4202:03:16
 215Karin Ansing3563'75Nieuwegein02:04:4702:02:24
 216Petra Saaijer3566'76Utrecht02:04:4702:02:24
 217Irma Jacobs3815'77den dungen02:04:5302:02:42
 218Desiree Trommelen3657'61Attila02:05:2002:02:56
 219Linda Matthijssen3711'74Spiridon02:05:2202:03:40
 220Marca Nelen3864'72breda02:05:2502:03:54
 221Inge Wijnbergen3786'76Har(t)loopclub Engelen02:05:2502:04:53
 222Lieveke Peeters3564'87Utrecht02:05:3002:03:07
 223Lilian Pfennings3888'68Statina02:05:3202:04:14
 224Miranda Vermeulen3605'65Sprint02:05:4602:04:03
 225Corrine Wolsheimer3581'74Extrarunners Gorinchem02:05:4702:04:01
 226nicole slaats3862'79Feniks02:05:5302:05:09
 227Marij Sweep3646'63Scorpio02:05:5802:04:25
 228Marion van Weert3755'71Den Bosch02:06:0402:03:38
 229Carla Ruedisueli3614'48Sprint02:06:0502:04:53
 230Anouk Fitters3650'89Tilburg02:06:0802:05:15
 231Maaike van den Maagdenberg3866'64Breda02:06:1002:04:48
 232Mieke van Meer3867'81Breda02:06:1002:04:19
 233Dorien Sledsens3860'74Den Bosch02:06:1202:04:38
 234Caroline Claerbout3637'67OOSTERHOUT NB02:06:1802:04:23
 235Arien Akkermans3703'52Dongen02:06:1902:04:44
 236margo van Zummeren3906'67Tilburg02:06:2502:04:33
 237Joke Oosters3908'63Altena Road Runners02:06:2702:04:57
 238Carola Voogd3779'69's-Hertogenbosch02:06:3902:04:21
 239Myriam van de Vorst3929'70Utrecht02:06:4602:05:14
 240Rimke Bartels3618'66Sprint02:06:5302:05:10
 241Ank Bakker3548'58Zaanland02:06:5402:06:03
 242Karin Boel3768'74OSS-VOLO02:06:5902:05:15
 243liesbeth Beerendonk3889'64AV Standdaarbuiten02:07:1002:06:13
 244Claire Peusens3899'64Prins Hendrik02:07:1702:05:51
 245Moniek van Mensvoort3625'85Loopvereniging TOF02:07:2002:05:16
 246Bep Voesenek3624'54Loopvereniging TOF02:07:2002:05:16
 247Fransje Nolet1620'69vught02:07:2702:04:57
 248Tony de Koning3789'65Prins Hendrik02:07:3102:05:24
 249Jolanda Mik3776'60OSS-VOLO02:07:3302:05:11
 250Angela van Nuland3863'89Prins Hendrik02:07:3802:05:47
 251Liesbeth in't Groen3700'53Atledo02:07:4602:05:47
 252Lina van der Linden-Treure3852'58AAA02:08:1102:08:11
 253Amy van Groesen3648'85Raamsdonksveer02:08:2502:05:52
 254Karin Punte-Broekhuizen3547'63Zaanland02:08:2602:07:35
 255Mellanie van Dijk3769'87Den Bosch02:08:2702:07:03
 256Ilse de Kruijf3565'85Utrecht02:08:2902:07:05
 257Karen Dodenbier3562'68Sliedrecht02:08:3302:08:11
 258Leoniek van der Have3582'71gorinchem02:08:3602:06:39
 259irina wanders-janssen3780'86Prins Hendrik02:08:3702:08:19
 260Ingrid van Ginneken3857'69Road Runners Etten-Leur02:09:0002:06:59
 261Sandra IJpelaar3736'63Drunen02:09:2702:08:58
 262Shirley Timmermans3611'76BREDA02:09:2702:07:30
 263Marjolein Van der Vllies3878'69Sliedrecht02:09:4402:07:33
 264Eszter Waardenburg3590'71Altena Road Runners02:10:4802:08:18
 265Gitta Haarbosch3704'88Atledo02:11:3002:09:54
 266Nellie Oomens3858'52Atledo02:11:3002:09:54
 267leonie de groot3903'71tilburg02:11:5002:10:30
 268Monique van Alebeek3775'66Empel02:12:0002:09:55
 269Linda van Heeswijk3734'76Drunen02:12:0202:10:06
 270Gerry van Esch3793'72DAK02:12:0202:10:07
 271Astrid van Heist3720'67Drunen02:12:0302:10:07
 272sepideh zahrai3856'83CApelle ad IJssel02:12:0902:09:30
 273Ilona Temminck3584'80Typhoon02:12:1302:11:36
 274Annelies Okkers2148'69DRUNEN02:12:2502:10:11
 275Lian van Vorstenbosch3699'68Dongen02:12:2802:10:19
 276Marja van Gemert3725'67Gemeente Heusden02:12:3402:10:18
 277Irma Drent3601'72Breda02:12:3702:11:59
 278Anita Paludanus3602'68Sprint02:12:3802:11:59
 279Veronique van Gils3628'62Teteringen02:12:4402:12:20
 280Anke Duijnhouwer-Sturm3835'44Valkenswaard02:12:5002:11:45
 281Karin Bierkens-van Helden3740'68Drunen02:13:1002:10:55
 282Ine Waarts3742'63DAK02:13:1102:10:55
 283Henriette van Trier3794'66DAK02:13:3202:11:37
 284Manja Westerhof3912'70Helvoirt02:13:3802:12:31
 285Astrid Vredenborg3615'86Breda02:13:5202:12:32
 286Ingrid Sup3692'70Heukelom02:13:5702:11:27
 287Colette Freijer3714'76Waalwijk02:13:5902:11:43
 288Aïcha Peutz3672'88Tilburg02:14:3402:12:08
 289Marloes Maas3716'86Waalwijk02:14:3902:13:21
 290Malgorzata Bocian3796'77Oudheusden02:15:2802:14:13
 291Corina Branderhorst3592'65Altena Road Runners02:15:4902:13:21
 292Andrea Verduin3585'83Gorinchem02:15:5902:13:49
 293Elly Marijnissen3842'59Eindhoven02:16:0402:14:15
 294Nadine van Schie3560'71Rotterdam02:16:4102:14:52
 295Floortje Jongkoen3559'73Rotterdam02:16:4102:14:52
 296Angie van den Broek3697'88Diessen02:17:3602:15:09
 297Nelleke de Rover3589'59Altena Road Runners02:17:5202:15:20
 298Claudia van Beek3603'82Sprint02:17:5602:15:48
 299Kim Van der Graaf3905'74Tilburg02:18:1402:16:53
 300Jolanda Vonhout3683'68Goirle02:18:1502:16:47
 301Gerda Louwerse3687'59CZ02:19:1602:17:02
 302Paula Musters3792'74Nieukuijk02:19:5602:18:31
 303Marcelle Meesters3695'71Udenhout02:20:0702:17:57
 304Titia Stuut3578'69Statina02:20:3502:18:36
 305marielle blanken3795'78haarsteeg02:20:5602:19:12
 306Paulien van de Gein3729'87DAK02:21:1302:18:57
 307karen slangen3673'69tilburg02:21:3802:19:26
 308Marian de Louw3682'63Attila02:21:5702:20:43
 309Anne Stroobants3540'66Deurne02:22:2502:19:57
 310Janett Avila3885'67Antwerpen02:22:4702:20:19
 311Debby Molenschot3754'86ROC Waalwijk BV02:22:4802:20:39
 312Josien Bierens3924'60Tlburg02:23:0202:20:45
 313Christine Debakker3542'69Duffel02:23:0902:20:41
 314Sanne van Driel3732'93Drunen02:23:2302:21:15
 315Anne van Rooij3726'93DAK02:23:2402:21:18
 316Ingrid Van Beuzekom3900'65Tilburg02:23:2902:21:58
 317Wilma Trapman3586'59Typhoon02:24:0402:22:29
 318Lisette van 't Nedereind3575'71Wijk bij Duurstede02:24:0702:21:45
 319Ingrid Westerduin3827'65Oss02:25:5302:23:41
 320Marieke Staps3859'74Tilburg02:27:0102:25:01
 321Lindy Wirken-Overklift Vaupel Kleyn3887'59Prins Hendrik02:29:3602:28:16
 322Roos van de Westelaken3814'89Vetos de Kort 02:29:3602:29:36
 323Carola Geers3710'71Rijen02:29:3902:27:16
 324Elly Kampman3735'78DAK02:32:2902:30:14
 325Cisca Cordier de Croust3841'65Eindhoven02:37:2502:35:46
 
  10 km wedstrijdloop
 Mannen
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Ralph van Houwelingen6100'94Prins Hendrik00:33:3900:33:39
 2Rob Nijskens6416'85OSS-VOLO00:36:3900:36:36
 3Roel Spierings6232'85DAK00:36:4000:36:40
 4Thomas Bakker6415'87Utrecht00:38:1700:38:14
 5Ramon Lentink6348'75Apeldoorn00:39:1300:39:13
 6Robert Goris6211'79Drunen00:39:3600:39:34
 7Bram Broess6281'79Loopschool Wim Akkermans00:39:4300:39:38
 8Toontje de Jongh6403'66Scorpio00:39:5000:39:48
 9Eddy van der Mast6371'60Genderen00:40:1200:40:10
 10Sjaak Hofmans5504'54Altena Road Runners00:40:1600:40:13
 11Jan van Schendel6162'60Scorpio00:40:1900:40:18
 12Richard de Vroome6145'70Breda00:40:2900:40:27
 13Luuk van Schijndel6407'88St Oedenrode00:40:3800:40:38
 14Gerard van Eijnatten6370'62Scorpio00:40:4000:40:38
 15Mari van Beurden6262'52DAK00:40:5600:40:53
 16René van der Pas6165'63Scorpio00:41:3700:41:36
 17Martijn Vallen6346'78Baexem00:41:5500:41:51
 18Jan Menssen6446'62Beek Ubbergen00:42:1000:42:01
 19Mark Peeters6292'77Den Bosch00:42:1500:42:12
 20Jordi Morsink6177'93Tilburg00:42:2200:42:16
 21Rob hartogs6425'93vlijmen00:42:2600:42:25
 22Eric van der Veer6217'79Drunen00:42:4000:42:35
 23Hans Brok6212'49DAK00:43:0300:43:00
 24Pim Orbons6443'87Eindhoven00:43:1100:43:09
 25Rien van Hulten6234'91Drunen00:43:1500:43:09
 26Loek Bingley6189'81Tilburg00:43:2000:43:07
 27Arno Dingemans6405'76Tilburg Road Runners00:43:2100:43:08
 28Mike Jansen6180'82CZ00:43:2200:43:10
 29Peter Jacobs6417'66Oosterhout00:43:3000:43:14
 30Ardy van der Ham6387'62Loopschool Wim Akkermans00:43:3900:43:34
 31Daan Robben6116'88d'Oultremontcollege00:43:5400:43:42
 32Ronald Alaerds6392'84Den Bosch 00:43:5800:43:56
 33Stefan Meens6395'85Denbosch00:44:0300:44:00
 34Bernd Struijs6158'65Rendon00:44:0300:44:00
 35Jeroen Kouwen6113'70Lopik00:44:0600:43:55
 36Stephan van den Bogaard6258'84DAK00:44:0800:44:07
 37Hein de Groen6151'69Scorpio00:44:1000:44:04
 38ronald van de sande6313'74nieuwkuijk00:44:1300:44:09
 39Erwin Kuin6108'67Barendrecht00:44:1500:43:35
 40John Snijders6150'55Scorpio00:44:2300:44:16
 41Gerald van Riel6391'68Zaltbommel Dutch Runners00:44:3500:44:14
 42David van Dijk6224'93Drunen00:44:3600:44:12
 43Dennis van Aspert6215'82Drunen00:44:3900:44:37
 44Eddy Spooren6455'68Esch00:44:4600:44:43
 45Gabriel Cantos Realpe6377'82Eindhoven00:44:4600:44:42
 46Edwin Van Rijn6441'92Tilburg00:44:5000:44:50
 47Niels Zebregs6412'79Tilburg00:44:5300:44:05
 48Michael Pijnenburg6134'90Zevenbergen00:44:5400:44:30
 49edwin de wilt6430'69vlijmen00:44:5900:44:54
 50Frank van Dongen6184'80OSS-VOLO00:44:5900:44:45
 51Sander Disseldorp6362'84Haarlem00:45:0900:44:45
 52Mark de Hart6172'84Raamsdonk00:45:1200:44:49
 53kees venselaar6414'53Prins Hendrik00:45:1300:45:11
 54Ramon de Haas4521'64OSS-VOLO00:45:1900:45:03
 55Johan Bogaart6200'67ACW '6600:45:3000:45:12
 56Maarten Janmaat6114'76Nieuwegein00:45:3500:44:34
 57Marcel de Kok6366'67Rosmalen00:45:4300:45:12
 58Marco van Prooijen6291'65Prins Hendrik00:45:5000:45:35
 59Dirk Schoenmakers6171'84Raamsdonksveer00:45:5100:45:24
 60Wilbert de Wijs6343'72Dutch Runners00:45:5400:45:45
 61Nico Yau6239'84Drunen00:45:5700:45:55
 62Frank Beks6340'66Eindhoven00:46:0600:45:57
 63Pierre Gerstel6457'84Vught00:46:0700:44:57
 64hans van wijk1884'67veen00:46:1000:45:50
 65Thijs van Houten6117'77drunen00:46:1200:45:58
 66Gerard Joosten6375'48ACW '6600:46:1300:46:13
 67Sander Demmers6464'88ACW '6600:46:1300:45:28
 68Cees Martens6341'84Eindhoven00:46:2200:46:00
 69Peter Helmonds6168'52Sprint00:46:2700:46:24
 70Eddy Hendriks6129'74Wijk en Aalburg00:46:3400:46:33
 71Wim Henderson6195'50Spiridon00:46:4100:46:33
 72jan slingerland6429'60HI Ambacht 00:46:4400:46:31
 73Henk Karremans6304'72Vlijmen00:46:4400:46:37
 74Wilco Bins6471'72Utrecht00:46:4700:45:48
 75Ron van de Ven6406'62Tilburg00:46:4800:46:38
 76Niels Kamphuis6128'78Wijk en Aalburg00:46:4800:45:52
 77John van den Hanenberg6294'68Rosmalen00:46:5000:45:58
 78Ruben Drost6339'86Eindhoven Atletiek00:46:5400:46:22
 79ralf vingerhoets6250'71Medifit Drunen BV00:46:5600:46:46
 80Nick Ruhe6269'85Den Bosch00:46:5900:46:05
 81Stefan Smelt6220'80Drunen00:47:0000:46:37
 82Franklin van Tuijl6453'77ACW '6600:47:0600:46:27
 83Johan van Loon6169'56Scorpio00:47:0800:46:51
 84gerrit verhoeven6102'55meerle00:47:0800:47:01
 85Iban Damen6230'72Drunen00:47:1200:46:17
 86Addie Dumont6247'65Gemeente Heusden00:47:1300:47:03
 87Olaf Beunes6356'74Drunen00:47:2500:46:29
 88Marc van Son6436'71Boxtel00:47:2900:47:21
 89Richard Snels6197'73Riel00:47:3000:47:30
 90Piet Okkers6413'62Waspik00:47:4200:47:23
 91Jeroen Muskens6174'89Tilburg00:47:4400:47:32
 92Marino Rodrigo6271'84Den Bosch00:47:5000:47:43
 93Jan den Hartog6452'78Blaricum00:47:5200:47:34
 94Roel Rijkers6276'75Gemeente Heusden00:47:5600:47:01
 95Jorn Thur6127'79DAK00:47:5800:47:36
 96Jeroen Hens6202'78Waalwijk00:48:0400:47:56
 97Koen Schoones6351'80St. Michielsgestel00:48:0500:47:14
 98Ruud Schoones6332'79Sint-Michielsgestel00:48:1200:47:21
 99Thomas van Thiel6410'74Boxtel00:48:1300:48:03
 100Frenk Schoenmakers6394'75Achil '8700:48:2000:47:53
 101edwin dekker6411'75vlijmen00:48:2100:48:10
 102Marc Davidson6147'78Sprint00:48:2300:47:43
 103Richard Corten6249'59Gemeente Heusden00:48:2600:48:15
 104Peter van Helvoirt6240'72Drunen00:48:3000:48:13
 105Jeroen van Vlet6273'89Den Bosch00:48:3600:47:52
 106Matthijs Verkuijl6272'84Den Bosch00:48:3600:47:52
 107JEROEN LANGERWERF6423'85WASPIK00:48:3900:48:10
 108Bart Pekelharing6290'72Den Bosch00:48:4000:48:30
 109Patrick Menheere6164'86Oosterhout00:48:4400:48:34
 110Jan-Willem Muller6466'80Oosterhout Nb00:48:4500:48:34
 111Gerard de Jong6355'51Nieuwkuijk00:48:5100:48:31
 112jos den hollander6280'54DAK00:48:5100:48:45
 113Sjors van Aert6155'80Road Runners Etten-Leur00:48:5400:48:47
 114guus faes6400'83Hertogenbosch00:48:5500:48:48
 115Pascal Lambrechts6358'72Drunen00:49:0400:49:00
 116André Aarts6170'46Scorpio00:49:1000:49:10
 117Godzik Mateusz Pawel6434'88's-Hertogenbosch00:49:1100:48:39
 118Alex Bekkers6365'70Empel00:49:1200:48:43
 119Martien van Weert6369'70DAK00:49:1300:49:13
 120Derek Vissers6137'87Breda00:49:1400:49:03
 121Tim van Ierland6173'94Tilburg00:49:2000:47:22
 122Ron van Mierlo6279'86Den Bosch00:49:2500:49:07
 123Arjan Klerks 6246'79Drunen00:49:2600:49:07
 124Jeroen van den Broek1709'78Loopgroep Wijbosch00:49:2700:48:26
 125Lex Muller2322'69Loopschool Wim Akkermans00:49:2900:49:16
 126Martijn Muller6156'83Gemeente Heusden00:49:3100:49:19
 127Thomas Dautzenberg6342'81Eindhoven00:49:3300:48:30
 128arno van der laan6418'61vught00:49:3500:48:26
 129rob Kaanders6454'69Prins Hendrik00:49:3500:48:26
 130Nol van Dijk6450'60\'s-Hertogenbosch00:49:3700:49:13
 131Jorg Oddens6278'69Vetos de Kort 00:49:3900:49:30
 132Christian van den Hoven6277'77Vetos de Kort 00:49:4300:49:32
 133Denny van den Bosch6317'84ROC Waalwijk BV00:49:4600:49:41
 134Dick van Delft6263'83Elshout00:49:4700:48:53
 135Hans van der Heijden6248'59Gemeente Heusden00:49:4800:49:37
 136Didier Martens6361'85Rendon00:49:5000:49:09
 137Nanno Veldhuyzen v Zanten6462'66Hillegom00:49:5100:49:05
 138Jan Verswijveren6409'62Halsteren00:49:5700:49:34
 139Frank Vial6154'60Spiridon00:49:5900:49:46
 140Pieter Kipping6213'93Drunen00:50:0200:49:39
 141Lambert Vos6439'68waalwijk00:50:0600:49:32
 142Marcel van 't Zand6167'72Made00:50:0700:49:35
 143john lammerse6143'64breda00:50:1100:49:24
 144Ben van Hulten6347'86Nijmegen00:50:1300:50:08
 145Paco Cepaz Stanimirovic6372'76Etten-Leur00:50:1800:50:15
 146manuel braspenning6373'71vlijmen00:50:1900:49:09
 147Edwin Vermeijs6270'81Rendon00:50:2600:49:45
 148Rob Wehren6404'89Breda00:50:2700:49:55
 149Jordy van Baal6397'86's-Hertogenbosch00:50:3400:50:27
 150Pieter van der Schee6135'76Breda00:50:3600:50:10
 151Bas Jongmans6115'88Utrecht00:50:3700:49:54
 152Eric Van Bost6467'70Empel00:50:3800:49:40
 153Jeroen Debrauwer6468'83Vught00:50:3800:49:40
 154Anton van Mensfoort6241'70Drunen00:50:4100:50:28
 155Broos Muskens6203'60Waalwijk00:50:4600:50:33
 156John Beerens6267'58Vetos de Kort 00:50:4900:50:49
 157Piet Roozen6470'57Moergestel00:50:5200:49:52
 158Marc Thelen6460'67Heeze00:50:5300:50:07
 159Paul Ebben6420'52Herpt00:50:5600:50:17
 160Edo Oliemans6193'75Moergestel00:50:5800:50:47
 161Robert van Dijk6433'69Poortugaal00:50:5900:50:43
 162Jan van Kraanen1994'77Scorpio00:50:5900:49:59
 163Peter Hagenaars6140'56d'Oultremontcollege00:51:0200:50:06
 164joris post6252'88drunen00:51:0200:50:13
 165Mark van Gestel6331'78Sint-Michielsgestel00:51:0600:50:25
 166Henk Kooijmans6216'60Drunen00:51:0700:50:43
 167Michiel van de Pas6338'79Olland00:51:0800:50:25
 168Toine Wouters6196'57Spiridon00:51:0900:50:29
 169Erik Meester6463'86's-Hertogenbosch00:51:1000:50:35
 170Joop de Rooij6245'60Drunen00:51:1400:51:12
 171Marcel Finnema6229'76drunen00:51:1700:50:51
 172Michiel Moerland6133'85Roosendaal00:51:1800:51:02
 173toon van venrooij6260'47DAK00:51:1900:51:13
 174tom versteegh6253'91drunen00:51:2200:50:30
 175Dirk van Kleef6445'78\'s-Hertogenbosch00:51:2700:50:39
 176Koen Timmermans6428'94vlijmen00:51:2900:51:26
 177Johan Rombouts6257'85DAK00:51:3100:51:10
 178Robert Brouns1988'70Scorpio00:51:3700:51:13
 179Giovanni Rijken2285'67Vlijmen00:51:3900:50:42
 180Jonathan Vandevoorde6384'66Statina00:51:4100:50:35
 181Pieter Vlemmings6459'66Heeze00:51:4400:50:58
 182Erik Rood6183'85Tilburg00:51:4500:50:58
 183Serge Sonke6282'74\'s-Hertogenbosch00:51:4900:50:57
 184Matthijs van Zanten6218'78Drunen00:51:5200:51:01
 185Frank van der Donk6333'80Rendon00:51:5300:51:12
 186Jac Jansen6138'50Breda00:51:5500:51:37
 187Ian Passon6318'82Heusden00:51:5500:51:14
 188Robert Kuijs6301'74Vlijmen00:51:5800:51:26
 189Onno Husson6298'77Rosmalen00:52:1300:52:08
 190Simon van Esch2088'55Attila00:52:2000:51:59
 191Wilco van Schijndel6139'68Breda00:52:2500:51:40
 192Renzo Diks1798'71Tilburg00:52:2600:51:59
 193Thierry de Voogd1799'72Udenhout00:52:2900:51:31
 194Bas Diks6285'89Den Bosch00:52:3200:51:35
 195Ryan Hooi6190'80CZ00:52:3200:51:43
 196Chris Pruissen6126'81Werkendam00:52:3300:51:23
 197Sjaak Lakerveld6381'63Statina00:52:3800:51:33
 198Anne Henk Drese6288'50Prins Hendrik00:52:4000:52:05
 199Bas Groenendijk6432'72Vlijmen00:52:4100:51:40
 200Arie Kraay6390'53Ammerzoden00:52:4700:52:32
 201Bas van Wingerden6149'90prinsenbeek00:52:4900:51:53
 202Sten Robben6286'86d'Oultremontcollege00:52:5700:52:36
 203Cor Schoenmakers6264'51Waspik00:53:0100:52:35
 204Rensco Weijers6261'56DAK00:53:0300:52:59
 205Tonny van Mulken6364'53De Wielingen00:53:0300:52:45
 206mark bruins6305'65Vlijmen00:53:0400:52:46
 207Robin Lindeman6194'68hilvarenbeek00:53:0900:52:05
 208Arjan van de Nostrum 6210'71DAK00:53:1300:52:44
 209Ruud Sleumer6325'62Berlicum00:53:1600:53:09
 210Joost Smans6435'68Waalre00:53:1700:52:18
 211Alexander Alofs6386'82Culemborg00:53:1800:52:12
 212Jack Duerings6255'57Drunen00:53:2000:52:51
 213bert jansen6323'64Medifit Drunen BV00:53:2300:52:34
 214Rob Nieuwenhuis6238'81Drunen00:53:2700:53:11
 215mari van de wiel6227'57drunen00:53:3000:53:21
 216Joost Broers6185'54CZ00:53:3400:53:11
 217Theo Van Bokhoven6438'70Haarsteeg00:53:4500:53:03
 218Mario De Laat6424'64Waalwijk00:53:5000:53:11
 219Steven de Vlugt6328'67Vught00:53:5300:53:32
 220Jan de Leeuw6419'55Prins Hendrik00:53:5400:53:18
 221Marco Vugts6326'68Loopschool Wim Akkermans00:54:0000:53:04
 222Marcel Cromsigt6336'73Oss00:54:0500:53:57
 223Tom Pijnenburg6181'55CZ00:54:0900:53:45
 224Ad Berkelmans6352'69vlijmen00:54:1100:53:52
 225Remco van Hoof6259'73DAK00:54:1100:53:30
 226Koos Post6444'48Fortuna '6700:54:2100:53:58
 227Remco Tak6265'84Kaatsheuvel00:54:2200:54:06
 228Hans Stakenburg6329'73Vught00:54:2400:54:11
 229Jan Foolen6447'48Prins Hendrik00:54:2700:53:51
 230Frank Smetsers6283'79's-Hertogenbosch00:54:3100:54:02
 231Maurits van de Water6300'70Vlijmen00:54:3200:53:30
 232Ben van ROOIJEN6401'57Rijen00:54:3200:53:52
 233Roland Schreppers6206'72Waalwijk00:54:3400:53:46
 234John Spierings6296'67Rosmalen00:54:3600:54:03
 235Sander van der Meer6389'62Statina00:54:3600:53:33
 236Rutger de Zoete6396'90's-Hertogenbosch00:54:3700:54:21
 237Hamid Mozaffarian6385'54KAV Holland00:54:4100:54:27
 238Martijn Verhoeven6235'77Drunen00:54:4200:54:04
 239Ben Van Schijndel6152'65Teteringen00:54:4600:54:01
 240gerrit brons6378'52oss00:54:4700:53:54
 241Edwin Klockhaus6110'63Spijkenisse00:54:4700:53:56
 242Stefan van der Heijden6244'89DAK00:54:5000:54:33
 243Cees Coenen6142'54Sprint00:54:5400:54:09
 244Ruben Herregodts6330'80Helvoirt00:54:5500:54:27
 245Ramon Govaars6437'72Amsterdam00:54:5700:54:23
 246dirk de wit6125'67Dalem00:55:0200:54:19
 247jeffrey gouw6225'90medifit drunen bv00:55:0400:54:12
 248jan van oosterhout6316'78haarsteeg00:55:2200:55:16
 249Johnny Rooijendijk6299'79Rosmalen00:55:2300:54:25
 250Hans Koemans6237'61Drunen00:55:2400:55:20
 251Kees Passon6360'52Drunen00:55:2900:54:50
 252alex van heeswijk6319'66haarsteeg00:55:3100:55:19
 253michel Linschoten1877'67Altena Road Runners00:55:3800:55:23
 254Goos de Kruyff6254'54Drunen00:55:4000:55:34
 255kees van Tuijl6204'47ACW '6600:55:4000:55:00
 256Harmen Moll6293'92's-Hertogenbosch00:55:4100:55:16
 257James Earl6148'86Breda00:55:4400:55:10
 258Erwin van der Schoot6205'76Waalwijk00:55:4500:55:03
 259Nico Mijnders6357'63Dongen00:56:1200:55:48
 260maarten van der Ent6349'63ACW '6600:56:1200:55:39
 261Michiel Nieuwkoop6321'86DAK00:56:1300:55:42
 262Tim Kortum6284'80Den Bosch00:56:1600:56:01
 263Salvo Vassallo6353'70Drunen00:56:1800:56:01
 264gijs vermeulen6322'61Medifit Drunen BV00:56:2500:55:30
 265Alex Weyers6287'70's-Hertogenbosch00:56:2700:55:19
 266Tijn van den Elzen6431'57Sint Michielsgestel00:56:3700:56:24
 267Antoine Beekmans6344'75Helmond00:56:3900:56:04
 268Jelte Hombergen6367'82Drunen00:56:4200:56:16
 269Jo van Beurden6231'44Drunen00:56:5500:56:47
 270Peter-Jan Van Steenbergen6422'77Zaltbommel00:56:5500:56:08
 271Daan Aufenacker6136'77Breda00:57:0100:56:56
 272Henno van der Leij1827'70Bergschenhoek00:57:0400:55:53
 273Hans den Ouden6440'57Eindhoven00:57:0600:56:07
 274Thom Blankers6315'86Nieuwkuijk00:57:1300:56:53
 275Robert Wouters6187'71Tilburg00:57:1600:56:29
 276henk van eggelen6469'49vlijmen00:57:1800:57:11
 277Michiel Van Den Broek6199'81Waalwijk00:57:2400:56:27
 278Roy Veldhoven6426'86Waalwijk00:57:2800:56:48
 279Silvan Hexspoor1673'65Boxtel00:57:3100:56:26
 280Peter van Migem6101'76Vetos de Kort 00:57:3600:57:27
 281willem stakenburg6442'51Fortuna '6700:57:4000:57:17
 282Kees Olsthoorn6111'57Spijkenisse00:57:4300:56:36
 283Beau Ottens6163'90Oosterhout00:57:4500:57:03
 284Bart Bertens6354'72Heusden00:57:5000:56:56
 285Arnoud van Leer6103'87Amsterdam00:58:0400:57:58
 286Ferdi Ralan6107'82Zoetermeer00:58:1100:57:52
 287Auke Keijzers6334'86Oss00:58:2000:57:28
 288Marco Keijzers6335'61Oss00:58:2100:57:31
 289Gino Weijts6448'63Vught00:58:2200:57:18
 290Leo Kanselaar6451'54PAC00:58:2200:57:20
 291Jerry Doms6302'59DAK00:58:2500:57:56
 292Gert Rademaker6123'60Rendon00:58:3200:57:43
 293Henk van Bergen6153'65Teteringen00:58:3500:57:50
 294mohammed zaabout6226'58drunen00:58:4200:58:24
 295Cor Griffioen6105'50Abbenes00:58:4200:58:09
 296Jan Maarten van Helvoort6374'73Vlijmen00:58:5200:58:17
 297Ton van Beurden6388'63Vlijmen00:59:0300:58:12
 298John van Gils6161'64Scorpio00:59:0600:58:07
 299Antoine Vissers6157'70Oosterhout00:59:0600:58:06
 300Farid Rasi6112'60ijsselstein00:59:0800:58:54
 301Richard Past6198'66Loopgroep GoRun00:59:1000:58:04
 302Hans van den Assem6201'62d'Oultremontcollege00:59:1500:58:53
 303Joost Kant6132'60Rendon00:59:2200:59:18
 304Ed Lommert6120'53Statina00:59:2400:58:27
 305Jan Houtman6465'71Prins Hendrik00:59:2800:58:19
 306René Driessen6345'62ASTEN00:59:3100:59:14
 307Perry Van Helvoort6427'68Drunen00:59:3400:58:23
 308rien huisman6379'50den bosch00:59:4000:59:03
 309Nick van Loon6186'66Tilburg00:59:4300:59:18
 310Emile Gommers6188'68Tilburg00:59:5300:59:07
 311Jonathan Schluter6233'82Drunen00:59:5400:59:14
 312Armin Alta6106'69Triathlon01:00:0200:59:24
 313Frank Van Delft6359'70Waalwijk01:00:0300:58:56
 314Wally van de Pas6182'82CZ01:00:1100:59:22
 315Nico Zeegers6399'56Oss01:00:1200:59:20
 316eric huijbers6376'70Esch01:00:4000:59:29
 317maarten van der valk6458'79nuland01:00:4700:59:41
 318Marcel Van Engelen6380'69Waalwijk01:00:5301:00:19
 319Mitchel Boer2371'69Veghel01:01:0601:00:43
 320Henk Van Gent6449'67DRUNEN01:01:3101:00:23
 321Piet Burgmans6383'56Berkel-Enschot01:01:3301:01:29
 322Cees Castelijns6160'56Scorpio01:01:3701:01:18
 323Wilfred van Steenis6421'76Zaltbommel01:01:3901:00:51
 324hans versteegh6251'56drunen01:01:4601:01:27
 325Erwin Tolk6146'85Breda01:01:4601:00:45
 326William Vugts6327'70Loopschool Wim Akkermans01:01:5801:01:02
 327ton van ingen6309'64vlijmen01:02:2001:02:02
 328leen geschiere6402'61Prins Hendrik01:02:4701:02:14
 329Niels van Mook6311'78Nieuwkuijk01:03:0701:02:29
 330Steef Molema6256'54DAK01:03:1801:03:09
 331Bram van den Berg6456'78Tilburg01:03:2301:02:29
 332Niels den Dekker6131'91Andel01:04:2701:03:20
 333Michael korthout6192'46oisterwijk01:04:3401:04:34
 334Rob Kroot6382'78Eindhovem01:04:4101:03:44
 335Rob Bouwman6314'60Nieuwkuijk01:05:3601:04:41
 336Hans de Werdt6303'51Vlijmen01:05:4401:05:30
 337arnoud de gouw6223'65Medifit Drunen BV01:06:3101:05:27
 338wesley bleijenberg6461'79waalwijk01:07:3601:07:10
 339steffan dekkers6207'72DAK01:07:3601:07:11
 340Martijn van Son6243'89drunen01:07:3701:06:59
 341rob altenburg6228'58drunen01:07:5401:07:36
 342Jules Wijne6393'45's-Hertogenbosch01:07:5901:07:36
 343René Warbout6109'61Energie01:08:3501:07:59
 344Mark van Oosterhout6368'80Waalwijk01:09:0501:08:34
 345Jeroen Collenteur6363'66hooge zwaluwe01:09:3501:09:15
 346Ron Kuijsters6242'72Drunen01:10:5501:10:12
 347theo van alebeek6307'62vlijmen01:11:0101:10:42
 348André Groot6214'70Drunen01:11:0801:09:59
 349Said Jalalzadeh6398'52Hoofddorp01:13:0901:12:56
 350Hans Vermeulen6159'67Oosterhout01:16:5301:15:53
 Vrouwen
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Naima Bosman3122'71THOR00:37:5700:37:56
 2Karen Wijlaars1576'77Prins Hendrik00:38:3400:38:34
 3Paddy Herijgers1684'76Achilles00:38:4000:38:39
 4Jolien van Hooff1677'88Utrecht00:40:3700:40:33
 5Monique van Beurden1493'68Spiridon00:42:1000:42:03
 6Hester Happé1404'81Oegstgeest00:42:5600:42:54
 7Elles Beumers1668'83Breda00:43:1200:43:09
 8Marloes van Loon1560'88Pallas '6700:43:5000:43:49
 9Jeanet van Loon1702'86U-Track00:45:0000:44:58
 10Angnetta van het Wout1662'53Oss00:45:0800:45:06
 11Sjoukje Van den Boom1627'83Veghel00:45:1800:45:13
 12Marion de Wolf1455'59Sprint00:46:0800:45:52
 13Nawal Jerraoui1498'83ACW '6600:46:1300:46:13
 14Monique Verweij-Mathijssen1509'76DAK00:47:3500:47:35
 15Lianne Ivens1497'73ACW '6600:47:4600:47:44
 16inge klep1708'81Loopgroep Wijbosch00:47:5100:47:49
 17natasja pullens1714'76vlijmen00:48:3700:48:30
 18Janneke Kraan1578'85OSS-VOLO00:48:3900:48:19
 19Marlou van de Ven3659'91Attila00:48:4600:48:42
 20Martine Peijs1468'92Tilburg00:49:2100:48:38
 21Francis Beks1635'73Eindhoven00:49:2100:49:14
 22mariska wijnbelt1541'71drunen00:50:1900:49:59
 23Nina mamadeus1716'76AV '2300:50:2000:50:15
 24Gwendoline den Ouden1486'76Biezenmortel00:50:2200:49:51
 25guliette van mierlo1678'63heusden00:50:5600:50:17
 26Anjo van Hemert1624'62Gemeente Heusden00:51:0600:50:55
 27Marianne Velthoven1527'72drunen00:51:1000:50:34
 28Lisa van Herpt1480'90Tilburg00:51:1300:50:45
 29Aletta Mulder1644'69Heerewaarden00:51:1400:50:09
 30Marijke Klaassen1654'60Drunen00:51:3900:51:37
 31josine vallen-jehoel1642'77Baexem00:52:0700:52:02
 32Miriam Naalden1491'69Spiridon00:52:0800:52:01
 33Barbara Houben1660'81Drunen00:52:2200:52:19
 34anne jansen1616'92Medifit Drunen BV00:52:2600:51:38
 35Liane van Beek1428'78Werkendam00:52:3300:51:23
 36Carolien Timmer1442'73Sprint00:52:4300:52:27
 37Imanda Zieverink1559'68Kaatsheuvel00:52:4600:52:30
 38Linn Duerings1544'88Drunen00:52:5700:52:26
 39Risja van Liempd1618'65Loopgroep Rosmalen00:53:0000:52:48
 40Riekie Spierings1439'59Breda00:53:0600:52:51
 41Palma Spadaro1672'70Tilburg00:53:1000:52:37
 42Violet Visser1580'79OSS-VOLO00:53:1000:52:50
 43Anique Tausch1532'89Rendon00:53:1200:52:53
 44corry van Baardwijk1656'47DAK00:53:1400:53:08
 45Marieke van den Hooven1686'76Drunen00:53:2100:53:12
 46Monique Buur1645'66Heerewaarden00:53:2500:52:19
 47debby verschuren1603'70vlijmen00:54:1100:53:51
 48Iris Pulles1484'85Oisterwijk00:54:1500:53:42
 49Carlijn van Ham1478'86Tilburg00:54:2200:53:45
 50Soekie van Zundert1437'78Roosendaal00:54:2200:54:06
 51betsie boeien1612'58haarsteeg00:54:2200:54:05
 52Leny Hagenaars1452'65Breda00:54:2400:54:02
 53mariska ensink1542'78drunen00:54:2800:54:07
 54miranda kuys1579'68Har(t)loopclub Engelen00:54:3000:53:58
 55Helma Jilesen1691'67Rosmalen00:54:3000:53:25
 56Judith de Leede1719'62Vught00:54:3400:53:27
 57Marije Schut1694'85Papendrecht00:54:3500:54:04
 58Inge Pulles1658'87Utrecht00:54:4300:54:27
 59Harriët Pullens1549'83Elshout00:54:4500:53:38
 60Wendy van Krimpen1408'77Ouddorp00:54:4700:53:57
 61Angela Zeegers3797'72Hedikhuizen00:54:4800:53:58
 62Linda Diepenhorst-Notten1440'69Sprint00:54:5200:54:10
 63Els van Exsel1458'56Sprint00:54:5200:54:08
 64Petra Diks1589'81Den Bosch00:54:5900:54:17
 65Kyra Schafraad1424'78Gorinchem 00:55:0100:54:20
 66Annemiek Broeckaart1587'75's-Hertogenbosch00:55:0500:53:53
 67Danielle Renes1412'74Lopik00:55:1100:54:59
 68Kelly Vromans1663'91Loon op Zand00:55:1500:55:06
 69Claudia Kivits1566'87Vetos de Kort 00:55:1500:55:06
 70Janine Heikens1671'77Loopgroep Wijbosch00:55:1900:55:10
 71Kirsten Mollet1583'83OSS-VOLO00:55:3100:55:07
 72Wies van Abbems1699'87Den Bosch00:55:3100:54:46
 73sandra van heeswijk1613'69haarsteeg 00:55:3100:55:19
 74Angelique van Kempen1599'86Vlijmen00:55:3100:54:55
 75Anja Frankort1470'89Attila00:55:3200:54:44
 76Jenneke Krijger1446'77Sprint00:55:3300:54:30
 77sandra van Schijndel1600'80Vlijmen00:55:3400:55:00
 78Sascha De Jong1652'76Utrecht00:55:4100:55:21
 79Marie-José Koks1611'73Haarsteeg00:55:4200:55:32
 80Gerina Hoekstra1426'65Extrarunners Gorinchem00:55:4300:54:57
 81Caroline de Jong1461'77Teteringen00:55:4300:55:01
 82Muriel Gerritsen1456'89Breda00:55:4400:55:10
 83Lyda Jansen1449'52Sprint00:55:5000:55:07
 84Charlotte Rheiter1568'84Den Bosch00:55:5400:55:22
 85Daniëlle van de Werken1667'75Zaltbommel00:55:5800:55:34
 86Anoek de Ruijter1634'88Eindhoven Atletiek00:56:0200:55:30
 87katrien van bommel1567'83den bosch00:56:0500:55:33
 88Henriette Frencken1674'74Vlijmen00:56:0600:55:04
 89Sofie Waarts1529'92Drunen00:56:1000:55:59
 90malou leunissen1539'93medifit drunen bv00:56:1100:56:01
 91Nelleke Oort1466'65ACW '6600:56:1100:55:37
 92Janny van Pelt1588'59's-Hertogenbosch00:56:1100:55:46
 93Simone de Loper1416'88Snelrewaard00:56:1200:55:44
 94Mischa de Loper1415'74Snelrewaard00:56:1200:55:44
 95Talitha Woods1479'84Tilburg00:56:1300:55:24
 96Jacqueline Steijger1425'62Extrarunners Gorinchem00:56:1400:55:31
 97Paula de Haan1594'64Rosmalen00:56:1400:56:00
 98Jos Sterk-Eikelenboom1427'60gorinchem00:56:1400:55:31
 99Marielle Uitdewilligen1500'73Waalwijk00:56:1600:55:33
 100Gracia Sieben1643'84Vetos de Kort 00:56:1900:55:31
 101Daniëlle van Bijnen1487'84Haaren00:56:1900:55:46
 102Helma van Leeuwen1626'63Loopgroep Rosmalen00:56:1900:56:07
 103Astrid de loper1414'76Snelrewaard00:56:2200:55:55
 104Monique van der Staak1551'70Elshout00:56:2400:55:47
 105Jantine de Kam1459'66Teteringen00:56:3800:55:53
 106Miriam van der Heijden1513'71Drunen00:56:4300:55:48
 107Jenneke Leermakers1649'84Oisterwijk00:56:4500:56:13
 108Manon Klaassen1545'92drunen00:56:4800:56:10
 109Thania Vrolijk1469'93Tilburg00:57:0600:56:22
 110Myrthe Foppele1591'85Rosmalen00:57:0700:56:17
 111Alice Pulles1569'71Den Bosch00:57:0800:55:56
 112jolanda van Esch1655'71Drunen00:57:1400:56:50
 113Malou Ijpelaar1669'89Tilburg00:57:1900:56:53
 114Kitty Mouwen1505'81ACW '6600:57:2000:56:39
 115Lizanne Ijpelaar1670'59ACW '6600:57:2000:56:54
 116Leonie van den Munkhof1582'56d'Oultremontcollege00:57:2200:57:01
 117celine hasker1687'61oosterhout00:57:2300:57:02
 118Mandy van Bavel1477'91Tilburg00:57:2500:56:30
 119Charlotte van der Kemp1405'90Den Haag00:57:3900:57:26
 120Nathalie Velthoven1640'76Eindhoven00:57:4100:57:04
 121Elma de Bont1547'92Elshout00:57:4300:57:26
 122Gabi van Pelt1492'80Rijen00:57:4700:57:01
 123marlies de wit1448'78breda00:57:4800:57:07
 124Ellen van Opzeeland1546'75DAK00:57:5100:57:25
 125Irene Muskens1638'84Eindhoven00:57:5300:57:00
 126Ellen van Hemert1514'70Drunen00:57:5900:57:02
 127Nicole Damen1653'76Druneb00:58:0700:57:01
 128myrthe schmeits1606'90medifit drunen bv00:58:1200:57:20
 129Sandra van den Elshout1623'74Boxtel00:58:1400:57:57
 130Leonie van Alebeek1630'86Schijndel00:58:1700:57:30
 131Meta Pijnenburg1557'72Loopgroep GoRun00:58:2000:57:16
 132Claudia Kuijsters1553'72waspik00:58:2300:57:33
 133Saadi Hendriks1550'72DAK00:58:2400:57:55
 134Angelien van Mensfoort8030'69Drunen00:58:2500:58:12
 135Bernadette Villones1637'61Eindhoven00:58:3000:57:26
 136Mylène van Kessel1629'88Schijndel00:58:3200:57:45
 137Wendy van \'t Voort1703'79Oosterhout00:58:3400:58:04
 138Marie Jose Rademaker1423'64Rendon00:58:3600:57:46
 139yvonne Ensink1692'82Tilburg00:58:4200:58:21
 140Hannie Postema1619'64Prins Hendrik00:58:4300:57:38
 141Lonneke Verhoeven1517'87Drunen00:58:4500:57:50
 142Jettie vesters1516'86Drunen00:58:4500:57:51
 143Elian Hageman1586'78Den bosch00:58:5400:58:10
 144Alice Boom1596'67Vlijmen00:59:0400:58:13
 145Alinda Kokkinou1682'80Breda00:59:0800:57:54
 146Linie Hijstek1661'62Tilburg Road Runners00:59:1200:58:41
 147Ninne Vanderheyden1438'66Breda00:59:1700:58:13
 148Lydia Karelse1543'53Drunen00:59:1900:58:46
 149Karen Eldred1683'66Kaatsheuvel00:59:2100:58:13
 150Rimalda van Beurden1422'86Culemborg00:59:2400:58:27
 151Maya Schafraad1435'81Hank00:59:2900:58:38
 152Sacha Loonen1444'78Breda00:59:3400:58:36
 153Suzanne Nagtzaam1700'75Breda00:59:3500:58:41
 154Sonja Hartogs1681'91Vlijmen00:59:3600:59:33
 155Susan van Dijk1581'84's-Hertogenbosch 00:59:4200:58:35
 156Heske van Loon1675'69Tilburg00:59:4300:59:17
 157Marjolein van der Klip1481'74Tilburg00:59:5500:58:52
 158Angelique van Kessel1608'72NIEUWKUIJK00:59:5500:59:45
 159Saskia Spierings1601'73Vlijmen00:59:5900:59:24
 160Manon Pulles1570'70Den Bosch01:00:0200:58:50
 161KARLIEN MEULENAARS1721'83NEW ORLEANS01:00:0300:59:25
 162Wilna Lindeman1489'69Hilvarenbeek01:00:0700:59:03
 163Anne van der Schaft1418'89Utrecht01:00:0900:59:27
 164Elise Spooren1712'72Esch01:00:1001:00:05
 165Cora Kortlever Zwemer1499'76Loopgroep GoRun01:00:1100:59:07
 166Chantal van Gemert1707'77Vinkel01:00:1801:00:11
 167Patricia Paalvast1495'68Waalwijk01:00:1800:59:31
 168Lucia Ariens1483'70BERKEL-ENSCHOT01:00:2500:59:50
 169Ina van den Brink1698'64PAC01:00:3100:59:30
 170Annemarie Timmermans 1602'72Vlijmen01:00:4000:59:40
 171Margot Van Esch1715'67Engelen01:00:4000:59:40
 172Karen van Norden1454'88Vetos de Kort 01:00:5401:00:44
 173Roos van den Heuvel1465'79Lage Zwaluwe01:00:5601:00:11
 174Ingrid van Son1651'83Vlijmen01:01:0201:00:49
 175Astrid Lommert1417'86Utrecht01:01:0901:00:12
 176Sjan Muskens-Sanders1531'54DAK01:01:2001:00:26
 177Wendy Schalke1614'68Herpt01:01:2301:01:06
 178Mirte Hoedemaker1685'71Sprint01:01:2301:00:19
 179anita de jong1548'70elshout01:01:2601:01:08
 180Maaike van Rooij1597'90DAK01:01:2701:01:10
 181Lia Peijnenborg1584'65Dutch Runners01:01:2701:00:59
 182Suzanne Peijnenborg 1585'88Den Bosch 01:01:2801:00:58
 183Terry van Driel1666'76Tilburg01:01:2801:00:50
 184Yvette Sandberg1704'75Gorinchem01:01:2901:00:37
 185Petra van Helvoort1701'67Heusden01:01:3501:01:01
 186Petra Huyding1695'76Berkel- Enschot01:01:4501:01:24
 187Jolanda Tolk1453'57Breda01:01:4701:00:45
 188Meta Severin1447'74Sprint01:01:4701:00:45
 189Natasja Hemmen1445'74Breda01:01:5101:01:13
 190Ingrid Van Meer1508'79Drunen01:01:5601:01:35
 191Iris Cornelissen1664'94Beuningen01:02:0001:01:36
 192Christel Broers1538'93Drunen01:02:0201:01:39
 193Daphne van den Beuken1503'79Waalwijk01:02:0201:01:32
 194Corry Embregts1457'63Prinsenbeek01:02:0701:01:14
 195Luus Meeuwissen1462'60Oosterhout01:02:0701:01:14
 196Miranda Eekels1717'67Herpt01:02:1101:01:34
 197Karin Rutgers ~ K@ Coaching1433'70Wijk en Aalburg01:02:3301:01:21
 198Corinda Thur1432'81DAK01:02:3801:02:11
 199Jessica Lambooij1482'80Goirle01:02:4401:02:08
 200Nathalie van Leeuwen1511'71Drunen01:02:5901:01:58
 201Jorien Hanemaaijer1705'83Den Bosch01:03:0001:02:22
 202desere tokatlioglu-van dongen1471'71Attila01:03:0001:02:29
 203marleen Muskens1676'85Den Bosch01:03:0101:02:10
 204Hilde Muskens1572'89Den bosch01:03:0201:02:08
 205Babbet Lambrechts-Rijsdijk1510'82Drunen01:03:0601:02:57
 206Miriam Collenteur1659'71Hooge Zwaluwe01:03:1001:02:50
 207Anja Versteeg1679'57DAK01:03:1801:03:03
 208Anne Haast1490'93Dongen01:03:2301:02:28
 209Hannah Remmers1647'89Arnhem01:03:2501:02:20
 210sandra van der valk1718'69nuland01:03:3001:02:22
 211Claudia Cools1485'73moergestel01:03:3001:02:22
 212arlette van kooten1472'73tilburg01:03:3601:02:33
 213Jeannette Griffioen1403'52Abbenes01:03:3801:03:05
 214Bianca van der Heijden1535'75Drunen01:03:4501:02:54
 215José van den Berg-Elshout1657'52Drunen01:03:5101:03:25
 216Doret Spoelstra1710'84's-Hertogenbosch01:03:5201:03:00
 217Annemarie van Geffen1534'65Drunen01:04:0501:03:16
 218Joke de Krey1693'59Gorinchem01:04:1001:03:18
 219Mandy Kampman1411'65Avantri01:04:1601:03:24
 220Marga Naafs 1413'67Lopik 01:04:1601:03:24
 221Esther van den Akker1504'73Waalwijk01:04:2101:03:36
 222Giselle Kamphuis1431'78Wijk en Aalburg01:04:2701:03:20
 223Jessica Poirters1592'86Rosmalen01:04:3501:03:30
 224Marielle Spermon1621'71Sint-Michielsgestel01:04:4101:04:06
 225Sofieke Janssen1573'88Den Bosch01:04:4201:04:27
 226Carline van Setten1400'89Amsterdam01:04:4401:04:38
 227Marije evers1475'79Attila01:04:4801:04:12
 228shalini knippels1522'91Medifit Drunen BV01:04:5201:03:49
 229Margot Van der Linde1555'69Kaatsheuvel01:05:0901:04:33
 230Manon Rijken1507'77Drunen01:05:2001:04:07
 231Janette Riedstra1450'63d'Oultremontcollege01:05:2101:04:24
 232Hetty van Son1607'68DAK01:05:2201:04:54
 233Saskia Verhoeven1690'80Drunen01:05:3601:05:02
 234Sofie von der Fuhr1690'88Tilburg01:05:3601:05:02
 235Wendy de Bekker1665'87Gemonde01:05:5201:04:50
 236Valerija Nieuwlaat3606'94Breda01:05:5801:05:18
 237Janinne van Bragt1609'71DAK01:06:0001:05:32
 238Judith Haasnoot1460'73Teteringen01:06:0601:05:20
 239Mieke van Berlo1533'58Drunen01:06:0701:05:41
 240Yvonne Maas1711'68Tilburg01:06:1701:05:08
 241Astrid Rentink1536'83Drunen01:06:2801:06:03
 242Yvonne Koopman1722'69hooge zwaluwe01:06:3001:05:18
 243Judith Cornelissen-Bouman1604'74DAK01:06:4801:06:19
 244Nelleke Visser1436'63Almkerk01:06:5001:06:45
 245Yvette Kievit1622'69Boxtel01:06:5501:06:01
 246BARBRA Schillemans1441'71breda01:06:5601:05:52
 247Shadi Noorian1410'72Ijsselstein01:07:4501:07:31
 248Nicole Kaljée-Daelmans1554'64Kaatsheuvel01:07:5501:07:18
 249carolie van boxtel1501'79waalwijk01:08:0101:07:31
 250Coco Kling1494'90Waalwijk01:08:0201:07:31
 251Dieuwke Stellinga3645'75Hooge Zwaluwe01:08:2401:07:12
 252Daphne de Lange1617'66Herpt01:08:3501:07:57
 253Beppie van de Rakt1523'55Drunen01:08:3501:08:26
 254Danielle Boevee1407'78Ridderkerk01:08:3601:07:59
 255Teunie Bouman1434'60DAK01:08:5001:08:41
 256Anja van Houtum1628'65Mariaheide01:08:5201:08:39
 257Jonneke Hombergen1540'85Drunen01:09:0501:08:33
 258Simone Verhoeven1688'82Heusden01:09:0601:08:39
 259Chantal van Uden1496'76Waalwijk01:09:3601:09:11
 260Lonneke Boons1632'84Olland01:10:3201:09:49
 261Maruja Gimenez1512'79Drunen01:10:4301:10:15
 262Petra Kuijsters1463'68Oosterhout01:10:5501:10:12
 263Danielle van den Boom1724'70Drunen01:10:5801:09:59
 264Pascale van den Boom1723'69Drunen01:10:5801:09:59
 265mery van alebeek1605'64Medifit Drunen BV01:11:0101:10:41
 266Jolanda Vloon1515'70DAK01:11:0801:09:58
 267Roos Verduin1421'54Tiel01:11:1401:10:51
 268Karianne Nijholt1610'70Nieuwkuijk01:11:3101:11:01
 269Alemeh Naimi 1401'59Amsterdam01:11:4101:11:26
 270Anouk Labout1526'75Drunen01:11:5601:10:57
 271Ellen van Lier1565'90Vetos de Kort 01:13:1601:13:06
 272Carola Dekkers1558'88Vetos de Kort 01:13:1701:13:06
 273Simone Bouwhuis1650'93Drunen01:16:0401:15:56
 Mannen 14-18 jaar
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Roy Louer63'95Tilburg Road Runners00:37:0900:37:09
 2Martijn Alexander Flipsen64'96Atledo00:37:5300:37:49
 3wouter Stokkermans6408'96Atledo00:38:4200:38:38
 4Hugo Jonker62'99Drunen00:49:4500:49:41
 5sjors hexspoor99'96boxtel00:53:5000:52:46
 6leander Geschiere65'98Vught00:55:4500:55:12
 7Bjarg van der Staak280'01elshout01:02:0801:01:57
 8Jelle schoenmakers279'01elshout01:02:5501:02:44
 9Tom Kievit61'97Boxtel01:11:1701:10:24
 Vrouwen 14-18 jaar
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Maria van den Assem150'95d'Oultremontcollege00:57:0800:56:45
 2jacqueline de gouw151'96drunen01:06:3101:05:27
 
  4.5 km wedstrijdloop
 Mannen
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Tom Michielsen2763'87Gloria00:15:1500:15:15
 2Tony de Groot2748'73Marvel00:15:1500:15:14
 3Frank van Groesen2741'80Road Runners Etten-Leur00:15:3100:15:31
 4Bart Goedhart2757'91DAK00:15:5100:15:50
 5Bas Schouteren2707'91Roosendaal00:15:5800:15:57
 6Mar-Hein van de Wiel2742'69DAK00:16:0100:16:01
 7Michel Schoon2726'75Zaltbommel Dutch Runners00:16:3300:16:33
 8Jacco Schipperen2750'67dussen00:16:3500:16:34
 9rik verharen2751'65Prins Hendrik00:16:5400:16:52
 10patrick van gurp2715'73drunen00:17:0900:17:08
 11Ad Pelkmans2708'63Sprint00:18:0000:17:59
 12Hans Snoek1860'86Utrecht00:18:0200:17:59
 13Bertie Geerts2717'64DAK00:18:0200:18:01
 14Tiego van der Klip2710'79Tilburg 00:18:4800:18:45
 15Andre Wentink2743'63Attila00:18:5800:18:53
 16Tim Van der Meer2723'86Vlijmen00:19:0700:19:05
 17Dave Wijdemans2762'72Tilburg00:19:2000:19:19
 18Mathijs Kapteijn2711'89Drunen00:19:2100:19:19
 19Harm IJben2760'74PRINSENBEEK00:19:2800:19:21
 20Jorn Zijlmans2718'82DAK00:19:4700:19:46
 21Erik Veurman2759'74Breda00:20:4900:20:42
 22Bjorn Herngreen2755'86Oss00:21:0000:20:51
 23Pieter Jansen2745'81Breda00:21:0500:21:00
 24Bert van Dalen2746'67Zaltbommel00:21:1100:21:08
 25Bart Habraken2727'87Oss '7800:21:5200:21:42
 26Jos van Daelen6221'68DAK00:23:0300:22:57
 27Rick van Dinther2754'86Heesch00:23:0600:22:56
 28haroldinio abauna2738'62eindhoven00:23:5100:23:23
 29Rik de Lange2739'63Drunen00:23:5200:23:47
 30Michel Hilligehekken2729'79Rendon00:24:0500:23:54
 31Vincent Löbker2756'81Hoofddorp00:24:1500:24:12
 32William Begthel2701'70Rendon00:24:2100:24:10
 33Rob van der Zanden2753'64DAK00:24:2600:24:21
 34B Derouich2752'75Den Bosch00:24:4800:24:28
 35ruud van osch2749'79den bosch00:25:0500:24:44
 36Patrick Claus2728'72Eindhoven00:25:4000:25:37
 37Rudy Salihagic2713'61Drunen00:26:0200:25:59
 38Frank Durant2716'51d'Oultremontcollege00:26:1500:25:58
 39Kevin Deelen2744'85Tilburg00:26:1900:26:06
 40Pieter van den Elshout2709'69Oosterhout00:26:2200:26:01
 41Tjerk van den Hout2719'74Waspik00:26:3000:26:22
 42Rogier Overduin2767'84Rotterdam00:26:3300:26:33
 43Jochem Pollmann2714'68Drunen00:26:5500:26:37
 44Sven Geurts6289'73Den Bosch00:26:5600:26:38
 45Hugo de Vries2747'72\'s-Hertogenbosch00:27:1800:27:07
 46frank de Jong2705'60Nieuwegein00:27:3500:27:20
 47tiny Verhoeven2764'53Haarsteeg00:27:4500:27:45
 48peter van beurden2712'59DAK00:27:5900:27:55
 49Jan Oudsen2720'60Den Bosch00:28:4900:28:39
 50Jan Plasman2766'41Vlijmen00:29:1600:27:58
 51egon van der heijden2722'73medifit drunen bv00:29:2100:29:15
 52Evert Rietveld2704'66Rendon00:30:4100:30:36
 53EA Krol2758'41Drunen00:31:4900:31:40
 54Robert Woudenberg2703'71Rendon00:33:1700:33:11
 55Paul Verstraten2737'81Tilburg00:33:3600:33:16
 56sjef van Boxtel2765'57nieuwkuijk00:34:0100:34:01
 57W. Engels2761'52Volkel00:35:1900:35:17
 58Marc Claussen2721'85Vlijmen00:37:3800:37:19
 59Nick Pullen2724'85Vlijmen00:41:0600:40:57
 60Herman Buist2151'58DAK00:45:4100:45:19
 61tomas Kmiolik2725'91Medifit Drunen BV01:01:4900:53:01
 Vrouwen
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Janny Maas3120'76Marvel00:17:2200:17:21
 2Sabine van den Berg3108'83Prins Hendrik00:19:0600:19:05
 3Ninke Voskuilen3118'75Tilburg00:19:5100:19:49
 4Peggy van Lee3115'66Tilburg Road Runners00:19:5700:19:56
 5Trix Hoppenbrouwer3036'62Atledo00:20:0100:19:57
 6Cindy Klomp3102'78ACW '6600:21:0800:20:53
 7José Nuyts3124'74DJA00:21:1500:21:10
 8esther zaat3123'62Tilburg Road Runners00:22:0800:22:07
 9Ellen Moerkerke-Vos1520'73Drunen00:23:1000:23:01
 10Mariette Floren3125'75Breda00:23:3500:23:21
 11Diana Aarts3023'76Breda00:23:5100:23:38
 12Saskia Kluin3019'71Breda00:23:5600:23:42
 13Irma Hilligehekken3101'Rendon00:24:0500:23:54
 14Hana Salihagic3042'86Drunen00:24:2700:24:24
 15Iris van der Heiden3004'93Oud-Beijerland00:24:3000:24:27
 16Corine van der Linden3089'68Zaltbommel Dutch Runners00:24:4200:24:36
 17Esther Romme 3093'77Heeswijk-Dinther00:24:5300:24:49
 18Marijn Langewouters3001'86Vetos de Kort00:24:5800:24:51
 19Margot Cruijsen3060'83Vetos de Kort00:25:0100:24:54
 20ely windau3106'57drunen00:25:1200:25:06
 21Ellen van Dalen3111'73Zaltbommel Dutch Runners00:25:1400:25:07
 22Sabine van den Bosch3079'82ROC Waalwijk BV00:25:1500:25:08
 23Linda Baars3067'88Den Bosch00:25:1800:25:14
 24nicole maane3062'86den bosch00:25:1800:25:14
 25Corine Nieuwenhuijse3024'77CZ00:25:1800:25:16
 26Claudia Korsten3066'84Vetos de Kort 00:25:1900:25:11
 27Sara Van de Veerdonk3069'86Den Bosch00:25:2100:25:11
 28NICOLE BAKKER3107'77DRUNEN00:25:2500:25:15
 29Nina Lommers3129'92Sprang-Capelle00:25:3400:25:24
 30Tanja Deckers3061'79Vetos de Kort00:25:4200:25:33
 31Bernita van Kreij3008'68Utrecht00:25:4400:25:41
 32Rianne Koelmans3130'88Utrecht00:25:4800:25:39
 33Loes Van Bijnen3103'76Nistelrode00:25:5300:25:48
 34Kim Leeuwenstijn3127'86's-Hertogenbosch00:26:0100:25:51
 35Jannemij Raats3113'88Schijndel00:26:0300:25:48
 36Nicole Scheepens3094'88Schijndel00:26:0300:25:48
 37Mandy van der Heiden3005'89Oud-Beijerland 00:26:0600:26:02
 38Colinda van Beurden3054'87DAK00:26:0900:26:05
 39Miranda van Beurden3105'79DAK00:26:1000:26:06
 40Floortje Houdijk - Remmers3075'83Rosmalen00:26:1000:25:56
 41Lieke Durant3044'84Drunen00:26:1400:25:58
 42Francis Nievelstein1577'75\'s -Hertogenbosch 00:26:1900:26:11
 43Natasja Ruyters3084'72st-michielsgestel00:26:2000:26:08
 44Els van den Hout3056'67Waspik00:26:2900:26:22
 45Geri Boeijen3133'72Oss00:26:3100:26:17
 46Monique van Uden3132'68Oss00:26:3100:26:18
 47Liesbeth Osse 3134'70CZ00:26:3300:25:16
 48Susan van Gelder3046'88DAK00:26:3600:26:30
 49Lieke de Kort3065'85Vetos de Kort 00:26:4300:26:35
 50Nancy Goossens3085'73Vetos de Kort 00:26:5300:26:44
 51Marie-José de Rooij3112'55's-Hertogenbosch00:26:5300:26:43
 52Jolanda van Drunen3045'65DAK00:26:5300:26:45
 53Paulien van de Westelaken3087'62Vetos de Kort 00:26:5500:26:46
 54Ginny Paauw3049'88Drunen00:26:5600:26:43
 55Lizeth Melis3063'67Vetos de Kort 00:27:0000:26:51
 56Laura Verstraate3040'92ROC Waalwijk BV00:27:1900:27:01
 57Annemarie Verbeek3009'82Werkendam00:27:2500:27:17
 58Mieke van Lieshout3098'71Helmond00:27:3400:27:18
 59Loes van der Velden3096'75EINDHOVEN00:27:4200:27:38
 60Carla MEGENS3136'61HAARSTEEG00:27:4500:26:28
 61Frieke Ruyters3086'71st-Michielsgestel00:27:4900:27:36
 62Chantal Verhoeven3081'71DAK00:27:5500:27:34
 63Ilse Fitters3037'87Waalwijk00:27:5600:27:53
 64Joanne de Fijter-van Uden3011'73DAK00:28:0100:27:56
 65Monique Maasland3109'69Giessenburg00:28:0300:27:56
 66Anja van Riel3110'68Zaltbommel00:28:0400:27:58
 67Sonja Rentink3021'75Breda00:28:1700:28:14
 68Karin Smits1506'85DAK00:28:1800:28:18
 69Anja Driessen3099'65ASTEN00:28:2100:28:14
 70Manon de Vrieze1406'85Triathlon00:28:2800:28:15
 71Liesbeth Driessen3100'63Asten00:28:2800:28:21
 72Kim de Vrieze1488'84Hilvarebeek00:28:2800:28:15
 73Corry Verschure3055'59Vetos de Kort 00:28:4200:28:36
 74Selena Kukler3076'88Vlijmen00:28:4200:28:27
 75Sadé Engbersen3057'88Kaatsheuvel00:28:4200:28:26
 76Anneke Korsten3092'81lith00:28:4200:28:32
 77Remke van den Ouweland3030'88Tilburg00:28:5000:28:39
 78Brigitte van Onzenoort3126'70Tilburg00:28:5200:28:34
 79Nikky Kuis3025'93Oosterhout00:28:5700:28:53
 80Marianne van Uden1502'74Waalwijk00:28:5800:28:46
 81Heidi Bauman3012'80Wijk en Aalburg00:29:0500:28:49
 82Karin Hendriks3013'79Wijk en Aalburg00:29:0600:28:49
 83Krista Poldervaart3051'88Drunen00:29:0800:28:54
 84Linda Lammers3010'93Sleeuwijk00:29:1300:29:03
 85Henriëtte Becks3015'78Wijk en Aalburg00:29:1700:29:10
 86Angela Lambregts3080'79DAK00:29:1900:29:05
 87Jacqueline Bouman3014'80Wijk en aalburg00:29:1900:29:03
 88Henny van de Westelaken110'55Den Dungen00:29:2800:29:19
 89Elvisa Logo3027'79CZ00:29:3500:29:18
 90Renske Zebregs3028'87CZ00:29:3500:29:18
 91Inge Musters3058'74d'Oultremontcollege00:29:3800:29:23
 92Yvonne van den Brand3095'79Eindhoven00:29:4900:29:36
 93Lobke Smetsers3070'87's-Hertogenbosch00:29:5800:29:46
 94Mariet Overduin 3020'85breda00:30:0400:29:44
 95Bianca van Gestel3053'86Drunen00:30:3700:30:31
 96marwilleke bergman3034'76Udenhout00:30:3700:30:25
 97Annette Rietveld-Adriaanse3006'66Rendon00:30:4400:30:38
 98Othilde Drost-Siersema3121'51Loopschool Wim Akkermans00:31:1500:31:09
 99Marianne de Groot3068'91's-Hertogenbosch00:31:1600:31:04
 100Karin Visschers3071'85Rosmalen00:31:1600:31:04
 101Namke Groenveld3003'68Barendrecht00:31:4600:31:30
 102Carla van Erp3128'52Waalwijk00:32:1400:32:04
 103Audrey Gomes3029'75TILBURG00:32:3600:32:13
 104Mirjam ter Beek3097'71Geldrop00:32:3600:32:13
 105Claudia Mennen3059'73's-Hertogenbosch00:33:0800:32:55
 106Sylvia Vooghden3022'87Breda00:33:2700:33:08
 107Inge Verstraate3041'90ROC Waalwijk BV00:33:4800:33:30
 108Anoek van Rooij3131'87Haarsteeg00:34:0200:34:02
 109Andy Verhoeven3135'58HAARSTEEG00:34:0200:34:02
 110Corina van Weert3032'65Oisterwijk00:35:0700:34:59
 111Eveline Van de Lande3116'65Oosterhout00:35:2100:35:06
 112hortance bommel3114'71middelbeers00:35:5400:35:50
 113Tirza van den Elshout3026'72Oosterhout00:37:1700:36:55
 114Shohre Samawati3002'62Hoofddorp00:37:2100:37:10
 115Veronique Verstraten3104'87Tilburg00:37:4000:37:21
 116jamy pullen3074'84rosmalen00:41:0700:40:59
 117Monique Buist3038'60Drunen00:45:4100:45:19
 Mannen 10-18jaar
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1ahmed Abunakar276'97DAK00:15:1100:15:10
 2Tijke Wentink272'97Attila00:15:1800:15:18
 3Gido ten Cate265'96Delta Result00:15:2800:15:26
 4Harry van Ham264'98DAK00:16:3100:16:31
 5Jens Kapteijn257'95Drunen00:17:0800:17:06
 6Sven van der Pas256'99Scorpio00:18:2300:18:23
 7Rick van de Ven266'99DAK00:18:4800:18:45
 8Antoine van der Sanden259'98DAK00:19:0100:18:58
 9Youri Vos274'99Giessenburg00:19:1900:19:18
 10Stijn van Nierop271'99Vlijmen00:19:3400:19:28
 11Max van Gijzel258'01DAK00:19:3700:19:32
 12Lewis Levy261'00DAK00:19:5300:19:48
 13casper mornout275'00Gemonde00:19:5900:19:57
 14Boite Kuin250'99Barendrecht00:20:1700:20:01
 15Kevin van Enkhuizen255'99Oosterhout00:20:5700:20:37
 16ramon mozaffarian277'99Velserbroek00:21:2500:21:20
 17Sivar Pollmann263'02Drunen00:24:0000:23:43
 18Jochem Scheij270'02Elshout00:24:1800:24:15
 19Hirad Rasi252'01Ijsselstein00:25:3000:25:25
 20Fabian Bos251'02IJsselstein00:25:3000:25:25
 21Maarten van den Elshout268'02Boxtel00:25:5200:25:45
 22Remco van den Elshout269'03Boxtel00:26:2300:26:14
 23Iben Pollmann262'03Drunen00:26:5400:26:35
 24Jelle Vos273'01Giessenburg00:28:0300:27:58
 25Bob Musters267'04d'Oultremontcollege00:29:3800:29:23
 26Kajetan Michajlow253'98Wijk en Aalburg00:32:4600:32:43
 27Thomas van den Elshout254'00Oosterhout00:35:3200:35:11
 28Richard Hooijen278'96Attila00:35:3700:35:37
 Vrouwen 10-18 jaar
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1daphne van zandvoort102'97DAK00:18:0200:18:02
 2Sofie Alhassan100'02Breda00:19:4800:19:46
 3Hannah Verwei111'98Woudrichem00:22:0500:22:02
 4Liesa Both112'99Woudrichem00:22:0500:22:02
 5merwe yusofi103'98drunen00:23:4600:23:33
 6Demi Gijsbrechts105'99Vetos de Kort00:25:3100:25:24
 7Anouk Verschure104'99Vetos de Kort00:25:3100:25:24
 8Kim Verschure106'99Vetos de Kort00:25:3100:25:23
 9renee kuis4514'98Scorpio00:25:4600:25:42
 10Suus Bergmans114'03Waalwijk00:26:3000:26:19
 11Lucia Geurts107'99Den Bosch00:26:5600:26:38
 12Bo Bergmans113'03Waalwijk00:27:3500:27:24
 13Iris IJzermans109'02Vlijmen00:30:2900:30:16
 14Kim IJzermans108'02Vlijmen00:32:3300:32:20
 
  1 km jeugdloop
 Jongens 8-9 jaar
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Remco Swart825'04Sleeuwijk00:03:0900:03:09
 2Tim Pelkmans801'04Sprint00:03:1700:03:17
 3wouter van gorcom800'04Hellas00:03:2000:03:20
 4Koen van Helvert810'04DRUNEN00:03:2500:03:25
 5Stef van Beurden820'05DAK00:03:3000:03:30
 6Sam Cales814'04Nieuwkuijk00:03:3200:03:32
 7Tido Bierkens817'04Drunen00:03:3800:03:36
 8Colin Smits829'04Drunen00:03:4200:03:42
 9Tijn Quivooij828'05Empel00:03:4300:03:43
 10thijs v gurp824'05Hank00:03:4500:03:45
 11Roemer Struik816'05Drunen00:03:4500:03:45
 12Thymen Van Zon808'04Drunen00:03:4500:03:45
 13Kyan Cordes812'04Drunen00:03:5200:03:52
 14Merijn Verdijk809'05DAK00:03:5300:03:53
 15Jens de Kock830'05Prins Hendrik00:03:5400:03:54
 16Rick Smits811'05Drunen00:03:5600:03:56
 17Magloire Tinnebroek827'06Drunen00:04:0000:04:00
 18Piet Simonis802'05Hooge Zwaluwe00:04:0100:03:59
 19Sebas van Leeuwen826'05Zaltbommel00:04:0600:04:06
 20Timo Damen818'04Vlijmen00:04:0600:04:06
 21Julian van de Water803'05Drunen00:04:0700:04:07
 22bram gehring831'04vlijmen00:04:1100:04:11
 23Rick van Daelen819'05Drunen00:04:1400:04:14
 24Stijn van Bladel822'06Drunen00:04:1800:04:18
 25Ruben Verhoeven823'05drunen00:04:2100:04:21
 26Teun fitters806'05DAK00:04:2700:04:27
 27Dorus Willemen807'06DAK00:04:3000:04:29
 28Maik Maas815'04NIEUWKUIJK00:04:3200:04:32
 29yassir Terfaoui821'05ACW '6600:04:5500:04:55
 30Lars Karremans813'04DAK00:06:3000:06:30
 Meisjes 8-9 jaar
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Anniek Vissers914'05Nijmegen Atletiek00:03:2700:03:27
 2Noa van de Leur900'05Roosendaal00:03:3700:03:37
 3Ine Smits903'04DAK00:03:4000:03:40
 4Lois Drent912'05Sprint00:03:4600:03:46
 5Nynke Verweij901'05DAK00:04:0400:04:04
 6Elin Geurts909'04Drunen00:04:0600:04:06
 7Lisa Verschuren915'05Drunen00:04:1000:04:10
 8Evi van Wijk904'05Drunen00:04:1500:04:15
 9Rosa Meijer916'04Vlijmen00:04:2100:04:21
 10Janske Willemen906'06DAK00:04:2200:04:21
 11Pleun du Crocq917'05Herlvoirt00:04:2900:04:29
 12Merit Beunes908'05Drunen00:04:4100:04:40
 13Manon van Wezel902'05Drunen00:04:4400:04:44
 14Nora Schoonheim911'06Drunen00:04:4600:04:45
 15Annabel van Leeuwen913'05Zaltbommel00:04:5100:04:51
 16Isabella van Gemert910'04waalwijk00:05:0100:04:59
 Jongens 10-11 jaar
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Ravi Mohunlol1018'03Achilles00:03:1000:03:10
 2niels bosma1019'02Taxandria00:03:1700:03:17
 3Bjorn Dumont1008'03Drunen00:03:2300:03:23
 4Micha Kooistra1021'04Tilburg Road Runners00:03:2400:03:24
 5Dani Chambon1004'02DAK00:03:2700:03:27
 6Tygo van Helvoirt1010'02Drunen00:03:3000:03:30
 7Lars van Spijk1015'03Vlijmen00:03:4000:03:40
 8Jop Van de Wiel 1020'03Nieuwkuijk00:03:4000:03:40
 9Tim Brok1009'03DAK00:03:5200:03:52
 10Wessel verhoeven1016'03drunen00:03:5400:03:54
 11koen smits1014'03elshout00:03:5700:03:57
 12Wouter van den Elshout1000'04Oosterhout00:04:0100:04:01
 13Sem van Aarle1007'03DAK00:04:0500:04:05
 14Rik van Aerle1013'03Drunen00:04:0900:04:09
 15Harkema Danny1017'03Drunen00:04:0900:04:09
 16Milan van der Bruggen1003'04DAK00:04:1500:04:15
 Meisjes 10-11 jaar
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Fenna Verweij1100'02DAK00:03:1400:03:14
 2anouk van dal1102'03DAK00:03:2500:03:25
 3Olga Mommersteeg1112'03AV '2300:03:2700:03:27
 4maud smits1107'02elshout00:03:2800:03:28
 5Bieke Schipperen1108'04Dussen00:03:3200:03:32
 6Madelon Scheij1106'03Elshout00:03:4200:03:42
 7Sandy Nagtzaam1111'02Drunen00:03:5500:03:55
 8Maud VAN engelen 1104'03 Vlijmen00:03:5800:03:58
 9Babet Scheij1105'03elshout00:04:1000:04:10
 10ALYSHA DEN hARTOG1110'03Blaricum00:04:2300:04:23
 11Vera van Bladel1109'03Drunen00:04:2600:04:26
 12Karlijn van de Ven1103'03DAK00:04:2900:04:29
 Jongens 12-13 jaar
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Stan Schipperen1208'01Dussen00:02:4500:02:45
 2AppY Yasuf1203'01Elshout00:03:0900:03:09
 3Max van Gijzel1201'01DAK00:03:1000:03:10
 4thijmen van hoof1209'01DAK00:03:1300:03:13
 5Cas Weijers1202'01DAK00:03:2700:03:27
 6Jelle Gehring1211'01Vlijmen00:03:3200:03:32
 7thijs meeuwsen1210'01vlijmen00:03:3300:03:32
 8Jason Smits1207'01ACW '6600:03:3500:03:35
 9Tristan Koppers1206'01DAK00:04:0300:04:03
 10Mark van Drunen1205'01DAK00:04:0800:04:08
 11Willem Simonis1200'01Hooge Zwaluwe00:04:1100:04:10
 12Nicolay Kasters1204'01DAK00:04:2300:04:21
 Meisjes 12-13 jaar
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1yasmine abbes1309'02Nijmegen Atletiek00:03:1200:03:12
 2Cinder Vis1328'01Den Bosch 00:03:1300:03:13
 3Lara Dumont1302'01DAK00:03:2000:03:20
 4Hanneke de Gouw1300'02DAK00:03:3300:03:33
 5bregje van beurden1308'00vlijmen00:03:3600:03:36
 6Sanne Pulles1303'01DAK00:03:3800:03:38
 7Tessa van Heeswijk1307'02DAK00:03:4300:03:43
 8Amber Tausch1312'01drunen00:03:4600:03:46
 9Marin Boeijen1306'01Oss00:03:4900:03:49
 10Esmee Tausch1316'01drunen00:03:5200:03:52
 11Maud van der Lee1327'01drunen00:03:5300:03:53
 12Bo Didden1310'01drunen00:03:5900:03:59
 13Mindy Brouwers1329'01drunen00:04:0200:04:02
 14Lieke Driesprong1324'01drunen00:04:0300:04:03
 15Esmee Jansen1325'01drunen00:04:0400:04:04
 16Evi Liefting1320'01drunen00:04:0700:04:07
 17Malou Schapendonk1314'01drunen00:04:1200:04:11
 18Sofie van Geffen1322'01drunen00:04:1300:04:13
 19fleur van Delft1318'01drunen00:04:1400:04:14
 20Yasmin Abdelati1305'00Elshout00:04:1400:04:13
 21Irene Klomp1319'01drunen00:04:1600:04:15
 22Myrthe Buist1301'00DAK00:05:0300:05:03
 
  600 meter jeugdloop
 Jongens 6-7 jaar
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Luuk Pelkmans602'06Sprint00:02:2100:02:21
 2Mète van der Schoot650'06Tilburg Road Runners00:02:2300:02:23
 3Walterson van Drunen638'06Drunen00:02:3000:02:30
 4Timo Laros613'07Drunen00:02:4000:02:40
 5Joost van Beurden635'07Vlijmen00:02:4100:02:41
 6Jesse van de Staak606'06Drunen00:02:4500:02:45
 7KAY VAN GEMERT643'07VINKEL00:02:4800:02:48
 8Koen van Beurden636'07Vlijmen00:02:4800:02:48
 9Vince Berkelmans644'06Nieuwkuijk00:02:4900:02:49
 10Cas Lambrechts627'06Drunen00:02:4900:02:49
 11julius nolet637'07Prins Hendrik00:02:5000:02:50
 12Simon van falier646'06haarsteeg00:02:5000:02:50
 13Ralph van Aarle612'06Drunen00:02:5000:02:50
 14Sven Kouwenberg630'06Drunen00:02:5300:02:53
 15Milan Pietjouw626'07Drunen00:02:5900:02:59
 16Jurre Kleijssen628'06DAK00:03:0000:03:00
 17Jesper Snels603'06Riel00:03:0400:03:04
 18Max Ulijn654'06Drunen00:03:0400:03:04
 19Cas van der Veeken610'07Drunen00:03:0500:03:05
 20ruben weyers647'07s-hertogenbosch00:03:0800:03:08
 21Pepijn Klomp624'07Waalwijk00:03:0800:03:08
 22Edwin van der Heijden641'06DAK00:03:0900:03:09
 23Yoran Niewold604'07Drunen00:03:1100:03:11
 24sep govaarts600'06amsterdam00:03:1200:03:12
 25Beer van leeuwen655'06Den Bosch00:03:1200:03:12
 26Morris van Aerle614'06DAK00:03:1700:03:17
 27Jayden den Hartog640'06Blaricum00:03:1900:03:19
 28Jasper Hijwegen615'07Drunen00:03:2100:03:21
 29Leo Alexander Velthoven656'08Eindhoven00:03:2700:03:27
 30Bjarne Jensen625'07Drunen00:03:3100:03:31
 31Jurre Bonke631'07Drunen00:03:3500:03:35
 32Tim van Limburg608'06Drunen00:03:3600:03:36
 33Nick Geerts611'07Drunen00:03:3700:03:37
 34tobias van Aarle648'08drunen00:03:3700:03:37
 35Luke Van Essen 633'08Drunen00:03:3900:03:39
 36Kjell van de Staak607'08Drunen00:03:4000:03:40
 37JURRE VAN GEMERT642'09VINKEL00:03:4300:03:43
 38Lars van Wezel609'08Drunen00:03:4400:03:44
 39Thijs Ellen632'07OSS-VOLO00:03:4500:03:45
 40Jop Bolluijt618'09Drunen00:03:4600:03:46
 41Teun Antonioli652'09Drunen00:03:4700:03:47
 42Tim Paardekoper651'07Sliedrecht00:03:5100:03:51
 43Lars Kouwenberg629'08Drunen00:03:5300:03:53
 44elbe govaarts601'08amsterdam00:03:5400:03:54
 45Olaf Klomp623'09Waalwijk00:03:5600:03:56
 46Cas Van Bijsterveld 634'08Drunen00:03:5800:03:58
 47Bo Govaars639'08Amsterdam00:04:0100:04:01
 48Max van Leeuwen649'08Drunen00:04:0400:04:04
 49Jules Poirters620'08Drunen00:04:0400:04:04
 50sam dekkers645'08drunen00:04:1000:04:10
 51Martijn van de Mosselaar653'08Drunen00:04:1200:04:12
 52Thomas Hijwegen616'09Drunen00:04:1500:04:15
 53Thijmen Niewold605'09Drunen00:04:1600:04:16
 54Iker Kuys621'09Vlijmen00:05:5500:05:55
 55Valentino Stakenburg622'10vught00:06:2500:06:25
 56Sam van Nieuwburg619'10DAK00:07:2400:07:24
 Meisjes 6-7 jaar
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Mirthe Van Zon712'07Drunen00:02:3300:02:33
 2Evy van de Leur701'06Roosendaal00:02:3500:02:35
 3Elien Smits713'07DAK00:02:3800:02:38
 4Anne Smits708'06DAK00:02:4800:02:48
 5Kim Cales716'06Nieuwkuijk00:03:0300:03:03
 6Floor van Heist740'06Drunen00:03:0500:03:05
 7Faya Cordes714'08Drunen00:03:1300:03:13
 8Anika Musters722'06Nieuwkuijk00:03:1400:03:14
 9Roos Fitters717'07Nieuwkuijk00:03:1400:03:14
 10Marina Vos700'06Veen00:03:1500:03:15
 11Serena Proveniers728'06Drunen00:03:1700:03:17
 12Ainhoa Kuys715'06Vlijmen00:03:1700:03:17
 13Laura van de Water733'06Vlijmen00:03:1700:03:17
 14Jade Overdijkink726'07V;ijmen00:03:1800:03:18
 15Vera Turquin710'07Drunen00:03:2700:03:27
 16Ellen Smits706'08DAK00:03:3100:03:31
 17noortje fitters725'08drunen00:03:3200:03:32
 18Mare van Esch746'06Drunen00:03:3700:03:37
 19Marit Geurts730'07Drunen00:03:4200:03:42
 20fleur dekkers738'06Drunen00:03:4200:03:42
 21Ike van Lexmond744'08vlijmen00:03:4300:03:43
 22Roos van Bijsterveld731'06Drunen00:03:4300:03:43
 23Merlijn Koopman736'06Hooge Zwaluwe00:03:4800:03:48
 24Adess Koopman735'06Hooge Zwauwe00:03:4900:03:49
 25Marie Simonis704'07Hooge Zwaluwe00:03:4900:03:49
 26Jente Beunes723'07Drunen00:03:5800:03:58
 27Amber Proveniers727'08Drunen00:03:5900:03:59
 28raihana terfaoui732'09ACW '6600:03:5900:03:59
 29Janne Vorstenbosch721'07Nistelrode00:04:0500:04:05
 30Sylke Jensen720'09Drunen00:04:0500:04:05
 31Pleun van Leeuwen739'09Drunen00:04:0700:04:07
 32Eline van Dijk745'06Wageningen00:04:1200:04:12
 33ilse van der fels416'06wageningen00:04:1400:04:14
 34Eva van Limburg705'08Drunen00:04:3600:04:36
 35Renske van der Bruggen709'07Drunen00:04:4000:04:40
 36Julia d' Haens718'09Zaltbommel00:04:4000:04:40
 37Benthe Broeren742'09Nieuwkuijk00:04:4600:04:46
 38Celeste Velthoven747'10Eindhoven00:04:4700:04:47
 39Saar Lambrechts737'09Drunen00:04:4800:04:48
 40Manon Lootens711'09Drunen00:04:4900:04:49
 41Nienke Pietjouw724'10Drunen00:04:5400:04:54
 42Jip de Looff703'07Breda00:04:5500:04:55
 43Yuling Liu734'08Breda00:04:5500:04:55
 44Jinte de Looff702'09Breda00:04:5500:04:55
 45Amy Maas729'07NIEUWKUIJK00:14:3300:14:33
Hoofdsponsor
Sponsor
Ondernemersloop
Gemeente Heusden
Rendon Onderhoudsgroep
Van Bokhoven groenten en fruit
van Asten rijwielen
Van Stokkum tribunebouw
Scholengemeenschap de Overlaat
P. van Erp & Zn.
Heusdense Courant
Drunen4You