Ster Hoofdsponsor

Uitslag 34e Drunense Duinenloop 15 maart 2015



 
  Halve marathon Atletiekunie Wedstrijd
 Mannen senioren
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Kas van Veen2'81Prins Hendrik01:09:0801:09:06
 2Wesley van der Gouw1'85Prins Hendrik01:11:3601:11:34
 3Paul Visser6'90Tilburg Road Runners01:14:5001:14:50
 4Dennis de Freytas8'90Tilburg Road Runners01:15:0501:15:03
 5Rick Salome25'82Sprint01:15:5801:15:56
 6Niels Damen15'85DJA01:19:0801:19:06
 7Hans van Loon9'80Prins Hendrik01:19:3901:19:37
 8Martijn Tissink10'85Attila01:20:1701:20:15
 9Martijn Nooren14'84DJA01:20:4301:20:38
 10Rob Nijskens20'85OSS-VOLO01:21:2601:21:14
 11Marc Janssen26'83Scorpio01:21:4001:21:32
 12Maurice Demarteau27'85Parcival01:25:5701:25:46
 13Gijs van Rooij17'92DAK01:26:3201:26:29
 14Wim Westerveld21'89Prins Hendrik01:26:5801:26:56
 15Ruud Meeren16'83De Langstraat01:27:0601:26:59
 16Pim Kocx28'96Tilburg Road Runners01:27:1901:27:18
 17Cris Timmrmans18'82DAK01:28:0001:27:57
 18Mitchell van Oudenaarden13'88De Langstraat01:29:2801:29:19
 19Bram Vsn Ekeren23'82Eindhoven Atletiek01:31:3401:31:28
 20Jelle van den Berk22'82Loopgroep Wijbosch01:33:1401:33:03
 21Rudo van den Brink29'80OSS-VOLO01:40:3501:39:40
 22Rene Minkels19'85OSS-VOLO01:55:2701:54:48
 Mannen 35
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Colin Bekers3512'79Tilburg Road Runners01:08:4801:08:46
 2Björn Demkes3509'76AVA '7001:17:5801:17:55
 3Rob van Lierop3513'78Sprint01:19:2001:19:18
 4Jurgen Lootens3504'76DAK01:25:3301:25:31
 5Bram van Hoek3510'75Spiridon01:26:3801:26:36
 6Erik Wolfs3506'75OSS-VOLO01:26:4601:26:42
 7Stefan Verdonk3505'80DAK01:27:3601:27:33
 8Dennis Riebeek3508'77OSS-VOLO01:29:3601:29:23
 9Alex d' Haens3507'76Zaltbommel Dutch Runners01:32:3501:32:32
 10Erwin Kriesels3502'75AVO 198301:36:3401:36:26
 11Thijs van Houten3511'77DAK01:36:4401:36:24
 12Koen Graat3503'77Attila01:37:0601:36:16
 13Willem-Jan Piggen3514'78AVO 198301:43:1701:42:21
 14René Hollemans3501'79THOR01:44:5001:44:39
 Mannen 40
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Greg van Hest4001'73Tilburg Road Runners01:10:0201:10:02
 2Koos Verweij4002'71DAK01:13:2401:13:24
 3Christ Donders4024'71Tilburg Road Runners01:14:1301:14:13
 4Sierd Sikkema4005'71THOR01:19:5901:19:57
 5Harald van Gils4028'74Loopgroep Aart Stigter01:22:0201:21:54
 6Patrick Marien4004'74THOR01:22:5201:22:44
 7Erwin van de Lisdonk4013'71Taxandria01:22:5401:22:44
 8Edwin Vonk4026'71Sprint01:24:0001:23:53
 9Jos Wolf4019'72OSS-VOLO01:24:4801:24:42
 10Cees den Boer4027'70Raamsdonksveer01:26:5301:26:39
 11Wouter Rijckaert4023'74Eindhoven Atletiek01:27:3501:27:28
 12Carlo Wouters4012'71Tilburg Road Runners01:27:4101:27:36
 13Rob Bravenboer4022'70Prins Hendrik01:29:0001:28:58
 14John van Heeswijk4015'73DAK01:30:1601:30:13
 15Arjan Jonk4007'73Sprint01:30:2201:29:52
 16Patrick van Gurp4014'73DAK01:30:2401:30:17
 17Marc van der Schoot4011'70Tilburg Road Runners01:31:3701:31:32
 18André Boel4018'71OSS-VOLO01:31:4801:31:43
 19Edwin Hofma4020'71OSS-VOLO01:31:5601:31:50
 20Marcel van Boxtel4021'72Prins Hendrik01:32:2201:31:39
 21Koen van Nieuwburg4016'71DAK01:34:5801:34:56
 22Han Buijsse4025'71Sprint01:35:3201:35:03
 23Jeroen Verstegen4008'71Attila01:37:1801:37:08
 24Edwin Jaspers4006'74AV Standdaarbuiten01:39:1201:38:31
 25Rolph Grasmeijer4017'72Har(t)loopclub Engelen01:41:3001:40:42
 26Edwin van der Pennen4010'71Tilburg Road Runners01:46:0101:44:15
 27Richard Rockx4009'73Achilles01:57:3701:56:04
 Mannen 45
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Michiel Otten4527'68Prins Hendrik01:14:3901:14:37
 2Roel van Nes4512'69AV Standdaarbuiten01:15:2601:15:21
 3Egbert Hooijkaas4500'65Scorpio01:17:0601:17:05
 4Ron de Vaan4502'68DAK01:20:0301:20:02
 5Eduard Linnenbank4531'67Attila01:20:1201:20:08
 6Rob Snoeren4538'69ACW '6601:21:1901:21:17
 7Kees van Helmond4501'66Scorpio01:21:4801:21:46
 8Kees van der Vliet4511'68THOR01:22:4401:22:34
 9Marc Vervaet4529'67Sprint01:22:5501:22:19
 10Ruud Louer4519'66Tilburg Road Runners01:24:2601:24:22
 11Cocky de Brouwer4504'67Achil '8701:24:2701:24:25
 12Bart van Loon4516'67Attila01:24:4301:24:37
 13Hans Liebregts4517'70Tilburg Road Runners01:26:1601:26:12
 14Henk van der Giessen4507'68OSS-VOLO01:28:0101:27:57
 15John van Wanrooij4508'68Spado01:29:1601:29:10
 16Erwin Jacobs4535'66Loopvereniging TOF01:29:4101:29:33
 17Christiaan Klaverdijk4510'65THOR01:30:4801:30:37
 18Fred Gloudemans4536'69Loopschool Wim Akkermans01:31:1801:31:04
 19Corné Aarts4509'66Spado01:31:3101:31:26
 20Pieter Heggen4534'65Sprint01:32:0101:31:21
 21Toine van Gils4521'66Atledo01:32:4201:32:23
 22Willem van den Hout4526'68Dutch Runners01:33:2101:33:13
 23Bas Barten4523'65Spiridon01:35:0301:34:05
 24Corne Luijkx4514'66Road Runners Etten-Leur01:37:0901:36:41
 25Erik van Roovert4520'69Attila01:39:0101:38:01
 26Frank Kloosterman4513'65Ulvenhout01:39:1501:38:46
 27Ben Barendse4539'66Atledo01:41:2701:41:20
 28Twan van Gool4524'69Har(t)loopclub Engelen01:43:2401:42:37
 29Peter Uytdewilligen4530'66Olympia Halsteren01:45:1501:44:58
 30Hans Coomans4525'67OSS-VOLO01:46:1801:46:09
 31Bas van Binnendijk4505'68Dutch Runners01:47:4301:47:29
 32David Eldred4528'66ACW '6601:48:0701:45:57
 33Rodger Sluijmers4532'65Har(t)loopclub Engelen01:49:5501:49:08
 34Laurent Kops4533'68OSS-VOLO01:55:0201:54:19
 35Hans Dijks4522'69Spiridon01:59:4601:58:31
 36Frank Peek4515'69Scorpio02:02:5002:00:58
 Mannen 50
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Kees Lazeroms5011'63Achilles01:17:4101:17:39
 2Theo van Hofslot5007'61Sprint01:21:5901:21:56
 3Jan Menssen5028'62Cifla01:22:2001:22:16
 4Wijnand van Haselen5002'63Loopgroep Aart Stigter01:25:1901:25:12
 5Adri Henskens5021'60OSS-VOLO01:25:3001:25:26
 6Rob Weijts5024'62Prins Hendrik01:25:4901:25:45
 7Corne Peters5032'64Spiridon01:25:5501:25:52
 8John van Tilburg5004'62avVN01:27:4901:27:42
 9Mark van de Ven5017'63Attila01:28:2601:28:20
 10Jan van Loenhout5031'61Scorpio01:28:5001:28:42
 11Peter Duvekot5023'61Prins Hendrik01:29:3101:28:42
 12Harrie van de Ven5029'62Loopgroep Goirle01:31:0201:30:17
 13Haydar Kara5010'64Achilles01:31:5101:31:45
 14Toin Bastiaansen5009'61Triathlon01:31:5301:31:43
 15Rob van Noordt5001'64Olympus '7001:34:0801:34:01
 16Ton Nagtzaam5006'63AV Standdaarbuiten01:34:1601:33:38
 17Harry Christiaanse5003'61AV '5601:34:3401:34:23
 18Jack Curvers5013'62Scorpio01:39:1801:38:33
 19Kees de Kort5020'62ACW '6601:39:4601:38:46
 20Jack Vissers5008'62Loopvereniging TOF01:40:3601:40:21
 21Jan Haverhals5018'63DAK01:41:4801:41:11
 22Peter Cras5030'60Generaal Michaelis01:44:0501:43:50
 23Hans Hazenberg5025'60Prins Hendrik01:44:4301:44:07
 24Walter Sprangers5019'60De Langstraat01:48:4801:48:21
 25Leon Rijken5022'63OSS-VOLO01:49:5501:49:06
 26Pieter Verhoeven5015'61Attila01:51:1401:50:23
 27Hans van den Eerenbeemt5033'60Achil '8702:05:1302:05:00
 Mannen 55
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Hans Heirman5525'58OSS-VOLO01:25:5401:25:49
 2Jan Arnouts5514'58Achilles01:25:5801:25:52
 3Wout Graafmans5532'58Spiridon01:28:1601:28:12
 4Marcel Cools5508'57Sprint01:29:3201:29:12
 5Peter Gulden5513'60Achilles01:30:5401:30:45
 6Aart Beekman5528'59Zaltbommel Dutch Runners01:33:0401:32:44
 7Toon Kleindop5510'58Scorpio01:34:3901:33:37
 8Joost Sperber5530'55Pheidippides01:35:1201:34:56
 9Geert Alofs5527'56Prins Hendrik01:37:2801:37:12
 10Theo van der Lee5522'58DAK01:38:3401:38:27
 11Frank de Haas5516'55Scorpio01:39:0801:39:01
 12Leon Mahieu5509'59Sprint01:39:1501:38:56
 13Bart van Vliet5529'56avVN01:40:0601:39:40
 14Erik van Hal5526'60Prins Hendrik01:40:4101:39:03
 15Dre van den Bosch5534'55Atledo01:40:4601:40:03
 16Peter van der Staak5518'55Tilburg Road Runners01:42:1801:41:41
 17Jan van den Eijnde5533'55Tilburg Road Runners01:43:0601:42:56
 18Bert Noorlander5506'58Sprint01:46:0101:44:43
 19Henk Dijkema5507'57Breda01:46:1501:45:00
 20Bert Haan5531'59Sprint01:46:2001:44:35
 21Rene van Belzen5504'60Spado01:48:1101:47:54
 22Bert Lemmens5521'57De Langstraat01:48:4801:48:21
 23Wouter Schelvis5511'58Sprint01:49:0501:47:51
 24Kees Fikke5505'59AV Standdaarbuiten01:50:0501:49:25
 25Rini op 't Hoog5520'55Tilburg Road Runners01:50:1601:49:54
 26Cees Voesenek5502'58avVN01:50:3601:50:18
 27Theo Walbeek5519'58Loopgroep Goirle01:51:2301:49:27
 28Frans van Kampenhout5503'60Running Holland02:11:4502:09:18
 29Ton Rosenberg5517'56Tilburg Road Runners02:14:0902:12:00
 Mannen 60
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Bert van Exsel6026'54Sprint01:27:0801:27:06
 2Hans Janssen6024'51Oss '7801:28:0501:27:59
 3Gerard Wouters6034'51Spiridon01:28:3301:28:30
 4Ad van Rooij6016'50De Langstraat01:28:3901:28:38
 5Harry Janssen6035'52Ron Clarke01:32:1901:32:10
 6Kees - Verhoeven6013'50Tilburg Road Runners01:35:4801:35:46
 7Leonhard van Egeraat6004'54Spado01:37:1001:37:04
 8Ruud Verstralen6033'55Sprint01:37:2501:36:37
 9Ivo Pothaar6001'49AV '2301:37:3201:37:11
 10Ad de Jong6015'48Atledo01:37:4901:37:41
 11Rien van Diepen6010'48Spiridon01:38:0401:37:32
 12Harry Barendse6019'49OSS-VOLO01:39:1701:38:43
 13Ko van Kuijk6007'46Sprint01:39:3701:39:33
 14Jan Keijzers6029'42Sprint01:40:1501:39:45
 15Rinus Krijger6025'51DAK01:42:4601:41:36
 16Ronald Beetz6023'48Oss '7801:44:0601:42:38
 17Piet de Haas6031'40Prins Hendrik01:44:5701:44:35
 18Jan Joosen6017'48ACW '6601:44:5901:44:46
 19Jo Rijnvos6005'44AV Standdaarbuiten01:45:5901:45:22
 20Ton Bouman6003'51Altena Road Runners01:46:1201:45:41
 21Piet den Hartog6018'54Loopgroep GoRun01:46:3701:45:11
 22Paul Oostveen6020'54Prins Hendrik01:47:2201:46:59
 23André Aarts6011'46Scorpio01:48:0501:47:54
 24Ben Hermeler6008'51Sprint01:48:3501:48:03
 25Gerrit Heij6030'54Attila01:49:4801:48:04
 26Anton Coertjens6009'45Sprint01:50:5101:50:20
 27Theo - Spierings6028'49Marvel01:51:0901:50:53
 28Jan Kriesels6006'48avVN01:52:2601:51:44
 29Ad Nous6032'47Sprint01:59:4801:59:16
 30Piet Colpaart6014'46Loopgroep Goirle02:02:4202:02:27
 31Rob Schmidt6027'44Spado02:03:4002:02:31
 32Jan Weijnen6012'36Tilburg Road Runners02:14:3302:13:40
 33Mart Verboord6022'48Prins Hendrik02:36:3802:34:42
 Vrouwen senioren
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Ingrid Versteegh113'78Sprint01:17:5001:17:48
 2Amy van den Broek101'82Sprint01:24:4901:24:48
 3Hilde Gilissen351'88Parcival01:25:5701:25:55
 4Marjon van der Wansem106'91De Langstraat01:29:2701:29:18
 5Mariska Scholtes102'82Tilburg Road Runners01:31:3701:31:35
 6Mascha Pijnenborg116'81Loopgroep Zuidhorn01:35:0801:35:06
 7Cindy Bastiaansen108'80Rijsbergen01:35:2101:34:51
 8Marcella Roks103'90AV Standdaarbuiten01:39:2801:38:46
 9Kerstin Fritsche115'86Sprint01:39:3601:39:08
 10Pascalle Post112'86DAK01:44:5701:44:36
 11Valerie de Roover104'89Sprint01:46:0301:45:35
 12Sophie van Dongen107'83DJA01:46:0501:44:50
 13Dimphy Krabbers111'83Loopschool Wim Akkermans01:52:1501:51:41
 14Yvette Schalken109'88De Langstraat01:59:0101:58:35
 15Susanne van der Linden105'88Achilles02:02:2702:01:43
 Vrouwen 35
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Femke van Hest350'76Tilburg Road Runners01:29:0001:28:58
 2Annelies Postema356'75THOR01:31:5001:31:44
 3Yvonne Versteegh355'77Loopgroep PK01:54:1501:53:58
 4Amely Verreijen354'78OSS-VOLO01:55:2601:54:44
 Vrouwen 40
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Sandra Laros411'71Scorpio01:29:3801:29:29
 2Ciska Hensen409'71DAK01:32:4101:32:36
 3Marieke Verheijen404'72Sprint01:34:3901:34:10
 4Nicole Couwenberg407'71Tilburg Road Runners01:34:5901:34:47
 5Paola van Gilst402'73AV '5601:35:4801:35:42
 6Thea Segeren406'70Loopvereniging TOF01:44:1301:44:05
 7Léandra Sprenkels405'73Sprint01:51:1001:50:19
 8Jolanda Vriens403'74AV Standdaarbuiten01:52:1001:51:28
 Vrouwen 45
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Petra Bruijs451'68Spado01:32:3301:32:29
 2Marian Mettler7747'69Tilburg Road Runners01:35:2501:35:13
 Vrouwen 50
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Henny van Oirschot510'63Marvel01:35:4401:35:30
 2Anja van Vliet512'62avVN01:41:4601:41:20
 3Maria Dooyenburg509'59Prins Hendrik01:42:1101:42:08
 4Tineke Mous514'58Fortuna '6701:43:1501:43:05
 5Marjo Eshuis507'63OSS-VOLO01:45:1001:44:35
 6Sieta van der Zee511'61Prins Hendrik01:48:3101:48:08
 7Marielle Sprangers506'62De Langstraat01:48:4701:48:21
 8Riet van Mook- V Ginneken504'61Spiridon01:51:4301:51:27
 9Astrid Caubo500'50AV '2301:53:3901:53:18
 10Joyce Dijkhuizen502'64RRZ01:53:4101:53:07
 11Jacqueline van der Meer508'58OSS-VOLO01:55:1401:54:39
 12Els Voets503'64Loopgroep Goirle01:55:3401:53:41
 
  Halve marathon recreatieloop
 Mannen recreanten
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Emile Luijbregts2334'84Loon op Zand01:19:2501:19:19
 2Izar van Gool2106'78Wagenberg01:20:4101:20:31
 3Harold Donkers2510'67Eindhoven01:24:1001:24:06
 4Ralph Tilburgs Tilburgs2619'75Loopgroep Wijbosch01:24:3901:24:28
 5Frank Michels2223'68Haaren01:25:3701:25:35
 6Vincent Sweep2265'82Waalwijk01:25:4401:25:39
 7Jasper Hakkert2331'77Kaatsheuvel01:25:5201:25:26
 8Youri Lentjes2535'83Nijmegen01:25:5601:25:50
 9Bas van Gestel2685'78Attila01:26:0201:25:55
 10Frans Linders2692'69Hoogerheide01:26:3101:26:24
 11Kees Alblas2033'78Puttershoek01:26:4001:26:31
 12Maarten de Vugt2641'88Berkel-Enschot01:26:4401:26:39
 13Gerry van Gastel2333'72De Langstraat01:27:0501:26:51
 14Jan-Peter Simons2143'74Hooge Zwaluwe01:27:1101:26:42
 15Willem Stapel2084'78Breda01:27:1601:26:52
 16Dennis Timmermans2337'84's-Gravenmoer01:27:3001:27:27
 17Frank de Groot2094'83Sprint01:27:3601:27:16
 18Hans van Delft2682'65Eindhoven01:28:2101:28:06
 19Eswin van Hal2266'77Waalwijk01:28:4101:28:27
 20Michel Schoon2479'75Zaltbommel Dutch Runners01:28:4701:28:45
 21Harley van Kuijk2322'78Kaatsheuvel01:28:5801:28:43
 22Erik Kranenbarg2662'88Breda01:29:1101:28:55
 23Tim Baijens2704'83Waalwijk01:29:2501:28:57
 24Bas Pijnappel2161'90Tilburg01:29:4201:29:31
 25Maarten de Laat2283'79Drunen01:29:4501:28:56
 26Orrin Akkermans2739'90Loopschool Wim Akkermans01:29:4801:29:01
 27Kevin Austermann2270'84DAK01:29:5901:29:56
 28Bart Gerrits2008'80Hilversum01:30:0701:29:25
 29Huub van Dommelen2216'70Oisterwijk01:30:3101:30:19
 30Marcel Cuppen2532'72Mierlo01:30:3201:30:08
 31Marthijn Leemans2199'81Tilburg Road Runners01:30:4201:30:30
 32Antonie Corbey2281'72Drunen01:30:4401:30:33
 33Roel van Bladel2280'74Drunen01:30:4501:30:33
 34Rens Speksnijder2082'67Fijnaart01:30:4601:29:39
 35Dennis van den Bosch2443'83Vught01:30:4901:30:30
 36Frank Kamberg2131'80Oosterhout01:30:5101:30:39
 37Olaf Elderenbosch2340'67Loopschool Wim Akkermans01:30:5401:30:08
 38Harm Kampen2459'76Sint-Michielsgestel01:31:0201:30:08
 39Edwin van Esch2418'66Gemeente Heusden01:31:0401:30:57
 40Jean-Pierre van der Borgh2536'71Molenhoek01:31:0401:30:41
 41Rogér van der Borgh2753'74Waalre01:31:0601:30:43
 42Peter van Roovert2191'69Tilburg01:31:3801:29:51
 43Kevin van Liesdonk2253'88Waalwijk01:31:4301:31:33
 44Walter van Loon2465'68den Dungen01:31:4901:31:12
 45Peter Fitters2152'60Tilburg01:31:5201:30:42
 46Ronald Kersten2019'67RRZ01:32:2201:32:09
 47Fedor Wesseling2078'75Roosendaal01:32:5501:32:35
 48Andree Mensink2059'72DAK01:33:0201:32:58
 49Werner van Dun2814'73Ravels01:33:2301:32:49
 50Bas van der Steen2126'78Oosterhout01:33:3601:33:29
 51Joep Timmermans2256'91Waalwijk01:33:4201:33:29
 52Bas van den Enden2138'77Oosterhout01:33:4301:33:34
 53Freek Verhulst2659'88Breda01:33:4501:33:29
 54Wim Verbrugge2480'59Zaltbommel01:33:5001:32:59
 55Jurre Keizers2618'96Delft01:33:5601:33:50
 56Geert-Jan Scholte2398'60Loopgroep Rosmalen01:33:5901:33:38
 57Johan van Herpen2484'71Altena Road Runners01:34:0001:33:29
 58Gerard Bambacht2473'67Zaltbommel01:34:0701:33:19
 59Edward van Os2461'76Sint-Michielsgestel01:34:0701:33:45
 60Ed Kooijman2738'66Dutch Runners01:34:0901:33:18
 61Eric Philipsen2018'64Olympus '7001:34:0901:34:03
 62Remco van der Lee2294'81De Langstraat01:34:1101:33:57
 63Daan van der Hoek2157'85Tilburg01:34:1801:34:12
 64Han Mathijssen2222'64Haaren01:34:1901:34:08
 65Bart van Loon2513'76Loopgroep Blixemsnel01:34:2001:33:55
 66Sven Nouwen2356'86's-Hertogenbosch01:34:3001:33:26
 67Gerald van Riel2475'68Zaltbommel Dutch Runners01:34:3301:33:42
 68Jan Karels2570'72Run2Day Breda01:34:3501:34:00
 69Martijn Bleikertz2107'77Scorpio01:34:3501:34:31
 70Eric van Dorsselaer2231'60Atledo01:34:4201:34:32
 71Tony van der Steen2750'72Merksplas01:34:4701:34:27
 72Simon Koolwijk2640'85Tilburg01:34:4901:34:05
 73Tom van den Berg2664'86Raamsdonksveer01:35:0401:34:39
 74Henk van den Heuvel2054'62Altena Road Runners01:35:0901:34:38
 75Frank Bouwkamp2675'73Breda01:35:1301:35:02
 76Roel Bertens2160'59Tilburg01:35:1401:34:01
 77Benny van den Broek2397'67's-Hertogenbosch01:35:1601:34:09
 78Erik Priemus2189'73Tilburg01:35:2401:35:09
 79Ronald van de Sande2431'74ROC Waalwijk BV01:35:2601:34:56
 80Jan van Rijckevorsel2616'52Made01:35:3401:35:25
 81Richard van der Mark2332'69Kaatsheuvel01:35:4301:35:29
 82Willem van Schaik2378'66Oud Empel01:35:4701:34:09
 83Bas Heijmans2168'91Tilburg01:35:4901:35:30
 84Berry Bouwens2151'75Raamsdonk01:35:5801:35:43
 85Eric Weerstra2163'75Tilburg Road Runners01:36:0801:35:58
 86Frans van Bakel2164'63Tilburg01:36:1001:35:50
 87Mark-Jan Katz2381'69Loopschool Wim Akkermans01:36:1101:35:58
 88Friso Laros2310'76DAK01:36:1301:36:08
 89Rene Scheerders2330'65Kaatsheuvel01:36:1401:34:55
 90Björn Vesseur2198'73Tilburg Road Runners01:36:1801:36:10
 91V. Neijens2744'61Tilburg01:36:1901:35:59
 92Peter Jacobs2125'66Oosterhout01:36:2101:35:52
 93Stephan van Dongen2663'69Bussum01:36:2501:36:09
 94Jeroen Kok2620'75Sprint01:36:2801:36:09
 95Michiel Koeijvoets2606'80Etten-Leur01:36:3101:35:55
 96Willem Sikkers2318'77Sprang-Capelle01:36:3501:36:32
 97Stef Antonissen2550'73Drunen01:36:4301:36:22
 98Erik Landesbergen2120'65Road Runners Etten-Leur01:37:0401:36:46
 99Dave Assmann2279'92Drunen01:37:0701:36:09
 100Leen de Groot2586'55Sliedrecht01:37:0801:36:24
 101Erwin van der Linde2177'69Tilburg01:37:0901:36:49
 102Stefan van der Voorn2612'73Sommelsdijk01:37:1101:36:28
 103Erik van Stigt2396'73's-Hertogenbosch01:37:1201:36:50
 104John Koeken2124'62Rijsbergen01:37:1601:36:48
 105Roeland Reijenga2631'67Best01:37:2301:37:07
 106Paul van Gorp2655'68Sprint01:37:2401:36:54
 107Bart Smits2401'77Rosmalen01:37:2801:36:22
 108Henk Sprangers2712'55Waalwijk01:37:2901:35:58
 109Roel de Kok2182'84Tilburg01:37:3001:36:16
 110Ralf Vingerhoets2304'71Drunen01:37:5101:37:23
 111Hugo de Haan2405'63Loopgroep Rosmalen01:37:5801:37:36
 112Peter Zegwaard2073'69Almkerk01:38:0001:37:28
 113Rob Jansen2527'62Best01:38:0901:37:51
 114Hans Revers2185'73Tilburg01:38:1301:37:10
 115Hans de Looper2568'87Run2Day Breda01:38:1601:37:25
 116Bennie van Korven2156'85Tilburg01:38:1701:37:57
 117Marcel de Kok2404'67Rosmalen01:38:2001:37:47
 118Wouter Koning2435'77Berlicum01:38:2401:37:55
 119Luc van de Wiel2581'88Drunen01:38:3201:37:19
 120Jeroen van Wijk2187'77Tilburg01:38:3701:37:39
 121Wilco Klasen2736'77Roosendaal01:38:3901:38:22
 122Dennis van Aspert2285'82DAK01:38:4101:38:10
 123Johan van Ooijen2541'57Pallas '6701:38:4101:38:20
 124Edwin Roedolph2608'84Etten-Leur01:38:4101:38:06
 125Harold den Boer2234'70Atledo01:38:4401:38:28
 126Wouter in 't Groen2321'79Waspik01:38:4601:38:28
 127M. van Gils2660'88Breda01:38:4801:38:31
 128Kees Heije2540'62Pallas '6701:38:4901:37:25
 129Niels Revers2049'75Tiel01:38:5201:37:48
 130Jurgen Lambrechts2288'74d'Oultremontcollege01:38:5201:38:18
 131Erik Oomes2751'88Oosterhout01:38:5301:37:36
 132Geert Keetels2104'77Prinsenbeek01:39:0301:38:38
 133Jasper Lub2656'75Eindhoven01:39:0401:38:01
 134Bart Joosten2344'82den Bosch01:39:0701:37:06
 135Marcel Ernes2699'75Vught01:39:1101:37:34
 136Arno van der Laan2449'61Vught01:39:1501:37:34
 137Patrick Sonder2583'71Breda01:39:2101:38:54
 138Wil de Klerk2155'57Tilburg01:39:2201:38:39
 139Ger van der Lienden2580'60Etten-Leur01:39:2301:38:55
 140Bart Rem2518'78Eindhoven01:39:2501:37:45
 141Louis Vd Westen2100'72CZ01:39:2901:38:29
 142Tommie van Van Hooft2486'61Kerkdriel01:39:3001:38:13
 143Gerard Timmermans2255'64Waalwijk01:39:4401:39:31
 144Jack van Oorschot2633'64Halsteren01:39:4801:39:31
 145Alvin Meerbach2520'74Eindhoven01:39:5501:39:35
 146Marc de Bruin2595'69DAK01:40:0001:39:35
 147Ad van den Heuvel2497'55Schijndel01:40:0601:39:10
 148Jeroen Straathof2202'75Loopgroep Goirle01:40:0601:38:15
 149John Klaassen2244'66Rijen01:40:0701:39:40
 150Marcel ten Wolde2646'69Prins Hendrik01:40:1101:39:14
 151Bob Udink2593'60Loopgroep Goirle01:40:2001:39:55
 152Stan Vloet2390'75's-Hertogenbosch01:40:2601:40:18
 153Michel de Haan2412'73Vlijmen01:40:4001:38:29
 154Jeroen Straver2690'87Andel01:40:4001:39:43
 155Mark Tayeb2645'69Tilburg Road Runners01:40:4101:39:09
 156Peter Bijker2749'77Gorinchem01:40:4101:39:51
 157Sander Timmers2103'75CZ01:40:4201:38:22
 158Thijs van Berlo2336'74Loon op Zand01:40:4401:39:25
 159John van den Dungen2369'70's-Hertogenbosch01:40:4601:39:49
 160Frank van den Bosch2232'57CZ01:40:4601:40:03
 161Ronald Snels2815'84Oosterhout01:40:4801:38:51
 162Thijs Offermans2007'73Amsterdam01:41:1001:40:18
 163Joost van Son2531'78Breugel01:41:1801:39:21
 164Frank Schuite2668'69Loopgroep Goirle01:41:2501:39:33
 165Henrik Sellies2227'81Achil '8701:41:2901:41:01
 166Peter van den Berg2290'59Drunen01:41:3201:40:58
 167Sjef Kuppens2624'71Scorpio01:41:3601:39:47
 168Ralph Spelthan2642'70's-Hertogenbosch01:41:4101:39:34
 169Corne van Dorst2614'67Achilles01:41:4201:41:04
 170Niek Bos2400'66Rosmalen01:41:4601:41:23
 171Pascal Zoetbrood2042'80Utrecht01:41:5501:41:06
 172Wouter Hoek2576'76Oosterhout01:41:5701:41:45
 173Mario Louwers2500'70Veldhoven01:42:1201:41:34
 174Joris Weerlink2653'81Sprint01:42:1601:41:47
 175Patrick Bruurs2192'82Tilburg01:42:2401:41:24
 176Martin Lubach2034'83Zwijndrecht01:42:2901:40:55
 177John Snijders2105'55Scorpio01:42:3301:41:52
 178Marien Vogel2681'81Hendrik-Ido-Ambacht01:42:3701:42:27
 179Stefan Martherus2611'74Prins Hendrik01:42:3701:42:19
 180Robert van Heijst2674'64DAK01:42:3801:41:34
 181Jaco van Sluijs2733'64Kaatsheuvel01:42:3901:41:34
 182Marino Rodrigo2341'84den Bosch01:42:5301:42:41
 183Ted Strik2710'65Loopgroep Rosmalen01:42:5501:42:32
 184Luc Beekman2174'72Tilburg Road Runners01:42:5801:42:40
 185Jan van der Steen2456'79Cromvoirt01:43:0301:41:48
 186Adrie Luteijn2428'53Vlijmen01:43:0601:42:54
 187Erik Vos2058'75Veen01:43:1101:42:46
 188Michel Boon2240'73Rijen01:43:2401:42:09
 189Edwin van Veltom2139'72CZ01:43:2401:42:24
 190Erik van de Ven2314'68DAK01:43:3001:42:18
 191Marcel Janssen2282'67DAK01:43:3001:42:17
 192Jeroen Grauss2647'78Brakel01:43:3201:43:14
 193Frank S Vullers2399'65Rosmalen01:43:3501:43:00
 194Erik van der Lee2298'74DAK01:43:3601:42:24
 195Edwin Schoo2496'65Veghel01:43:4201:42:41
 196Ad van Venrooij2319'52Sprang-Capelle01:43:4901:43:31
 197Alwin Geraets2507'69Eindhoven01:43:5101:42:46
 198Jan de Groot2264'64Waalwijk01:43:5101:43:30
 199Jan van den Elzen2488'64Oss01:43:5301:42:26
 200John Sprenkels2648'70Breda01:43:5401:43:04
 201Adriaan Wattel2075'84Middelburg01:43:5401:42:28
 202Erwin Kievit2470'69Marvel01:44:0601:42:43
 203Bas van der Burgt2562'73Marvel01:44:0601:42:43
 204Albert Posthumus2545'51NOP01:44:0901:43:16
 205Ibrahim Solaklar2254'67Waalwijk01:44:1001:42:39
 206Twan van Oers2485'72Kerkdriel01:44:1201:44:02
 207Patrick Janssen2673'71Roosendaal01:44:1401:43:17
 208Han van Bueren2607'45Oosterhout01:44:1601:44:09
 209Norbert Klijn2136'60Oosterhout01:44:1701:44:09
 210Joep van Gorp2651'70Udenhout01:44:1901:44:03
 211Robert van der Kemp2014'56den Haag01:44:2001:43:25
 212Ron van Oosterhout2269'81Drunen01:44:2001:43:18
 213Eric van der Wal2135'70Oosterhout01:44:2201:43:41
 214Francois van Zon2297'71Drunen01:44:2301:43:09
 215Hans Beerens2638'60Sprang-Capelle01:44:2301:44:10
 216Arie Smolders2066'67Altena Road Runners01:44:2501:43:37
 217Berry Gijsman2671'74Oosterhout01:44:3201:44:22
 218Johan Oomen2483'60Ammerzoden01:44:3501:43:41
 219Jaap Walenkamp2167'76Tilburg Road Runners01:44:3901:43:15
 220Bert Palinckx2169'62Tilburg01:44:4001:43:50
 221Rob Kuiper2306'63Drunen01:44:4601:43:44
 222John Seebregs2197'65Tilburg01:44:5601:44:26
 223Fred van Tilborg2551'60DAK01:44:5801:44:38
 224Charlie van Breugel2471'73EMTÉ supermarkten01:45:0401:44:23
 225Marco van Gemert2669'72Prins Hendrik01:45:1401:43:29
 226Simon van Houwelingen2067'68Rijswijk01:45:2001:43:48
 227Rob Zikkenheimer2361'57's-Hertogenbosch01:45:2101:44:49
 228Ron van Loon2110'69Bavel01:45:2201:44:45
 229Michel Prince2154'63Tilburg01:45:2401:44:08
 230Jeroen de Graaf2696'78Rosmalen01:45:3001:43:30
 231Michel van Lexmond2410'72Vlijmen01:45:3201:44:11
 232Billy de Bruijn2235'77Dongen01:45:3301:43:45
 233Rien Slokkers2504'58Waalre01:45:3501:44:45
 234Werner Dijkgraaf2813'78Waalre01:45:3501:44:44
 235Patrick van Falier2746'73Haarsteeg01:45:3801:44:54
 236Ludo Hendrickx2577'69Drunen01:45:4301:44:49
 237Jan Slingerland2035'60Hi Ambacht01:45:5101:44:31
 238Jaap van den Hurk2408'55Vlijmen01:45:5101:45:13
 239Ton van den Broek2489'65Oss '7801:45:5201:45:03
 240Mario Verkuijlen2295'57Drunen01:45:5401:43:27
 241Theo Nuyten2650'70Etten-Leur01:46:0501:44:55
 242Rene van Bakel2117'63Etten-Leur01:46:0501:44:56
 243Werner de Baar2171'72Tilburg01:46:0501:44:27
 244Cees van Leest2113'49Achilles01:46:0901:45:32
 245Hans van Wijk2553'67Veen01:46:1501:45:09
 246Nico de Fijter2056'70Wijk En Aalburg01:46:1801:45:09
 247Henk Karremans2584'72Vlijmen01:46:1901:44:27
 248Jeroen van Dorp2027'91Vlaardingen01:46:1901:44:35
 249Jeroen Hens2575'78Waalwijk01:46:2401:46:10
 250Jan Staal2533'50Atletiek Maastricht01:46:3101:45:00
 251Martijn Kegler2087'78Sprint01:46:3101:44:57
 252Robbert Kramer2206'90Goirle01:46:3201:46:15
 253Antoon Vermunt2652'60Etten-Leur01:46:3501:45:26
 254Jan den Hartog2009'78Blaricum01:46:3701:45:11
 255Ronald den Teuling2377'74den Bosch01:46:3701:45:09
 256Niels Oprins2248'84Gilze01:46:3901:46:19
 257Jan Kuijpers2472'55Boxtel01:46:3901:46:21
 258Kees van den Brand2260'49ACW '6601:46:3901:45:28
 259Jeroen van Roosmalen2382'73's-Hertogenbosch01:47:0601:45:19
 260Roeland Marijnissen2085'72Breda01:47:0801:46:25
 261Martijn van Lunteren2108'74Bavel01:47:0801:46:23
 262Frank van Rijthoven2203'68Loopgroep Goirle01:47:1201:46:39
 263René Westbroek2515'63Eindhoven01:47:1701:46:25
 264Roel Duijf2353'71's-Hertogenbosch01:47:2001:45:35
 265Ton van Gastel2622'65Oosterhout01:47:2101:45:23
 266Kees Klerx2613'60DAK01:47:2101:45:02
 267Olaf Beunes2307'74Drunen01:47:2601:46:12
 268Rob Stovers2426'68Vlijmen01:47:2901:47:03
 269Mari Durieux2349'66S-Hertogenbosch01:47:3201:45:36
 270Cor van Bommel2482'64Altena Road Runners01:47:3501:46:11
 271Erik Harks2635'76Spiridon01:47:3801:46:23
 272Tom van Nooten2001'81Ravels01:47:4301:46:37
 273O Smits2114'65Etten-Leur01:47:4401:46:33
 274Vincent Weinschenk2748'69Vlijmen01:47:4501:47:33
 275Richard Spijkers2210'74Berkel-Enschot01:47:4601:46:59
 276Geert-Jan Naaijkens2170'69Tilburg01:47:4901:46:15
 277Dirk Kop2044'59Amersfoort01:47:4901:46:30
 278Arjen van der Sluijs2430'74Nieuwkuijk01:47:5201:46:32
 279Maarten de Haas2006'56Amsterdam01:47:5401:46:24
 280Fred Soomers2241'55Spiridon01:47:5701:46:44
 281Wouter van Geffen2220'73Udemhout01:47:5901:45:55
 282Erik van Wanrooij2670'70Atledo01:48:0001:46:43
 283Mat van Beek2301'62Delta Lloyd Running Team01:48:0401:47:09
 284Gijs van de Steenoven2460'80Sint-Michielsgestel01:48:0601:47:11
 285Ad de Jong2237'47Atledo01:48:1001:46:52
 286Jacques Meinsma2478'60Zaltbommel01:48:1201:47:59
 287Marcel van Bavel2204'70Tilburg Road Runners01:48:1501:48:00
 288Arnold Veldman2455'56Prins Hendrik01:48:1601:48:00
 289Raymond Sanberg2713'66Tilburg01:48:1701:47:41
 290Dave van Baarle2179'72Tilburg Road Runners01:48:2001:47:04
 291Ron van de Ven2714'62Tilburg01:48:2101:47:48
 292Peter Sweegers2452'52Prins Hendrik01:48:2601:46:51
 293Harry van Hulten2271'57DAK01:48:2701:47:52
 294Heinz Bouwens2558'61Drunen01:48:3701:47:22
 295Jan van Amelsvoort2735'52Teteringen01:48:4801:46:57
 296Erik Verhagen2632'67Loopgroep Wijbosch01:48:4801:47:13
 297Erik van 't Nedereind2048'67Wijk bij Duurstede01:48:5101:47:08
 298Anno Hoekstra2693'67Spijkenisse01:48:5601:48:29
 299Victor van der Haven2122'71Etten-Leur01:49:0001:47:49
 300Toon Cornelissen2719'54Atledo01:49:0101:47:24
 301Bob Stemerdink2695'68Breda01:49:0101:48:35
 302Roland van Esch2299'67Drunen01:49:0401:48:34
 303Hans Vaneker2062'63Babylonienbroek01:49:0701:48:00
 304Bart Kommer2050'83Tiel01:49:0701:48:52
 305Peter Bax2437'68Prins Hendrik01:49:1001:48:24
 306Corne van Lokven2491'67Nuland01:49:1401:48:29
 307Mathieu van Tilburg2434'74Heusden01:49:2201:46:59
 308Christus Blankers2166'80Tilburg01:49:2601:48:31
 309Raymond van Dijk2031'63Spijkenisse01:49:3301:49:03
 310Willem Hendriks2534'66Nijmegen01:49:3901:48:42
 311Renato Ars2173'72Tilburg01:49:4301:48:22
 312Jasper Huften2046'80Leusden01:49:4401:48:45
 313Ton van Gils2373'60's-Hertogenbosch01:49:4601:49:21
 314Hein de Groen2636'69Scorpio01:49:5101:49:10
 315Sander Hefting2388'66S-Hertogenbosch01:49:5201:49:12
 316Bram Bok2368'88OSS-VOLO01:49:5301:49:07
 317Barend Groote Schaarsberg2728'66Breda01:49:5401:48:13
 318Jeroen van Maaren2394'77's-Hertogenbosch01:49:5701:49:11
 319Frank van den Berg2525'55CZ01:50:0101:48:55
 320Dik van Zanten2069'63Altena Road Runners01:50:0901:48:45
 321Dennis Broek2743'72Amsterdam01:50:1301:49:08
 322Stephan Bouwens2596'60Spado01:50:1501:49:07
 323Alexander Leusink2246'69Spiridon01:50:2001:49:06
 324Wim Pijnenburg2450'59Prins Hendrik01:50:2101:48:46
 325Axel F Beier2287'82Drunen01:50:2201:47:59
 326Rinus Luijkx2320'46Sprang-Capelle01:50:2601:49:31
 327Bart Leijten2637'69Scorpio01:50:2701:49:46
 328Charles Hogenhuis2140'54Oosterhout01:50:3301:49:47
 329Ton van Alphen2630'64Loopgroep Wijbosch01:50:4501:49:10
 330Rob Maulany2364'61Engelen01:50:4701:49:24
 331Mitchel van Gool2747'92Scorpio01:50:4901:49:57
 332Bas de Graaf2571'69Run2Day Breda01:50:5001:50:14
 333Raymond Debrauwer2697'77Har(t)loopclub Engelen01:50:5101:50:02
 334Michel Schimmer2474'69Zaltbommel01:50:5101:49:26
 335Kees Klerks2257'64Waalwijk01:50:5201:49:56
 336Pieter Debrauwer2639'82Vught01:50:5201:49:59
 337Antoon van Elzakker2626'54Olympia Halsteren01:50:5301:49:52
 338Jordy van Bremen2628'86's-Hertogenbosch01:50:5401:50:01
 339Fred van Breugel2469'53OSS-VOLO01:50:5501:50:16
 340Hans Leijser2808'61Breda01:51:0201:50:33
 341Jos Huizer2146'77Geertruidenberg01:51:0201:49:09
 342Geert Kluytmans2365'73Har(t)loopclub Engelen01:51:0401:50:19
 343David Shearlaw2621'68THOR01:51:0601:49:57
 344Theo Schmitz2371'50's-Hertogenbosch01:51:0901:50:14
 345Frank Theijssen2446'60Vught01:51:1201:49:53
 346Patrick Sterke2193'69CZ01:51:1401:50:22
 347Ron Vrijdag2634'77Spijkenisse01:51:1601:50:00
 348Gerard Veroude2615'56Gilze01:51:1901:50:39
 349Ruud Diederiks2579'61Attila01:51:2101:49:38
 350Mark van Esch2419'69Vlijmen01:51:2201:50:28
 351Gijsbert van Gent2812'63Loopgroep Blixemsnel01:51:2301:49:55
 352Henry van Nooy2284'70Drunen01:51:2601:49:29
 353Martien Soetekouw2680'61Prins Hendrik01:51:2601:49:54
 354Patrick van Son2529'75Son01:51:2701:49:29
 355Carlo Habraken2367'82den Bosch01:51:2801:50:54
 356Jeroen Kroon2440'60Prins Hendrik01:51:2801:49:50
 357Ad Pullens2556'44Drunen01:51:2901:49:43
 358Bastijn Schenk2038'91Utrecht01:51:2901:49:58
 359Erik Bongaerts2806'65Vught01:51:3301:50:12
 360Sam Williams2564'85Run2Day Breda01:51:3401:50:01
 361Will Althuijzen2242'56Spiridon01:51:3601:50:23
 362Arno Heltzel2329'54Kaatsheuvel01:51:3901:50:22
 363Mark Schalken2561'87Sprnag Capelle01:51:4001:50:17
 364Jorg van der Geer2311'79DAK01:51:4301:50:12
 365Ton Schrauwen2661'57Roosendaal01:51:4501:50:13
 366Guid Oei2501'61Veldhoven01:51:4601:50:25
 367Remy de Groot2357'72's-Hertogenbosch01:51:5001:50:17
 368Serv Bechtold2754'71Tilburg01:51:5201:50:11
 369Dignus Anemaet2627'85Vught01:51:5401:51:00
 370Richard Teuns2666'68Standdaarbuiten01:52:0001:50:52
 371Ronald Ridderbos2592'83Middelburg01:52:0901:50:44
 372Jan Boere2150'54Raamsdonksveer01:52:1001:51:43
 373Piet Boutsma2625'56Alblasserdam01:52:1601:50:29
 374Guy Deckx2000'66Olen01:52:1801:51:20
 375Adrie van Boekel2526'64Best01:52:2701:51:22
 376Koen van de Loo2017'91Delft01:52:2901:50:57
 377Edwin Teensma2011'73Oostzaan01:52:3101:51:27
 378Huub Keizers2617'67Delft01:52:3301:50:56
 379Arco Engelen2178'72Tilburg01:52:3501:51:09
 380Remy Helmhout2709'68Breda01:52:3701:51:40
 381Ruud Cremers2524'77Nuenen01:52:3901:51:43
 382Marcel Vlot2036'74Sliedrecht01:52:4901:51:29
 383Jorn Thur2057'79DAK01:52:5901:51:26
 384Martin Carels2555'68Nieuwkuijk01:53:0401:51:02
 385Anton Rombouts2233'52Atledo01:53:1401:51:38
 386Daniel Elst2123'73Zundert01:53:1501:50:58
 387Richard Mangindaan2292'61DAK01:53:2901:52:45
 388Bas Eertink2688'65Sleeuwijk01:53:3401:51:47
 389Niels Nouwen2348'83's-Hertogenbosch01:53:3801:52:09
 390Jan van de Plasse2077'60Yerseke01:53:3801:53:16
 391Bram Mutsaers2667'75Tilburg Road Runners01:53:4001:51:40
 392Henny Ruedisueli2096'48Sprint01:53:4301:53:11
 393Pascal Lambrechts2272'72Drunen01:53:4501:53:11
 394Hans de Jonge2511'52Loopgroep Blixemsnel01:53:4601:52:20
 395Jeroen Dirks2441'67Prins Hendrik01:53:4701:52:10
 396Albert Klaassen2296'61DAK01:53:4801:52:05
 397Giovanni Rijken2425'67Vlijmen01:53:4901:51:47
 398Jelle van der Haring2590'62Rosmalen01:54:0001:53:26
 399Milan Dielissen2560'85Vught01:54:0101:51:42
 400Rien V,d Beemt2119'45Achilles01:54:0601:53:29
 401Jan van Oijen2315'52Elshout01:54:1301:53:27
 402Piet van Gorp2079'54THOR01:54:1401:53:02
 403Peer Moonen2512'64Loopgroep Blixemsnel01:54:1501:52:55
 404Olaf Kammerman2021'73Krimpen aan den Ijssel01:54:1801:53:00
 405Ron Dijkstra2128'71Spiridon01:54:2101:53:06
 406Gert-Jan van Roosmalen2346'63Dutch Runners01:54:2201:53:35
 407Mario Pelkmans2602'61Loopgroep Goirle01:54:2501:52:29
 408Henk van Oosterhout2127'73Oosterhout01:54:3401:53:06
 409Jeroen Kranendonk2074'87Delta Sport01:54:4501:53:35
 410Maurice Thijssen2286'64DAK01:54:5101:54:11
 411Ubaid de Jong2293'80Drunen01:55:0001:52:56
 412Ron van den Berk2366'73's-Hertogenbosch01:55:0901:52:56
 413Mark Magielse2567'70Run2Day Breda01:55:2001:54:29
 414Hans de Wit2700'66Rosmalen01:55:2001:54:56
 415Harm Spronk2454'62Prins Hendrik01:55:2701:53:44
 416Rob Freriks2302'60Drunen01:55:2701:54:26
 417Maurice van Empel2328'77Kaatsheuvel01:55:3701:54:53
 418Johan Cuppens2530'64Son En Breugel01:55:3901:54:33
 419Evert van der Meulen2386'67CZ01:55:4501:54:37
 420Eric Kramer2205'60Goirle01:55:4701:55:28
 421Jack Beekers2587'54Strijbeek01:55:4801:54:30
 422Rinie Romme2468'66Marvel01:55:4801:53:44
 423Marcel Bruinshoofd2701'80OSS-VOLO01:55:5301:55:12
 424Leo van de Klundert2591'69Prinsenbeek01:56:0001:54:10
 425Coen Freriks2303'94Drunen01:56:0201:55:03
 426Rudi van den Berghe2658'64Schoten01:56:0401:53:58
 427Peter Dorna2711'67Prins Hendrik01:56:0501:54:26
 428Giuseppe Grillo2506'73Fivelstreek01:56:0901:54:23
 429Robert Jacobs2649'66Rosmalen01:56:1401:54:11
 430Gha Dodemont2101'65Breda01:56:2101:54:11
 431Paul Thiel2047'56Langbroek01:56:2301:55:18
 432Florenz Oomens2597'64Breda01:56:2301:54:34
 433Arie Damen2427'69DAK01:56:2601:54:53
 434Pieter van den Heuvel2004'86Amsterdam01:56:3401:54:28
 435Cees van den Heuvel2745'56Rosmalen01:56:3401:54:27
 436Gert-Jan de Kock2629'65Olympia Halsteren01:56:3701:55:33
 437Henk Kats2726'65Hilvarenbeek01:56:4001:55:20
 438Nol van Dijk2385'60Prins Hendrik01:56:4101:55:40
 439Andre Pulles2665'68Waalwijk01:56:4501:54:40
 440Willem van Bracht2654'56's-Hertogenbosch01:56:4601:55:45
 441Peter van Breugel2706'55Loon op Zand01:56:5201:56:25
 442Rik Cornet2644'67Werkendam01:56:5701:55:11
 443Peter van Rooij2755'65Sint-Oedenrode01:57:0001:56:36
 444Peter van Gemert2554'66DAK01:57:0101:54:59
 445Jeroen Kuilman2752'79Breda01:57:0201:56:16
 446Fons van der Ham2010'64Almere01:57:0401:55:42
 447Pieter Bas de Jong2723'82Dordrecht01:57:0401:55:30
 448Werner Jorissen2521'80Geldrop01:57:1301:56:04
 449Patrick van de Veerdonk2190'74Spiridon01:57:1501:56:04
 450John Damen2291'65Drunen01:57:2401:55:11
 451Andre At Marechal2351'75's-Hertogenbosch01:57:3201:56:27
 452Ewoud Blom2716'82Hoogblokland01:57:3601:55:58
 453Henk Rijken2448'48Prins Hendrik01:57:3901:55:55
 454Riny Kuijs2433'66Heusden01:57:4501:55:37
 455Sander Pijnenburg2212'66d'Oultremontcollege01:57:4701:56:39
 456Leo van den Berg2417'54Vlijmen01:57:5201:57:12
 457Jos Gevers2213'57Berkel-Enschot01:57:5501:56:18
 458Marcel Mandemakers2547'82Topfysiotherapie Drunen01:58:0401:56:44
 459Willem Jooren2481'65Zuilichem01:58:0701:56:32
 460Arjan van den Heuvel2148'65Scorpio01:58:1101:55:55
 461Jelle van Veen2022'83Rotterdam01:58:1701:57:45
 462Camiel Tetteroo2402'75Rosmalen01:58:2101:56:03
 463Bernd Struijs2130'65Scorpio01:58:2401:56:35
 464Wilco van Schijndel2090'68Breda01:58:2501:57:00
 465Antoine Vissers2129'70Oosterhout01:58:2901:57:45
 466Maurice Oetelaar2217'78Oisterwijk01:58:2901:56:53
 467Gozewijn Wink2162'75Tilburg01:58:4601:57:14
 468Sjoerd Baarda2335'54De Langstraat01:58:5201:57:24
 469Marcel de Folter2274'75Drunen01:58:5401:57:06
 470Rob Berg2134'65Scorpio01:59:0201:57:13
 471Maarten van der Ent2149'63ACW '6601:59:0201:57:31
 472Wim van den Oord2317'59ACW '6601:59:0301:57:31
 473Johan Bogaart2250'67ACW '6601:59:0301:57:33
 474Michel Zoutewelle2323'72Kaatsheuvel01:59:0601:57:22
 475Adriaan van Tilborg2051'65Gorinchem01:59:1001:58:08
 476Rinus Pijnappels2457'55Dutch Runners01:59:1001:59:10
 477Ad van der Mierden2258'68Waalwijk01:59:1001:56:56
 478John van Kuijk2327'66Loopgroep GoRun01:59:1601:57:07
 479Toon Paulissen2081'53Groene Ster01:59:2101:58:07
 480Patrick Damen2588'68Dussen01:59:2601:58:27
 481Lion Laurijssen2325'67Kaatsheuvel01:59:3101:57:47
 482Raymond Kordijk2013'90Zoeterwoude01:59:3201:57:26
 483Roland Franken2145'68Geertruidenberg01:59:3901:59:15
 484Dirk-Jan Bles2730'71Hilvarenbeek01:59:4401:58:24
 485Lambert Caljouw2383'64's-Hertogenbosch01:59:4401:57:58
 486Gert van Gorcom2043'67Utrecht01:59:5601:57:46
 487Peter Past2543'64Apeldoorn01:59:5601:58:02
 488Frank Dirks2116'64Etten-Leur02:00:0101:58:54
 489Corne Roovers2565'70Run2Day Breda02:00:0201:59:09
 490Leen Geschiere2643'61Vught02:00:0301:58:16
 491Bas Teulings2093'64Breda02:00:0301:59:10
 492Sander Zikkenheimer2360'83Prins Hendrik02:00:1001:58:47
 493Roy van Wezel2339'75Dutch Runners02:00:1101:58:11
 494Willem van Gisbergen2095'60Breda02:00:1201:58:04
 495Hans Samuels2416'59Vlijmen02:00:1501:58:56
 496Joost Kant2071'60Altena Road Runners02:00:1801:58:32
 497Valentijn Maes2429'72Nieuwkuijk02:00:2401:58:14
 498Wim Timmermans2742'70Vlijmen02:00:2701:59:05
 499Rupert van Till2585'67the Hague Road Runners02:00:2901:59:33
 500Roel van Dieren2702'71Tilburg02:00:3301:59:02
 501Tom Broeren2737'91's-Hertogenbosch02:00:5001:58:53
 502Frank van de Watering2102'61Sprint02:00:5201:58:54
 503Alex van Zandvoort2406'62DAK02:00:5901:59:17
 504Christ Duif2387'59Prins Hendrik02:01:0301:58:59
 505Anton Willemse2180'57Tilburg02:01:1101:59:34
 506Dick de Kort2118'48Achilles02:01:1202:00:37
 507Eric Verhoeven2679'61Tilburg02:01:1401:59:04
 508Jan van Merriënboer2251'60Waalwijk02:01:1601:59:41
 509Joop Moerkens2184'67Tilburg02:01:1601:59:21
 510Joop Quik2508'56Eindhoven Atletiek02:01:2201:59:33
 511Geert Hubert2509'90Loopgroep Blixemsnel02:01:2302:00:01
 512Thomas Paumen2350'84den Bosch02:01:2701:59:29
 513Jeroen van Vlierden2195'63Tilburg02:01:3102:00:34
 514Ralf Geelen2432'75Haarsteeg02:01:3501:59:46
 515Bas Smits2064'58Hank02:01:3902:00:40
 516Rob Schrama2175'73Tilburg02:01:4901:59:29
 517van der Put2740'73Breda02:01:5301:59:52
 518Remco Heijnen2493'69EMTÉ supermarkten02:01:5902:01:18
 519Corné van de Klundert2201'60CZ02:02:0202:00:50
 520Tom Pijnenburg2215'55CZ02:02:0202:00:50
 521Erik van der Lichte2708'63Sprint02:02:0602:00:32
 522Rob de Waard2523'68Nuenen02:02:0702:01:09
 523Jeffrey Duyvestein2016'87den Haag02:02:0701:59:54
 524Antoine van Ravestijn2313'80Drunen02:02:0801:59:55
 525Rob Pickhard2686'60Loopgroep Blixemsnel02:02:1802:00:52
 526Marco van Hannen2528'64Loopgroep Blixemsnel02:02:1802:00:52
 527Sjaan van Hoof2137'47Scorpio02:02:2002:00:32
 528Tom Leijten2411'62DAK02:02:2202:00:43
 529Hans Swinkels2447'64Prins Hendrik02:02:2302:00:16
 530Erik Sars2300'73Drunen02:02:2502:00:36
 531Jan-Willem van Spijk2421'68Vlijmen02:02:2502:00:51
 532Jos Levink2420'57Vlijmen02:02:2802:00:57
 533Peter van Migem2358'76Vetos de Kort 02:02:5202:00:56
 534Dennis Paijmans2342'91den Bosch02:03:0002:01:30
 535Henk den Rooijen2144'47Scorpio02:03:2002:01:31
 536Paul Kusters2582'64Drunen02:03:2002:02:10
 537Ben Spekman2519'52Eindhoven02:03:2302:01:37
 538Ruud Voogd2415'62DAK02:03:3502:01:43
 539George Immink2807'63Best02:03:3602:01:22
 540Jack Rijzewijk2186'56Dutch Runners02:03:3802:01:29
 541Ronald Wouters2273'84DAK02:03:3902:01:42
 542Eric Kool2811'60Bunnik02:04:0102:02:19
 543Jan Arie van Herwijnen2052'47Sleeuwijk02:04:1802:02:28
 544Guus Hoedt2598'64Tilburg02:04:1802:02:31
 545Andre den Teuling2393'53's-Hertogenbosch02:04:2102:02:36
 546Tjeerd W Bouma2200'55Tilburg02:04:3102:03:04
 547Kees Groenenberg2068'68Altena Road Runners02:04:4702:02:57
 548Tommy Valk2209'64Berkel-Enschot02:04:5102:02:45
 549Peter de Wit2196'47Tilburg Road Runners02:04:5602:02:48
 550Ton van Son2610'55Vlijmen02:04:5902:03:09
 551Rob Dingemans2225'67Achil '8702:05:0602:03:26
 552Leonard Oosters2070'61Altena Road Runners02:05:0802:03:15
 553Etienne Courbois2574'84Amsterdam02:05:1702:04:02
 554John Koolwijk2224'66Achil '8702:05:3702:03:54
 555Sander Hölscher2557'62's-Hertogenbosch02:05:3902:04:16
 556Jan Willem de Groot2609'70Oisterwijk02:06:0002:03:34
 557Martijn Gielens2516'72Eindhoven02:06:0202:04:11
 558Geert Thijssen2677'62Tilburg02:06:2402:04:15
 559Ardi Verduyn2053'71Nieuwendijk Nb02:06:3902:04:54
 560Edwin ten Herkel2423'67DAK02:06:4802:04:51
 561Rémon Spruit2097'77Breda02:06:5302:06:28
 562Jan Foolen2463'48Prins Hendrik02:07:1202:05:30
 563André van der Elst2375'54's-Hertogenbosch02:07:1502:05:12
 564Henk de Wit2012'49Bloemendaal02:07:1802:05:38
 565Jurgen Borg2362'75's- Hertogenbosch02:07:4002:06:50
 566David van Kampen2015'85den Haag02:07:4102:06:08
 567Henk van der Bruggen2211'63Taxandria02:07:5402:05:58
 568Reggy Ketting Olivier2810'52Oosterhout02:08:2002:06:43
 569Joost Ketelaars2600'63Tilburg Road Runners02:08:2302:06:34
 570Hans van der Maat2604'64Tilburg02:08:2802:07:01
 571Qu de Veer2589'52Loopgroep Rosmalen02:08:4702:07:44
 572Ger Joosten2345'54's-Hertogenbosch02:08:4902:06:48
 573Hans Sparla2809'55Tilburg Road Runners02:08:5402:07:38
 574Paul Verstraeten2623'53Dutch Runners02:09:0302:07:59
 575Marc Anderson2717'83Gorinchem02:09:0402:07:25
 576Byron Anderson2720'74Gorinchem02:09:0402:07:27
 577Marc Vraets2549'68Drunen02:09:1702:07:05
 578Rik Boonstra2039'52Utrecht02:09:1702:07:21
 579Hans van den Heuvel2276'63DAK02:09:2502:07:10
 580Victor Boeren2165'74Tilburg02:09:2702:07:14
 581Ron Brink2601'66's-Hertogenbosch02:09:3502:08:37
 582Guus van Wietingen2552'59Medifit Healthclub02:09:5302:07:48
 583Rob van der Zanden2278'64DAK02:10:1102:08:27
 584Robert Kuijs2409'74Vlijmen02:10:2002:09:17
 585Martijn van den Oetelaar2731'76Sint-Michielsgestel02:10:3002:10:07
 586Robert Smits2268'72Drunen02:10:3002:10:07
 587Michel Mensink2392'65's-Hertogenbosch02:10:3502:08:46
 588Hans van den Bersselaar2724'65Oisterwijk02:10:3602:08:24
 589Peter van Gestel2188'62Tilburg02:10:5602:09:35
 590Ton Kemmeren2228'57Atledo02:10:5602:09:39
 591Peter Breuls2424'70Vlijmen02:11:0902:10:15
 592Joris Pijnenburg2181'74Tilburg02:11:1002:09:40
 593Ton-Ewout van Dalen2657'73Oosterhout02:11:1002:08:59
 594Hans Dalderop2490'57Heesch02:11:2502:09:44
 595Hans van der Weg2548'64DEM02:11:3602:09:11
 596Xander Smit2262'70Waalwijk02:11:5702:10:03
 597André de Groot2221'69Udenhout02:12:2402:12:24
 598Sven Noorlander2020'76Krimpen aan den Ijssel02:12:3002:10:12
 599Mathijs van Loon2569'84Run2Day Breda02:12:3602:11:43
 600Theo Mimpen2308'63Drunen02:12:4302:11:52
 601Erwin Valks2439'76Loopschool Wim Akkermans02:12:5002:11:55
 602Rob Hemminga2734'46Oosterhout02:12:5602:11:08
 603Berry Bruekers2464'51Prins Hendrik02:13:0202:11:20
 604Gert-Jan Jaspers2492'66EMTÉ supermarkten02:13:0402:12:23
 605Robert van der Linden2267'79Waalwijk02:13:0502:11:34
 606Richard Past2249'66Loopgroep GoRun02:13:1802:11:13
 607Arno de Lange2226'68Achil '8702:14:0102:12:18
 608Marcel de Laat2499'68Schijndel02:14:0602:12:06
 609Kees van Boxel2312'64DAK02:14:1602:12:18
 610Jeroen Schellekens2092'77Breda02:14:1602:12:52
 611Richard Dingemans2517'70Eindhoven02:14:1602:12:52
 612Ron van den Berg2326'67Loopgroep GoRun02:14:3002:12:23
 613Christiaan Janssen2384'54CZ02:14:3102:13:25
 614Marcel Verdonk2395'76's-Hertogenbosch02:15:4902:14:21
 615Ed de Rijck2172'55Tilburg02:18:2002:16:44
 616Peter Nouwen2376'80OSS-VOLO02:18:4602:16:52
 617Ron Anderson2721'47Gorinchem02:19:5302:18:15
 618Frans Ruijgrok2026'67Rotterdam02:19:5902:19:00
 619Peter Marijnissen2514'57Eindhoven Atletiek02:22:1502:19:58
 620Dick Verkaik2024'55Rotterdam02:22:2302:20:53
 621Sjef Schonis2683'53Kaatsheuvel02:22:5002:21:24
 622Pieter Leijten2687'61Scorpio02:22:5902:20:57
 623Manfred Postma2003'61Kranenburg-Zyfflich02:23:5902:22:30
 624Wim van Beek2391'60's-Hertogenbosch02:25:4202:23:54
 625Arnout de Goeij2055'69Wijk En Aalburg02:29:2602:27:11
 626Jurgen Dingemanse2076'67Biggekerke02:35:2302:33:07
 627Jos van Rijt2045'53avVN02:36:3802:34:42
 Vrouwen recreanten
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Jacqueline Kuijs7480'70Heusden01:33:5301:33:23
 2Marjolein Menheere7605'75Zaltbommel Dutch Runners01:34:0901:33:19
 3Daniëlle Haenen7524'85Pallas '6701:36:1401:35:15
 4Patricia van den Broek7514'75Eindhoven01:39:2601:38:22
 5Liesbeth Holwerda7305'76Dutch Runners01:39:5501:39:06
 6Yvonne van den Berg7307'67Olympus '7001:40:1001:39:42
 7Gwen Andeweg7468'57Prins Hendrik01:40:3101:40:08
 8Laura Hagebols7346'88Scorpio01:41:0201:40:21
 9Marielle ter Laak7560'71Olympus '7001:41:3501:41:08
 10Patricia Geurts7414'73DAK01:43:3001:42:20
 11Margot Rombouts7540'88Run2Day Breda01:43:5401:43:02
 12Angeline Reijenga7569'66Best01:44:0301:43:49
 13Christel Westerveen7303'78Amsterdam01:44:1201:43:06
 14Yvonne Janssen7372'80Tilburg01:44:1501:43:53
 15Loes Derikx7442'84OSS-VOLO01:44:3801:43:57
 16Kim Emonds7593'85's-Hertogenbosch01:44:4301:42:50
 17Caroline Kennedie7502'65Oss '7801:46:0001:45:11
 18Christel Engelen7525'79Pallas '6701:46:0701:45:05
 19Rianne Jansen7594'77OSS-VOLO01:46:2401:45:45
 20Aline Roks7539'86Run2Day Breda01:46:2801:45:36
 21Jacqueline Le Sage7600'71Sprint01:46:3101:44:56
 22Marga Corten7415'77DAK01:46:3201:45:20
 23Petra Rutters7349'63Raamsdonk01:46:5101:45:28
 24Marijke Voets7380'73Haaren01:46:5401:46:39
 25I. Colenbrander-Tijsterman7492'72Boxtel01:47:2801:46:47
 26Hester Happé7416'81Drunen01:47:3301:46:59
 27Lisette van de Griendt7397'73Waalwijk01:47:4101:47:12
 28Anja Koeken7339'65Rijsbergen01:47:4101:47:14
 29Patricia Kloonen7331'70Breda01:48:0301:47:40
 30Anita van Dorst7552'71Achilles01:48:4401:48:05
 31Sanne van Kessel7501'85Kerkdriel01:49:0301:48:25
 32Petra Santegoets7356'65Tilburg01:49:0401:48:28
 33Daniëlle van Bijnen7364'84Attila01:49:2001:48:21
 34Marjo van Caem7422'67Sprang-Capelle01:49:3301:47:52
 35Annelies van der Zwart7589'76Eindhoven01:49:5801:48:34
 36Annie Jansen7583'69Atledo01:49:5901:48:41
 37Amber Bongertman7326'96Roosendaal01:50:0101:49:17
 38Arinka Bongertman7327'66Roosendaal01:50:0201:49:17
 39Mariëlle Mees7449'69Prins Hendrik01:50:1501:49:01
 40Evelyne de Bruin7548'69DAK01:50:2801:49:18
 41Elke van Echelpoel7300'84Rijkevorsel01:50:2901:49:31
 42Ilona Welte7439'88's-Hertogenbosch01:50:3501:48:43
 43Sylvia Kik7586'62Prins Hendrik01:50:4601:49:31
 44Marieke Heltzel7306'87Leiden01:50:5601:49:39
 45Mariska de Jongh7335'74Breda01:51:2701:51:13
 46Eva Hansen7437'85den Bosch01:51:3601:51:05
 47Hadewych van den Heuvel7489'64Vught01:51:3601:49:56
 48Yvette van den Bogert7355'78Tilburg01:51:4201:49:33
 49Gemma Hereijgers.7328'62Bosschenhoofd01:52:0801:51:00
 50Janneke Beenhakkers7391'79Spiridon01:52:1401:50:38
 51Inge de Belder7301'76Halle01:52:1701:51:20
 52Linda van der Velden - Ruijs7494'79Marvel01:52:1901:51:40
 53Linda van der Luit7559'75Dorst01:52:3101:51:44
 54Suzanne Euwe7333'76Breda01:52:4001:50:24
 55Rianne van Bladel7544'74Elshout01:52:4101:50:47
 56Anouk Fitters7350'89Tilburg01:52:5001:51:40
 57Jolanda van Dijke7554'71Dorst01:52:5701:52:10
 58Sonja Verreijt7456'71's-Hertogenbosch01:52:5801:51:12
 59Eugenie Schets7744'74Made01:53:0201:51:14
 60Merlijn Cranendonk7562'84Breda01:53:0301:51:47
 61Jolanda van Esch7471'66Vlijmen01:53:3001:52:42
 62Veerle Miltenburg7443'90's-Hertogenbosch01:53:3801:51:41
 63Elsa Jansen7571'89Breda01:53:4001:52:18
 64Helma Jilesen7464'67Prins Hendrik01:53:4701:52:10
 65Angela van Nuland7428'89Prins Hendrik01:53:5201:53:13
 66Marjon Kanters7461'63Loopgroep Rosmalen01:53:5801:53:36
 67Linda Moser7462'80Loopschool Wim Akkermans01:53:5901:53:12
 68Bregje van de Ven7452'77's-Hertogenbosch01:53:5901:53:20
 69Monique Paulus7460'76's-Hertogenbosch01:54:0101:53:22
 70Linda Lodewijks7519'74Eindhoven01:54:2001:52:59
 71Desiree Vermeulen7388'87Dongen01:54:3001:53:11
 72Susanne Hamers7398'80Waalwijk01:54:3101:52:51
 73Sandy van Rijckevorsel7338'88Rijsbergen01:54:4701:54:28
 74Gidie van Bijnen7406'53DAK01:54:5201:53:46
 75Anke van der Heijden7481'81Prins Hendrik01:54:5801:54:21
 76Davina van den Biggelaar7321'77Hank01:54:5801:53:51
 77Petra van Gorcum7421'70De Langstraat01:55:2601:53:59
 78Annette van Kuijk7486'71Prins Hendrik01:55:2801:53:47
 79Tecla Kramer7553'62's-Hertogenbosch01:55:2801:54:49
 80Iveta van Vonderen7375'68Tilburg Road Runners01:55:3001:53:26
 81Alida van Bijsterveldt7557'72Loopgroep Goirle01:55:3401:53:41
 82Nicole Schram7429'78den Bosch01:55:3401:54:16
 83Merel van der Mast7536'71Run2Day Breda01:55:4301:54:04
 84Melissa Eestermans7535'71Run2Day Breda01:55:4301:54:04
 85Hester van Liempt7387'86Dongen01:55:4501:54:26
 86Esther Metz7741'80Altena Road Runners01:55:4501:53:55
 87Karin Boel7446'74OSS-VOLO01:55:4501:54:37
 88Genevieve van Leent7329'65Zevenbergen01:55:5301:54:26
 89Erica de Haas7316'66Altena Road Runners01:55:5401:54:04
 90Petra van den Bliek7550'79Etten-Leur01:56:0001:54:09
 91Marjon Vingerhoets7378'66Berkel-Enschot01:56:0201:54:09
 92Pascale Huygens7743'69Brecht01:56:0401:53:59
 93Jessica Philipsen7441'84den Bosch01:56:1001:54:11
 94Ella Bootsma7551'63Zaltbommel Dutch Runners01:56:1501:54:51
 95Sandy de Groot7520'77Eindhoven01:56:1501:54:54
 96José Schellekens7566'60Olympia Halsteren01:56:1701:55:13
 97Anneke van Hoek-Engelen7488'71Prins Hendrik01:56:2401:55:45
 98Deborah Koreman7580'88Raamsdonksveer01:56:3301:55:32
 99Nicole van den Broek7302'89Amsterdam01:56:3401:54:28
 100Neelke Ebben7513'79Eindhoven Atletiek01:56:3401:54:50
 101Birte van Roosmalen7455'82Empel01:56:4101:55:39
 102Pau Lin Kho7358'82CZ01:56:5201:55:52
 103Ankie Romme7440'79Prins Hendrik01:57:1701:55:14
 104Marianne van Boekel7523'65Best01:57:2001:56:15
 105Jolanda Kanters7541'64Run2Day Breda01:57:2301:55:43
 106Christel Witsiers7505'76Oss '7801:57:2901:55:30
 107Josée Clemens7472'64DAK01:57:3001:56:53
 108Marijke Verhoeven7561'62DAK01:57:3601:56:58
 109Annegreet Moree7311'78Dordrecht01:57:4001:57:04
 110Jolanda van Dongen7362'74Spiridon01:57:4801:56:35
 111Chantal Oprins7390'76Spiridon01:57:4801:56:36
 112Corina Branderhorst7320'65Altena Road Runners01:57:5701:56:07
 113Petra Diks7457'81den Bosch01:58:0501:56:20
 114Clara Huber7599'92's-Hertogenbosch01:58:0901:56:08
 115Sanne van der Heijden7308'87Rotterdam01:58:1601:57:44
 116Brigitte van der Pluijm7534'69Run2Day Breda01:58:1701:57:25
 117Cindy Halman7746'78Eindhoven01:58:2201:57:18
 118Karien van Bommel7511'61Waalre01:58:2501:57:36
 119Leona van de Wiel7419'91Elshout01:58:2901:57:16
 120Janneke van den Brandt7542'85Elshout01:58:2901:57:16
 121Bartelijne Feenstra7512'69Waalre01:58:5901:58:10
 122Anja Wes7405'62Delta Result01:59:0201:58:25
 123Hanny Roksnoer7423'61ACW '6601:59:0301:57:34
 124Gine Shearlaw - van Ineveld7563'70THOR01:59:0601:57:56
 125Ilona Mandemakers7403'81Topfysiotherapie Drunen 01:59:1701:57:57
 126Urzela Spanjers7504'72Oss '7801:59:2601:57:26
 127Gretha Bouma7568'59Pallas '6701:59:4501:58:23
 128Beppie van der Elst7448'57's-Hertogenbosch01:59:4601:57:44
 129Annemarieke van den Elzen7367'76Tilburg01:59:5001:57:38
 130Pleun Eekels7466'87Rosmalen01:59:5401:57:50
 131Claudia Past7392'73Loopgroep GoRun01:59:5601:58:02
 132Marit van der Heijden7574'82's-Hertogenbosch01:59:5901:57:48
 133Iris Wubben7465'80Rosmalen02:00:1101:58:11
 134Inge Giesbergen7336'64Scorpio02:00:1401:58:26
 135Linda van Es7576'85Attila02:00:1501:59:13
 136Susan van Beers7577'82Attila02:00:1601:59:13
 137Ilse Kusters7543'92Drunen02:00:2501:59:16
 138Manja Westerhof7573'70Helvoirt02:00:3001:58:56
 139Henriette Lentferink7477'49Vlijmen02:00:3401:59:17
 140Sjannie Bouwens7531'63Drunen02:00:3601:59:20
 141Marije Faber7503'73Oss02:00:3901:58:53
 142Anne-Marie Verlande7399'68DAK02:00:4001:59:55
 143Miranda Kuys7445'68Har(t)loopclub Engelen02:00:4001:59:55
 144Janneke Schreuder7430'71's-Hertogenbosch02:01:0501:59:52
 145Bieneke Jansen7314'47Prins Hendrik02:01:0901:59:56
 146Marjolein van Bladel7530'78DAK02:01:1501:59:36
 147Cokky Jooren7482'64Prins Hendrik02:01:1802:00:40
 148Henriette Brok7402'61Drunen02:01:2002:00:07
 149Yvette Foliant7438'84den Bosch02:01:2601:59:56
 150Anouk Suilen7431'86Vetos de Kort 02:01:2801:59:35
 151Pauline de Wit7408'74DAK02:01:3901:59:58
 152Karen Bronkhorst7404'87DAK02:01:4402:00:02
 153Petra van Koppen7434'54OSS-VOLO02:02:0002:00:58
 154Ingrid van Egmond7532'65's-Hertogenbosch02:02:1002:01:22
 155Jeanny Moonen7518'65Loopgroep Blixemsnel02:02:1802:00:51
 156Marja de Leeuw7401'67Gemeente Heusden02:02:2902:00:49
 157Wilma Wijnstra7451'63's-Hertogenbosch02:02:3102:00:21
 158Marloes Vekemans7497'73Marvel02:02:3402:01:50
 159Monique Blok7496'63Marvel02:02:3402:01:50
 160Mirjam Smit7585'69Tilburg02:02:3602:01:03
 161Sandra Ijpelaar7409'63Drunen02:02:4302:02:11
 162Bianka Smeets7366'77Tilburg02:02:4802:00:53
 163Caroline Claerbout7340'67Scorpio02:02:5002:00:59
 164Mirjam van Loon7490'68den Dungen02:03:0202:02:00
 165Mariëlle Bruurs7369'82Tilburg02:03:0502:02:06
 166Tamara Wouters2816'75Atledo02:03:0602:01:12
 167Carlijn Ottens7506'90Uden02:03:1802:01:59
 168Marion Bakker7508'62Velldhoven02:03:3602:01:22
 169Monika van de Langenberg7498'72Marvel02:03:5702:03:14
 170Andrea Almasi7450'71's-Hertogenbosch02:03:5902:02:20
 171Esther Bon7330'75Groene Ster02:04:0002:02:34
 172Sandra Reus7395'68ACW '6602:04:1902:02:28
 173Helma Lobbezoo7495'71Boxtel02:04:4002:03:16
 174Ildike Berecz7425'75Loopgroep GoRun02:04:5502:02:48
 175Corine Boer7565'61AAA02:04:5802:03:10
 176Joke Oosters-Scholman7323'63Altena Road Runners02:05:0102:03:36
 177Lobke de Regt7384'78Achil '8702:05:0902:03:28
 178Margot van der Lee7412'60DAK02:05:4602:04:08
 179Joyce de Kort7742'82Tilburg Road Runners02:05:4802:04:53
 180Mariet Dickens7396'52ACW '6602:06:0202:04:32
 181Ria Blommensteijn7370'53Tilburg02:06:1102:04:03
 182Miranda de Swart7371'80Tilburg Road Runners02:06:1202:04:03
 183Nelleke Oort7348'65ACW '6602:06:2102:04:51
 184Meta Pijnenburg7426'72Loopgroep GoRun02:06:2902:04:22
 185Paula de Haan7467'64Rosmalen02:06:3702:06:15
 186Anita Kuijpers7601'66Sprint02:06:4202:05:27
 187Ann Allaerts7547'63Loopgroep Goirle02:06:4902:04:54
 188Pauline de Fielliettaz7493'72Marvel02:06:5002:06:06
 189Angela Busto Puertas7606'75Tilburg02:07:0602:05:24
 190Anita Naalden7545'69Road Runners Etten-Leur02:07:1002:05:31
 191Ingrid van Ginneken7546'69Road Runners Etten-Leur02:07:1102:05:32
 192Ankie Leijten7470'64Vlijmen02:07:4502:06:06
 193Judith Pieterse7343'72Oosterhout02:08:0802:06:19
 194Simone Verbeek7487'69Loopschool Wim Akkermans02:08:3002:07:32
 195Corinne Bekkers7485'67Loopschool Wim Akkermans02:08:3002:07:32
 196Sanne L Domschat7433'87den Bosch02:08:5202:07:33
 197Josette Gevers7521'70Eindhoven02:09:0402:07:59
 198Alinda Boskma7516'68Dutch Runners02:09:2402:07:57
 199Yvonne Aben7517'58Loopgroep Blixemsnel02:09:2402:07:57
 200Karen Eldred7529'66ACW '6602:09:3902:07:29
 201Karin van Dillen7424'64Kaatsheuvel02:10:0702:09:48
 202Ingrid Sup7379'70Heukelom02:10:3502:08:23
 203Annie de Pauw7400'55DAK02:10:3602:08:56
 204Carina Meertens7570'69Zaltbommel02:10:4602:08:44
 205Marie Jeanne Wolfs Hombleu7745'76Zaltbommel02:10:4602:08:44
 206Cynthia van Sundert7454'70's-Hertogenbosch02:10:4602:09:41
 207Natasja Holleman7373'68Tilburg Road Runners02:10:5402:08:51
 208Kirsten Mollet7447'83OSS-VOLO02:11:0102:10:19
 209Inge Schuimer7598'65Loopgroep GoRun02:11:0202:08:55
 210Suk-Fong van de Wouw7555'73Loopgroep Goirle02:11:2602:09:31
 211Alexia van Geloven7435'71's-Hertogenbosch02:11:3102:09:37
 212Rianne Verwoert-Kuikman7595'83Altena Road Runners02:11:4702:09:54
 213Jacolien Koppelaar7313'70Sliedrecht02:11:5402:09:42
 214Marjolein van der Vlies7312'69Sliedrecht02:11:5402:09:42
 215Mirjam Schram7590'75Altena Road Runners02:12:0102:10:08
 216Caroline Buys7572'70Rotterdam02:12:1502:10:46
 217Annabelle van Bilsen7484'73Prins Hendrik02:12:2202:11:11
 218Keren Bemer7591'74Prins Hendrik02:12:2202:11:11
 219K V Zanten7324'65Altena Road Runners02:12:3402:10:40
 220Astrid Beijnon7538'74Run2Day Breda02:12:3502:11:43
 221Ilona Temminck7315'80Typhoon02:12:3502:11:17
 222Elly de Charro7584'61Attila02:12:3802:11:07
 223Suzanne Welten-Heijblom7334'78Breda02:12:4502:10:29
 224Marjo de Vaan7474'66Vlijmen02:13:0502:11:18
 225Jolanda Schuerman7365'68Loopgroep Goirle02:13:1102:12:26
 226Petra van Hooijdonk7347'59Dutch Runners02:13:2302:11:08
 227Karin Kooijmans7491'70den Dungen02:13:3402:12:22
 228Pleun Tijs7602'91Tilburg02:13:3502:12:07
 229Tanja van Luxemburg7413'65DAK02:13:4802:11:49
 230Gerry van Esch7479'72DAK02:14:2902:12:31
 231Colette Freijer7393'76DAK02:14:3102:12:33
 232Chantal Goewie7352'60Tilburg Road Runners02:14:3602:12:27
 233Mariennette van Hest-Bonema7579'65Tilburg02:14:3802:12:29
 234Marion Kindt7578'53Tilburg Road Runners02:14:3902:12:31
 235Liesbeth Zielhorst7463'53Prins Hendrik02:14:3902:13:56
 236Linda van Heeswijk7410'76DAK02:14:5002:12:48
 237Irma Knippels7411'69DAK02:14:5002:12:51
 238Josien Bierens7604'60Tilburg02:14:5402:13:26
 239Nynke Wright7509'70Veldhoven02:15:0002:12:46
 240Inge van Bijnen7478'75Vlijmen02:15:5302:13:48
 241Mariska van Rijswijk7319'89DAK02:17:0502:15:55
 242Karin Brockhoff7476'75Vlijmen02:17:0702:15:03
 243Renee van der Pluijm7357'59Tilburg Road Runners02:18:1702:16:41
 244Ine Waarts7418'63Elshout02:19:2902:17:28
 245Karin Bierkens-van Helden7417'68DAK02:19:2902:17:27
 246Paulien van de Gein7407'87DAK02:19:3102:17:29
 247Jolanda van Delft7475'59DAK02:20:4202:18:41
 248Gerda Louwerse7376'59CZ02:21:4702:20:39
 249Aderine Smits7420'70Loopgroep GoRun02:22:0202:19:57
 250Cora Kortlever Zwemer7394'76Loopgroep GoRun02:22:0302:19:56
 251Elly Marijnissen7564'59Get Running02:22:1402:19:57
 252Boukje van den Bemt7310'67Rotterdam02:22:2202:20:52
 253Marieke Leijten7588'90Scorpio02:22:5902:20:56
 254Nelleke de Rover7317'59Altena Road Runners02:23:0202:21:11
 255Claudia van Bergen7587'73Spiridon02:23:5202:22:39
 256Bep Kerkhof7596'61Zyfflich02:23:5902:22:30
 257Petra Kuijpers7567'68Halsteren02:25:0802:24:01
 258Karin Rutgers ~ K@ Coaching7318'70Wijk En Aalburg02:29:2602:27:12
 259Nicole Hermans7528'69Drunen02:29:3702:27:25
 260Nathalie Goffa7575'80Wommelgem02:31:3402:29:29
 261Ria Frankort7581'69Holten02:33:1402:32:07
 262Ingrid van Beuzekom7354'65Tilburg02:33:4302:31:31
 263Iepy Bijma7582'67Holten02:34:5902:33:52
 264Esther van Goch7381'74Haaren02:37:1502:35:41
 265Naoual Kettani7363'79Tilburg02:42:5102:40:39
 266Jozien Teuben7342'82Oosterhout02:54:2902:52:33
 267Madelon van Strien7341'82Oosterhout02:54:2902:52:33
 
  10 km wedstrijdloop
 Mannen
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Jean-Pierre Hoeboer6351'72Sprint00:33:4300:33:43
 2Arjan Donkerbroek6410'80Eindhoven Atletiek00:34:3400:34:31
 3Ronnie van Dortmont6399'71Generaal Michaelis00:35:5200:35:49
 4Lex Buur6468'91Sprint00:36:3700:36:37
 5Ahmed Abubakar6706'97DAK00:36:4300:36:43
 6Jardy van den Heuvel6310'95Sittard00:36:5100:36:51
 7Wouter Stokkermans6705'96Atledo00:36:5600:36:55
 8Martijn Alexander Flipsen6708'96Atledo00:37:5900:37:56
 9Benny Poppe6419'85Etten-Leur00:38:1300:38:13
 10Michel van Kats6380'82Loopgroep Aart Stigter00:38:3300:38:33
 11Virgil Topée6344'87Oss '7800:38:3500:38:22
 12Kees van Haeringen6325'65Prins Hendrik00:38:5100:38:49
 13Thomas Bakker6109'87Utrecht00:38:5700:38:53
 14Caspar Houben6136'71Scorpio00:39:1300:39:10
 15Bart Goedhart6190'91DAK00:39:2000:39:20
 16Ruben van Dijk6106'92Spijkenisse00:39:4900:39:37
 17Wouter Wolfs6395'80Oosterhout00:39:5100:39:44
 18Tonnie Stouten6311'65Veluwe00:40:3300:40:27
 19Ron Luijpen6131'72Scorpio00:40:3800:40:32
 20Daan Robben6110'88d'Oultremontcollege00:40:4300:40:43
 21Geert de Gouw6707'98DAK00:40:5500:40:55
 22Tsvika Zigelboim6396'60ACW '6600:40:5900:40:59
 23John Lewis Garcia6125'61Sprint00:41:0900:41:09
 24Henk Gallé6146'65CZ00:41:1400:41:11
 25Derek Vissers6123'87Sprint00:41:1600:41:16
 26Alexander Banks-Watson6247'84den Bosch00:41:1700:41:07
 27Ronald Alaerds6250'84den Bosch00:41:2500:41:22
 28Bram Broess6482'79Loopschool Wim Akkermans00:41:3500:40:55
 29Bart Bertrand6469'71Prins Hendrik00:41:5300:41:48
 30Gerard Joosten6226'48ACW '6600:42:0800:42:08
 31Rob Hartogs6267'93Vlijmen00:42:1200:42:12
 32Bart Verkooijen6368'81Dongen00:42:2000:42:14
 33Frank van den Bosch6292'85Liempde00:42:2800:42:16
 34Marc van Nassau6135'66CZ00:42:4800:42:44
 35Rabin Mohunlol6464'69Achilles00:43:0300:43:03
 36Marcel van den Bosch6289'82Boxtel00:43:0600:42:55
 37Frank de Bruin6257'80Rosmalen00:43:1000:42:55
 38Harry van Ham6703'98DAK00:43:1600:43:16
 39Twan Spierts6461'90Tilburg00:43:2700:43:18
 40Eric van der Veer6193'79Drunen00:43:2800:43:18
 41Eddy Spooren6290'68Esch00:43:3000:43:20
 42Eloi Ribeiro6385'73Pallas '6700:43:3900:43:34
 43Erwin Kuin6104'67Barendrecht00:43:3900:43:19
 44Ruerd Nauta6446'78Breda00:43:4700:43:13
 45Andre Arts6303'76Dutch Runners00:43:5000:43:24
 46Nick van Hoorn6334'87's-Hertogenbosch00:44:0700:43:50
 47Wesley Mommersteeg6435'87Herpt00:44:0900:43:26
 48Loek Bingley6154'81Tilburg00:44:1700:43:58
 49Ardy van der Ham6162'62Loopschool Wim Akkermans00:44:2300:43:45
 50Rolf Gerrits6229'83's-Hertogenbosch00:44:2800:44:07
 51Bart Habraken6340'87Oss '7800:44:2900:44:15
 52Maarten van Dongen6418'84Heusden00:44:3600:44:17
 53Wim Nelemans6397'86Oosterhout00:44:3800:43:53
 54Alfred Lagrouw6220'69Waspik00:44:4300:44:23
 55Peter van Beurden6354'67Prinsenbeek00:44:4400:44:25
 56Rick van den Broek6709'00Haarsteeg00:44:4500:44:39
 57Gertjan van Iersel6319'75Drunen00:44:5200:44:42
 58Walter van Gurp6182'51Drunen00:44:5400:44:54
 59Bas Oei6455'91Amsterdam00:44:5400:44:20
 60Lambert Vos6448'68Waalwijk00:45:0400:44:35
 61Stefan Kosters6409'80Zaltbommel00:45:0500:44:52
 62Joris van de Laar6427'73's-Hertogenbosch00:45:2100:45:15
 63Stefan Meens6254'85den Bosch00:45:2500:45:21
 64Lennart Ruijs6299'80Oss '7800:45:2900:45:23
 65Dennis Coremans6415'85Etten-Leur00:45:3200:45:19
 66Henri van Opstal6346'89Denbosch00:45:3400:44:42
 67Roel van Meeuwen6242'80Engelen00:45:3900:44:57
 68Jack Wasser6359'64Breda00:45:4000:45:31
 69Marc van Keulen6283'68Vught00:45:4600:44:56
 70Koen Akkermans6234'78's-Hertogenbosch00:45:4700:45:31
 71Thijs de Langen6381'82Eindhoven00:45:5800:45:45
 72Pieter Kipping6183'93Drunen00:46:0600:46:06
 73Martin Kuijs6444'85Vlijmen00:46:0700:45:25
 74Jeroen Janssen6301'88Veghel00:46:0800:45:41
 75Lewis Levy6702'00DAK00:46:1600:46:16
 76Antoine van der Sanden6701'98DAK00:46:1700:46:17
 77Jos van Schendel6129'62Breda00:46:1800:46:13
 78Björn Walrave6158'80Tilburg00:46:1900:46:19
 79Justin van de Pas6374'82Breda00:46:4300:45:44
 80Erik van Geffen6201'68Drunen00:46:4800:46:30
 81Bas van Hoek6282'73Vught00:46:5100:46:02
 82Youri Kloosterman6391'90Hendrik-Ido-Ambacht00:46:5400:46:36
 83Eric van Loon6338'58Drunen00:46:5700:46:50
 84Adrie van den Bosch6384'55DAK00:47:0400:47:00
 85Erik Meester6252'86's-Hertogenbosch00:47:1000:46:43
 86Erlend Hessel6474'74's-Hertogenbosch00:47:1300:46:33
 87Erik van de Sande6447'86Diessen00:47:1400:46:30
 88Lars Verhoeven6179'77Drunen00:47:1500:47:09
 89Jeroen van der Loo6263'94Vlijmen00:47:1600:46:30
 90Jeroen de Beurs6451'73's-Hertogenbosch00:47:1800:47:08
 91Walter van den Berkmortel6485'68Veghel00:47:2200:46:33
 92Rob Kwaijtaal6285'67Vught00:47:3000:47:22
 93Jody Taris6406'84's-Hertogenbosch00:47:3000:47:08
 94Martijn van Esdonk6174'89Waalwijk00:47:3200:46:30
 95Toine Dingemans6438'59Sprint00:47:3600:46:58
 96Thomas Dautzenberg6309'81Eindhoven00:47:3800:47:26
 97Frank van Dongen6152'80OSS-VOLO00:47:4100:47:41
 98David Rijsman6277'71Vught00:47:4900:47:45
 99Harry van Helvoirt6280'68Vught00:47:4900:47:39
 100Joost de Wolff6440'79's-Hertogenbosch00:47:5300:47:44
 101Harry Bouwhuis6476'52Breda00:47:5400:47:25
 102Paul Janse6393'71Breda00:47:5900:47:22
 103Nico Yau6245'84's-Hertogenbosch00:48:0100:47:45
 104Marc van Son6360'71Boxtel00:48:0200:47:03
 105Tim van der Meer6246'86's-Hertogenbosch00:48:0300:47:46
 106Joop de Rooij6200'60Drunen00:48:0500:48:03
 107Mark Segeren6143'87Made00:48:1700:47:55
 108Martin Bourgonje6305'84Hapert00:48:1800:47:09
 109Julius Widlak6184'78Drunen00:48:2000:47:52
 110Jan Smolders6364'57Tilburg00:48:2000:48:14
 111Michel van Exsel6287'84Sint-Michielsgestel00:48:2200:48:09
 112Addie Dumont6210'65Gemeente Heusden00:48:2400:47:55
 113Bas van de Wiel6274'72Nieuwkuijk00:48:2500:48:15
 114Peter Helmonds6371'52Sprint00:48:2900:48:19
 115Sebastian Claassen6298'78Oss00:48:3300:48:01
 116Marcel Gillemans6465'66De Koplopers00:48:3500:47:58
 117Mark van Boekel6392'87Rotterdam00:48:3700:48:21
 118Koen Verhoeven6278'62Vught00:48:3700:48:28
 119Jaap Majoor6436'78Sprint00:48:4300:48:09
 120Chris Pruissen6117'81Werkendam00:48:4300:48:25
 121Hans van der Heijden6206'59Gemeente Heusden00:48:4400:48:17
 122Perry Verberne6230'69's-Hertogenbosch00:48:4900:48:29
 123Gerard de Jong6272'51Nieuwkuijk00:48:5300:48:32
 124Nicky van Liempd6265'86Vlijmen00:48:5400:48:36
 125Andreas Birnesser6150'78Tilburg00:48:5400:48:37
 126Werner Doens6437'71Eindhoven Atletiek00:48:5600:48:49
 127Wilfred Vermeij6394'52Sprint00:49:0000:48:26
 128Iban Damen6318'72Drunen00:49:0300:48:24
 129Alexander Verschoor6389'87Hendrik-Ido-Ambacht00:49:0600:48:48
 130Paul van Helvoort6337'86DAK00:49:0900:48:59
 131Pascal Kosters6433'76HLB Van Daal & Partners N.V.00:49:1000:48:24
 132Henk Kooijmans6178'60Drunen00:49:1100:48:53
 133Erik Bouvrie6398'63Breda00:49:1400:48:25
 134Marcos Angelini Tenzi6387'75Pallas '6700:49:1700:49:12
 135Daan Boeijen6345'87Haarsteeg00:49:1900:48:28
 136Jeroen Meulendijks6308'73Eindhoven00:49:2300:49:14
 137Jack Duerings6215'57Drunen00:49:2800:49:19
 138Maarten Bruinsma6188'62Drunen00:49:3200:49:23
 139Jos den Hollander6236'54DAK00:49:3300:49:11
 140René van den Boogaard6376'57Oss00:49:3500:48:53
 141Wim Henderson6459'50Spiridon00:49:3700:49:18
 142Vince van Haaren6333'90Drunen00:49:3800:49:10
 143Jan Koks6219'80ROC Waalwijk BV00:49:4100:49:06
 144Xavier Mommersteeg6336'75Drunen00:49:4100:49:31
 145Theo Tacx6149'69Tilburg00:49:4300:48:45
 146Jeroen Liefhebber6466'72Drunen00:49:4900:49:37
 147Broos Muskens6173'60Waalwijk00:49:5200:49:31
 148Bas Dirkson6439'62Eindhoven Atletiek00:49:5300:49:46
 149Hans Voermans6456'68's-Hertogenbosch00:49:5700:49:46
 150Joost van de Rakt6192'80Drunen00:50:0000:49:48
 151Gerard van Zijl6434'60Sprint00:50:0100:49:27
 152Bert Jansen6324'64Medifit Healthclub00:50:0300:49:51
 153Leon Verhulst6214'72EMTÉ supermarkten00:50:0500:49:53
 154Toine Wouters6165'57Spiridon00:50:1000:49:56
 155Mick Klein6157'89Tilburg00:50:1200:49:48
 156Rob van Es6370'66Waalwijk00:50:1600:49:46
 157Ben Buitendijk6386'88Hendrik-Ido-Ambacht00:50:2000:50:01
 158Richard Snels6166'73Riel00:50:2200:49:24
 159Bas van der Meer6704'97Boxtel00:50:2800:49:52
 160Frank Vial6139'60Spiridon00:50:2800:50:06
 161Jaimy Cremers6248'77's-Hertogenbosch00:50:3000:49:58
 162Jorg Oddens6237'69Vetos de Kort 00:50:4800:49:58
 163Roland Schreppers6175'72Waalwijk00:50:5900:50:48
 164Luc van Oosterhout6400'91Tilburg00:51:0100:50:13
 165Cor van Ooijen6453'54Hedel00:51:0500:50:50
 166Ian Passon6276'82Heusden00:51:0600:50:42
 167Pim van Lamoen6424'78Drunen00:51:0600:50:25
 168Robert Hagen6404'82ACW '6600:51:0900:51:05
 169Arno Nieuwlaat6307'59Eindhoven00:51:0900:51:09
 170Richard van de Ven6412'70Marvel00:51:1000:50:35
 171Jeroen Muskens6145'89Tilburg00:51:1000:50:51
 172Leo Jacobs6481'54Prins Hendrik00:51:1200:50:35
 173Siebe van den Broek6710'00's-Hertogenbosch00:51:1400:50:28
 174Peter Hoogenraad6458'63's-Hertogenbosch00:51:1600:50:20
 175Ton Engelen6256'74Vetos de Kort 00:51:1800:50:29
 176Mike Ginderen6484'78Tilburg00:51:2100:50:41
 177Bert Dautzenberg6342'58Houten00:51:3200:50:59
 178Peter de Greef6148'80Tilburg00:51:3700:51:26
 179Arno Bouman6120'64Waardhuizen00:51:3800:51:32
 180Peter Verschuren6221'68Waspik00:51:3800:51:25
 181Joram van der Heijden6302'72Veghel00:51:3800:51:17
 182Sander van Gils6137'85Wagenberg00:51:3900:51:16
 183Thomas van Thiel6362'74Boxtel00:51:4000:50:40
 184Gilbert van Nunen6347'71Breda00:51:4100:51:16
 185John Beerens6224'58Vetos de Kort 00:51:4500:51:20
 186Sjef Laros6167'60Waalwijk00:51:4600:51:33
 187Thom Henskens6243'93's-Hertogenbosch00:51:4900:51:08
 188Ad van Loon6330'54Drunen00:51:5100:51:32
 189Michel van Hooijdonk6134'74CZ00:51:5200:50:44
 190Jan-Willem Muller6449'80Oosterhout00:51:5800:51:25
 191Arno van Schaik6160'75Berkel-Enschot00:51:5800:51:17
 192Marco de Koning6132'68CZ00:51:5900:50:53
 193Mario van der Leest6279'59Prins Hendrik00:52:0000:51:54
 194Denny van den Bosch6218'84ROC Waalwijk BV00:52:0100:51:26
 195Hans Koemans6335'61Drunen00:52:0300:51:55
 196Frank Straver6111'84Utrecht00:52:0400:51:03
 197Rob van den Braak6291'70Marvel00:52:0600:51:30
 198Erik Rood6147'85Tilburg00:52:0700:51:15
 199Martijn Muller6141'83Gemeente Heusden00:52:0800:51:37
 200Edwin de Laat6163'73Haaren00:52:1300:51:53
 201Ben van Brenk6367'48ACW '6600:52:1300:51:56
 202Rene van de Werken6222'71DAK00:52:1600:51:33
 203Joost Labout6196'75Drunen00:52:1600:51:44
 204Evert Niemann6271'67Vlijmen00:52:2200:51:24
 205Lars van der Vorst6445'79Breda00:52:2200:51:48
 206Onno Husson6259'77Rosmalen00:52:2800:51:54
 207Dennis Findhammer6314'72Royal Sanders00:52:3200:51:52
 208Wensley Resida6452'84Utrecht00:52:3200:51:47
 209Willem de Jonge6284'63Vught00:52:3500:52:31
 210Mari van de Wiel6322'57Medifit-Healthclub00:52:3700:52:24
 211Bob Winckels6238'85's-Hertogenbosch00:52:4100:52:28
 212Dennis Sillen6216'72DAK00:52:4500:52:01
 213Walter Goossens6441'83Tilburg00:52:4900:52:30
 214Rob van de Nostrum6350'69Udenhout00:52:5200:52:25
 215Niels Klep6124'80Breda00:52:5500:52:18
 216John Tyrrell6463'81Drunen00:53:0500:52:02
 217Geert-Jan Gussen6369'66Loopgroep Goirle00:53:1100:52:51
 218Edwin van Iersel6430'69HLB Van Daal & Partners N.V.00:53:1200:52:26
 219Arno Krooshoop6407'73Uden00:53:1300:52:49
 220Tim van Esch6432'85Haarsteeg00:53:1400:52:31
 221Stijn Vervoorn6700'97Drimmelen00:53:2200:52:59
 222Wim Lommen6316'66Vught00:53:2900:53:05
 223Koen Schoones6313'80Sint-Michielsgestel00:53:3600:52:31
 224Toon van Venrooij6208'47DAK00:53:3900:53:30
 225Eric van der Weegen6423'74Tilburg00:53:4200:52:59
 226George Koehorst6116'62Kesteren00:53:4300:53:23
 227Hans Stakenburg6286'73Vught00:53:4400:53:21
 228Peter Hagenaars6127'56d'Oultremontcollege00:53:4600:53:01
 229Arjan van Heusden6332'77Brakel00:53:5100:53:43
 230Michel Linschoten6119'67Altena Road Runners00:53:5400:53:30
 231Anne Henk Drese6253'50Prins Hendrik00:53:5800:53:29
 232Jordy van Baal6228'86's-Hertogenbosch00:54:0100:53:27
 233Ramon de Haas6255'64OSS-VOLO00:54:0700:53:38
 234Mark Wijne6443'68Trimclub Clingendael00:54:1100:53:39
 235Steven de Vlugt6281'67Vught00:54:1300:53:46
 236Geert van den Oever6349'80Breda00:54:1500:53:50
 237Pascal van Pruissen6428'72Loon op Zand00:54:1600:53:33
 238Marc van den Bosch6186'76Drunen00:54:1700:53:52
 239Jan Maarten van Helvoort6268'73Vlijmen00:54:2100:53:35
 240Joris de Haas6457'65Muiden00:54:2400:53:50
 241Christ Diepstraten6144'54Drimmelen00:54:4000:54:17
 242Alex van der Bijl6315'81Royal Sanders00:54:4100:54:32
 243Arjan van Rooij6479'79Drunen00:54:4300:54:17
 244Kees Passon6207'52Drunen00:54:4400:54:21
 245Joost Broers6153'54CZ00:54:4700:54:31
 246Koen Berger6213'57Drunen00:54:5300:54:29
 247Erik van Esch6270'61Vlijmen00:54:5400:53:56
 248Martin Paulus6475'67Haarlem00:55:0800:53:58
 249Ruud Walravens6379'79Drunen00:55:1300:55:13
 250Eric Huijbers6353'70Esch00:55:1600:55:16
 251Norbert Ebert6480'83Hank00:55:1700:54:46
 252Robert Goudappel6133'78Breda00:55:2100:55:10
 253Martijn Verhoeven6180'77Drunen00:55:3200:55:26
 254Patrick Heijmans6422'71's-Hertogenbosch00:55:3300:55:07
 255Jeroen Toet6138'83CZ00:55:3500:54:34
 256Bas Diks6249'89den Bosch00:55:4200:55:25
 257Ad Berkelmans6388'69Vlijmen00:55:4400:55:18
 258Hans van Rijswijk6473'67Breda00:55:4600:55:19
 259Peter Veltman6470'60avVN00:55:4800:55:05
 260Ger Straathof2438'49Prins Hendrik00:55:4800:55:11
 261Anton Bloem6460'68Berkel-Enschot00:55:4900:55:04
 262Alex Weyers6421'70's-Hertogenbosch00:55:5200:55:25
 263Robin van Ling6251'81's-Hertogenbosch00:55:5400:55:14
 264Jeroen Sprangers6181'80Drunen00:56:1000:55:07
 265Michiel van den Broek6169'81Waalwijk00:56:1100:55:38
 266Leroy Sirre6390'88Hendrik-Ido-Ambacht00:56:1800:56:00
 267Jeroen Kouwen6107'70Lopik00:56:2600:55:45
 268Bas Dollevoet6288'84Boxtel00:56:2800:55:41
 269Martie Reuvers6223'69Atledo00:56:3400:56:15
 270Hans van Reeuwijk6155'59Tilburg00:56:3800:55:55
 271Bram Adriaans6403'84Tilburg00:56:3900:55:50
 272Remco van Hoof6217'73DAK00:56:4600:55:45
 273Chris Zeldenrust6294'69Hedel00:56:4700:55:52
 274Goos de Kruyff6328'54Drunen00:56:4900:56:19
 275Wouter van der Linden6195'74Drunen00:56:5500:55:56
 276Jelle Boeser6140'87Oosterhout00:56:5900:56:44
 277Maurice Smeets6467'74Tilburg00:57:0100:56:27
 278Jo van Beurden6320'44Drunen00:57:1800:56:58
 279Michael Wissler6366'81Nuenen00:57:2100:56:17
 280Ysbrand van den Berg6164'61Spiridon00:57:2200:56:44
 281Koos Fennis6240'55OSS-VOLO00:57:2900:56:42
 282Steffan Dekkers6189'72DAK00:57:3500:57:19
 283Kees Olsthoorn6105'57Spijkenisse00:57:3700:57:12
 284Johnny Rooijendijk6426'79Rosmalen00:57:4100:56:58
 285Jonathan Schluter6191'82Drunen00:57:4800:57:03
 286John Vissers6304'64Schijndel00:57:5200:57:28
 287Ben van Schijndel6462'65Teteringen00:57:5500:57:26
 288Hans Dings6357'77Boxtel00:57:5800:56:59
 289Michel Sap6478'75Fortuna00:58:0200:57:01
 290Gert-Jan van Zoggel6297'68Gemeente Heusden00:58:2800:58:28
 291Jasper van den Aker6361'77Boxtel00:58:3300:57:34
 292Jelte Hombergen6372'82Drunen00:58:4800:57:52
 293Youssef Elkaderi6454'91Rosmalen00:58:5100:57:45
 294Lex Creemers6103'60den Haag00:58:5600:58:00
 295Wouter Bauhuis6377'86's-Hertogenbosch00:59:0000:57:55
 296Bas Roeters6260'81Rosmalen00:59:0400:59:04
 297Jos van den Oetelaar6358'53Loopgroep Wijbosch00:59:0500:58:40
 298Tim Kortum6411'80's-Hertogenbosch00:59:1400:58:51
 299Peter van de Laar6442'46OSS-VOLO00:59:1600:58:58
 300Marco Panico6414'38DAK00:59:2300:58:58
 301Rob Hendrikx6112'80Utrecht00:59:3300:58:33
 302Edwin Grim6477'60Vlijmen00:59:5300:59:01
 303Niek Houterman6159'57CZ01:00:0001:00:00
 304Nico Kleinloog6483'47's-Gravenmoer01:00:0200:59:14
 305Henk van Eggelen6317'49Vlijmen01:00:0601:00:02
 306Cees Castelijns6142'56Scorpio01:00:0800:59:04
 307Piet Hoogervorst6130'47Sprint01:00:1100:59:36
 308Chris van Rooij6413'58Vught01:00:1900:59:41
 309Peter van der Schaft6401'58Vlijmen01:00:3300:59:30
 310Frank Durant6194'51d'Oultremontcollege01:00:3500:59:31
 311Lwj Durant6300'80Vinkel01:00:3500:59:38
 312Henk van Gent6212'67Drunen01:00:4000:59:50
 313Sten Robben6113'86d'Oultremontcollege01:00:4301:00:37
 314Leon Peters6429'63Waalwijk01:00:5300:59:55
 315Arno Visser6262'89Vlijmen01:00:5500:59:52
 316Auke Keijzers6295'86Oss01:00:5600:59:59
 317Eric Otten6382'62Drunen01:00:5801:00:05
 318Arnie Berkers6416'60Haarsteeg01:01:0101:00:07
 319Michiel Michon6239'90den Bosch01:01:1501:00:19
 320Stephan van Drunen6122'90Breda01:01:1501:00:22
 321Simon Geerdink6171'62Waalwijk01:01:1701:00:26
 322Marcel van Engelen6450'69Waalwijk01:01:3001:01:00
 323Arnoud de Gouw6321'65Medifit-Healthclub01:01:3401:01:01
 324Marco Keijzers6296'61Oss01:02:0401:01:07
 325Emile Gommers6156'68Tilburg01:02:0601:01:21
 326Gerry Klosters6431'55Waalwijk01:02:0701:01:07
 327Johan van Drongelen6225'69Kaatsheuvel01:02:2401:02:03
 328Roel Joosten6356'83Tilburg01:03:1101:02:47
 329Frank de Jong6108'60Nieuwegein01:03:4301:02:44
 330Niels van Mook6185'78Drunen01:03:5901:03:18
 331Ronald Rentink6326'76Medifit Healthclub01:03:5901:03:18
 332Henny Blom6363'52Gorinchem01:05:0601:04:13
 333Vincent Löbker6100'81Hoofddorp01:05:0801:04:26
 334Rob Bouwman6273'60Nieuwkuijk01:05:1301:04:09
 335Frank Visser6114'71Loenen01:05:2501:04:43
 336Mitchel Boer6365'69Veghel01:06:0301:05:12
 337Willem Oudekerk6101'58Hoofddorp01:06:2601:05:34
 338Michael Korthout6161'46Oisterwijk01:06:4101:06:38
 339Jaap Leeuwis6202'60Drunen01:06:4301:05:48
 340Henk Waanders6115'59Altis01:06:4401:05:49
 341Jan Fennema6312'60Zwolle01:06:4401:05:47
 342Mark van van Oosterhout6373'80Waalwijk01:08:0001:07:02
 343Henk Jansen6471'56DAK01:08:2301:07:21
 344Jules Wijne6227'45's-Hertogenbosch01:08:3101:07:58
 345Rob Altenburg6331'58Drunen01:09:0401:08:55
 346Ea Krol6339'41Drunen01:13:1301:12:27
 347Herman Kreté6241'47den Bosch01:13:3401:13:01
 348Martijn van Son6197'89Drunen01:14:5301:14:07
 349Jeroen van Veghel6266'88Vlijmen03:17:1417:04:34
 Vrouwen
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Klaartje van der Burgt1564'73Boxtel00:04:0100:04:01
 2Karen Wijlaars1726'77Prins Hendrik00:38:2100:38:19
 3Marloes van Loon1511'88Pallas '6700:42:0300:41:58
 4Whitney van Veen1590'88DAK00:43:2100:43:21
 5Evelien Kooij1585'85Pallas '6700:43:3000:43:24
 6Jeanet van Loon1403'86U-Track00:44:2300:44:18
 7Monique van Beurden1466'68Spiridon00:44:4100:44:22
 8Loena Bank1650'95Spijkenisse00:45:0200:44:50
 9Ria Weerts1671'60ACW '6600:46:4300:46:22
 10Tanja Spinhoven1426'82Breda00:46:5800:46:20
 11Marjolein Boogers1701'85Amsterdam00:47:2100:46:40
 12Marlou van de Ven1672'91Attila00:47:2100:47:09
 13Marit Roovers1572'92CZ00:47:5600:47:42
 14Angela Schellekens1442'70CZ00:48:0700:47:47
 15Rosanne van Kerkhoven1456'88Tilburg00:48:2700:48:05
 16Ilona Rullens1644'90Rotterdam00:48:3700:48:22
 17Liane van Beek1412'78Werkendam00:48:5400:48:37
 18Susan Smit1582'67Eindhoven Atletiek00:48:5500:48:47
 19Lesa Huisman1690'78Zwijndrecht00:49:0000:48:54
 20Anne Jansen1602'92Medifit Healthclub00:49:0300:48:51
 21Tea Keijl1698'71Breda00:49:0700:48:53
 22Linn Duerings1498'88Drunen00:49:0800:48:58
 23Veronique van Cruchten1555'69Vught00:49:2400:48:33
 24Stacha Hornix1657'73Vught00:49:4200:49:25
 25Anja Walstock1610'70Prinsenbeek00:49:4500:49:11
 26Natasja Gerritzen1580'67Eindhoven Atletiek00:49:5400:49:47
 27Bregje van Eijck1596'85Medifit-Healthclub00:49:5800:49:58
 28Olfi Verhagen1588'90Royal Sanders00:50:1300:50:03
 29Natasja Pullens1591'76Vlijmen00:50:3300:50:07
 30Myrthe Schmeits1604'90Medifit Healthclub00:50:4100:50:29
 31Ilse Buijs1607'76Drunen00:50:5400:50:47
 32Marjo van den Velden7200'96ACW '6600:51:0900:51:05
 33Wendela de Raat1405'81Utrecht00:51:1800:50:18
 34Willy Gommers1674'67Eindhoven00:51:1900:51:12
 35Marleen Havermans1622'78Made00:51:2900:50:44
 36Maria-Sophie van den Assem1470'95d'Oultremontcollege00:51:4700:51:04
 37Anchelina Griffin1522'69d'Oultremontcollege00:51:4900:51:25
 38Christa van 't End1647'77Opijnen00:52:0000:52:00
 39Corine van Dal1687'81Breda00:52:0100:51:47
 40Bernadette Vermeer1624'59Tilburg Road Runners00:52:0200:51:43
 41Sacha van Veen1682'76Oosterhout00:52:0300:51:59
 42Juliette van Beurden1486'89Sportwereld00:52:0400:51:55
 43Gwendoline den Ouden1459'76Biezenmortel00:52:2300:52:15
 44Willeke Kluijtmans1454'67Tilburg00:52:2500:51:45
 45Marijke Klaassen1487'60Drunen00:52:3000:52:20
 46Trudy van de Westelaken1520'82Vetos de Kort 00:52:3200:51:46
 47Miriam Naalden1465'69Spiridon00:52:3700:52:20
 48Daisy van den Ouweland1468'84ROC Waalwijk BV00:52:4600:52:22
 49Pascale Boleij1565'82Marvel00:52:5700:51:55
 50Kirsten Dingemans1651'81's-Hertogenbosch00:53:2900:53:00
 51Thessa Huisman1537'83den Bosch00:53:3100:53:26
 52Millie Prive van der van der Heijden1547'70Vlijmen00:53:3200:53:10
 53Malou Ijpelaar1627'89Tilburg00:53:3800:53:02
 54Lizanne Ijpelaar1628'59ACW '6600:53:4100:53:08
 55Roos van de Westelaken1560'89Vetos de Kort 00:53:5900:53:07
 56Leonie van Beers1597'92EMTÉ Drunen00:54:0200:53:42
 57Anique Tausch1501'89Sportwereld00:54:0200:53:53
 58Sascha de Jong1406'76Utrecht00:54:0300:53:43
 59Joriza Pullen1587'92Emté Supermarkt00:54:0400:53:44
 60Violet Visser1533'79OSS-VOLO00:54:0700:53:38
 61Nathalie Ververs1621'77Drunen00:54:0800:53:57
 62Anita Klink1461'66Atledo00:54:1300:54:07
 63Ellen Moerkerke - Vos1484'73Gemeente Heusden00:54:2100:53:51
 64Tony de Koning1640'65Prins Hendrik00:54:2200:53:44
 65Nadia Schuurmans1595'92EMTÉ Drunen00:54:3900:54:19
 66Nannie Hessels1663'69Tilburg Road Runners00:54:5700:54:31
 67Anja Velmans1723'56Sprint00:55:0500:54:06
 68A A W M Mulders1544'64DAK00:55:1100:54:41
 69Rachida Akrim1680'81Rosmalen00:55:1200:54:55
 70Esther Walravens1521'89OSS-VOLO00:55:1300:54:57
 71Katrien van Bommel1514'83den Bosch00:55:1600:55:10
 72Ingeborg van Liempt1699'84Dongen00:55:1800:54:38
 73Jens Akkermans1725'89Tilburg00:55:1900:54:36
 74Lieke de Bruijn1421'84Breda00:55:1900:54:59
 75Corrie Wouters1449'77Tilburg00:55:2100:55:05
 76Christel Broers1500'93Drunen00:55:2400:55:21
 77Suzanne Mommersteeg-Opperman1482'80Drunen00:55:2700:55:19
 78Alice Pulles1515'71Loopschool Wim Akkermans00:55:3300:55:05
 79Christel Gallé1443'91CZ00:55:3600:55:03
 80Kitty Mouwen1477'81ACW '6600:55:3700:55:22
 81Gracia Sieben1526'84Vetos de Kort 00:55:3800:54:30
 82Debbie Verschuren1639'70Vlijmen00:55:4400:55:16
 83Elly Gallé1444'56CZ00:55:4900:55:16
 84Bernadette Villones1581'61Eindhoven00:55:5400:55:50
 85Marion Kuijsters1475'58ACW '6600:55:5500:55:38
 86Margriet Willems1691'57Prins Hendrik00:56:0000:55:54
 87Sophie Bruinsma7201'97Drunen00:56:0900:56:00
 88Esther Ravestein1619'87Breda00:56:1000:55:18
 89Carla Poppelier1685'68Helvoirt00:56:1200:55:11
 90Manon Klaassen1494'92Drunen00:56:1600:55:32
 91Danielle Renes1402'74Lopik00:56:2500:55:44
 92Carlijn van den Berge1525'82Loopschool Wim Akkermans00:56:2600:56:05
 93Janneke Rolland1433'75Oosterhout00:56:3600:56:30
 94Nelleke Evers1586'51Veluwe00:56:4100:56:41
 95Anja Diepstraten1436'56Drimmelen00:56:4200:56:20
 96Eefje van Eijck1447'87Tilburg00:56:4500:56:33
 97Jantine Reijmers1524'80Prins Hendrik00:56:4600:55:58
 98Helma van Leeuwen1571'63Loopgroep Rosmalen00:56:5200:56:10
 99Anita Ferree1661'57Vught00:56:5200:56:14
 100Saskia van der Hoest1612'79Breda00:56:5400:56:02
 101Petrie van der Heijden1432'85Oosterhout00:56:5900:56:45
 102Suzanne Muilman1652'81Breda00:57:0300:56:10
 103Esther van Liempt1518'86't Jasper Sport00:57:0500:56:19
 104Nicole van Berkel1450'91CZ00:57:0800:56:50
 105Brenda de Bijl1664'77Cromvoirt00:57:1100:56:24
 106Selena Kukler1540'88Vlijmen00:57:1400:56:38
 107Gabi van Pelt1467'80Rijen00:57:2000:56:26
 108Anke van Ettinger1626'75Eindhoven00:57:2100:56:18
 109Yva Visscher1577'90Eindhoven00:57:3100:57:03
 110Femke de Kuiper1573'90Veghel00:57:3100:57:02
 111Nathalie van Berkel1452'56CZ00:57:3100:57:11
 112Chantal van den Assem1601'65Medifit-Healthclub00:57:3800:57:13
 113Katinga Vermeulen1570'74Kerkdriel00:57:4000:56:50
 114Debby Molenschot1513'86Loon op Zand00:57:4500:57:27
 115Marije Ouwens1535'85den Bosch00:57:4700:57:10
 116Nicole Klaassen1491'91Drunen00:57:4800:57:01
 117Marleen Vermeulen1480'85Drunen00:57:4900:57:12
 118Jantine de Kam1688'66Teteringen00:57:5500:57:25
 119Yvette van Hoof1434'71Oosterhout00:58:0400:57:02
 120Annemieke Kronenberg1686'65Kesteren00:58:0800:57:49
 121Klaartje Groenendijk-Welten1637'78Zaltbommel00:58:0900:57:40
 122Angélique van Reeuwijk1453'64Tilburg00:58:1000:57:28
 123Maike van der Schuit1643'76Waalwijk00:58:1300:57:49
 124Ingrid Heinsbroek1633'75Zaltbommel00:58:1700:57:49
 125Francien Reinhoudt1435'64Oosterhout00:58:1900:57:51
 126Lies Dautzenberg1609'59Houten00:58:2000:57:47
 127Eline van den Boogaard1632'88Breda00:58:2200:57:39
 128Audrey Claes1538'68Rosmalen00:58:3400:58:05
 129Lotte van den Broek1665'87Amsterdam00:58:3500:57:47
 130Susan Sleijster1425'77Breda00:58:4200:57:53
 131Carlien van der Lienden1679'69Etten-Leur00:58:4200:57:54
 132Inge van Kooten1568'72Zaltbommel Dutch Runners00:58:4700:58:17
 133Maaike van Beek1551'74Haarsteeg00:58:4800:58:09
 134Mieke Bellemakers1721'65Taxandria00:58:4900:57:56
 135Marieke Hoefnagel1440'87Tilburg00:59:0000:57:55
 136Harriette de Wild1562'63Marvel00:59:0300:58:51
 137Marloes Wolfs1516'81's-Hertogenbosch00:59:0500:58:26
 138Jacqueline de Moor1614'66Teteringen00:59:0600:58:14
 139Jeanne van Laarhoven1512'55ACW '6600:59:1600:59:02
 140Nicole Jagerman1689'65Teteringen00:59:1800:58:48
 141Marleen van Dooren1677'74Attila00:59:2100:58:37
 142Yue Zhao1620'88Breda00:59:2500:58:33
 143Levien van Tienen1617'86Breda00:59:2500:58:32
 144Elise Smolders1625'89Tilburg00:59:2900:59:02
 145A. van Bavel1704'78Haarsteeg00:59:3800:59:09
 146Yvette Kievit1563'69Boxtel00:59:4800:59:35
 147Gineke van Kessel1696'75Vught00:59:4900:59:12
 148Vera Flohr1401'77ROC Waalwijk BV00:59:5600:59:28
 149Merel van de Westelaken1558'85Vetos de Kort 00:59:5600:59:07
 150Roos Leufkens1667'85's-Hertogenbosch00:59:5900:59:33
 151Maartje Borg1527'78Engelen01:00:0200:59:56
 152Marga Merks1634'74Zaltbommel01:00:0500:59:35
 153Chantal van Gemert1678'77Vinkel01:00:0800:59:58
 154Margo Lambrechts1606'73Drunen01:00:1300:59:51
 155Terry van Driel1439'76Tilburg01:00:1600:59:16
 156Petra van Helvoort1552'67Heusden01:00:3000:59:44
 157Heidi Bauman1416'80Wijk En Aalburg01:00:3200:59:33
 158Riet Kamberg1648'54Oosterhout01:00:4001:00:21
 159Ingrid van der Loo1517'92den Bosch01:00:4000:59:54
 160Annemarie van Geffen1490'65Drunen01:00:4301:00:08
 161Judith Haasnoot1431'73Teteringen01:00:4601:00:15
 162Lian Voesenek1697'59Sprint01:00:4701:00:04
 163Anita Maas1705'64Heusden01:00:5300:59:55
 164Karin Hendriks1415'79Wijk En Aalburg01:00:5400:59:57
 165Sharon Schoemans1576'78Eindhoven01:00:5501:00:13
 166Doret Klerx1646'59De Langstraat01:00:5801:00:26
 167Diana van Breugel1638'69Loon op Zand01:01:1501:00:55
 168Willemijn Hurkmans1676'81Someren01:01:1801:00:39
 169Eva de Jong1584'81Asten01:01:1901:00:39
 170Reggie Bax1668'84Breda01:01:2501:00:32
 171Jacqueline de Gouw7203'96Medifit-Healthclub01:01:3201:00:59
 172Margot Cruijsen1519'83Vetos de Kort 01:01:3501:01:21
 173Gemy Scheffers1505'77Sprang-Capelle01:01:4201:01:34
 174Manon Rijken1478'77Drunen01:01:4301:01:31
 175Hedy Berkelmans1594'69Nieuwkuijk01:01:4401:01:07
 176Rosalie Hendriks1695'74Nieuwkuijk01:01:4401:01:09
 177Angelique van Kessel1593'72Nieuwkuijk01:01:4401:01:09
 178Ineke Peters1507'81Waspik01:01:4601:01:05
 179Astrid Rentink1489'83Drunen01:01:5301:01:11
 180Lydia Karelse1499'53Drunen01:01:5901:01:24
 181Sjan Muskens-Sanders1492'54DAK01:02:2201:01:36
 182Annette Wijnen1608'59Banholt01:02:2401:01:52
 183Judith Cornelissen-Bouman1543'74DAK01:02:3101:01:44
 184Petra Moolenaar1727'55's-Hertogenbosch01:02:3201:02:02
 185Monique Teurlings1642'68Rosmalen01:02:3201:01:50
 186Monique Klijn1510'69Loopgroep GoRun01:02:3901:02:01
 187Marian de Louw1457'63Attila01:02:4101:02:27
 188Mirjam Roebroek1683'65's-Hertogenbosch01:02:4801:01:59
 189José van den Berg-Elshout1485'52Drunen01:02:5501:02:26
 190Inge Bouman1618'75Ravels01:03:0201:02:21
 191Esther van der Heijden1578'71Eindhoven01:03:1201:02:57
 192Elise Spooren1566'72Esch01:03:1201:02:43
 193Nelly Eijlers1427'81Breda01:03:1701:02:40
 194Marita Beekmans1502'69DAK01:03:2401:02:37
 195Ingrid van Son1548'83Vlijmen01:03:2601:02:54
 196Yvonne Vermeulen1493'58Drunen01:03:2801:02:43
 197Diana Baaijens1418'74Woudrichem01:03:2801:02:32
 198Fabina Trum1603'68Medifit Healthclub01:03:2901:02:49
 199Hilde van Rooij1605'78Medifit Healthclub01:03:3201:03:08
 200Ecm van Eck1423'68Breda01:03:3701:02:52
 201Gaelle Gloudemans1611'73Schijndel01:03:3901:02:34
 202Yvonne Schellekens-Schuurmans1615'74Schijndel01:03:4001:02:34
 203Mieke van Lieshout1583'71Helmond01:03:4001:02:39
 204Margriet Velner1407'91Loopschool Wim Akkermans01:03:4201:02:48
 205Lenie Hagen1473'54ACW '6601:03:4301:03:27
 206Mieke van Berlo1497'58Drunen01:03:4301:03:14
 207Paula Musters1549'74Nieuwkuijk01:03:4301:03:00
 208Anja Versteeg1569'57DAK01:04:0401:03:17
 209Lindy Wirken-Overklift Vaupel Kleyn1554'59Prins Hendrik01:04:0501:03:41
 210Harriet van den Bergh1702'69OSS-VOLO01:04:0601:03:43
 211Anneke van Vugt1428'57Breda01:04:1301:04:00
 212Amy van Groesen1438'85Scorpio01:04:1501:03:54
 213Corry van Baardwijk1488'47DAK01:04:1501:03:29
 214Ans Schouten1556'56Vetos de Kort 01:04:3001:03:58
 215Simone van Iersel1445'92Tilburg01:04:3101:03:57
 216Marieke Vd Heijden1462'78Dongen01:04:3501:03:29
 217Marianne Endhoven1623'62DAK01:04:4201:03:58
 218Mylène van Kessel1574'88Schijndel01:04:5201:03:59
 219Monique Kuijsters1673'77HLB Van Daal & Partners N.V.01:04:5601:04:11
 220Francis van Boxtel1700'81Kaatsheuvel01:04:5901:04:07
 221Ilse Verdonk1656'74's-Hertogenbosch01:05:0601:04:11
 222Lieke de Kort1523'85Vetos de Kort 01:05:1501:04:27
 223Margriet van der Vaart1464'68Rijen01:05:4101:05:20
 224Marielle Vesters1472'66ACW '6601:05:4701:05:32
 225Sacha Stuij1508'70Loopgroep GoRun01:05:5101:05:12
 226Monique Hallmanns1509'68Loopgroep GoRun01:05:5101:05:13
 227Colinda van Leeuwen1629'68Loopgroep GoRun01:05:5101:05:12
 228Kim1598'79Medifit-Healthclub01:05:5401:05:09
 229Angela Meeuws1599'79Medifit Healthclub01:05:5401:05:10
 230Roos van den Heuvel1437'79Lage Zwaluwe01:05:5701:05:00
 231Ingeborg van Overhagen1684'72Lage Zwaluwe01:05:5801:05:00
 232Myrella Boer1681'73Drunen01:06:0201:05:11
 233Anna Pawulski1592'68Rijen01:06:2001:05:13
 234Marja van der Spek1654'59Drunen01:06:2001:05:50
 235Romy van der Veeken1722'00Waspik01:06:3201:05:52
 236Judith Joosen1506'69Loopgroep GoRun01:06:3301:05:53
 237Jonneke Hombergen1631'85Drunen01:06:4601:05:49
 238Suzanne van Tilburg1451'73CZ01:06:5201:06:29
 239Annemarie van Noort1655'60Drunen01:07:1401:06:45
 240Jeannette Griffioen1400'52De Spartaan01:07:4501:07:08
 241Nanette Oei1575'61Vedhoven01:07:5501:07:21
 242Andrea Verduin1411'83Gorinchem01:08:3401:08:08
 243Joke Dekkers1649'58Oosterhout01:08:4201:08:23
 244Joanne de Fijter-van Uden1694'73Wijk En Aalburg01:08:4601:07:43
 245Janette Riedstra1424'63d'Oultremontcollege01:09:1001:08:22
 246Corinda Thur1692'81DAK01:09:2001:08:16
 247Teunie Bouman1630'60DAK01:10:0301:09:17
 248Jane van Dura1662'79Breugel01:10:0401:09:04
 249Mirjam Duymelinck1659'79Breugel01:10:0401:09:03
 250Simone van der Putten1532'76Har(t)loopclub Engelen01:10:0501:09:27
 251Rachel Verhoof1666'72's-Hertogenbosch01:10:0701:09:27
 252Anita Klijn1545'64Vetos de Kort 01:11:4701:11:16
 253Henny van de Westelaken1557'55Vetos de Kort 01:12:3501:12:03
 254Roos Verduin1410'54Tiel01:17:4001:17:13
 
  4.5 km wedstrijdloop
 Mannen 10-18jaar
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Robin van Riel228'00Attila00:14:4600:14:46
 2Tijke Wentink204'97Attila00:15:1400:15:14
 3Stan Schipperen226'01Dussen00:15:3700:15:37
 4Dirk Roovers233'99Attila00:15:5500:15:55
 5Rick van Riel227'02Attila00:16:0300:16:03
 6Zep Couwenberg236'01Attila00:16:0500:16:05
 7Troy de Juncker225'99Attila00:16:2000:16:19
 8Bereket Petersen229'01AV '5600:16:3100:16:29
 9Stijn van Nierop213'99DAK00:18:3600:18:31
 10Sem Bogers203'00Raamsdonk00:18:3700:18:36
 11Thijmen van Hoof231'01DAK00:18:4300:18:43
 12Koen Somsen239'00Rosmalen00:18:4900:18:47
 13Ian de Juncker224'01Attila00:19:1900:19:19
 14Tim van Lokven217'96Nuland00:19:2200:19:20
 15Roel Somsen7063'02Rosmalen00:19:5700:19:57
 16Guus van Geffen206'04Drunen00:20:0200:20:00
 17Koen van Helvert219'04Drunen00:20:0200:20:02
 18Roy Verhagen205'98Drunen00:20:1900:20:19
 19Tijn van den Velden220'04Drunen00:20:1900:20:18
 20Luuk Lambrechts221'04Drunen00:20:2200:20:22
 21Max van Gijzel235'01DAK00:20:3800:20:35
 22Marc Vervoorn202'03Drimmelen00:21:3700:21:36
 23Gijs Pullens212'02Vlijmen00:21:4600:21:46
 24Jason Smits230'01ACW '6600:22:0400:21:57
 25Jop van de Wiel214'03Nieuwkuijk00:22:1300:22:13
 26Duc Hendriksen222'03Tilburg00:22:1500:22:09
 27Bart van Iersel218'03Drunen00:22:3600:22:36
 28Crijn Schimmel234'02Opijnen00:23:4600:23:36
 29Tim Brok208'03DAK00:24:1200:24:12
 30Yoran de Vries223'04's-Hertogenbosch00:24:4500:24:29
 31Rick Verschure210'02Vetos de Kort 00:25:3900:25:33
 32Jelmer Tiebosch215'97Heusden00:26:4000:26:32
 33Teun Hendriks237'04Elshout00:27:0700:27:03
 34Koen Smits209'03Elshout00:27:1000:27:05
 35Bob Musters211'04d'Oultremontcollege00:28:1600:28:04
 36Tom van der Veeken232'04Waspik00:28:3800:28:23
 37Roderik Tiebosch216'99Heusden00:29:3400:29:26
 38Stijn Ruyters238'99Sint-Michielsgestel00:32:1700:32:01
 Mannen
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Tony de Groot7019'73Marvel00:14:5900:14:59
 2Bas Schouteren7039'91Spado00:15:0900:15:08
 3Marco Vermond7037'86Spado00:15:5600:15:56
 4Rien van Hulten7029'91Eindhoven00:16:1000:16:08
 5Paul Fieten7052'73's-Hertogenbosch00:17:4600:17:44
 6Karel Uitterlinden7047'62Spirit Oud Beijerland00:18:0400:18:04
 7Michel van Hirtum7055'89Enschede00:18:2400:18:23
 8Marcel van Geenen7009'66ACW '6600:18:3700:18:35
 9Roel Spierings7033'85DAK00:18:4000:18:39
 10Stefan Smelt7026'80Drunen00:18:4900:18:41
 11Dave Wijdemans7054'72Tilburg00:19:1900:19:18
 12Baart van der Beukman7013'82den Bos00:21:2000:21:02
 13Robbie Kivits7042'80Vlijmen00:21:3900:21:32
 14Erwin Kunenborg7003'70CZ00:22:1100:22:07
 15Karsten Neüs7004'78Breda00:22:1500:22:04
 16Mark van den Tol7041'80Utrecht00:22:5200:22:45
 17Wilbert van Helvert7025'68Drunen00:22:5300:22:48
 18Gideon Hendriksen7035'67Tilburg00:22:5400:22:47
 19Chris Sauerbier7048'86Drunen00:23:0400:22:55
 20Peter Hoppenbrouwers7036'48's-Hertogenbosch00:23:1900:23:04
 21Rick van der Hoorn7002'80Dalem00:23:3200:23:24
 22John Arts7024'74Vetos de Kort 00:24:0700:23:44
 23Hans Brok7032'49DAK00:24:1500:24:14
 24Ewoud Riegman7007'48Attila00:24:1900:24:16
 25Erik Spuijbroek7008'72Waalwijk00:24:4400:24:32
 26Stijn van Hulten7028'88's-Hertogenbosch00:24:5800:24:54
 27Ruud van Osch7056'79's-Hertogenbosch00:25:1600:25:04
 28Téan van Horssen7001'63Tuil00:25:1900:25:09
 29Tim Vernooij7043'83Utrecht00:25:2200:25:14
 30Rik de Lange7034'63Drunen00:25:2500:25:19
 31Patrick Claus7022'72Eindhoven00:25:3400:25:31
 32Hugo de Vries7038'72's-Hertogenbosch00:25:3700:25:21
 33Marius Hoeflaken7030'57Medifit-Healthclub00:25:4000:25:32
 34Tiny Verhoeven7018'53Haarsteeg00:25:4000:25:21
 35Daniel Peppelenbos7049'86Made00:25:4000:25:33
 36Peter Stark7053'76Esch00:25:4200:25:42
 37Mark Roex7012'83den Bosch00:25:4900:25:41
 38Will van Opstal7051'62Vught00:26:0400:25:55
 39Rob Kroot7021'78Eindhoven00:26:0400:25:57
 40Jimmy Segeren7006'89Made00:26:2500:26:13
 41Ger Cilissen7046'64Born00:26:3200:26:27
 42Ad van Hees7064'37Breda00:26:3500:26:27
 43Erik Monshouwer7000'63Rhoon00:27:2600:27:24
 44Peter van Beurden7040'59DAK00:28:3100:28:25
 45Peter van der Veeken7044'67Waspik00:28:3900:28:24
 46Jeroen Schagen6323'65Medifit-Healthclub00:29:3500:27:15
 47Lex Bouwhuis7027'64Drunen00:30:4300:30:24
 48Arjen Schimmel7045'69Opijnen00:31:2100:31:09
 49Hans Ponte7010'61Drunen00:36:1700:36:15
 50Herman van Geijlswijk7050'67Berkel-Enschot00:36:1800:36:13
 51Egon van de Heijden7031'73Medifit-Healthclub01:04:5401:04:54
 Vrouwen 10-18 jaar
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Daphne van Zandvoort250'97DAK00:17:5500:17:55
 2Sam Lips252'00Loopvereniging TOF00:18:1100:18:11
 3Cinder Vis264'01OSS-VOLO00:18:2700:18:27
 4Sofie Alhassan253'02Breda00:20:4400:20:44
 5Lin Bingley265'97Tilburg00:21:1300:21:13
 6Robine Marcelissen263'97Tilburg Road Runners00:22:0800:22:08
 7Aafke de Wijs261'01Vlijmen00:23:1100:23:09
 8Noa de Wijs262'00Vlijmen00:23:1100:23:10
 9Mera Alhassan254'03Breda00:25:3800:25:38
 10Kim Verschure3736'99Kaatsheuvel00:25:5400:25:50
 11Marloes van Mensfoort256'02Drunen00:27:5000:27:47
 12Demi Gijsbrechts260'99Vetos de Kort 00:27:5200:27:46
 13Anouk Verschure259'99Vetos de Kort 00:27:5200:27:47
 14Kim Vervoorn255'00Drimmelen00:28:1600:28:05
 15Sofie Hofmans257'02Drunen00:29:3400:29:34
 16Kaylee van Caem258'98Sprang-Capelle01:15:2301:15:23
 Vrouwen
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Sabine van den Berg3649'83Prins Hendrik00:18:2600:18:26
 2Hannah Verwei3737'98DAK00:19:4900:19:49
 3Lianne Ivens3685'73ACW '6600:20:2000:20:19
 4Martine Peijs3677'92Tilburg00:22:1800:22:13
 5Elisah Pals3610'84Breda00:23:4500:23:33
 6Kim Duerings3638'87Drunen00:23:5400:23:44
 7Susilla van Rijswijk3678'92Waalwijk00:23:5400:23:54
 8Iris van der Heiden3605'93Oud-Beijerland00:24:1100:24:04
 9Antonette Dekker3631'72Drunen00:24:1300:24:13
 10Monique van der Schoot3661'75Heusden00:24:1800:24:18
 11Jannie Quik3682'82Roosendaal00:24:2900:24:25
 12Leonie van den Munkhof3734'56's-Hertogenbosch00:24:3100:24:29
 13Maaike van der Schoot3600'74Hilversum00:24:3500:24:35
 14Emmy Durand3658'92Oudheusden00:24:3700:24:28
 15Claudia Korsten3646'84Vetos de Kort 00:24:5200:24:41
 16Tania Thijssen-Jarmohamed3625'77Tilburg00:25:1500:25:00
 17Mandy van der Heiden3604'89Oud-Beijerland00:25:3200:25:24
 18Carla Megens3656'61Haarsteeg00:25:3900:25:24
 19Annegien Vermeulen3612'91Breda00:25:4500:25:38
 20Thea van Rooij3655'58Haarsteeg00:25:5700:25:39
 21Leonie Koenen3644'75Loon op Zand00:26:0300:25:51
 22Birgit van Opstal3692'91Vught00:26:0300:25:56
 23Viola van der Linden3735'74Drunen00:26:0500:26:02
 24Monique Verweij-Mathijssen3630'76DAK00:26:0500:26:03
 25Carla van Erp3629'52Waalwijk00:26:0600:26:03
 26Maaike van de Wiel3733'74Nieuwkuijk00:26:1300:26:08
 27Amy Gardeniers Villevoije3626'84CZ00:26:1400:26:09
 28Riekie Segeren3684'80Made00:26:1700:26:04
 29Stephanie Snoeren3681'85Waalwijk00:26:1700:26:04
 30Marie-José de Rooij3645'55's-Hertogenbosch00:26:1800:26:01
 31Lia Peijnenborg3648'65Dutch Runners00:26:2200:26:13
 32Suzanne Peijnenborg3665'88Sint-Michielsgestel00:26:2200:26:14
 33Nathalie van Tuijl3742'71Vlijmen00:26:2500:26:24
 34Marian Claessens3679'86Tilburg00:26:2500:26:24
 35Karin van Nassau3616'66CZ00:26:2900:26:25
 36Margot Verwei3738'67Woudrichem00:26:2900:26:20
 37Mia Cilissen3687'64Born00:26:3200:26:28
 38Yvonne Lodewikus3618'88Made00:26:3300:26:21
 39Karin Blom3669'72Royal Sanders00:26:3800:26:32
 40Adrienne Borbas3668'72Helmond00:26:4000:26:32
 41Monique Slaats3680'77's-Hertogenbosch00:26:5000:26:36
 42Sonja Rentink3614'75Breda00:26:5300:26:53
 43Anouk Labout3632'75Drunen00:27:0200:26:54
 44Ginger Westerhout3606'84Werkendam00:27:0400:26:51
 45Brigitte van Onzenoort3624'70Tilburg00:27:1100:26:57
 46Hana Salihagic1479'86Drunen00:27:1400:27:04
 47Ineke Savenije3670'72Royal Sanders00:27:1400:26:57
 48Barbara Lensen3694'76Drunen00:27:1600:27:03
 49Loes van der Velden3667'75Eindhoven00:27:1600:27:13
 50Marleen Verschoor - Muskens3634'81Drunen00:27:2500:27:14
 51Petra van Caem3603'70Rhoon00:27:2500:27:25
 52Marianne van Uden3730'74Waalwijk00:27:3100:27:31
 53Marian Govers3686'49Sprint00:27:3300:27:24
 54Anja van Bavel3601'74Loosdrecht00:27:3500:27:23
 55Angelien van Mensfoort1495'69Drunen00:27:5100:27:47
 56Wiez Roelofs3689'83Zaltbommel00:28:0500:27:54
 57Corry Verschure3640'59Vetos de Kort 00:28:0500:28:01
 58Nancy Groeneveld3675'74Drunen00:28:0600:27:56
 59Inge Musters3642'74d'Oultremontcollege00:28:1500:28:05
 60Joke Klomp3674'63DAK00:28:2500:28:16
 61Britt Mouthaan1463'93Dongen00:28:2500:28:25
 62Annika Korporaal3690'81ACW '6600:28:2800:28:17
 63Marion Nabuurs3732'69OSS-VOLO00:28:2900:28:16
 64Jennifer Snoeren3611'87Breda00:28:2900:28:21
 65Margit Geppaard3627'74CZ00:28:3000:28:25
 66Chantal van Uden3741'76De Langstraat00:28:3300:28:33
 67Ellen van Lier3643'90Vetos de Kort 00:28:3500:28:30
 68Patricia Boerboom3683'71Drunen00:28:3500:28:22
 69Mirte van Pelt3613'89Vetos de Kort 00:28:3500:28:30
 70Paulien van de Westelaken3739'62den Dungen00:28:3800:28:21
 71Hanneke van Wylick3615'82Breda00:28:4200:28:36
 72Esme van Riel3633'83Drunen00:28:4200:28:36
 73Ingrid Ulijn3693'75Drunen00:28:4200:28:32
 74Anita de Jong3731'70Elshout00:28:5100:28:48
 75Henriette de Kort3653'51Vetos de Kort 00:29:1300:29:07
 76Kati Schiller3635'75DAK00:29:3400:29:31
 77Daphne de Lange3659'66Heusden00:29:3400:29:26
 78Ilse Fitters1471'87Waalwijk00:29:5200:29:44
 79Simone Bouwhuis3676'93Drunen00:30:0500:29:46
 80Lonneke Krul3621'84CZ00:30:0600:29:54
 81Cindy Buijs3695'88Rotterdam00:30:1100:30:11
 82Hilde Buijs3696'93Breda00:30:1100:30:11
 83Birgit Klerkx - Schumacher3660'87Heusden00:30:4000:30:30
 84Andy Verhoeven3657'58Haarsteeg00:30:4000:30:22
 85Anoek van Rooij3654'87Haarsteeg00:30:4000:30:21
 86Inge de Hart3647'81Vetos de Kort 00:30:4100:30:25
 87Sadé Engbersen3641'88Kaatsheuvel00:30:4600:30:33
 88Geeske W. de Bruijn3688'47's-Hertogenbosch00:31:0400:30:46
 89Claire Poelenije3609'54Groene Ster00:31:0900:31:06
 90Eveline van de Lande3617'65Oosterhout00:31:1800:31:07
 91Remke Rood3623'88Tilburg00:31:5700:31:55
 92Marije Muizelaar3622'82Tilburg00:31:5800:31:57
 93Anne Catrien Metz3673'62Heusden00:32:1000:32:08
 94Danielle Stuive3662'87Berlicum00:32:2700:32:13
 95Marije Mars3620'86Raamsdonksveer00:32:3500:32:27
 96Natasja Ruyters3663'72St-Michielsgestel00:32:4200:32:28
 97Frieke Ruyters3664'71St-Michielsgestel00:32:4200:32:28
 98Namke Groenveld3602'68Barendrecht00:33:1300:32:55
 99Adjana van Hulten3637'80Drunen00:33:4100:33:38
 100Natasja Poelenije3608'77Groene Ster00:34:1300:34:10
 101Ans van den Ouweland3636'57Drunen00:34:3100:34:29
 102Karin van Lokven3666'66Nuland00:36:1700:36:14
 103Sonja van Harten3697'91Tilburg01:07:3400:57:12
 
  1 km jeugdloop
 Jongens 8-9 jaar
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Luuk Pelkmans800'06Sprint00:03:1500:03:15
 2Siem van den Velden816'05Drunen00:03:1600:03:14
 3Mète van der Schoot829'06Tilburg Road Runners00:03:1700:03:16
 4Ivan den Oudsten833'05Spiridon00:03:2000:03:20
 5Stef van Beurden811'05DAK00:03:2000:03:19
 6Merijn Verdijk818'05DAK00:03:2400:03:23
 7Rick Derks828'05Astylos00:03:2700:03:25
 8Walterson van Drunen824'06Drunen00:03:2700:03:25
 9Roemer Struik823'05Drunen00:03:2700:03:25
 10Quinn van Hedel814'05DAK00:03:3900:03:37
 11Jesse van der Staak805'06Drunen00:03:4200:03:42
 12Boaz de Vries819'05's-Hertogenbosch00:03:4400:03:42
 13Vince Berkelmans812'06Nieuwkuijk00:03:4700:03:45
 14Magloire Tinnebroek807'06Drunen00:03:4700:03:47
 15Rens Beekmans815'06Drunen00:03:4800:03:47
 16Julian van de Water806'05Drunen00:03:4900:03:48
 17Sander van Geenen802'05ACW '6600:03:4900:03:48
 18Kaien Frodyma803'06Waalwijk00:03:5400:03:53
 19Cas Lambrechts817'06Drunen00:03:5500:03:53
 20Jesper Snels801'06Riel00:03:5600:03:54
 21Ralph van Aarle809'06Drunen00:03:5800:03:56
 22Luc van Son827'06Son00:04:0500:04:03
 23Teun Fitters813'05DAK00:04:0800:04:05
 24Kay van Gemert826'07Vinkel00:04:1100:04:09
 25Thomas Becks836'07Wijk En Aalburg00:04:1200:04:10
 26Beer van Leeuwen821'06's-Hertogenbosch00:04:1500:04:13
 27Jayden Rogers830'06Tilburg00:04:1800:04:17
 28Beer Vergeer810'06OSS-VOLO00:04:2100:04:19
 29Sven Douma831'06Rijen00:04:2200:04:21
 30Max Ulijn822'06Drunen00:04:2300:04:20
 31Wouter van Dortmont820'06Best00:04:3500:04:32
 32Edwin van der Heijden808'06DAK00:04:3600:04:36
 33Freek Pijnenburg825'05Berkel-Enschot00:04:4100:04:38
 Jongens 10-11 jaar
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Ravi Mohunlol1018'03Achilles00:02:5300:02:53
 2Tim Pelkmans832'04Sprint00:02:5400:02:52
 3Remco Swart1001'04Sleeuwijk00:02:5700:02:57
 4Wouter van Gorcom1000'04Hellas00:03:0900:03:09
 5Youri Vis1015'03's-Hertogenbosch00:03:1200:03:12
 6Dièm Couwenberg1016'03Attila00:03:2000:03:19
 7Lars van Spijk1010'03DAK00:03:2300:03:21
 8Thymen van Zon1009'04DAK00:03:2500:03:23
 9Kyan Cordes1005'04Drunen00:03:2700:03:26
 10Tido Bierkens1008'04Drunen00:03:2800:03:26
 11Lars Karremans1019'04DAK00:03:2800:03:27
 12Sam Cales``1014'04Nieuwkuijk00:03:3000:03:30
 13Rik van der Veeken1004'04Drunen00:03:3200:03:32
 14Darren van Hedel1013'04Drunen00:03:3400:03:33
 15Jasper Oprins1020'04Spiridon00:03:3500:03:33
 16Rick Smits1007'05Drunen00:03:3600:03:34
 17Jelle van Hooijdonk1021'04Spiridon00:03:3700:03:35
 18Danny Harkema1024'03Drunen00:03:5600:03:54
 19Maik Maas1022'04Nieuwkuijk00:04:0200:04:02
 20Tim Kramer1011'04Zaltbommel00:04:0500:04:03
 21Hidde Thijssen1003'04Tilburg00:04:1500:04:14
 Jongens 12-13 jaar
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Appy Yusuf1209'01Drunen00:02:4900:02:47
 2Twan Verkamman1208'01OSS-VOLO00:02:5200:02:50
 3Jasper van Laarhoven1203'02ACW '6600:02:5500:02:55
 4Daan Steenbergen1210'02Tilburg Road Runners00:03:0700:03:07
 5Dani Chambon1205'02DAK00:03:1900:03:19
 6Tygo van Helvoirt1201'02Drunen00:03:2000:03:19
 7Jelko van den Broek1206'02's-Hertogenbosch00:03:2200:03:20
 8Bjorn Dumont1202'03Drunen00:03:3200:03:32
 9Ties Pijnenburg1207'02Berkel-Enschot00:03:3900:03:37
 10Rick Kramer1204'02Zaltbommel00:03:4000:03:38
 Meisjes 8-9 jaar
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Elien Smits912'07DAK00:03:2100:03:20
 2Roos de Jong927'05Atledo00:03:2400:03:22
 3Noa van de Leur901'05Roosendaal00:03:2400:03:23
 4Sophie van der Schoot900'06GAC Hilversum00:03:2500:03:24
 5Nynke Verweij904'05DAK00:03:4000:03:39
 6Nienke van den Berk929'05Rosmalen00:03:4300:03:41
 7Evy van de Leur902'06Roosendaal00:03:5000:03:50
 8Anne Smits905'06DAK00:03:5100:03:48
 9Aukje Pullens916'06Vlijmen00:03:5200:03:50
 10Ninke van den Broek926'06's-Hertogenbosch00:03:5400:03:51
 11Lisa Verschuren924'06Drunen00:03:5800:03:55
 12Evi van Wijk907'05Drunen00:04:0000:04:00
 13Tessa de Jong903'06Attila00:04:0500:04:02
 14Roos Moorees922'05Drunen00:04:1000:04:09
 15Mara van der Heijden914'06Veghel00:04:2000:04:18
 16Floor van Heist930'06Drunen00:04:2600:04:21
 17Lisa van Wanrooij931'06Drunen00:04:3100:04:28
 18Serena Proveniers908'06Drunen00:04:3400:04:32
 19Melanie van Meel918'06Drunen00:04:3500:04:33
 20Daniek van Loon909'07DAK00:04:3600:04:33
 21Veronique Floris919'07Drunen00:04:3600:04:33
 22Janske Willemen910'06Drunen00:04:3900:04:37
 23Nynke Lankhaar920'07DAK00:04:4000:04:37
 24Sarai van Baardwijk915'06Drunen00:04:4200:04:40
 25Lisa Venrooij911'06Drunen00:04:4400:04:42
 26Fleur Dekkers906'06Drunen00:04:4500:04:41
 27Mare van Esch925'06Drunen00:04:5700:04:56
 28Marlies van Helvoirt917'06Drunen00:05:1200:05:07
 29Anika Musters923'06Nieuwkuijk00:05:5500:05:51
 Meisjes 10-11 jaar
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Myrte van der Schoot1100'04GAC Hilversum00:02:5900:02:57
 2Anne de Jong1110'04Atledo00:03:0000:02:59
 3Naomi Verhoeven1111'03Attila00:03:1300:03:12
 4Ine Smits1101'04DAK00:03:2500:03:23
 5Anne van Nierop1104'03DAK00:03:5900:03:57
 6Elin Geurts1102'04Drunen00:04:1200:04:10
 7Karlijn van de Ven1103'03DAK00:04:2200:04:21
 8Fleur de Vries1107'04DAK00:04:2400:04:23
 9Vera van Bladel1108'03Drunen00:04:3100:04:30
 10Maud Pullens1106'04Vlijmen00:04:3600:04:34
 11Isabella van Gemert1109'04Waalwijk00:04:3700:04:35
 Meisjes 12-13 jaar
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Minke Mollink1302'02DAK00:03:0800:03:08
 2Fenna Verweij1300'02DAK00:03:0900:03:08
 3Tessa van Heeswijk1301'02DAK00:03:1100:03:11
 4Safira den Oudsten928'03Spiridon00:03:1900:03:19
 5Sanne Pulles1304'01DAK00:03:2600:03:26
 6Isa Moorees1307'02Drunen00:03:2900:03:27
 7Lara Dumont1303'01DAK00:03:3100:03:29
 8Charlotte Huth1305'02's-Hertogenbosch00:03:3200:03:31
 9Vera van der Borgh1308'02Molenhoek00:03:3600:03:35
 
  600 meter jeugdloop
 Jongens 6-7 jaar
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Ruben van Geenen602'07ACW '6600:02:2700:02:27
 2Nout van der Schoot600'08GAC Hilversum00:02:4300:02:43
 3Yoran Niewold605'07Drunen00:02:4900:02:49
 4Hidde Struik639'08Drunen00:02:5200:02:52
 5Cas van der Veeken610'07Drunen00:02:5300:02:53
 6Bjarne Jensen625'07Drunen00:02:5500:02:55
 7Jens Lommers606'09Drunen00:02:5700:02:57
 8Jelle Kreeft642'08Spiridon00:02:5700:02:57
 9Wessel Verhoeven609'08Drunen00:02:5900:02:59
 10Stan van Gestel621'07DAK00:03:0100:03:01
 11Milan Kwetters601'07DAK00:03:0300:03:03
 12Nick Geerts615'07Drunen00:03:0500:03:05
 13Joep van Falier643'07Haarsteeg00:03:0700:03:07
 14Sem Bolluijt613'07Drunen00:03:0800:03:08
 15Finn Hoek636'09Oosterhout00:03:1100:03:11
 16Baruch de Vries633'08's-Hertogenbosch00:03:1200:03:12
 17Jasper Hijwegen611'07Drunen00:03:1300:03:13
 18Jules Poirters616'08Drunen00:03:1500:03:15
 19Kjell van de Staak603'08DAK00:03:1500:03:15
 20Siem Borgh647'07Waalre00:03:1700:03:17
 21Jop Bolluijt614'09Drunen00:03:1700:03:17
 22Kick van Leeuwen635'08den Bosch00:03:1800:03:18
 23Tobias van Aarle619'08DAK00:03:1900:03:19
 24Thijs Ellen629'07OSS-VOLO00:03:2700:03:27
 25Max van Leeuwen620'08Vlijmen00:03:3900:03:39
 26Guus Lambrechts632'09Drunen00:03:4000:03:40
 27Sam Dekkers608'08Drunen00:03:4100:03:41
 28Thijmen Niewold604'09Drunen00:03:4200:03:42
 29Jim Moorees634'09Drunen00:03:4700:03:47
 30Tom Pelkmans659'10Bavel00:03:4900:03:49
 31Tycho Sandifort628'08Vinkeveen00:03:5500:03:55
 32Wout Span607'09Drunen00:04:0400:04:04
 33Reef Griffin641'09's-Hertogenbosch00:04:0600:04:06
 34Valentino Stakenburg638'10Vught00:04:3400:04:34
 35Sam van Nieuwburg617'10Drunen00:04:5100:04:51
 36Thymo Thur645'10Wijk En Aalburg00:04:5300:04:53
 37Lars Elshout648'10Drunen00:04:5500:04:55
 38Floris Becks644'10Wijk En Aalburg00:04:5500:04:55
 39Jasper Sillen618'10Drunen00:05:0700:05:07
 40Olaf Lootens646'11Drunen00:05:2400:05:24
 41Freek Korthout631'12Drunen00:05:4500:05:45
 42Dax Jansen630'12Drunen00:06:0300:06:03
 43Jan Bloem637'10Berkel-Enschot00:06:4200:06:42
 44Lucas van den Oetelaar640'09Oisterwijk00:07:0400:07:04
 Meisjes 6-7 jaar
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Mirthe van Zon710'07DAK00:02:3300:02:33
 2Merel van Hooijdonk735'07Spiridon00:02:5500:02:55
 3Beike van den Velden724'08Drunen00:02:5500:02:55
 4Faya Cordes708'08Drunen00:02:5600:02:56
 5Mira Hofmans717'07Drunen00:02:5900:02:59
 6Marit Geurts709'07Drunen00:03:0200:03:02
 7Noortje Fitters719'08DAK00:03:0300:03:03
 8Ellen Smits702'08Drunen00:03:1200:03:12
 9Floor van de Wiel731'07Nieuwkuijk00:03:1400:03:14
 10Amber Proveniers705'08Drunen00:03:1600:03:16
 11Saar Pullens718'08Vlijmen00:03:2000:03:20
 12Isis van de Water701'07DAK00:03:2100:03:21
 13Melle van der Heijden716'09Veghel00:03:2700:03:27
 14Sylke Jensen720'09Drunen00:03:2800:03:28
 15Maud van Rijsewijk714'09Helvoirt00:03:3000:03:30
 16Nova van der Schoot733'09Tilburg00:03:3200:03:32
 17Raihana Terfaoui700'09ACW '6600:03:3400:03:34
 18Feline Bloem732'09Berkel-Enschot00:03:3800:03:38
 19Saar Lambrechts704'09Drunen00:03:4100:03:41
 20Esther Cornelissen712'08Vlijmen00:03:4300:03:43
 21Janne Vorstenbosch729'07Nistelrode00:03:4500:03:45
 22Pleun van Leeuwen711'09Vlijmen00:03:5100:03:51
 23Emma van Wanrooij737'08Drunen00:03:5100:03:51
 24Imme Labout706'08Drunen00:03:5300:03:53
 25Janneke van Son730'09Breugel00:03:5800:03:58
 26Julia d' Haens715'09Zaltbommel00:03:5800:03:58
 27Maud Elshout738'09Drunen00:04:0300:04:03
 28Puk de Laat728'08Drunen00:04:0500:04:05
 29Eef de Laat727'09Drunen00:04:1200:04:12
 30Gijsje Labout707'10Drunen00:04:2300:04:23
 31Susan Cornelissen713'10Vlijmen00:04:3000:04:30
 32Lieze Span703'11Drunen00:04:4500:04:45
 33Manon Lootens736'09Drunen00:04:4800:04:48
 34Fleur van Driel627'11Waalwijk00:05:0500:05:05
 35Ziva Jansen725'10Drunen00:05:0600:05:06
 36Mette Jensen721'11Drunen00:05:2300:05:23
 37Lara Lensen734'10Drunen00:05:2700:05:27
 38Lena Korthout726'10Drunen00:05:4500:05:45
 
  Brabants kampioenschap 10 km
 Mannen senioren
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Mark van Kessel56'89Lopersgroep Deurne00:32:3400:32:34
 2Rick Hartogs51'89DAK00:32:3800:32:38
 3Michiel van Nispen57'82Sprint00:33:0800:33:08
 4Evert van Nigtevecht60'81Breda00:33:5800:33:57
 5Tom Huijben58'82Scorpio00:34:3000:34:29
 6Roy Louer62'95Tilburg Road Runners00:34:3900:34:39
 7Erik van der Heijden61'91Parcival00:35:0300:35:03
 8Gertjan Konings52'84Sprint00:35:0900:35:09
 9Tom Michielsen53'87Gloria00:36:1000:36:09
 10Bram Cuijpers55'80Eindhoven Atletiek00:37:4100:37:41
 Vrouwen senioren
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Esther Pullens-Albers138'82Oss '7800:39:3300:39:32
 2Elles van de Vorst135'83Eindhoven Atletiek00:41:0800:41:08
 3Laura Muskens134'87Eindhoven Atletiek00:41:4600:41:45
 4Dyanne Verpaalen139'85Spiridon00:41:5100:41:49
 5Cindy Holierhoek-Bruls131'83THOR00:42:1500:42:13
 6Marieke Kunkeler136'90Tilburg Road Runners00:44:2300:44:21
 7Linda van Rijn130'89Gloria00:46:1900:46:17
 8Nikki Bagchus133'87DAK00:47:2800:47:26
 9Victoria Agulló137'83Drunen00:54:0100:53:50
 Mannen masters 35+
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Martijn Vos3539'80Tilburg Road Runners00:34:0300:34:02
 2Corne van Oirschot3537'70Tilburg Road Runners00:35:5600:35:56
 3Sammy Peter3530'73Tilburg Road Runners00:36:0800:36:08
 4Dirk van Stiphout3538'72Dutch Runners00:38:1800:38:18
 5Maarten Bikker3532'70De Langstraat00:38:2400:38:22
 6Stefan van Oosterwijk3534'75GAC Gemert00:39:3500:39:33
 7Harry Beekmans3531'70DAK00:40:3400:40:33
 Mannen masters 45+
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Peter van Zundert4570'62Scorpio00:35:4600:35:46
 2Peter Mijsberg4569'65Eindhoven Atletiek00:35:5300:35:53
 3Mar-Hein van de Wiel4561'69DAK00:36:5200:36:52
 4Henri Heijmans4565'65Oss '7800:37:0900:37:08
 5Werner Giesbergen4562'65Scorpio00:38:0500:38:05
 6Anton van den Heuvel4566'64GAC Gemert00:39:3200:39:31
 7Marco Dreuning4564'68Marvel00:40:0700:40:05
 8John Marijnissen4568'64Sprint00:40:2800:40:27
 9Maarten van den Hurk4567'66Marvel00:44:0400:44:01
 Mannen masters 55+
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Corné Haast5572'59Spado00:36:1200:36:12
 2Hans de Veer5573'59Oss '7800:37:3300:37:32
 3Adriaan Dekkers5569'56GAC Gemert00:39:0800:39:05
 4Arie Verhoeven5559'59Tilburg Road Runners00:41:0200:41:01
 5Henk van Eck5568'56GAC Gemert00:41:1900:41:19
 6Sjaak Hofmans5555'54Altena Road Runners00:42:0300:42:01
 7Cor Zegers5567'48Oss '7800:44:1900:44:17
 8C.j.j. Berkhout5566'50Prins Hendrik00:45:0100:44:54
 9Henri Smits5560'55Loopgroep Aart Stigter00:45:0500:44:44
 10Theo van Baardwijk5562'47DAK00:47:2900:47:27
 11Rien Mathijssen5558'58Achilles00:49:1800:49:02
 12Rensco Weijers5563'56DAK00:55:0300:54:11
 Vrouwen masters 35+
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Jessica Joosten365'77ACW '6600:40:0900:40:09
 2Fannie van Bree367'73GAC Gemert00:42:4000:42:38
 Vrouwen masters 45+
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Nicole Loeve474'64HAC00:41:4300:41:41
 2Rika Bikker470'69DAK00:46:1000:46:10
 3Francien Schrier-Miedema472'68Prins Hendrik00:59:4900:58:58
 4Judith de Leede473'62Prins Hendrik01:02:0701:02:02
 Vrouwen masters 55+
PltsNaamStartnrGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
 1Francien Lenssen553'59GAC Gemert00:45:5300:45:51
 2Lyda Jansen550'52Breda00:54:3900:54:25
 3Els van Exsel552'56Prinsenbeek00:54:3900:54:26
 4Thea Klapwijk554'51Sprint01:00:3201:00:30
Hoofdsponsor
Sponsor
Ondernemersloop
Gemeente Heusden
Rendon Onderhoudsgroep
Van Bokhoven groenten en fruit
Van Stokkum tribunebouw
Scholengemeenschap de Overlaat
P. van Erp & Zn.
Heusdense Courant
Drunen4You